Strona 1 z 20 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 485

Temat: "Filmy"

  1. #1

    Domyślnie "Filmy"

    mamy wątek o serialach

    A może opowiecie nam o waszych ulubionych filmach, na czym byłyście ostatnio w kinie(mogą być też z tv) albo kiedyś ale jesteście ciągle pod wrażeniem.
    Co macie ochotkę obejrzeć?

    wklejajcie krótki opis filmu z neta bo nie każdy może znać wszystkie filmy, no chyba że uważacie że wszyscy znają to nie trzeba oki ?

  2. #2

    Smile

    Mogę zacząć

    ostatnio oglądaliśmy Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

    Załącznik 415

    film po prostu rewelacyjny wzruszający z ciekawą fabułą daje do myślenia

    W 1918 roku w Nowym Orleanie na świat przychodzi chłopiec. Matka umiera przy porodzie. W ostatniej chwili życia prosi męża o opiekę nad dzieckiem. Nie przypomina ono jednak typowego noworodka, raczej dziwne monstrum, wybryk natury – „miniaturowego starca”.
    Pomimo obietnicy danej żonie na łożu śmierci, zszokowany mężczyzna porzuca niemowlę na schodach domu starców. Tak zaczyna się historia człowieka, który zestarzał się jeszcze przed przyjściem na świat – Benjamina Buttona.

  3. #3
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    już ściągam

    ostatnio oglądałam "misato ślepców" dramat, thriller

    Załącznik 413

    Thriller o tajemniczej epidemii ślepoty, która dotknęła ludzkość, powstał na podstawie powieści noblisty Jose Saramago. W niewyjaśnionych okolicznościach mieszkańcy pewnego miasta tracą wzrok. Nagła choroba rozprzestrzenia się z taką prędkością, że wkrótce porzucone zostają wszelkie próby znalezienia lekarstwa, gdyż każdy kontakt z zarażonym powoduje utratę wzroku. Wśród ludzi wybucha panika. Władze są coraz bardziej bezradne, w obliczu szerzącej się epidemii decydują się odizolować chorych w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym i poddać ich kwarantannie. Wraz z gwałtownie rosnącą liczbą pacjentów dramatycznie pogarsza się ich sytuacja. Stopniowo wyczerpują się zapasy jedzenia, zaczyna się walka o władzę. Jeden ze zbuntowanych pacjentów (Gael Garcia Bernal) posuwa się do niewyobrażalnej brutalności stając się samozwańczym przywódcą jednej z grup. Do szpitala trafia także kobieta (Julianne Moore), która pozorując utratę wzroku, postanawia towarzyszyć swojemu mężowi.

    fajny film polecam
    Ostatnio edytowane przez Artlia ; 26-03-2009 o 14:01

  4. #4
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    a ja wczoraj oglądałam z mężem film " UPROWADZONA" Wszystkim polecam naprawdę rewelacja.

    Załącznik 414

    Bryan emerytowany agent rządu dostaje propozycje ochraniania słynnej piosenkarki. Podczas koncertu, dzwoni do niego córka, z prośbą o spotkanie następnego dnia. 17-letnia Kim prosi ojca o zgodę na wyjazd do Europy, do którego skutku nie może dojść bez pisemnej zgody obojga rodziców. Pomimo wcześniejszych obaw Bryan wyraża zgodę na podróż. Gdy Kim, wraz z koleżanką docierają do Paryża, nawiązują dziwną znajomość z chłopakiem o imieniu Peter, który proponuje im podwiezienie pod hotel a następnie zaprasza je na imprezę. Zaraz po zakwaterowaniu w pokoju do córki dzwoni Bryan. W trakcie rozmowy telefonicznej dochodzi do porwania przyjaciółki Kim, zaś sama Kim zaraz po opisaniu ojcu sytuacji również zostaje porwana.
    Ostatnio edytowane przez Chanti25 ; 26-03-2009 o 14:24
    SZCZĘŚLIWA

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za propozycję myślę że skorzystam, zapowiadają się ciekawie wszystko już obejrzane a nic nowego mi nie podchodziło

    Uwielbiam filmy wojenne z takich moich topowych to mam dwa

    1. Wróg u bram - po prostu arcydzieło, było już kilka razy w tv i za każdym razem oglądam

    Załącznik 416

    Zima 1942 rok, Stalingrad. Wasilij Zajcew (Jude Law) zyskuje sławę doskonałego snajpera. Wieść o jego wyczynach dociera do Niemców, którzy postanawiają ściągnąć z Berlina najlepszego strzelca, majora Koenig'a (Ed Harris). Rozpoczyna się pojedynek na śmierć i życie.
    2. Dziewiąta kompania - film rosyjskiej produkcji o wojnie w afganistanie, bardzo wzruszająca opowieść o przyjaźni, naprawdę warto obejrzeć nawet mojej emilce się podobał

    Załącznik 417

    Wstrząsająca, zrealizowana z ogromnym rozmachem, ekranizacja rosyjskiej kampanii wojennej w Afganistanie. Wielki hit w Rosji - w ciągu dwóch pierwszych tygodni wyświetlania film obejrzało 3,8 mln widzów! Rok 1988. Młodzi żołnierze sowieckiej armii przeniesieni zostają z obozu szkoleniowego w samo centrum wojennej zawieruchy w Afganistanie. Tam otrzymują zadanie utrzymania wzgórza 3234, jednak wyniszczające ataki partyzantów afgańskich dziesiątkują oddział. Zdesperowani żołnierze błagają dowództwo o pomoc. Odsiecz jednak nie nadchodzi. Skazani są tylko na siebie.... Film oparty na prawdziwej historii..

  6. #6
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    mój mąż uwielbia wojenne ja nie za bardzo

  7. #7

    Domyślnie

    Ściągnij mężowi 9 kompanię to cię będzie na rękach nosił a myślę że tobie też by się spodobał bo jak napisałem to wzruszająca historia o przyjaźni tylko że w scenerii wojennej

  8. #8
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    pytałam widział oba
    zawsze jak ogląda coś wojennego to ja książkę jakąś czytam
    Ostatnio edytowane przez Artlia ; 26-03-2009 o 15:46

  9. #9

    Domyślnie

    HEHE książki też są dla ludzi przecież

    ostatnio moja ulubiona komedia to:
    Nie zadzieraj z fryzjerem ogladałyście ?

    Załącznik 420

    Zohan, czyli najlepszy w historii agent Mosadu od zawsze pragnął zostać fryzjerem. Jednak sceptyczni rodzice, ogólna popularność, a także śmiertelny wróg nie pozwalały mu zmienić profesji. Pewnego dnia podczas próby zatrzymania terrorystów, Zohan pozoruje własną śmierć dzięki czemu bez przeszkód dociera do USA. W Nowym Jorku stara się spełnić swoje największe marzenie, a także odciąć się od przeszłości, jednak jego nowe miejsce pracy należące do Palestynki skutecznie mu w tym przeszkadza.

  10. #10
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    no jasne że są

    teraz czekam niecierpliwie na "zapowiedź" z Nicolasem Cagem hehehe
    jutro premiera

  11. #11

    Domyślnie

    o "zapowiedzi" nie słyszałem jeszcze
    Z Nicolasem Cagem też bardzo filmy lubię ulubione to: ostatnie zlecenie, NEXT i skarby narodów

  12. #12
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    Nicolas Cage to mój ulubiony aktor heheh

    a tego fryzjera nie oglądałam

    dzisiaj chyba obejrzymy "Yes Man" komedia

    Załącznik 421

    Grany przez Jima Carreya Carl nie cierpi z pewnością na brak asertywności. Nieważne, czy poprosisz go o wzięcie ulotki, przyjście na imprezę lub wypad do baru na ostre chlanie - zawsze odpowie ci "nie!". Bohater spędza wieczory, oglądając filmy na DVD i pogrążając się w odmętach frustracji związanych z odejściem żony. Pewnego dnia spotyka jednak dawno niewidzianego kolegę, który zachęca go do udziału w spotkaniu stowarzyszenia "Jestem na tak". W ten sposób Carl trafia w duchowe objęcia eleganckiego guru (Stamp) i raz na zawsze odmienia swoje życie - od tej pory będzie się na wszystko zgadzał.

  13. #13

    Domyślnie

    to jak oglądniecie to daj znać czy warto

  14. #14
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Hai

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    HEHE książki też są dla ludzi przecież

    ostatnio moja ulubiona komedia to:
    Nie zadzieraj z fryzjerem oglądałyście ?

    Załącznik 420
    Koniecznie muszę to obejrzeć , w końcu jestem fryzjereczką
    i to trochę tak jakby o mnie bo ja tez zawsze marzyłam aby być fryzjerką, ale rodzice nie pozwolili mi pójść do zawodówki tak wiec po maturze wyjechałam do Kalisza do Najlepszej w Polsce Szkoły fryzjerskiej ''Gabriel" i spełniłam swoje marzenia
    Ostatnio edytowane przez Chanti25 ; 26-03-2009 o 17:07
    SZCZĘŚLIWA

  15. #15

    Domyślnie

    HAHAHA film jest rewelacyjny, nie wypadało by żeby taka fryzjereczka go nie obejrzała ja nie jestem fryzjereczką a widziałem go z 6 razy

    od tamtej pory jestem ostrożny chodząc do fryzjera

  16. #16
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    hahaha to tym bardziej muszę
    SZCZĘŚLIWA

  17. #17
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    dobry ten fryzjer uwielbiam tego aktora no i film oczywiście super

  18. #18

    Domyślnie

    A ja mam już miasto ślepców, ale dzisiaj nie dam rady bo na imprezkę idę :-)

  19. #19
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    fajniutko to miłej zabawy życzę , My jutro lecimy sie bawić
    SZCZĘŚLIWA

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    HEHE książki też są dla ludzi przecież

    ostatnio moja ulubiona komedia to:
    Nie zadzieraj z fryzjerem ogladałyście ?

    Załącznik 420


    no ten film jest rewelacyjny jak dla mnie

  21. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    Mogę zacząć

    ostatnio oglądaliśmy Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

    Załącznik 415

    film po prostu rewelacyjny wzruszający z ciekawą fabułą daje do myślenia


    ja się tak na tym filmie <zwłaszcza na końcu> zryczałam że masakra , normalnie film na 6

  22. #22
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Ja ostatnio jestem na etapie starych filmow:-)Jezeli ktos lubi troche poplakac polecam filmy z 1987roku ,,After The Promise,,--,,Po Obietnicy,, i
    ,,Flowers in the Attic,,---,,Kwiaty na poddaszu,,

  23. #23

    Domyślnie

    najlepszy ostatnio z całej szmiry nowych "filmów" jest slumdog. Bardzo polecam

  24. #24
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    no wiec oglądaliśmy wczoraj ten "Yes Man" zasnęłam gdzieś w połowie bardzo średni ten film

  25. #25

    Domyślnie

    noo zapomniałam jak dla mnie to najlepszy film <który zresztą znam na pamięc> to Step up 2 , no jedynka też była niczego sobie Uwielbiam filmy taneczne... ach

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •