Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 485

Temat: "Filmy"

  1. #26
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    ja jeszcze mam sentyment do Wladcy Pierścieni oglądałam go z milion razy i do serialu Ranczo

  2. #27

    Domyślnie

    No władca pierścieni to klasyka tego nie można nie obejrzeć
    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    noo zapomniałam jak dla mnie to najlepszy film <który zresztą znam na pamięc> to Step up 2 , no jedynka też była niczego sobie Uwielbiam filmy taneczne... ach
    Jak lubisz taneczne to polecam
    HONEY

    Załącznik 465

    Honey Daniels (Jessica Alba) marzy o pracy choreografa, jednak z drugiej strony chciałaby robić to co lubi, czyli uczyć w centrum dla młodzieży tańca. Marzenie staje się rzeczywistością, Honey dostaje pracę w dużej wytwórni muzycznej i tworzy układy taneczne dla gwiazd muzyki Rap. Niestety, szybko kończy się kariera dziewczyny gdy ta otrzymuje Ultimatum od swojego pracodawcy. I tu zaczynają się problemy, gdyż główna bohaterka planowała otworzyć własny ośrodek tańca dla młodzieży po zamknięciu poprzedniego. Musi zdobyć pieniądze by zapłacić za kupno nieruchomości.
    Cytat Napisał eu4ya Zobacz post
    najlepszy ostatnio z całej szmiry nowych "filmów" jest slumdog. Bardzo polecam
    To prawda niesamowity film, ale mogłaś dodać jakieś info żeby zachęcić do obejrzenia

    SLUMDOG

    Załącznik 466

    Jamal, mieszkaniec slumsów Bombaju, w wieku 18 lat bierze udział w hinduskiej wersji "Milionerów". Od finałowej wygranej dzieli go ostatnie pytanie, jednak zanim zdąży na nie odpowiedzieć, aresztuje go policja. Funkcjonariusze chcą się dowiedzieć jak chłopak może wiedzieć tak dużo. Jamal opowiada prawdziwą historię dzieciństwa, przemocy i miłości swojego życia. To ulica była jego szkołą. Szkołą przetrwania...

  3. #28

    Domyślnie

    Kamis Honey już oglądałam ,a info o filmie nie zamieściłam bo na necie w opisie palanty źle napisali a mi się już nie chciało przeprawiac

  4. #29

  5. #30

    Domyślnie

    Wiecie co jutro wchodzi do kin

    Szybko i wściekle

    Załącznik 603

    czyli kolejna część szybkich i wściekłych (może ta najlepsza) kto oglądał poprzednie części poza mną ? chociaż jedną ?

  6. #31

    Domyślnie

    Na raty oglądałem to miasto ślepców i muszę powiedzieć że dosyć ciężki film ciekawa fabuła, poruszające sceny ale trochę mało spójny, można się pogubić momentami i końcówka słaba.

  7. #32

    Domyślnie

    Eurotrip



    rewelacyjna komedia

    Licealista Scott koresponduje przez internet z osobą z Europy, o pseudonimie "Mieke", która pomaga mu otrzymywać najlepsze stopnie z języka niemieckiego, rozwiązując za niego zadania domowe. Gdy "Mieke" proponuje chłopakowi spotkanie "na żywo", Scott początkowo panikuje, obawiając się, że ma do czynienia ze starszym mężczyzną o podejrzanych upodobaniach seksualnych. Kiedy okazuje się, że internetowy przyjaciel w rzeczywistości jest atrakcyjną dziewczyną, chłopak decyduje się odbyć podróż po Europie w towarzystwie swojego najlepszego przyjaciela Coopera i dwóch bliźniaków - Jenny i Jamie. Wycieczka po Europie, której celem jest Berlin, zamienia się w fascynującą i niezapomnianą przygodę.

  8. #33
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Polecam bardzo fajny film ,,Czestotliwosc,, (Frequency)

    Pełen tajemnic thriller o dwóch mężczyznach, którym dana jest możność manipulowania czasem i przestrzenią w celu zmienienia przeszłości, co jednak prowadzi do fatalnych konsekwencji. "Częstotliwość" to poruszająca historia science-fiction opowiadająca o ojcu i synu, rozdzielonych nieznanym wymiarem, ścigających się z czasem aby nie dopuścić do morderstwa, które wydarzyło się 26 lat wcześniej.

    ---------- Dodano o godzinie 20:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:37 ----------

    I ten ,,Pamietnik,,( The notebook,,) dla pan i panow.SUPER


    Lata 40., Karolina Północna. Do Seabrook, małego miasta na wybrzeżu, na letnie wakacje przyjeżdża 17-letnia Allie Hamilton dziewczyna z zamożnej rodziny. Tu poznaje niewiele od niej starszego Noaha Calhouna, chłopaka, który pracuje w miejscowej fabryce. Chociaż oboje pochodzą z różnych światów nic nie jest w stanie powstrzymać budzącego się uczucia. Jednak opór rodziców Allie i wybuch II wojny światowej rozdziela kochanków, ale mimo rozstania każde z nich nosi w sobie trwałe wspomnienie przeżytych chwil.

    Taka powinna byc i sie konczyc prawdziwa milosc

  9. #34
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    Wróg u bram świetny film Kamis jeszcze jest super kompania braci również polecam

    Szczeniackie wojsko [Major Payne]--> bardzo fajny film
    Major Benson Payne jest żołnierzem z prawdziwego zdarzenia. Trafia do prywatnej szkoły dla kadetów, gdzie ma za zadanie w ciągu kilku tygodni przygotować oddział kilkunastoletnich chłopców do prestiżowych zawodów międzyszkolnych. Zastaje tam kompletny chaos. Rozbrykani uczniowie nie są przyzwyczajeni do twardych, wojskowych zasad. Przed Bensonem stoi niełatwe zadanie zrobienia z nich żołnierzy.

    ---------- Dodano o godzinie 23:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:38 ----------

    polecam też
    Wygrane marzenia [Coyote Ugly]
    Violet jest utalentowaną muzycznie nastolatką z małego miasteczka. Marzy o sławie i dorosłym życiu na własny rachunek. Przeprowadza się do Nowego Jorku, by tam zrealizować swoje pragnienia. Jednak nie jest to łatwe. Violet daje kasetę ze swymi piosenkami przystojnemu łowcy talentów, który okazuje się kucharzem. Zrezygnowana dziewczyna podejmuje więc pracę w modnym barze, w którym zadaniem pięknych barmanek jest nie tylko nalewanie piwa.

  10. #35

  11. #36
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Ja ostatnio jestem na etapie starych filmow:-)Jezeli ktos lubi troche poplakac polecam filmy z 1987roku ,,After The Promise,,--,,Po Obietnicy,, i
    ,,Flowers in the Attic,,---,,Kwiaty na poddaszu,,
    Ooooo, muszę obejrzec, bo "kwiaty na poddaszu" ogladałam ale poprzednie tytuły nie...ale jeszcze coś do mega-poryczenia to "pamietnik"- przepiękny film, nawet mój facet wysmarkał mi pół rolki papier przy tym filmie. Z komedyjek polecam "white chicks"-za kazdym razem płacze ze śmiechu.
    A filmy które uwielbiam: "ognisty podmuch"(nawet wczoraj leciał na 2), "wichrowe wzgórza"-tez mozna popłakać.
    A obecnie mam zamiar wybrać sie do kina na "szybko i wściekle"(chyba taki tytul) z moim słodkim Vinem Dieslem
    Ale sie rozpisałam

    ---------- Dodano o godzinie 09:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:17 ----------

    Aaaa i jeszcze zapomniałam na mega wyciskaczu łez bardzo stary film "Love story", nasi rodzice na tym w konie płakali
    TIPSY ŚWIDNICA

  12. #37
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie

    super film,tez go widzialam

    ---------- Dodano o godzinie 11:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:38 ----------

    chodzi mi o ten film "uprowdzona"

    ---------- Dodano o godzinie 11:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:39 ----------

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    HEHE książki też są dla ludzi przecież

    ostatnio moja ulubiona komedia to:
    Nie zadzieraj z fryzjerem ogladałyście ?

    Załącznik 420
    widzialam ten film,fajny!

    ---------- Dodano o godzinie 11:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:42 ----------

    jezeli lubicie filmy na faktach ,to polecam wlasnie ten



    Cytat:
    GATUNEK: Dramat obyczajowy
    Historia dzieje się w Los Angeles w 1928 roku. Bohaterką opowieści jest kobieta, której największym marzeniem jest szczęśliwy powrót do domu jej porwanego syna. Jej żarliwe modlitwy zostają wysłuchane, jednak wkrótce zaczyna podejrzewać, że chłopak, który wrócił do domu, nie jest jej prawdziwym synem, a policja dopuściła się oszustwa w tej sprawie. Kobieta rozpoczyna sprawę sądową i stawia czoła skorumpowanym policjantom z Los Angeles oraz włodarzom miasta.

  13. #38

    Domyślnie

    właśnie wczoraj o tym filmie myślałem ale ciągle się waham

  14. #39
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie

    nie wahaj sie tylko sciagaj,moim zdaniem warto

  15. #40

    Domyślnie

    mam już od kumpla tylko wahałem się żeby go kliknąć dwa razy ale chyba przestanę się wahać skoro mówisz że dobry

    jakoś teraz nic nowego nie ma czekam jeszcze na tą zapowiedź z Nicolasem Cagem a na szybkich i wściekłych to paczką do kina ze znajomymi pójdziemy

  16. #41

    Domyślnie

    Wczoraj mieliśmy z kotkiem maraton

    Ocens Eleven
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ocens Twelve
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Oceans Thirtheen
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Jedynka chyba najlepsza ale wszystkie mają fajny klimacik warto obejrzeć świetna obsada aktorska filmy już nie takie nówki ale ciągle na czasie

  17. #42
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    oo też widziałam ten film wart obejrzenia ale ja chyba nie widziałam ostatniej czesci musze poszukac jej

    a ja polecam film "21"

    Historia Semyona Dukacha jest wyjątkowa. Wybitnie zdolny student wraz z grupą przyjaciół z renomowanej amerykańskiej uczelni Massachusetts Institute of Technology - słynnego MIT - rzuca wyzwanie domom gry i wkrótce tysiące dolarów zaczynają spływać na konta pomysłowych hazardzistów. Black Jack stał się polem fascynującej, ale też niebezpiecznej gry. Ogrywane systematycznie kasyna przystępują do kontrataku, często sięgając po środki na wpół legalne. Historia Semyona Dukacha, emigranta z Rosji, to kolejna wersja american dream - mitu od pucybuta do milionera. Ten sukces wymagał jednak nie tylko łutu szczęścia, ale i bardzo wysokiego ilorazu inteligencji.

  18. #43
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Bardzo fajny filmik,,Podroz do wnetrza ziemi,,

  19. #44

    Domyślnie

    Oglądałem tą podróż, ciekawy jak ktoś lubi takie fantastyczne filmy

  20. #45
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    ,,Miedzy Pieklem a Niebem,,

    Ile trzeba uczucia,by pokonac Pieklo?Niesamowite efekty specjalne.......

  21. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    Wiecie co jutro wchodzi do kin

    Szybko i wściekle

    Załącznik 603

    czyli kolejna część szybkich i wściekłych (może ta najlepsza) kto oglądał poprzednie części poza mną ? chociaż jedną ?
    ja oglądałam Nawet wczoraj sobie włączyłam Tokyo Drift , zaje**** film no dwójeczka z Vin Dieslem to już w ogóle masakra Dlaczego ja nie słyszała że do kin wchodzi następna część teraz się nie doczekam kiedy u mnie w mieścinie pokażą

    ---------- Dodano o godzinie 16:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:01 ----------

    Właśnie obejrzałam trailer czwórki i mi się już morda cieszy niech dają jak najszybciej do obejrzenia hehe
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  22. #47
    Nałogowiec Avatar Tonija
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    354

    Domyślnie

    Mi też już się mordka cieszy w sobote chyba się przejde

  23. #48
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    a ogladalyscie egzorcyzmy emilli rose
    czy jakos tak

  24. #49
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    nie ale słyszałam ze film jest dobry i ponoć straszny a ja się boję hehe ale może kiedyś wezmę się i obejrze

  25. #50
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    no ja go mam na plycie
    ogladnelam jakies 10 min i wylaczylam bo juz sie balam
    wiem ze jest na faktach i chcialabym ogladnac
    ale sie boje
    i dlatego mam pytganko czy wiecie moze czy naprawde jest bardzo straszny

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •