Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 35

Temat: Dziwny problem

  1. #1
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Tec Dziwny problem

    dziewczyny mialam wczoraj klientke ktorej zakladalam paurki niecale 2 tyg temu
    dzien wczesniej dzownila ze pazurki jej popekaly a 4 sie zlamaly.
    przyszla wczoraj 4 zlamane w bardzo dziwny sposob ale nie to jest najdziwniejsze, ja tego rozkmninic nie moge moze wam pojdzie lepiej o co kaman
    zrobilam czysty french na tipsie tunelowym
    tipsy dobrane byly idealnie wiec za maly za duzy wykluczylam

    *wszystkie typsy byly jakby pomarszczone i plastik zdeformowany- pani powiedziala ze sprzata w
    rekawiczkach i nie uzywa zmywacza
    * pod dwoma paznokciami brakowalo kawalkow tipsow a pod dwoma tips byl oddzielony od zelu
    *tipsy mialy kolor zolto brazowy- pani dotknela farbowanej na zolto bluzki tak powiedziala
    *te zlamane pazurki byly bardzo dziwnie zlamane, byly dobrze wyprofilowane wiec trzasnely poza naturalkiem 2mm i tu ok, ale tips zostal przyklejony do naturalka ale nie bylo na nim zelu, z jednego odgryzla bo ja denerwowal
    *mnie nawet po 5 tyg pazury sie blyszcza jak psu jajca a te byly koszmarnie matowe, ale nablyszczacz byl bo wzorek farbkowy sie nie zmyl
    *zaden nie byl zapowietrzony

    babka mi gwozdzia zabila bo 2 lapy dam se uciac ze wszystko bylo ok zrobione, wogole powiedziala ze strasznie jej glupio ze mi glowe zawraca, ogolnie bardzo fajna klientka po wykonaniu uslugi zaplacila


    wszystko poprawilam tzn dorobilam pazurki na szablonie, wszystkie tipsy wyfrezowalam i odnowilan od spodu dolewajac zelu bydujacego clear jak bylo kiedys w Paznokciach pokazane, wszystkie od nowa nablyszczylam.



    mam dolai pierwszy raz w zyciu taka sytuacje, wiecie jak bylo mni glupio
    co najlepsze przyszla w miedzy czasie jej corka ktora miala identyczne pazurki tylko z innym wzorkiem robione tym samym zestawem zeli 2 tyg temu, patrzylam i wszystko ok na 2 tylko zapowietrzonkao na milimetr ale wygladaly jak nowki

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #2
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    na moj rozum to wsadzila pazury np. sprzatajac w jakis zracy plyn przez co tips mogl sie pomarszczyc jak pisalas wczesniej i mogly sie zrobic przez to miekkie i polamala je a przebarwienie moze od tych rekawiczek gumowych albo to tez wina jakiegos detergentu

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    tez mi sie tak wydaje ale babeczka sie zazekala ze w nic rak nie wsadzala i po ostatnim razie jak jej zakladalam pazurk po pazurach salonowych bardzo naciskalam na prace w rekawiczkach bo pazury byly w takim stanie ze te wczorajsze to pikus

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #4
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    Cytat Napisał goslava Zobacz post
    na moj rozum to wsadzila pazury np. sprzatajac w jakis zracy plyn przez co tips mogl sie pomarszczyc jak pisalas wczesniej i mogly sie zrobic przez to miekkie i polamala je a przebarwienie moze od tych rekawiczek gumowych albo to tez wina jakiegos detergentu
    Moje zdanie jest takie same Agulusia oby jak naj mniej takich przypadków Kobiet
    Ja mialam taka co wiecznie przychodziła na reklamacje , bo Niby jej odpadały... a ja poprawiałam za darmo-reklamacja. Az raz przyszła z marszu tez z reklamacja i zapomniala je ściągnąć przed przyjsciem do mnie... ja patrze a tu żel pieknie się trzyma tylko końce tipsów zgryzione-w końcu sie przyznała, że jak ogląda film i kończy się film to patrzy na pazurki a tu wszystko zgryzła I powiem Wam, że juz nigdy tej kobiety nie przyjęłam!
    SZCZĘŚLIWA

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    No to masz odpowiedz, jesli babka poprzednim razem miala jakies nie teges pazurki, to prawdopodobnie rzeczywiscie wklada je do czegos co jej wyzera i wchodzi w reakcje z plastikowym tipsem, to moze byc nawet jakis plyn do mycia naczyn, cokowiek, (niech mi nikt nie mowi, ze do kazdego zmywania naczyn zaklada rekawiczki)
    Ona Ci nie powie co jest nie tak, a Ty sie bedziesz gryzla, wierze, ze Ci jest glupio, ale mysle, ze to nei twoja wina.

  6. #6
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    powiedzialam ze ma dzwonic jak sie bedzie cos dzialo od razu a nie po 2 tygodniach, zobaczymy
    tej pani tez bylo bardzo glupio i w zadnym wypadku nie reklamowala normalnie zaplacila jak za odnowe.

    kurde stresuja mnie takie sytuacje, az sie boje ze znowu zadzwoni ze cos jest nie tak

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #7
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    No głupia sytuacja i też bym się dziwnie czuła na Twoim miejscu, ale pewnie kobitka przez własną nieuwagę czy coś zniszczyła pazurki. Nie możesz tego brać do siebie.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  8. #8
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    Bardzo pode4jrzana sytuacja...ale klientki wola powiedzierc ze nic zlego nie zrobily i ze samo sie stalo:/...niz przyznac ze dłay ciała...mnie tez to wygląda na silny detergent...bo innej opcji nie ma zwlaszcza ze nie pierwszy raz robilas tymi produktami...

    Oby wiecej takich sytuacji stresujacych nie bylo

  9. #9
    No to..wpadłam Avatar kalaga4
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Cork
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    agulusia nie martw się. Myślę, że twoja klientka coś zmajstrowała i nie potrafi się przyznać. Jeśli znasz swoje żele i wiesz,że takie rzeczy się nie zdarzają, jest to ewidentnie jej wina.

    Dla świętego spokoju przy każdej wizycie mówię klientkom co wolno a czego nie. Paznokcie to nie narzędzie Mam wtedy czyste sumienie i nie zadręczam się, że coś się z paznokciem dzieje a nie powinno. Jeśli klientki nie potrafią uszanować naszej ich problem

    Głowa do góry.
    Zapraszam na mojego bloga:

    http://kalaga4nails.blogspot.com/

  10. #10
    No to..wpadłam Avatar anchel
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    śląskie
    Postów
    292

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    Mojej koleżance zrobiło się coś podobnego z paznokciami i też mówiła,że wszystko robi w rękawiczkach. Potem się okazało,że fakt robiła w rękawiczkach tylko tych bardzo cienkich i na tych palcach gdzie pękły rękawiczki właśnie takie cuda się działy z pazurkami. Więc może ta Twoja klientka też używa takich rękawiczek. Głowa do góry,to na pewno nie Twoja wina
    Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop.

  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    tez wydaje mi sie ze to nie moja wina dlatego ze corka ma ten sam zestaw zeli na pazurkach i jest ok
    przy zakladaniu nowych klientka sama powiedziala ze ma remont i ciagle rece w cemet wkladala i ze przed nia sprzatanie po remoncie i mysle ze tu tkwi caly problem
    no ale kurde w co trzeba rece wsadzac zeby tips sie zdeformowal i przytopil
    mormalnie wygladalo to jak stopiony plastkik taki pomarszczony, ale z zelem bylo wszystko ok


    tych zeli uzywam od ponad 6 miesiecy i zawsze tych samych do frencha uzywam

    babeczka nosi pazurki od wielu lat ale ja powiedziala mi ze wczesniej jak miala zrobione to nic takiego jej sie nie dzialo no poczulam sie jakby mi ktos w morde strzelil

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  12. #12
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    Aga daj spokój, nie daj się wkręcić w "ale ja nic nie robiłam". Jak tips sam z siebie może się stopić?! Bujda na resorach! A tym bardziej że zapłaciła! No kto normalny płaci zamiast skorzystać z reklamacji? Dobrze wie że gdzieś łapska wsadziła tylko wstydzi się przyznać.

  13. #13
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    No kto normalny płaci zamiast skorzystać z reklamacji? Dobrze wie że gdzieś łapska wsadziła tylko wstydzi się przyznać.
    Fakt, samo to,że zapłaciła świadczy o tym, że dokładnie wie iż to z jej winy pazury tak wyglądają. A wiadomo, że żadna się nie przyzna, że coś może być z jej winy.. no bo po co lepiej przecież zrzucić winę na stylistkę bądź na materiały na jakich pracuje, a nóż się uda Także Aga nie przejmuj sie naprawdę bo nie masz czym

  14. #14
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    gdyby to nie była jej wina to by nie zpałaciła żądałaby naprawy w ramach jakiejs gwarancji bo pewnie nie jedna z nas by tak zrobiła jakby to sie samo zrobiło...
    a że babce cięzko było sie przyznać to wymysliła że 'sie samo' dziewczyny maja racje... Uszy do góry wazne że zapłaciła..

  15. #15
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    macie racje nie ma co sobie glowy zawracac

    jak przyjdzie na uzupelnienie to dam znac w jakim stanie byly paznokcie

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #16
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    Pamiętaj, że żadna klientka nie zżuci winy na siebie bo po prostu nie chce stracić honoru, mogła sobie włosy farbować i mieć to od farby czy innych chemikalii kto ją tam wie.. Uwierz mi, że jeżeli to jest jeden jedyny przypadek u nich na tyle Pań które obsłużyłaś wina nie może lezeć po Twojej stronie, tym bardziej, że wiesz co robisz. Ja też miałam taką klientkę, tylko, że ona była do tego stopnia bezczelna, że chciała zwrotu pieniędzy. Dla świętego spokoju zwróciłam połowe pieniędzy bo przecież ja produkty też zużyłam, ale gwarancji na to co pani wyczyniają z tymi paznokciami niestety dać nie możemy...

  17. #17
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    Jak ma remont to pewnie fugi octem czyściła,
    albo domestosem, teraz nowy taki jest z 5% HCl-em,
    sam z siebie tips się nie sfatygował,
    powiedz jej, żeby następnym razem po prostu w to łap nie wkładała,
    nawet jeśli będzie upierać się przy swoim


  18. #18
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    Bardzo podejrzana sytuacja A mi się wydaje że babeczka po prostu w h... przycięła że tak się brzydko wyrażę i jeszcze po 2 tyg przyszła eh... aż mi ciśnienie skoczyło

  19. #19
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    moje zdanie jest takie: jesli by to byla woja wina to jej nie bylo by glupio i by nie zaplacila a tak .... sumienei ja gryzlo zwlaszcza ze cora miala wszytko w pozadku ot co i nie przejmuj sie bo sensu nie ma glowa do gory i rob pazury
    no to zaczynamy

  20. #20
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    Jak najbardziej przychylam się do zdania dziewczyn. Jednak podpytałabym dyskretnie córkę skoro również przychodzi na paznokcie. Może niechcący zdradzi mamę

  21. #21
    Rozkręcanko Avatar mysza31
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    RZESZÓW
    Postów
    83

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    Nie martw się ja też tak myśle jak dziewczyny że w coś wsadziłą i sie jej głupio przyznać że nieprzestrzegała twoich ostrzeżeń czego nie wolno robić
    ja wiem jak miałam na swoich zrobione to nawet jak tylko trzymałam gąbkę grubą z mleczkiem do czyszczenia CIF to zaraz jak zobaczyłam to sie przeraziłąm bo żel popękał razem z tipsami a zrobiłam je dzień wcześniej, a sama myje naczynia i niezakłądam rękawiczek i róznymi płynami nyje i nic się nie stało.a może ona wsadziła w coś i tak się stałoże zniszczyła ,a póżniej na dodatek np. smarowała się samoopalaczem i jeszce jej zabarwiło i tego niczym nie zmyje .. bo wiem przyszła kiedyś klientka do salonu w którym pracowałam i właśnie z takim problemem min że kolor żółto brązowy , a jak później się okazało smarowała się samoopalaczem i dokładnie nie wyczyściła od spodu paznokci głowa do góry robisz pięknie

  22. #22
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    moim zdaniem klientka Tobie kity wciska, ale ważne, że zapłaciła.Jak wiesz że dobrze się trzymają Twoje pazurki to głowa do góry nie ma się co przejmować, bo taka sytuacja zdarza się raz na sto !
    Wydaje mi się, że ta kobita bała się przyznać co na prawdę się stało z pazurkami.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  23. #23
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    na bank coś z nimi zrobiła i nie przejmuj się. Ewidentnie kobieta kręci. Też miałam podobne przypadki, że były ponadrywane przy skórkach (a'la zapowietrzone), a w końcu się klientka przyznawała, że je podgryzała i podhaczała, bawiła się nimi i nie wiadomo co jeszcze robiła.... znasz się na tym i wiesz,że robisz to profesjonalnie. Poza tym jej zachowanie absolutnie wskazywało na jej winę.
    Jesteś świetną stylistką i robisz piękne paznokcie

  24. #24
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    czyli widzisz nie masz się czym przejmować, kazda z nas myśli tak samo

  25. #25
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Dziwny problem

    dziewczyny dziekuje wam podnioslyscie mnie na duchu bo juz sie dolowac zaczelam
    a nareszcie wszystko rusza tak jak trzeba i teraz bede miec bardzo duzo nowych klientek i moze wreszcie rusze z salonem
    przyjdze corka na odnowe to podpytam

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Problem z WĄGRAMI
    By białaaaa in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 15-05-2013, 14:01
  2. "wstydliwy" problem z paznokciami...
    By Gość in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 29-11-2011, 23:56
  3. mam problem...hmm..help:(
    By Anna Kosińska in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 28-07-2009, 09:10

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •