Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 485

Temat: "Filmy"

  1. #51
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    no właśnie mnie to tez przeraża że jest na faktach ale na you tube chyba ktoś mi pokazywał filmiki z egzorcyzmów tez straszne
    a film na pewno jest straszny

  2. #52
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    rooska obejrzyj pierwsza i mi napisz czy straszny hahaahaah

  3. #53

    Domyślnie

    ja tak samo chyba zacząłem ale niunia mi się przestraszyła i nie dokończyliśmy więc nie powiem ale pewnie fajne by było

    a z polskich komedii jakie lubicie najbardziej ?

    moje 3 typy to
    1. czas surferów
    2. poranek kojota
    3. chłopaki nie płaczą

  4. #54
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    ja lubie te wszystkie 3 typy co wyminiłeś
    lubie też
    - kiler
    -kogel mogel drugą część też lubie
    -dzień świra
    -symetria <od czasu do czasu lubie obejrzec >
    - u pana boga za piecem, u pana boga w ogródku
    -vinci
    - dublerzy swietny film na prawde
    - francuski numer
    I nie lubie polskiego filmu " Rezerwat" oglądałam jak za kare ten film nie podoba mi sie !

  5. #55

    Domyślnie

    hmm niezły koneser z Ciebie
    symetria od czasu do czasu nieźle ale film dobry


    apropo rezerwatu to piosenka mi się podobała
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  6. #56
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    hahaah tak to musze powiedzieć piosenki są niezłe

  7. #57

    Domyślnie

    -kogel mogel - nie znam
    -dzień świra - nie dotrwałem do końca
    -vinci - nie znam
    - dublerzy swietny - też przeoczyłem
    - francuski numer - też nie znam


    ale mam luki

  8. #58
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    ciuuuup to co ty robisz a takie świetne filmy
    kogel mogel ma dwie czesci film troszke stary ale bardzo fajny haha
    a reszta to same komedie mozna sie posmiac
    ostatnio oglądałam wlasnie dublerzy pokaze ci fragment ktory mnie niezle rozbawił

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


    ---------- Dodano o godzinie 22:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:49 ----------

    ja wkleje link bo nie wiem jak ty to robisz ze na forum pojawia sie filmik

  9. #59
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    vinci,kiler,francuski numer,dzien swira,pieniadze tonie wszystko,dom,alternatywy... super filmy

    ps.piosenka mnie rozwalila

  10. #60
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    ja znam pare innych piosenek znajde linki to podam tylko nie wiem gdzie wkleic

    ---------- Dodano o godzinie 22:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:51 ----------

    ooo pieniadze to nie wszystko tez super film
    i nie cierpie filmu dom

  11. #61
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał roooksanka Zobacz post
    no właśnie mnie to tez przeraża że jest na faktach ale na you tube chyba ktoś mi pokazywał filmiki z egzorcyzmów tez straszne
    a film na pewno jest straszny
    Może i straszny ale słyszałam, że warty obejrzenia

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    a z polskich komedii jakie lubicie najbardziej ?

    moje 3 typy to
    1. czas surferów
    2. poranek kojota
    3. chłopaki nie płaczą
    Może to nie polska komadia ale mi bardzo się podobało

    Co się zdarzyło w Las Vegas
    What Happens in Vegas
    było tam kilka naprawdę śmiesznych scen

  12. #62

  13. #63
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    fajowo dzięki

  14. #64

  15. #65
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Nie wiem czy on taki nowy bo ja to już go oglądałam jakiś czas temu

  16. #66
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    to nie o filmach ale tylko napisze ze utworzyłam nowy temat w nawiązaniu do piosenki o kwiatach
    http://forum.wzorki.info/humor/402-m....html#post8020

  17. #67
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Ja z horrorow to uwielbiam wszystkie czesci ,,Koszmar z ulicy Wiazow,,A tak na marginesie to mieszkalam niedaleko takiej ulicy,hihi
    Ostatnio edytowane przez Jade ; 15-04-2009 o 23:40

  18. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Ja z horrorow to uwielbiam wszystkie czesci ,,Koszmar z ulicy Wiazow,,A tak na marginesie to mieszkalam niedaleko takiej ulicy,hihi

    to musi byc ciekawie mieszkac koło takiej ulicy
    Ja tak samo lubię "koszmar z ulicy Wiązów"
    a z horrorów to jeszcze jak dla mnie
    "oko"
    "resident evil"
    "zły skręt"
    "boogeyman" - wszystkie części
    "piła"- też wszystkie
    i jeszcze jeśli chodzi o polski film to dopiero ostatnio obejrzałam
    "mała wielka miłośc"- boooski jest


    "przebudzenie" -też fajny filmik

    a co do "egzorcyzmów.." jak dla mnie bomba -uwielbiam horrory xD
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  19. #69
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    to musi byc ciekawie mieszkac koło takiej ulicy
    Ja tak samo lubię "koszmar z ulicy Wiązów"
    a z horrorów to jeszcze jak dla mnie
    "oko"
    "resident evil"
    "zły skręt"
    "boogeyman" - wszystkie części
    "piła"- też wszystkie
    i jeszcze jeśli chodzi o polski film to dopiero ostatnio obejrzałam
    "mała wielka miłośc"- boooski jest


    "przebudzenie" -też fajny filmik

    a co do "egzorcyzmów.." jak dla mnie bomba -uwielbiam horrory xD
    Jezeli dobrze pamietam ,,zly skret,,To nie chcialabym znalesc sie w takim lesie

  20. #70

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Jezeli dobrze pamietam ,,zly skret,,To nie chcialabym znalesc sie w takim lesie
    No to chyba dobrze pamiętasz
    Sobie wyobraź że ja zawsze się naoglądam horrorów a potem jak by mnie ktoś w lesie zostawił samą nawet w dzień to bym zawału dostała...
    Jeszcze kiedyś miałam taką sytuację, jak pracowałam w salonie, który znajdował się na krytym basenie , i z dziewczynami <było nasz razem 4> zrobiłyśmy sobie Andrzejki, tylko żadna nie pomyślała że basen zamykają o 22...jak szłyśmy do wyjścia gdzieś koło 1 i się okazało że drzwi są zamknięte to aż mi się gorąco zrobiło bo oczywiście przypomniałam sobie jakiś horror gdzie akcja toczyła się na basenie... Na szczęście znalazł się Stróż fakt faktem po godzinie, ale był hehe
    Tak więc każdy się ze mnie śmieje że horrory kocham a potem jakiś szmer i ja pierwsza lece Chociaż ostatnio boję się sama oglądac ... Na starośc mi się poprzestawiało
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  21. #71
    Wczytuje się Avatar kanisa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    siedlce
    Postów
    11

    Domyślnie

    o widzę że mówimy tu o mojej branży, pracuję w wypożyczalni dvd wszystkie filmy które tu zostaly wymienione oglądałam i rzeczywiście "sloomdog" jest super a zwłaszcz ścieszka dzwiękowa polecam (Wrzuta.pl - Slumdog Millionaire - 13 - Jai Ho), ciekawy przypade benjamina buttona widziałam ale w kiepskiej wersji. Jeżeli chodzi o filmy taneczne jednym z ostatnich moich ulubionych jest "światłą sceny: chwytaj sznsę"

    {Marzeniem tancerki-samouka, Kate Parker, jest dostanie się do słynnej Amerykańskiej
    Szkoły Baletowej. Jednak po nieudanych przesłuchaniach, przekonuje się, iż aby osiągnąć
    sukces w światku tanecznym, nie wystarczy tylko technika. Gdy poznaje byłego hokeistę,
    jej dotychczasowe podejście do tańca ewoluuje i uświadamia sobie, że w tańcu
    najważniejsza jest pasja.}

    Polecam też:
    "eagle eye"
    {Jerry Shaw (Shia LaBeouf) pracuje w punkcie ksero i dorabia sobie grając z kumplami w pokera na pieniądze. Od dłuższego czasu nie ma kontaktu z rodziną, dla której zawsze był gorszy od swojego brata bliźniaka - Ethana (Shia LaBeouf). Rachel Holloman (Michelle Monaghan) samotnie wychowuje synka - Sama. Jej mąż a ojciec chłopca nigdy nie kwapił się z pomocą i nie potrafi nawet zapamiętać daty urodzin swego syna. Nagle Jerry dowiaduje się o śmierci swego brata, którego tyle czasu nie widział. Potem wybierając pieniądze z bankomatu odkrywa, że znikąd na jego koncie jest 750.000 dolarów, a do jego mieszkania przychodzą paczki, których nie zamawiał - zawierające trucizny i broń. Shaw odbiera telefon od tajemniczej kobiety, która każe mu uciekać z mieszkania, ponieważ za 10 sekund wpadnie tam policja. Zszokowany Jerry zostaje aresztowany. Tymczasem ta sama kobieta dzwoni do Rachel grożąc, że jeśli pani Holloman nie wypełni rozkazów, jej syn, który jest w drodze na koncert do Waszyngtonu (gra na trąbce), zginie. Dwoje obcych sobie ludzi zostaje uwikłanych w zamach terrorystyczny i uznanych za wrogów publicznych numer jeden. Tymczasem muszą wykonywać polecenia tajemniczej kobiety, która zdaje się widzieć ich wszędzie i mieć nad nimi nieograniczoną władzę.}

    "ostatnie zlecenie " z Nikusiem Cagem
    {Joe ma cztery zasady: nie zadaje pytań, nie uznaje dobra ani zła, nie spotyka się z ludźmi spoza interesu i zawsze wie kiedy się wycofać. "Ostatnie zlecenie" to thriller o bezwzględnym płatnym mordercy (Nicolas Cage), który wykonując zlecenie w Bangkoku, napotyka niespodziewane przeszkody i po raz pierwszy odstępuje od swoich żelaznych reguł. Przekonuje się, że jeśli praca polega na zabijaniu, próba ocalenia czyjegoś życia może okazać się śmiertelnym wyzwaniem.}

    "XIII-spisek"
    {Prezydent USA Sally Sheridan zostaje zastrzelona przez nieznanego snajpera. Cały kraj nerwowo czeka na odnalezienie jej zabójcy, a napięcie wzmagają kolejne ataki terrorystyczne. Kilka miesięcy później starsze małżeństwo znajduje w pobliżu swojego domu spadochroniarza. Okazuje się, że mężczyzna ma rany postrzałowe, a do tego całkowicie stracił pamięć. Jedynym tropem, jaki może mu pomóc odkryć jego tożsamość jest wytatuowana na piersi rzymska liczba XIII. Sytuację pogarsza jeszcze fakt, że mężczyznę ściga świetnie wyszkolony zabójca o pseudonimie Mangusta. XIII dochodzi do wniosku, że miał jakiś związek z zabójstwem pani prezydent. Ale jaki? I kto tak właściwie chce jego śmierci?}

    i świtny horror "lustra"
    {Horror tworcy Wzgorza mają oczy - Alexandre Aja, po ktorym zwykłe wieczorne mycie zębow może stać się niesamowitym przeżyciem. Były policjant Ben (Kiefer Sutherland), dostaje pracę jako nocny stroż zniszczonego po pożarze budynku. Szybko odkrywa, że znajdujące się w nim lustra, pokazują coś znacznie gorszego niż zwykłe odbicia. By chronić rodzinę przed czającym się w nich śmiertelnym niebezpieczeństwem, rozpoczyna własne śledztwo i stopniowo poznaje tajemnicę zrujnowanego gmachu.}

    I nie będę was więcej zanudzać ;-)

  22. #72
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    No to chyba dobrze pamiętasz
    Sobie wyobraź że ja zawsze się naoglądam horrorów a potem jak by mnie ktoś w lesie zostawił samą nawet w dzień to bym zawału dostała...
    Jeszcze kiedyś miałam taką sytuację, jak pracowałam w salonie, który znajdował się na krytym basenie , i z dziewczynami <było nasz razem 4> zrobiłyśmy sobie Andrzejki, tylko żadna nie pomyślała że basen zamykają o 22...jak szłyśmy do wyjścia gdzieś koło 1 i się okazało że drzwi są zamknięte to aż mi się gorąco zrobiło bo oczywiście przypomniałam sobie jakiś horror gdzie akcja toczyła się na basenie... Na szczęście znalazł się Stróż fakt faktem po godzinie, ale był hehe
    Tak więc każdy się ze mnie śmieje że horrory kocham a potem jakiś szmer i ja pierwsza lece Chociaż ostatnio boję się sama oglądac ... Na starośc mi się poprzestawiało
    Dzidzia to to ty masz tak jaUwielbiam ogladac horrory,a boje sie wlasnego cienia

  23. #73

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Dzidzia to to ty masz tak jaUwielbiam ogladac horrory,a boje sie wlasnego cienia

    No i teraz sama powiedz Jade czy baby to nie dziwne stworzenia boją się jak nie wiem co , ale i tak muszą obejrzec
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  24. #74
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Bardzo dziwne,ja ostatnio wystraszylam sie monety jak corka rzucila bo myslalam ze to konik polny wyskoczyl z terarium ,hihih

  25. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Bardzo dziwne,ja ostatnio wystraszylam sie monety jak corka rzucila bo myslalam ze to konik polny wyskoczyl z terarium ,hihih

    mi to już co niektórzy mówią że coś mam na sumieniu , bo taka płochliwa jestem
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •