Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 67891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 485

Temat: "Filmy"

  1. #226

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Właśnie wróciłem z avatar'a na prawdę warto obejrzeć jak dla mnie rewelacja, mawet moja żona nie nudziła się przez te 3 godziny .. cały czas coś się działo

  2. #227
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    ehh mieliśmy jechać w środe ale nie mamy czym

    ---------- Dodano o godzinie 22:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:51 ----------

    a 3d czy zwykły oglądaliście?

  3. #228

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    jasne że w 3d, skoro zrobili taką wersję to grzech by było zwykłą oglądać a efekty są niesamowite szkoda że do imaxa już nie było miejsc ale i tak świetnie się oglądało

  4. #229
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    no wlasnie ja tez czytalam, ze Avatar przereklamowany ale jak zwykle film ocenie gdy go zobacze kurde ale 3 h siedzenia na tylku...juz mnie boli :d

  5. #230
    No to..wpadłam Avatar majkarodzik
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    270

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Ja wlasnie wrocilam z kina i polecam film CIACHO mozna sie posmiac
    "Gdyby życie było rajem, można by było obejść się bez lęku i bólu".

  6. #231
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Cytat Napisał majkarodzik Zobacz post
    Ja wlasnie wrocilam z kina i polecam film CIACHO mozna sie posmiac
    a coś więcej zdradzisz?
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  7. #232
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Ja się nad tym Ciachem zastanawiam, bo krytycy negatywnie się o nim wypowiadają. Jednak ostatnio od klientki słyszałam, że jest bardzo fajny.

    A ja wczoraj byłam na filmie AVATAR i jestem jak zaczarowana. Film BOMBA Polecam z czystym sumieniem. Te trzy godziny minęły nie wiem kiedy. Chciałabym żyć w takim świecie jak tam ach...
    No ale trzeba było wrócić do szarej rzeczywistości.

  8. #233
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    a ja nie mam kiedy isc do kina by AVATARA zobaczyc
    bede musiala poczekac az pojawi sie w necie
    no i na szerloka czekam

  9. #234
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Cytat Napisał rudzia1985 Zobacz post
    a ja nie mam kiedy isc do kina by AVATARA zobaczyc
    bede musiala poczekac az pojawi sie w necie
    no i na szerloka czekam
    już jest w necie


  10. #235

  11. #236
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Tez jakis czas temu bylam na Avatarze, 3d oczywiscie i tez polecam,maz powiedzial ze zemna nie pojdzie wiecej bo kilka razy podskoczylam jak poparzona bo myslalam ze cos we mnie leciTeraz wlasnie myslam zeby sie wybrac na holmsa no ale niewiem jak to bedzie.No i czekam na dvd bo wlasnie juz zamowilam The Time Traveler`s wifeJuz nie moge sie doczekac

  12. #237
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Tez jakis czas temu bylam na Avatarze, 3d oczywiscie i tez polecam,maz powiedzial ze zemna nie pojdzie wiecej bo kilka razy podskoczylam jak poparzona bo myslalam ze cos we mnie leciTeraz wlasnie myslam zeby sie wybrac na holmsa no ale niewiem jak to bedzie.No i czekam na dvd bo wlasnie juz zamowilam The Time Traveler`s wifeJuz nie moge sie doczekac
    Hi hi hi ja w pewnym momencie w bok uciekałam, bo myślałam, że dostanę jakimś odłamkiem. Potem sama do siebie się śmiałam.
    rudzia na ten film to koniecznie do kina, bo na monitorze, to kompletnie nie to. Moja córka ściągnęła, ale i tak jeszcze raz wybieramy się do kina. Nawet zażyczyła sobie na ostatki charakteryzację z tego filmu.

  13. #238
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Szpila wiem, ze sa w necie ale na razie sciagam same kinowki
    Kamis - Szeloka masz normalna wersje czy kinowke ?

    to myslicie, ze nawet kino domowe nie podola z efektami Avatara ?
    wszystkie filmy tak ogladam

  14. #239
    No to..wpadłam Avatar madzivlek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    200

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    ja duzio z miskiem moim ostatnio ogladalam filmow
    a wiec polecam:
    KAC VEGAS

    Czwórka przyjaciół wyrusza do Las Vegas na wieczór kawalerski. Niestety, nie wszystko idzie idealnie i następnego dnia budzą się z ogromnym kacem. W dodatku nie mają pojęcia, co się działo ostatniej nocy. Rano znajdują w łazience tygrysa, którego rzekomo ukradli, a w szafie widzą płaczące dziecko. Rozpaczliwie próbują odtworzyć minione wydarzenia, dowiadując się jednocześnie zadziwiających rzeczy. Starają się też znaleźć zaginionego kolegę i odwieźć na jego własny ślub.
    ZAJSCIE AWARYJNE
    ZAJŚCIE AWARYJNE

    licencja na milosc (bomba)

    Film opowiada o perypetiach świeżo zaręczonego Bena Murphy’ego i jego narzeczonej Sadie Jones, którzy zawsze marzyli o tradycyjnym ślubie w rodzinnym kościele. Problem w tym, że w ułożonym z dwuletnim wyprzedzeniem harmonogramie ceremonii kościoła św. Augustyna pozostał tylko jeden wolny termin na zorganizowanie uroczystości ślubnej, a charyzmatyczny pastor, wielebny Frank, nie udzieli błogosławieństwa Benowi i Sadie, jeśli młodzi nie ukończą jego opatentowanego i niezawodnego kursu przedmałżeńskiego. Szokujące zajęcia, dziwaczne zadania domowe i nabożne manipulacje udowodnią Benowi i Sadie, czy nadają się, by stanąć wspólnie przed ołtarzem... i żyć długo i szczęśliwie.

  15. #240
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Ja właśnie skończyłam oglądać film "Zdradzona" i mogę gorąco polecić. Bardzo mi się podobał Można obejrzeć na stronkach z filmami online
    Krótki opis:
    Jamie wraz z synem została porwana. Przetrzymywana w pewnym magazynie dowiaduje się, że jej mąż nie jest tym, za kogo go uważa. Porywacz twierdzi, że jej współmałżonek jest członkiem grupy przestępczej, którą okradł z 40 milionów dolarów. Czy pozna całą prawdę? Czy zdoła się ze swoim dzieckiem uratować?

  16. #241
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Ja byłam w kinie w pioatek na Avatarze, nie lubie tego typu filmow ale jakos nawet nawet mi sie podobał...


    a najbardziej z całego filmu podobała mi sie pupcia i ogonek avatara xd słodziutkie to było

    ________________________________________


  17. #242
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    kac vegas tez polecam swietny film
    na avatarze bylam w kinie film fajny ale moim zdaniem za dlugi




    blog makijażowy http://naatajla.pl/

  18. #243
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    mój mąż tez był na tym avatarze w kinie i podobno film super a efekty jeszcze lepsze , buzia mu sie nie zamykała gadał i gadał o tym filmie , kac vegas oglądalam film super można sie pośmiać i nawet mojemu 4,5 letniemu synkowi sie podobał a najbardziej tekst( zapomniałem że ten piepszonu tygrys jest w łazience), potem przez tydzień to powtarzał z czego nie jestem zbyt dumna i najlepsze jest to ze pochwalil sie tym tekstem przez skypa babci swojej .

  19. #244
    Rozkręcanko Avatar mysza31
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    RZESZÓW
    Postów
    83

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    ja polecam film : "siedem dusz " dla mnie rewelka dramat

  20. #245
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Ja ostatnio ogladalam film ,,Push,, jezeli ktos lubi X-man to ten tez sie napewno spodoba.

  21. #246
    No to..wpadłam Avatar katarina1977
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Cytat Napisał mysza31 Zobacz post
    ja polecam film : "siedem dusz " dla mnie rewelka dramat
    jest fantastczny, na końcu ryczałam

  22. #247
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    oglądałam siedem dusz cudowny film

    Jetem kinomaniaczką uwielbiam dobry film tak jak dobra książkę
    Może Was to zdziwi ale wolę obejrzeć jakiś film psychologiczny lub filmik na faktach niż komedię. Mam ciężkie poczucie humoru i filmy np w stylu Jima Carreya są dla mnie porażką z kolei mój synek go uwielbia.
    Lubię wciągnąć dobry horror, do życia potrzebna mi adrenalina i mocne bodżce hehehe

    Ostatnio oglądałam film pod tytułem "Udręczeni" jest to horror dla ludzi o mocnych nerwach czyli takich jak ja, zawału mozna dostać.Jest nakręcony na podstawie prawdziwej historii pewnej rodziny która wprowadziła się do nowego domu mówię wam aż podskakiwałam na fotelu.Jak lubicie tego typy historie to gorąco go Wam polecam.

    Kolejny film, który przypadł mi do gustu to "Slumdog.Milioner z ulicy" sceptycznie podeszłam do niego ale miło mnie zaskoczył.

    Kolejny to "Zawód gangster" zajebi*** film. Mocna produkcja opowiada o znanym angielskim gangsterze, który niegdyś należał do chuligańskiej grupy piłkarskiej. Film na faktach.

    ............jejciuś mogłabym Was tak zasypać bo w tygodniu z mężulkiem oglądamy zawsze trzy, cztery filmy. Syncio idzie spać ja szykuje dobre jedzonko i mamy małe kino domowe

  23. #248
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Cytat Napisał mysza31 Zobacz post
    ja polecam film : "siedem dusz " dla mnie rewelka dramat
    Włąsnie obejrzałam i... pobeczałam się


  24. #249
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    jakos pare dni temu byłam na WSZYSTKO CO KOCHAM czy jakos tak... oo raaaany... wielka porażka..


    a przed sekundą obejrzałam REC ... siedze sama w domu, ciemno i sr*m po gaciach
    jedyny horror który zrobił na mnie jakies wrazenie...

    ---------- Dodano o godzinie 21:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:12 ----------

    Cytat Napisał anikol Zobacz post

    Ostatnio oglądałam film pod tytułem "Udręczeni" jest to horror dla ludzi o mocnych nerwach czyli takich jak ja, zawału mozna dostać.Jest nakręcony na podstawie prawdziwej historii pewnej rodziny która wprowadziła się do nowego domu mówię wam aż podskakiwałam na fotelu.Jak lubicie tego typy historie to gorąco go Wam polecam.
    oo a własnie patrze ze mam na kompie, widocznie tata sciagnał... ale myslałam ze to jakies głupie, ale skoro polecasz to musze obejrzec
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 07-03-2010 o 13:25

    ________________________________________


  25. #250
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    nic mi nie mów w ogóle bo ten REC już mi dał w kość.... Dla ludzi o mocnych nerwach

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •