Strona 5 z 20 PierwszyPierwszy 12345678915 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 485

Temat: "Filmy"

  1. #101

    Domyślnie

    no to ja tak samo transformers a teraz dwójka wyszła i braciszek juz szuka zeby sciagnac niepokoj tez fajny , ostatnio obejrzalam " eagle eye " "21" i "The.Invisible" no i ten oststni jest suuuper jak dla mnie
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  2. #102
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie

    ja polecam " mój przyjaciel w pasiastej piżamie" i "miasto ciemności" bardzo mi się podobały

  3. #103

    Domyślnie

    muszę się przejść na Terminator Salvation
    Załącznik 3767
    Jest rok 2018. Apokalipsa już się dokonała. Maszyny opanowały świat, wytrwale tępiąc ukrywających się ludzi. John Connor (Christian Bale), który w przyszłości ma zostać przywódcą ruchu oporu , na razie jest zwykłym żołnierzem. Wśród bojowników pojawia się nieoczekiwany przybysz: Marcus Wright (Sam Worthington). Wszystko wskazuje na to, że przebył on podróż w czasie. Nie wiadomo jednak, czy z przeszłości, czy też z przyszłości. Marcus nie ma pojęcia, skąd wziął się w tym zrujnowanym świecie. Pamięta tylko tyle, że prowadzono go na egzekucję, ta zaś najwyraźniej się nie odbyła. Kim jest ten człowiek?

  4. #104
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Ja ostatnio byłam z mężem na "Anioły i demony". Niestety film bardzo odbiega od książki i kończy się nawet inaczej. Byłam rozczarowana. A może powinnam przestać czytać książki tylko oglądać filmy, bo wtedy będą mi się podobać.

  5. #105
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Nie wiem czy już widzieliście ale ja wczoraj po oglądnięciu Slumdog'a.. normalnie ryczałam jak dziecko i nie dziwie się że 8 oskarów dostał ten film! CUDO
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Aaa i mam Przypadek Benjamina i czekam aż bedziemy mieć czas go zobaczyć heh
    Ostatnio edytowane przez Agusia_pa2 ; 16-06-2009 o 21:29
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  6. #106
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    już dawno ściągnęłam tego Slumdog'a ale jeszcze jakoś nie miałam czasu go obejrzeć ale widzę, że watro

  7. #107

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    a ja wczoraj oglądałam z mężem film " UPROWADZONA" Wszystkim polecam naprawdę rewelacja.
    Chanti dzięki tobie obejrzałem ten film już dwa razy, jest super pewnie jeszcze do niego wróce

    a wczoraj byłem w kinie na transformersach 2 nic tego nie przebije pod względem efektów specjalnych nawet transformers 1 jestem pod głębokim wrażeniem

  8. #108
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    widziałam ten film uprowadzona ale nie caly bo rodzice oglądali to chwile posiedziałam obejrzałam poszlam pozniej znowu ogladalam swietny film musze wkoncu cały obejrzec

  9. #109

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    Chanti dzięki tobie obejrzałem ten film już dwa razy, jest super pewnie jeszcze do niego wróce

    a wczoraj byłem w kinie na transformersach 2 nic tego nie przebije pod względem efektów specjalnych nawet transformers 1 jestem pod głębokim wrażeniem


    kurde ja już czekam za Transformers 2 jak wariatka ale zanim u mnie w miescinie sie pokaze to pewnie szybciej sciagne..
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  10. #110
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Slumdog milioner z ulicy świetny! naprawde warto obejrzeć nawet mój chłopak na nim nie przysypiał
    podobno Narzeczony mimo woli też fajny ale jeszcze nie widziałam..
    I forum
    miłośniczka akrylu

  11. #111
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    "Miasto ślepców" - jest o czym dyskutować, aczkolwiek kilka scen jest zbędnych i ewidentnie ma przykuwać uwagę.... Film na podstawie książki.
    "Jak w niebie"- o dziwo film lepszy od książki
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  12. #112
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    A ja wlasnie dzisiaj obejzalam sobie horrorek ,,Unborn,,bardzo fajny

    male streszczenie:
    Casey Beldon nienawidzi swojej matki, która porzuciła ją w dzieciństwie. Kiedy jednak zaczynają dziać się wokół niej niewytłumaczalne rzeczy, Casey zaczyna rozumieć powody, dla których odeszła jej matka. Dręczona koszmarami i duchem, który nawiedza ją co rano, dziewczyna musi zwrócić się do jedynej osoby - rabina Sendaka - która jest w stanie ją wyzwolić. Z pomocą Sendaka, przyjaciółki Romy i chłopaka Marka, Casey odkrywa źródło rodzinnej klątwy tkwiące w przeszłości, w nazistowskich Niemczech – ducha posiadającego zdolność zawładnięcia każdą żywą istotą. Kiedy klątwa zostaje uwolniona, jedyną szansą Casey jest zamknięcie drzwi do naszego świata, które zostały siłą otwarte przez kogoś, kto nigdy się nie narodził.
    Ostatnio edytowane przez Jade ; 02-07-2009 o 09:35

  13. #113
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    czyli "Nienarodzony". Przyznam, że fabuła fajna, ale reżyser "niedociąga" wątków. Porusza problem, a potem go nie kończy. Na dodatek miesza pojęcia chrześcijańskie z żydowskimi. Babcia bohaterki w pewnym momencie mówi, że chłopiec (jej brat) nie dostał się do nieba....problem w tym, że mówi to Żydówka, która powinna wiedzieć, iż judaiści wierzą, że po śmierci najpierw wędruje się do Szeolu....
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  14. #114
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Mi sie podobal

  15. #115
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    A oglądał ktoś "Miasto śmierci" Mi się podobało


  16. #116
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Nie nie ogladalam,ja to teraz czekam az pojawi sie w sklepie,,Anioly i Demony,,

  17. #117
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    mi też się "Nienarodzony" podobał, ale ja zawsze wałkuję, analizuję dzieła dziesiątej muzy tak samo mam z poezją, literaturą, rzeźbą, malarstwem, fotografią- ogółem sztuką. "Anioły i demony" oglądałam i przyznam, że niezłe aczkolwiek odbiegają znacznie od książki, no ale Dan Brown porusza tyle wątków, że reżyser nie miałby możliwości umieścić wszystkiego. Jedyne, co mnie drażni to zmiana zakończenia.
    Uwielbiam "Sierociniec"a Wy?
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  18. #118
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    mi też się "Nienarodzony" podobał, ale ja zawsze wałkuję, analizuję dzieła dziesiątej muzy tak samo mam z poezją, literaturą, rzeźbą, malarstwem, fotografią- ogółem sztuką. "Anioły i demony" oglądałam i przyznam, że niezłe aczkolwiek odbiegają znacznie od książki, no ale Dan Brown porusza tyle wątków, że reżyser nie miałby możliwości umieścić wszystkiego. Jedyne, co mnie drażni to zmiana zakończenia.
    Uwielbiam "Sierociniec"a Wy?
    ahhh jak ja bym chciała sierociniec obejrzeć Wczoraj widziałam w intermarche na dvd za 16 zł na jakiej promocji i 5 zeta mi zabrakło...


  19. #119

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    A ja wlasnie dzisiaj obejzalam sobie horrorek ,,Unborn,,bardzo fajny

    male streszczenie:
    Casey Beldon nienawidzi swojej matki, która porzuciła ją w dzieciństwie. Kiedy jednak zaczynają dziać się wokół niej niewytłumaczalne rzeczy, Casey zaczyna rozumieć powody, dla których odeszła jej matka. Dręczona koszmarami i duchem, który nawiedza ją co rano, dziewczyna musi zwrócić się do jedynej osoby - rabina Sendaka - która jest w stanie ją wyzwolić. Z pomocą Sendaka, przyjaciółki Romy i chłopaka Marka, Casey odkrywa źródło rodzinnej klątwy tkwiące w przeszłości, w nazistowskich Niemczech – ducha posiadającego zdolność zawładnięcia każdą żywą istotą. Kiedy klątwa zostaje uwolniona, jedyną szansą Casey jest zamknięcie drzwi do naszego świata, które zostały siłą otwarte przez kogoś, kto nigdy się nie narodził.


    aaaaaaaaaa Jade własńie mialam o nim napisac bo go wczoraj ogladalam hihi fajny fajny
    jeszce ogladalam ostatnio "Krwawe walentynki"
    "sierociniec" też niezły
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  20. #120
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    dla mnie "Sierociniec" to perełka współczesnej kinematografii.... Reżyser doskonale buduje nastrój światłem, dźwiękiem. Synestezja na każdym kroku! Na dodatek fabuła wciąga jak diabli a do tego wzrusza, przynajmniej mnie
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  21. #121

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Nie oglądałem tego sierocińca ale skoro tak polecacie to obejrzę

  22. #122
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    koniecznie i "Labirynt Fauna", ten sam reżyser
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  23. #123

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Labirynt fauna oglądałem i mi się podobał

  24. #124
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Cytat Napisał Madzialena Zobacz post
    Slumdog milioner z ulicy świetny! naprawde warto obejrzeć nawet mój chłopak na nim nie przysypiał
    podobno Narzeczony mimo woli też fajny ale jeszcze nie widziałam..


    Slumdog to byl ostatni film na którym byłam w kinie... I naprawde POLECAM.. chyba jedyny film z napisami, który mnie wciągnął na tyle, że zapomniałam że czytam...

    ________________________________________


  25. #125
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: "Filmy"

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Mi sie podobal
    tez obejrzałam i przypadł mi do gustu !~

    ________________________________________


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •