Strona 7 z 32 PierwszyPierwszy ... 3456789101117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 789

Temat: Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)

  1. #151
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Żarówki od Lampy UV

    Dałam na przegląd tacie i co się okazało ...
    Poszłam do salonu kobitek które czytały sobie gazetę i miały w salonie dystrybucje AllePaznokcie. Zapytałam o żarówki one wyjęły mi ostatnie z jakiejś lampy , twierdząc że były włożone tylko na chwilę , żeby lampę przetestować A co stwierdził mój tata , że żarówki są trzaśnięte ;/ 2 trzaśnięte 2 używane do przepalenia ! też zauważyłam że coś lata w ich środku i że cała ta kostka się rusza z bolcami
    No taka jestem wściekła Ale przecież nie pójdę do nich , bo mi powiedzą że to Ja tak zrobiłam ;/ ! Nigdy więcej tam nie pójdę.
    Trzeba wierzyć w swe marzenia i cele ... dopiero wtedy się spełnią.
    http://malemetamorfozy.blogspot.com/

  2. #152
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Żarówki od Lampy UV

    jeżeli masz paragon i kupilas je nie dawno możesz iść i dać je do reklamacji, jeżeli cale sie rusza to może ci wymienią, nic nie tracisz a możesz zyskać...

  3. #153
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Żarówki od Lampy UV

    nie mam paragonu ...
    Trzeba wierzyć w swe marzenia i cele ... dopiero wtedy się spełnią.
    http://malemetamorfozy.blogspot.com/

  4. #154
    Rozkręcanko Avatar Annauelle
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    okolice Poznania
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Ja mam rowniez lampe jaka wstawiła katherinne...i jestem zła,ze taką kupiłam...nie dosc,ze ciezko zarówki do niej dostac to jeszcze na dodatek nie utwardza dobrze zeli.

  5. #155
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    No co Wy mówicie... Ja kupiłam używaną lampę z likwidacji salonu i jeszcze nawet nie zmieniałam żarówek ani nic, żarówki też nie były zmieniane od nowości, bo pytałam sprzedawczynie i super utwardza, jest mega wygodna i nic a nic mi się z nią nie dzieje. Naprawdę dobrze utwardza, bo stosuję IBD french xtreme, który ciężko się utwardza i jest oki.

  6. #156
    Rozkręcanko Avatar wiola841
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    wielkopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Ja również jestem niezadowolona z kupna lampy cyfrowej z wyświetlaczem LCD. Nie ma do nich dobrych żarówek. Przeprosiłam moją starą lampę bo jej jestem pewna, żarówki starczają na długo. A do tej cyfrowej jak kupiłam żarówki to starczyły na 1 miesiąc przy 50 klientkach. Byłam wściekła, że się n nią skusiłam

  7. #157
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    ale zabłyscie mi ćwieka a miałam po niedzieli kupowac lampe cyfrowa i co teraz? lampa cyfrowa czy nowe zarówki do starej

  8. #158
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    hm, mamy w salonie taką dużą lampkę jak katherinne i mogę same dobre rzeczy o niej powiedzieć, żel utwardza jeszcze szybciej niż normalna lampka. mamy też cyfrową klasyczną i ona też jest super, ale ma jedno 'ale' - ma taka jakby podstawke na paluszki i przez to niektorym klientkom kciuk sie nie utwardza od razu z dłonią i trzeba jeszcze raz wkladac

  9. #159
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Może te lampy jak mam ja i asia po prostu są innej produkcji niż Wy macie mimo takiego samego wygladu. hmmm nie wiem... I żadnego problemu z nią nie mam i nie miałam.

  10. #160
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żarówki od Lampy UV

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    ja najbardziej polecam żarówki firmy SYLVANIA I PHILLIPS. Zel obojetnie jaki utwardza sie w kilka sekund, starczaja na bardzo dlugo, przewaznie dzialają dwa razy dluzej i mocniej niz te np z allepaznokci.



    mam pytanie a gdzie kupujecie te zarówki jest jakas pewna hurtownia internetowa i jakie są ceny też mam problem z żarówkami i szukam najlepszych!

  11. #161
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Żarówki od Lampy UV

    to ja może troszkę wam pomogę - mam nadzieję
    mam lapmkę zwykła i elektroniczną i od początku jak tylko trzebabyło kupić kolejne żarówki do elektronicznej był problem :/ a to mrugały a to coś tam...
    i trafiłam w końcu na allegro na sprzedawcę któy rozróżnił te żarówki - kupiłam i szok :O działają tak cichutko że byłam pewna że nie świeca :O
    TipsyNails Żarówki UV 9W typ ENF (1400859449) - Aukcje internetowe Allegro

    TipsyNails Żarówki UV 9W typ DC elektroniczne (1400859413) - Aukcje internetowe Allegro

    ---------- Dodano o godzinie 20:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:14 ----------

    Cytat Napisał izza20 Zobacz post
    mam pytanie a gdzie kupujecie te zarówki jest jakas pewna hurtownia internetowa i jakie są ceny też mam problem z żarówkami i szukam najlepszych!
    ja mam u nas jakąś hurtownie...niby mają zarówki i prosza zawsze zebym lampkę przywiozła...raz przywiozłam facet włożył żarówki (lampka była pionowo ) i zaczeły mrugac...poruszał palcami i sie zasiwciły - koszt 15,50 za sztuke. po czym w domu w lapmce - na leżaco jak byc powinna - nie swieciły 2 zarówki i za kazdym razem musałm paluchami je zaswiecac...byłam przekonana ze to wąłsnei styki bo lampka ma juz ze 2 laTA a tu się jednak okazuje ze wcale nieze nie potrafia rozrózniac żarówek
    nadmienię tylko że żarówki które - jak pani mówiła - są do zwykłej tunelówki nie zaświeciły w mojej w ogóle

  12. #162
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: Żarówki od Lampy UV

    Dobrze wiedzieć!
    Teraz już po żarówki będę jeździć z lampą

  13. #163
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Hej! Jaką lampę byście poleciły początkującej, do użytku domowego - 9W na jedną żarówkę, czy 36W na 4 żarówki? Nie moge się zdecydować... Gdybym kupiła 9W, to miałabym jeszcze pieniądze na jakieś drobniejsze pierdółki, ale znowy czytałam że 36W lepiej i szybciej utwardza żel... Pomóżcie

  14. #164
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Witam chciałabyn zacząć uczyc się robić paznokcie metodą żelową. Kupiłam na allegro zestaw dla początkujących z lampą 9W. Jak bardzo różni się czasem utwardzania od 36W ? Czy będzie trzeba kciuk utwardzać osobno ?
    Proszę o przedstawienie różnic. Z góry dzięki bardzo !

  15. #165
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    a ja dałam wam linka do zarówek do lamp cyfrowych....i róznice w zarówkach...w temacie o zarówkach
    Ostatnio edytowane przez zołzella ; 13-01-2011 o 08:19

  16. #166
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    kciuk raczej trzeba będzie utwardzać osobno, ponieważ ciężko będzie wygiąć dłoń aby wszystkie palce się zmieściły generalnie 36 jest znacznie lepsza, 9 za to jest mobilna

  17. #167
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    Ja bym nigdy nie kupiła 9 w zamiast 36. Bo po pierwsze jest za mała na całą dłoń, po drugie nie wygodna, a po 3 nie utwardza połowy żeli, np. białych.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  18. #168
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Lampa UV - Zakup lampy UV

    a mi akurat utwardzila jak robilam wyjazdowo

  19. #169
    Wczytuje się Avatar Magdalena
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Żarówki od Lampy UV

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    ja najbardziej polecam żarówki firmy SYLVANIA I PHILLIPS. Zel obojetnie jaki utwardza sie w kilka sekund, starczaja na bardzo dlugo, przewaznie dzialają dwa razy dluzej i mocniej niz te np z allepaznokci.
    Ponawiam pytanie - gdzie kupujecie te żarówki? Do tej pory kupowałam żarówki zawsze w hurtowniach kosmetyczno-paznokciowych, ale to wszystko są Chiny. Mam apetyt na naprawdę dobre żarówki. Proszę podajcie namiar na dobrego sprzedawcę Ładnie proszę

  20. #170
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Żarówki od Lampy UV

    mozesz zamowic przez internet, lub poszukaj w swoim miescie hurtwni kosmetycznej czesto zaawiaja na zyczenie

  21. #171
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żarówki od Lampy UV

    Żarówki do lamp Uv dzielimy na te z zapłonem elektrycznym , czyli takie z symbolem AC na prąd zmienny, które pasują do lamp standardowych np. takie
    ŚWIETLÓWKA / ŻARÓWKA UV 9W LAMPA STANDARDOWA (1398619944) - Aukcje internetowe Allegro
    lub te zapłonem indukcyjnym, symbol DC (prąd stały), do lamp z wyświetlaczem , sensorem i lamp firmy eurotech , np. takie ŚWIETLÓWKA / ŻARÓWKA UV 9W LAMPA CYFROWA (1414303472) - Aukcje internetowe Allegro
    Jeżeli włączając swoją lampę, żarówki zapalają się od razu bez mrugania to macie typ DC, a jeżeli buczą to AC. Kiedy kupicie złe żarówki, bo się nie zapalą lub będą się jarzyły, czy też będzie trzeba nimi poruszać, to wiadomo, że należycie do innego typu żarówek. I moja rada bierzcie paragony ze sklepów. Ja ostatnio kupowałam w jednym renowmowanym sklpeie w Lublinie i Żarówki niby były w pudełkach, ale po wlożeniu do lampy już końcówki były czarnawe, teraz kiepsko świecą...
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  22. #172
    Wczytuje się Avatar Magdalena
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Żarówki od Lampy UV

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    mozesz zamowic przez internet, lub poszukaj w swoim miescie hurtwni kosmetycznej czesto zaawiaja na zyczenie
    No nie ukrywam, że liczyłam na bardziej konkretną odpowiedź
    W internecie szukałam, ale w większości sklepów są żarówki NO NAME. A w mojej ulubionej hurtowni mówią, że mogą mi sprowadzić jakieś "dobre" żarówki, ale już marki nie potrafili podać. W każdym razie nie Philipsa. Albo mam pecha, albo szukać nie umiem
    Może ktoś jednak mógłby podać mi link do sklepu, w którym mogę kupić markowe żarówki do lampy UV....

  23. #173
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Żarówki od Lampy UV

    wystarczy w google wpisać żarówki śylvania do lampy uv . Proszę: Shop ALL4NAILS :: Żarówka UV 9W Sylvania

    ---------- Dodano o godzinie 08:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:55 ----------

    a tu masz phillipsa, ja uzywam sylvani i je wole i są na prawdę świetne: Wkład do Lampy U.V. - żarówka 9 Watt | Lampy UV | Paznokcie tipsy Lady's Nails Cosmetics - sklep hurtownia kosmetyczna LNC.

  24. #174
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Żarówki od Lampy UV

    Ja jadę na phillipsowskich żarówkach. I nie zamienię ich na inne Tylko kurcze nie liczyłam sobie od początku minutek Ale jeszcze długo powinny pociągnąć

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  25. #175
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Żarówki od Lampy UV

    sama zobaczysz kiedy trzeba wymienic jak przestana dobrze utwardzac

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 22:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •