Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Temat: Płynny akryl

  1. #1
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Płynny akryl

    Jeśli niepotrzebnie załozyłam ten post to proszę o usuniącie go. Niestety nie wiedziałam gdzie to napisac...
    Mam takie pytanie czy ktoś uzywał płynnego akrylu Ja dostałam od znajomej taki bo babka jej wcisneła że to zarówno do akrylków jak i zeli a ona robi tylko zelowe pazurki więc mi oddała... No i właśnie tu jest problem po nałożeniu robią się takie pęcherzyki powietrza a po jakimś czasie to takie czarne pajączki do tego
    Wie może ktoś od czego to może być?

  2. #2
    Nałogowiec Avatar syiwka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Anglia
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Płynny akryl

    nie bardzo wiem o co chodzi z tymplynnym akrylrm , czy to jest ten co sie po lampe go rowniez daje?

  3. #3
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Płynny akryl

    mnie sie wydaje że to chodzi o płynne złoto, bo jest cos takiego i ma to w swoejej ofr=ercie charisma innovation

    płynne złoto jest bardzo podobne do akrylu clear połączonym ze złota masą prełową ale wygląda na pędzlu jak kropla rtęci mniej więcej tak http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ry_bionerd.jpg

    a temat proponuje przeniesć do http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...polecacie.html albo http://forum.wzorki.info/metoda-akry...-uzywacie.html

  4. #4
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Płynny akryl

    mi sie to z porcelaną kojarzy na przykład

  5. #5
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Płynny akryl

    Cytat Napisał pinusia6 Zobacz post
    Jeśli niepotrzebnie załozyłam ten post to proszę o usuniącie go. Niestety nie wiedziałam gdzie to napisac...
    Mam takie pytanie czy ktoś uzywał płynnego akrylu Ja dostałam od znajomej taki bo babka jej wcisneła że to zarówno do akrylków jak i zeli a ona robi tylko zelowe pazurki więc mi oddała... No i właśnie tu jest problem po nałożeniu robią się takie pęcherzyki powietrza a po jakimś czasie to takie czarne pajączki do tego
    Wie może ktoś od czego to może być?
    podajjakis namiary jaka firma? moze zdjecia bedzie latwiec ocenic co to jest
    "*
    no to zaczynamy

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Płynny akryl

    Oj całkiem zapomniałam dodać fotki

  7. #7
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Płynny akryl

    może to jest poprostu finish

  8. #8

    Domyślnie Odp: Płynny akryl

    Płynny Akryl - ekstremalnie szybko schnący Top Coat do akrylu. Nakładamy go na paznokcie jak lakier utwardzający daje efekt powierzchni lśniącej jak szkło. Ma bardzo dobrą przychepność do preparatów utwardzalnych, dlatego nie odchodzi i nie odpryskuje.
    UWAGA ! Płynny Akryl należy szybko nakładać na opracowywaną powierzchnię, nie dopuszczając, aby butelka została odkręcona (może to spowodować utwardzenie preparatu w opakowaniu).

    to ze strony SF.
    nie mogę zmienić tego czerwonego koloru.. nie wiem dlaczego..
    Ostatnio edytowane przez AgUsia950 ; 01-03-2010 o 19:24

  9. #9

    Domyślnie Odp: Płynny akryl

    ja Ci powiem tak połasiłam się na to a to bubel jakich mało tak jak piszesz, to samo mi sie robiło normalnie pękał na paznokciach i odpadał , dobrze że tylko na sobie to wypróbowałam a nie na klientce
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  10. #10
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Płynny akryl

    Cytat Napisał dzidzia Zobacz post
    ja Ci powiem tak połasiłam się na to a to bubel jakich mało tak jak piszesz, to samo mi sie robiło normalnie pękał na paznokciach i odpadał , dobrze że tylko na sobie to wypróbowałam a nie na klientce
    No to nieźle ach dobrze ze tez tylko to na siostrze wypróbowałam... I sobie... a moze moglabys mi cos Kochana polecić jakis preparat wykończeniowy do metody akrylowej? Byłabym wdzięczna :-)

  11. #11
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Płynny akryl

    Też miałam wysechł w butelce nawet ani razu go nie uzyłam tylko odkręciłam sprawdzic co to... zamknęłam ale powietrze i tak sie dostało...

  12. #12
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Płynny akryl

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    Też miałam wysechł w butelce nawet ani razu go nie uzyłam tylko odkręciłam sprawdzic co to... zamknęłam ale powietrze i tak sie dostało...
    No właśnie to tak szybko zasycha ze masakra :/ No zanim nałoże na paznokiec to juz mi na pędzelku zastyga

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jaki akryl do zdobień najlepszy???
    By Hanuszka22 in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 12-02-2014, 23:48
  2. Kolorowy akryl barwi płytkę!
    By Nancy in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-09-2010, 13:54
  3. akryl na zel -ozdoby akrylowe na paznokciu żelowym
    By Tonija in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 03-07-2009, 12:38

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •