Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 51

Temat: Co oprocz stylizacji paznokci?

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Co oprocz stylizacji paznokci?

    Witam, za ok 2-3 miesiace chce otworzyc własne studio paznokci, ale zastanawiam sie czy dam rade (przynajmniej na poczatku) utrzymac działalnosc zarabiajac na samych paznokciach, bo koszty utrzymania lokalu plus moj ZUS wyniosa około 1200-1300zł. No i w zwiazku z tym mam pytanie co oprocz paznokci mogła bym robic zeby zarobic Myslałam o jakichs zabiegach na dłonie, ale tez nie jestem pewna czy to wystarczy.A czy Wy (dziewczyny majace własne studia paznokci) wyrabiacie na samych paznokciach a jak nie to jakie macie jeszcze usługi? Podpowiecie? Nie chce na poczatku szalec z cenami zeby nie odstraszyc moich dotychczasowych klientek.

  2. #2
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    Oo ciekawy temat...myslę,że to czy dasz rade zależy od miejsca w którym będzie salon, jak robisz pazurki i ceny jakie możesz dać..

    Mi osobiście się wydaje,że ciężko tak samymi pazurkami,ale przecież możesz tam zaoferowac jeszcze:
    • manicure japoński - ostanio bardzo modny i daje świetne efekty
    • parafinka na dłonie i stópki - teraz po zimie są strasznie wysłuszone
    • może pediks jeśli umiesz i masz fotelik bądź inne miesce do tego
    • henna i regulacja
    • przedłużanie rzęs
    Wszystko zalezy od twoich możliwości finansowych na początku

  3. #3
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    Dzieki za podpowiedzLokal bede miała w centrum miasta, ceny nie wygorowane Wczesniej pracowałam w domu i miałam bardzo duzo klientek, ale ponad 1,5 roku nie pracowałam, wiec nie wiem ile z nich do mnie wroci. Gdyby wrociły wszystkie (marzenie) to wyrobiła bym na samych paznokciach, ale pewnie tak nie bedzie:/ Rozwazam tez mozliwosc podnajecia fryzjerce stanowiska, wtedy miała bym duzo mniejsze koszty.

  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    tez bardzo dobry pomysł aby wynając stanowisk...skoro to lokal w centrum to sie nie martw napewno będą klientki Powieś plakat z pazurkami, zrób album i połóż na stoliczku aby Panie mogły oglądać Bedzie dobrze

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    Z doświadczenia wiem ze samymi pazurami za duzo nie wycagniesz... dobrym rozwiazanem bedzie własnie podnajecie stanowiska fryzjerce a jeszcze lepiej jak sama utworzysz takie stanowisko i zatrudnisz fryzjerke/-a
    dosc sporym powodzeniem cieszy sie rowniez kosmetyka...wiec jezeli masz na tyle spory lokal mozesz o tym pomyslec...ja niestety mam tylko 12 m 2 wiec akurat tylko na pazurki..

  6. #6
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    ja wyciągałam na paznokciach zelowych i akrylowych plus mani i pedi. ale była potrzeba henny na przykład. spa i parafina to bardziej gadżet niż żeby zarobić więcej, przynajmniej w moim przypadku
    może być również wizaż, rzesy, możesz się nauczyć włoski przedłużać, bo to dość droga usługa więc na pewno wspomoże budżet.

    i zatrudnić kogoś tez jest dobrze, tak jak dziewczyny mówią.

    violala trzymam kciuki z całego serca, tez pracowałam i miałam mnóstwo klientek a teraz siedze w domku i bedę ponownie startować jak ty

  7. #7
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    Ten lokal jest niestety mały bo tylko 20m plus poddasze, ale mysle ze zmiesciło by sie stanowisko dla fryzjerki plus biurko dla mnie. Zatrudniac kogos raczej bym nie chciała, bo co w przypadku gdyby nie było ruchu, a ZUS i pensje musiała bym płacic. Dlatego wolała bym podnajac. Tak poza tym to jestem tez kosmetyczka, ale szkołe konczyłam 9 lat temu i nie pracowałam w zawodzie, wiec musiała bym sie znow wszystkiego na nowo uczyc, zeby komus krzywdy nie zrobic. I nie wiem co bardziej bedzie mi sie opłacało czy podnajac komus i miec pewne pieniadze co miesiac czy sie dokształcic i probowac własnych sił rowniez w kosmetyce?

    ---------- Dodano o godzinie 18:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:10 ----------

    asia, a Ty kiedy startujesz? Tez trzymam kciukasy zeby Ci sie udało

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    ja mam salonik 2,5 mies... puki co zwraca sie zus,lokal..no jakies grosze zostaja dla mnie...może jak ludzie sie przyzwyczaja do tego ze jestem,bedzie lepiej..puk co wychodze z załozenia ze na samych pazurkach w okresie obecnym bym nie przezyła...chetnie bym sama utworzyła stanowisko fryzjerske bo w tej branzy zawsze jest ruch..no ale sanepid..:/ no i mam mały lokal...

  9. #9
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    dobrze jest tez pomyśleć o dystrybucji podpisać umowę i jakąś dobrą firmą i być dystrybutorem ich produktów do stylizacji a po jakimś czasie starać się również o certyfikat instruktorski na pewno takie rozwiązania, i wspomogą budżet, i rozsławią salon powodzenia


  10. #10
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Cool Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    Dystrybucja to bardzo dobry pomysł
    I na pewno opłaci Ci się, EuroFashion szuka teraz w rożnych rejonach Polski dyrstrybutorow byś musiała na ich stronkę wejść i zobaczyć, a jak nie oni to jest mnóstwo innych firm paznokciowych których możesz być dystrybutorem.

  11. #11
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    Cytat Napisał KaMiLaC. Zobacz post
    dobrze jest tez pomyśleć o dystrybucji podpisać umowę i jakąś dobrą firmą i być dystrybutorem ich produktów do stylizacji a po jakimś czasie starać się również o certyfikat instruktorski na pewno takie rozwiązania, i wspomogą budżet, i rozsławią salon powodzenia
    to samo chcialam napisac wchodzac w ten temat
    sprzedaz produktow dodatkowo na pewno podniesie twoj zarobek

  12. #12
    No to..wpadłam Avatar ulenka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    Dziewczyny dobrzę piszą Mozesz również zainwestowac w mały salonik odnowy biologicznej u mnie w Kr teraz własnie wszyscy oprócz fryzjera,salarium cos takiego dodatkowego otwierają wsadzają jakies maszyny do odchudzania

  13. #13
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    Dziekuje za wszystkie podpowiedzi Własnie kiedys myslałam o dystrybucji. Najpierw sprobuje zadzwonic do firmy,na ktorej pracuje, bo kiedys brałam od nich duze ilosci zeli itp. wiec moze beda zainteresowani. A jesli nie to bede szukac gdzie indziej. Jesli ktos ma jeszcze jakies pomysły to poprosze

  14. #14
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    możesz też wykonywać makijaże
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  15. #15
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    co do dystrybucji to także trzeba wziąć pod uwagę że będą klientki które nagle zapragną sobie same robic pazurki i będą kupowały do tego preparaty, wiec w sumie to może okazać sie stratą dla salonu, który wykonuje tylko pazurki.
    jak pracowałam w hurtowni kosmetycznej to dużo kobiet przychodziło bo szkoda im było wydawać kase na paznokcie bo jak mówiły w to miejsce kupią sobie same kosmetyki i będą robić.
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  16. #16
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    Cytat Napisał natka_23 Zobacz post
    co do dystrybucji to także trzeba wziąć pod uwagę że będą klientki które nagle zapragną sobie same robic pazurki i będą kupowały do tego preparaty, wiec w sumie to może okazać sie stratą dla salonu, który wykonuje tylko pazurki.
    jak pracowałam w hurtowni kosmetycznej to dużo kobiet przychodziło bo szkoda im było wydawać kase na paznokcie bo jak mówiły w to miejsce kupią sobie same kosmetyki i będą robić.
    No tak, ale jak beda chcialy zaczac same robic to tak czy tak gdzies kupia produkty...

  17. #17
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    albo dystrybucja lakierów/odzywe/kremów itp itd

  18. #18
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    Cytat Napisał violala Zobacz post
    No tak, ale jak beda chcialy zaczac same robic to tak czy tak gdzies kupia produkty...

    otóż to tak czy tak dystrybucja ma duze plusy


  19. #19
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    wiem wiem że i tak gdzies kupia, tylko tak napisalam bo też to jest w sumie ważne a nikt nie pisał
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  20. #20
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    Natka oczywiście też masz rację ale takie dziewczyny, które robią w domu dają nadzieję, że przyjdą później na szkolenie więc kolejny plusik


  21. #21
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    nie wiem czy ktoras pisala ale ja jeszcze dorzucilabym zabieg depilacji lato sie zbliza, krotkie spodenki, spodnice i łyse nogi

  22. #22
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    Cytat Napisał Pati88 Zobacz post
    nie wiem czy ktoras pisala ale ja jeszcze dorzucilabym zabieg depilacji lato sie zbliza, krotkie spodenki, spodnice i łyse nogi
    Chciałam wykonywac depilacje, ale zastanawiałam sie czy to nie bedzie troche tak dziwnie, studio paznokcia, oferta dotyczaca paznokci i jeden zabieg ni z gruszki ni z pietruszki depilacja. Myslicie ze nie wygladało by to głupio?

  23. #23
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    nie wglebilam sie w temat- jak zwykle nie przeczytalam ze ma to byc studio paznokci no moze troche glupio by to wygladalo bo w sumie jak paznokcie to paznokcie

  24. #24
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    myślę,ze gdybyś do oferty dodała jeszcze np.makijaż,to pazurki,makijaz i depilacja byłyby ok. Ale nie wiem jakie masz kwalifikacje.

  25. #25
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Co oprocz stylizacji paznokci?

    kwalifikacje zawsze mozna dorobić.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36
  2. Pokaz stylizacji paznokci - Częstochowa
    By Ladyss in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 16-12-2009, 10:54

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •