Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 485

Temat: "Filmy"

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie "Filmy"

    mamy wątek o serialach

    A może opowiecie nam o waszych ulubionych filmach, na czym byłyście ostatnio w kinie(mogą być też z tv) albo kiedyś ale jesteście ciągle pod wrażeniem.
    Co macie ochotkę obejrzeć?

    wklejajcie krótki opis filmu z neta bo nie każdy może znać wszystkie filmy, no chyba że uważacie że wszyscy znają to nie trzeba oki ?

  2. #2

    Smile

    Mogę zacząć

    ostatnio oglądaliśmy Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

    Załącznik 415

    film po prostu rewelacyjny wzruszający z ciekawą fabułą daje do myślenia

    W 1918 roku w Nowym Orleanie na świat przychodzi chłopiec. Matka umiera przy porodzie. W ostatniej chwili życia prosi męża o opiekę nad dzieckiem. Nie przypomina ono jednak typowego noworodka, raczej dziwne monstrum, wybryk natury – „miniaturowego starca”.
    Pomimo obietnicy danej żonie na łożu śmierci, zszokowany mężczyzna porzuca niemowlę na schodach domu starców. Tak zaczyna się historia człowieka, który zestarzał się jeszcze przed przyjściem na świat – Benjamina Buttona.

  3. #3
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    już ściągam

    ostatnio oglądałam "misato ślepców" dramat, thriller

    Załącznik 413

    Thriller o tajemniczej epidemii ślepoty, która dotknęła ludzkość, powstał na podstawie powieści noblisty Jose Saramago. W niewyjaśnionych okolicznościach mieszkańcy pewnego miasta tracą wzrok. Nagła choroba rozprzestrzenia się z taką prędkością, że wkrótce porzucone zostają wszelkie próby znalezienia lekarstwa, gdyż każdy kontakt z zarażonym powoduje utratę wzroku. Wśród ludzi wybucha panika. Władze są coraz bardziej bezradne, w obliczu szerzącej się epidemii decydują się odizolować chorych w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym i poddać ich kwarantannie. Wraz z gwałtownie rosnącą liczbą pacjentów dramatycznie pogarsza się ich sytuacja. Stopniowo wyczerpują się zapasy jedzenia, zaczyna się walka o władzę. Jeden ze zbuntowanych pacjentów (Gael Garcia Bernal) posuwa się do niewyobrażalnej brutalności stając się samozwańczym przywódcą jednej z grup. Do szpitala trafia także kobieta (Julianne Moore), która pozorując utratę wzroku, postanawia towarzyszyć swojemu mężowi.

    fajny film polecam
    Ostatnio edytowane przez Artlia ; 26-03-2009 o 13:01

  4. #4
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    a ja wczoraj oglądałam z mężem film " UPROWADZONA" Wszystkim polecam naprawdę rewelacja.

    Załącznik 414

    Bryan emerytowany agent rządu dostaje propozycje ochraniania słynnej piosenkarki. Podczas koncertu, dzwoni do niego córka, z prośbą o spotkanie następnego dnia. 17-letnia Kim prosi ojca o zgodę na wyjazd do Europy, do którego skutku nie może dojść bez pisemnej zgody obojga rodziców. Pomimo wcześniejszych obaw Bryan wyraża zgodę na podróż. Gdy Kim, wraz z koleżanką docierają do Paryża, nawiązują dziwną znajomość z chłopakiem o imieniu Peter, który proponuje im podwiezienie pod hotel a następnie zaprasza je na imprezę. Zaraz po zakwaterowaniu w pokoju do córki dzwoni Bryan. W trakcie rozmowy telefonicznej dochodzi do porwania przyjaciółki Kim, zaś sama Kim zaraz po opisaniu ojcu sytuacji również zostaje porwana.
    Ostatnio edytowane przez Chanti25 ; 26-03-2009 o 13:24
    SZCZĘŚLIWA

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za propozycję myślę że skorzystam, zapowiadają się ciekawie wszystko już obejrzane a nic nowego mi nie podchodziło

    Uwielbiam filmy wojenne z takich moich topowych to mam dwa

    1. Wróg u bram - po prostu arcydzieło, było już kilka razy w tv i za każdym razem oglądam

    Załącznik 416

    Zima 1942 rok, Stalingrad. Wasilij Zajcew (Jude Law) zyskuje sławę doskonałego snajpera. Wieść o jego wyczynach dociera do Niemców, którzy postanawiają ściągnąć z Berlina najlepszego strzelca, majora Koenig'a (Ed Harris). Rozpoczyna się pojedynek na śmierć i życie.
    2. Dziewiąta kompania - film rosyjskiej produkcji o wojnie w afganistanie, bardzo wzruszająca opowieść o przyjaźni, naprawdę warto obejrzeć nawet mojej emilce się podobał

    Załącznik 417

    Wstrząsająca, zrealizowana z ogromnym rozmachem, ekranizacja rosyjskiej kampanii wojennej w Afganistanie. Wielki hit w Rosji - w ciągu dwóch pierwszych tygodni wyświetlania film obejrzało 3,8 mln widzów! Rok 1988. Młodzi żołnierze sowieckiej armii przeniesieni zostają z obozu szkoleniowego w samo centrum wojennej zawieruchy w Afganistanie. Tam otrzymują zadanie utrzymania wzgórza 3234, jednak wyniszczające ataki partyzantów afgańskich dziesiątkują oddział. Zdesperowani żołnierze błagają dowództwo o pomoc. Odsiecz jednak nie nadchodzi. Skazani są tylko na siebie.... Film oparty na prawdziwej historii..

  6. #6
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    mój mąż uwielbia wojenne ja nie za bardzo

  7. #7
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie

    super film,tez go widzialam

    ---------- Dodano o godzinie 11:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:38 ----------

    chodzi mi o ten film "uprowdzona"

    ---------- Dodano o godzinie 11:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:39 ----------

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    HEHE książki też są dla ludzi przecież

    ostatnio moja ulubiona komedia to:
    Nie zadzieraj z fryzjerem ogladałyście ?

    Załącznik 420
    widzialam ten film,fajny!

    ---------- Dodano o godzinie 11:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:42 ----------

    jezeli lubicie filmy na faktach ,to polecam wlasnie ten



    Cytat:
    GATUNEK: Dramat obyczajowy
    Historia dzieje się w Los Angeles w 1928 roku. Bohaterką opowieści jest kobieta, której największym marzeniem jest szczęśliwy powrót do domu jej porwanego syna. Jej żarliwe modlitwy zostają wysłuchane, jednak wkrótce zaczyna podejrzewać, że chłopak, który wrócił do domu, nie jest jej prawdziwym synem, a policja dopuściła się oszustwa w tej sprawie. Kobieta rozpoczyna sprawę sądową i stawia czoła skorumpowanym policjantom z Los Angeles oraz włodarzom miasta.

  8. #8

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    a ja wczoraj oglądałam z mężem film " UPROWADZONA" Wszystkim polecam naprawdę rewelacja.
    Chanti dzięki tobie obejrzałem ten film już dwa razy, jest super pewnie jeszcze do niego wróce

    a wczoraj byłem w kinie na transformersach 2 nic tego nie przebije pod względem efektów specjalnych nawet transformers 1 jestem pod głębokim wrażeniem

  9. #9
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    widziałam ten film uprowadzona ale nie caly bo rodzice oglądali to chwile posiedziałam obejrzałam poszlam pozniej znowu ogladalam swietny film musze wkoncu cały obejrzec

  10. #10

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    Chanti dzięki tobie obejrzałem ten film już dwa razy, jest super pewnie jeszcze do niego wróce

    a wczoraj byłem w kinie na transformersach 2 nic tego nie przebije pod względem efektów specjalnych nawet transformers 1 jestem pod głębokim wrażeniem


    kurde ja już czekam za Transformers 2 jak wariatka ale zanim u mnie w miescinie sie pokaze to pewnie szybciej sciagne..
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    Mogę zacząć

    ostatnio oglądaliśmy Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

    Załącznik 415

    film po prostu rewelacyjny wzruszający z ciekawą fabułą daje do myślenia


    ja się tak na tym filmie <zwłaszcza na końcu> zryczałam że masakra , normalnie film na 6

  12. #12
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    hahaha to tym bardziej muszę
    SZCZĘŚLIWA

  13. #13
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    dobry ten fryzjer uwielbiam tego aktora no i film oczywiście super

  14. #14

    Domyślnie

    A ja mam już miasto ślepców, ale dzisiaj nie dam rady bo na imprezkę idę :-)

  15. #15
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    fajniutko to miłej zabawy życzę , My jutro lecimy sie bawić
    SZCZĘŚLIWA

  16. #16
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Ja ostatnio jestem na etapie starych filmow:-)Jezeli ktos lubi troche poplakac polecam filmy z 1987roku ,,After The Promise,,--,,Po Obietnicy,, i
    ,,Flowers in the Attic,,---,,Kwiaty na poddaszu,,

  17. #17
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Ja ostatnio jestem na etapie starych filmow:-)Jezeli ktos lubi troche poplakac polecam filmy z 1987roku ,,After The Promise,,--,,Po Obietnicy,, i
    ,,Flowers in the Attic,,---,,Kwiaty na poddaszu,,
    Ooooo, muszę obejrzec, bo "kwiaty na poddaszu" ogladałam ale poprzednie tytuły nie...ale jeszcze coś do mega-poryczenia to "pamietnik"- przepiękny film, nawet mój facet wysmarkał mi pół rolki papier przy tym filmie. Z komedyjek polecam "white chicks"-za kazdym razem płacze ze śmiechu.
    A filmy które uwielbiam: "ognisty podmuch"(nawet wczoraj leciał na 2), "wichrowe wzgórza"-tez mozna popłakać.
    A obecnie mam zamiar wybrać sie do kina na "szybko i wściekle"(chyba taki tytul) z moim słodkim Vinem Dieslem
    Ale sie rozpisałam

    ---------- Dodano o godzinie 09:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:17 ----------

    Aaaa i jeszcze zapomniałam na mega wyciskaczu łez bardzo stary film "Love story", nasi rodzice na tym w konie płakali
    TIPSY ŚWIDNICA

  18. #18

    Domyślnie

    najlepszy ostatnio z całej szmiry nowych "filmów" jest slumdog. Bardzo polecam

  19. #19
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    no wiec oglądaliśmy wczoraj ten "Yes Man" zasnęłam gdzieś w połowie bardzo średni ten film

  20. #20

    Domyślnie

    noo zapomniałam jak dla mnie to najlepszy film <który zresztą znam na pamięc> to Step up 2 , no jedynka też była niczego sobie Uwielbiam filmy taneczne... ach

  21. #21
    Rozkręcanko Avatar iga24
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Fajna nowa komedia "Bracia przyrodni"

  22. #22
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Mam tego slumdoga od kilku dni na polce ale jakos nie moge do niego sie zabrac.Ale ogladalam Mongol i byl rewelacyjny

  23. #23
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Ja również polecam sierociniec. Warto zobaczyć.
    Muszę w końcu się zmobilizować i obejrzeć "Anioły i demony". Książka mnie wciągła zobaczymy jak będzie z filmem

  24. #24
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    a mi ten SIEROCINIEC jakos nie podrodze ale tez musze sie zmobilizowac..

    ________________________________________


  25. #25
    No to..wpadłam Avatar tipserka78
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    104

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    co do komedii to bardzo podobał mi się film Nie zadzieraj z fryzjerem, Starsza Pani musi umrzeć z Drew Barymoore
    uwielbiam też romantyczne Miłość w Nowym Jorku

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •