Strona 4 z 32 PierwszyPierwszy 1234567814 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 789

Temat: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

  1. #76
    Rozkręcanko Avatar daisy77
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    93

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    dlaczego mi migaja zarowki?
    mam nowa lampe 36w i juz przy niej byly zarowki, wlaczylam ,dziala, utwardzilam moze z 5 razy i potem zaczely migac i juz przy kazdym wlaczeniu migaja!
    znacie przyczyne?
    prosze was o pomoc

  2. #77
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Hm... może sprawdź czy DOKŁADNIE są wciśnięte/wkręcone żarówki... mi na poczatku migały jak nie były do konca wsadzone i czasem po prostu 'reagowały' a czasem nie.. później tata mi wszystko mocno docisnął i świecą pięknie.


    tylko sprawdź dokładnie i na spokojnie parę razy.. bo ja tez tak sprawdzałam, wydawało mi się ze jest wszystko okej, a wcale nie było..

    ________________________________________


  3. #78
    Rozkręcanko Avatar daisy77
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    93

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    no kurde pchalam juz boje sie cisnac zeby nie zepsuc.
    mieszkam za granica na konkretnym zad...piu i nie ma tu nic do paznokci!
    nic oprocz tipsow w pudeleczku
    wszystko z allegro przez neta musze ciagnac i chyba zwariuje jak bede musiala jakies nowe lampy zamawiac.....

    ---------- Dodano o godzinie 19:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:38 ----------

    no a sa inne powody do migajacych lamp

  4. #79
    Wczytuje się Avatar besty23
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Hagen (Niemcy)
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Czesc dziouszki Spotkala sie juz ktoras z niemiecka lampa na 2 rece firmy Finailly, bo zamierzam sobie sprawic i nie wiem czy to dobry wybor
    finailly studio Shop - 2-Hand-Härtungsgerät 2-Hand-Härtungsgerät F-56-2008

  5. #80
    Rozkręcanko Avatar eva
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Ja mam zwykla lampe z allegro za 100 zl i nie narzekam. Dla mnie bez sensu jest wkladac w lampe nie wiadomo ile kasy. A wiadomo ze w kazdej zarowki trzeba wymieniac regularnie

  6. #81
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Mam taką zwykłą z Evershine na Allegro za niecałe 100zł z przesyłką. Jest
    Choruję jednak na taką cyfrową

  7. #82
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Exclamation Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    wlasnie sie dowiedzialam, ze sa lampy bez zarowek , w technologii LED do utwardzania zelu. Na polskich stronach znalazlam w Alessandro.

    Cosmetics Group - lampa LED - nowość światowa

    nie wymaga wymiany zarowek i skraca o polowe czas utwardzania zelu. Tylko nie wiem czy nadaje sie do kazdego rodzaju zelu.

    same plusy poza cena, na niemieckiej stronie innej firmy kosztuje troche ponad 300euro

  8. #83

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Ja mam zwykłą, białą i jestem z niej mega zadowolona. Ale i tak marzy mi się cyfróweczka.
    Może kiedyś...

  9. #84
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Ja w kwietniu teraz będę kupowała nową i nie wiem co wybrać, podoba mi się ta cyfrowa ale boję się trochę takiej ilości elektroniki, że będzie się psuć często ...

    A teraz właśnie przejrzałam stronkę Allepaznokci i chyba od nich cos wybiorę albo samą lampę albo zestawik jakiś
    Ostatnio edytowane przez dudejla ; 28-03-2010 o 10:48


  10. #85
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    ja mam dwie lampy jedną taką
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    a drugą od sami
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  11. #86
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Ja tez mam taka zwykla tunelowa biala z przelacznikiem czasowym na 120 180 i staly jak na razie nie narzekam mylse nad kupnem drugiej jedynie co to te zarowki kupilam na ebay i chodzily tylko miesiac jak byly w niej te orginalne to przy moim trybie pracy wytrzymaly rok a te...normalnie szok...

  12. #87
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    elax i która lepsza?


  13. #88
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Ja też mam taką jak Elax - tą drugą. Dałam w Evershine z przesyłką niecałe 100zł. Ma przełączik ma 180sek. Miga mi się przyy włączaniu ciut za bardzo, ale utwardza żel.
    Ostatnio kupiłam na jedną żarówkę u Samaron taką srebrną. Powiem tyle - jest super, dobrze utwardza a jeszcze ta cena

    Widziałam lampę LED w Nail Pro - myślę, że jak otworzę salon to będzie warto w takie cudo zinwestować. Ciekawe jak będzie cenowo to wyglądało. Ale jak to mówią - aby zaoszczędzić, trzeba najpierw sporo wydać.

  14. #89
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

  15. #90
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Cytat Napisał dudejla Zobacz post
    elax i która lepsza?
    dla mnie bez różnicy tą pierwszą kupiłam za 99zł w zeszłym roku u tego sprzedawcy a teraz kosztuje 79,99 zl Lampa UV Markowa Profesional 60/120/180+4żarówki (962085099) - Aukcje internetowe Allegro
    a tą drugą od Sami


    Proponuję kup od Sami ma lampy w dobrej cenie te co ja kupiłam Dla mnie nie ma znaczenia żeby lampa była z wyświelaczem lcd dla mnie to nie jest ważne tylko żeby dobrze utwardzała żel

  16. #91
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    jak ja będę miec kaskę to tez kupię u Samaron, bo ma fajniutkie cenki
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  17. #92
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Powiedżcie mi do czego dobre są te lampy z 1 żarówką? nie nadają się one do domowego utwardzania żelu?..nie chce jakiejś profesjonalnej lampy bo robie paznokcie tylko w rodzinie..zaczęłam z akrylem a chciałam też zobaczyć jak się na żelach pracuje, a plusem takiej lampy sa tez małe gabaryty i cena

  18. #93
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    różni się ilością żarówek a co za tym idzie mocą Miałam taką małą, ale świra dostawałam, bo niektóre kobitki nie potrafią tam łapki zmieścić i kciuk trzeba potem osobno, a do takiej na 4 żarówki nie ma problemu żadnego. No i w małej nie ma przełącznika czasu, tylko sama sobie liczysz np.3min.
    Ja ze swej strony polecam tą:
    LAMPA UV 36W+4 ŻARÓWKI gwarancja BIAŁA - Allepaznokcie.pl
    Zamawiałam u naszej samaron i jestem naprawdę zadowolona
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  19. #94
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Cytat Napisał ana_k Zobacz post
    Powiedżcie mi do czego dobre są te lampy z 1 żarówką? nie nadają się one do domowego utwardzania żelu?..nie chce jakiejś profesjonalnej lampy bo robie paznokcie tylko w rodzinie..zaczęłam z akrylem a chciałam też zobaczyć jak się na żelach pracuje, a plusem takiej lampy sa tez małe gabaryty i cena
    ana_k ja mam 2 lampy na4 żarowki ale zakupiłam też na jedną taka lampa na jedna żarówkę to fajna sprawa jak robisz stopy lub jak dla mnie bo robie też pazurki akrylowe do utwardzania na koniec samego nabłyszczacza lubie ją bo jest mala i poręczna również jak jezdzisz na warsztaty to zajmuje malo miejsca w bagazu naprawdę polecam

  20. #95
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    No tak, bo ta mała jest bardzo praktyczna, ale raczej jako dodatek, gdy już ktoś posiada większą lampę lub tak jak elaxx pisze, gdy tylko nabłyszczasz akrylki.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  21. #96
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    A ja sobie w koncu zamowilam nowa lampe cyfrowa juz nie moge sie doczekac kiedy do mnie dotrze
    Co do migania zarowek to mialam podobny problem jak sobie dokupilam nowe do mojej starej lampy bialej..zamowilam 8 zarowek z czego tylko 2 swiecily normalnie od razu 2 nie zapalaly sie w ogole a reszta migala po wlozeniu i zaczynaly swiecic po dobrej godzinie-co jak dla mnie bylo beznadziejne i tak za kazdym razem po wlozeniu ich czy zapaleniu.... wiec odeslalam !Facet mi napisal ze chyba mam chinska lampe bo u niego wszystkie chodza a lampa w cale chinska nie byla wiec wydaje mi sie ze to po prostu wina zarowek

  22. #97
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Ewelinko, bo je trzeba tak bardzo mocno, wręcz na siłę dopchnąć do środka, inaczej migotają.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  23. #98
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Moj maz tez je wpychal na kilka sposobow i nie bylo szans...jak mialam inne od innego sprzedajacego to wszystko szlo wiec moze to faktycznie wina tych lamp byla-juz sama nie wiem w kazdym razie zamowilam sobie druga cyfrowa i mam nadzieje ze bede zadowolona

  24. #99
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Cytat Napisał Ewelina83 Zobacz post
    A ja sobie w koncu zamowilam nowa lampe cyfrowa juz nie moge sie doczekac kiedy do mnie dotrze
    Co do migania zarowek to mialam podobny problem jak sobie dokupilam nowe do mojej starej lampy bialej..zamowilam 8 zarowek z czego tylko 2 swiecily normalnie od razu 2 nie zapalaly sie w ogole a reszta migala po wlozeniu i zaczynaly swiecic po dobrej godzinie-co jak dla mnie bylo beznadziejne i tak za kazdym razem po wlozeniu ich czy zapaleniu.... wiec odeslalam !Facet mi napisal ze chyba mam chinska lampe bo u niego wszystkie chodza a lampa w cale chinska nie byla wiec wydaje mi sie ze to po prostu wina zarowek

    ja mialam kiedys taki problem, zarowki mi mrugaly w lampie tylko 2 boczne, probowalam dopychac juz nawet lampe z piachy potraktowalam moj maz tak patrzyl i patrzyl co wyczyniampodszedl wyciagnal mrugajace zarowki(mrugaly po bokach) w wsadzil je jako 2 gorne a te 2 dobre jako boczne i lapka chodzila jak ta lala, okazalo sie ze cos w nich nie stykalo jak byly pod katem a ja od tego dopychania cale gniazo sobie obruszalam

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  25. #100
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    miejscami tez wymienialismy-na prawde sprawdzalismy na pare sposobow i nie ruszylo tak jak milao

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 22:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •