Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 313

Temat: Dotacje unijne na działalność.

  1. #51
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Gniezna
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    Hej dziewczynki muszę Wam się pochwalić starałam się o dotację i w końcu mi przyznali nawet troszke wiecej niz chcialam ale baardzo dlugo czekalam(od stycznia) teraz czeka mnie jeszcze wizyta z poreczycielami i podpisanie umowy ... ale sie stresuje tym otwarciem....

  2. #52
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    ma ktoś może ten dodatek z Dziennika?

  3. #53
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    moje gratulacje melka

  4. #54
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Gniezna
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    Dziękuję bardzo Dzoana teraz chyba najgorsze wybór kosmetyków do zabiegów i sprzętu zaczynając od biurka po urządzenia no i jeszcze remont ... ehhh ale co sie nie robi zeby spelnic swoje marzenia do bedzie maly gabinecik ale zawsze cos wiec baardzo proszę o pomoc w wyborze co polecacie pozdrawiam

  5. #55
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    dziewczynki ja mam moze troche dziwne pytanie czy na ta dotacje unijna rowniez sa potrzebni poreczyciele

    chyba sie wezme za oarnianie tego tematu tylko kompletnie nie wiem z ktorej strony go ugryzc i od czego zaczac

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #56
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    Agulusia nie wiem dokladnie jak to z unijnymi dotacjami ale ja dostalam z Urzędu pracy i tak musialam miec poreczyciela, wzielam mame a ze moja mama z tata maja wpolny majatek to tata tez musial byc poreczycielem
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  7. #57
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Gniezna
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    Jesli interesuje Cie dotacja z Urzedu Pracy to tak muszą byc poreczyciele w moim urzedzie wymagaja dwoch pozdrawiam w razie jakichkolwiek pytan pisac jesli bede mogla to pomoge

  8. #58
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    dziewczynki ja mam moze troche dziwne pytanie czy na ta dotacje unijna rowniez sa potrzebni poreczyciele

    chyba sie wezme za oarnianie tego tematu tylko kompletnie nie wiem z ktorej strony go ugryzc i od czego zaczac
    zamiast poręczycieli możesz też u notariusza(w moim mieście kosztuje to 400 zł) zrobić sobie dokument o samoegzekucji-czy coś takiego. nie trzeba wtedy poręczycieli. moja znajoma fryzjerka tak zrobiła-bo nie chciała nikogo o podżyrowanie prosić. dokument jest ważny tylko miesiąc, więc najlepiej wcześniej spytać w urzędzie czy aktualnie mają środki unijne do przyznania.
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  9. #59
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    Hey dziewczyny
    potrzebuje pomocy dotyczacej dotacji
    Nigdy sie czyms takim nie zajmowalam ale nadarzyla sie okazja

    No wiec moi rodzice prowadza dosc spory sklep spozywczy nad sklepem sa puste pomieszczenia, mial je od rodzicow wynajac chlopak na jakies gabinety rehabilitacyjne ale cos jemu nie wyszlo, tak wiec mama zaproponowala mi zebym cos tam otworzyla.
    W mojej dzielnicy nie ma gabinetu kosmetycznego, paznokci, ani solarium wiec pomyslalam ze to by byl dobry pomysl.
    znam tez dziewczyne ktore skonczyla skole fryzjerska i teraz tylko scina "w domu" wiec zapewne chcialby gdzies pracowac
    co do stylizacji paznokci to kolezanka ktore robila mi paznokcie jest teraz na wychowawczym ale niedlugo bedzie chciala pewnie wrocic do pracy. tak wiec jakis plan mam
    i tyle
    ech bo ja tylko wiem jak sie pazurki robi, sama nawet do fryzjera nie chodze. wiec nie wiem co jest do gabinetu potrzebne

    no i skad wziasc dotacje i co musze przygotowac zeby ja dostac?

    z gory dzieki za pomoc

  10. #60
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  11. #61
    Debiutantka Avatar ALUTKAPIATEK
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    a ja mam takie pytanko do was. czy ktoras starala sie o dofinansowanie na salon mobilny? ja napisalam juz prawie caly ten bisnes plan oprocz lokalizacji. nie wiem jak im to opisac ze bede dojezdzac do klienta. prosze pomozcie

  12. #62
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    Z tego co wiem musisz podac jakis adres np swojego mieszkania plus akt wlasnosci albo zgode wlasciciela mieszkania...mozesz tez podac adres np mieszkania rodzicow...i gdzies sie dopisuje ze dzialanosc bedzie mobilna ale teraz niepamietam gdzie najlepiej zapytaj w urzedzie o to na pewno ppowiedza co i jak dokladnie zeby w blad nie wprowadzic

  13. #63
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    Ja staram się o dotacje z urzędu pracy 20 tyś. Mam szczęście ponieważ pod opieką ma mnie mama przyjaciółki , która pisze biznesplany , ma działalność współpracującą z urzędem pracy , a jej przyjaciółką jest dyrektor urzędu pracy u mnie w mieście. Pani Bożenka mówi że na 100% dostaniemy pieniążki już luty , marzec.
    Na razie jestem na etapie w którym rozpoczynam szkołę wizażu i kosmetyczną, oraz staram się o kursy finansowane przez urząd pracy
    Mimo zapewnień , jestem pełna obawy , bardzo się nastawiam pozytywnie , robię kosztorysy , planuje , ale podświadomie boję się że to nie wypali.
    Podniosło mnie na duchu to, że wy same i wasze koleżanki dostałyście , więc może nie taki diabeł straszny ...
    Nie ma rzeczy niemożliwych
    Ostatnio edytowane przez paznokietki000 ; 26-09-2010 o 11:08

  14. #64
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    Hej dziewczynki Mam prośbę do tych , które składały już wnioski i biznesplany.
    Czy mogłybyście napisać co wlicza się w aktywa obrotowe Czy chodzi tutaj tylko o żele , płyny , kremy itp itd , czy np też cążki , pędzle , wosk ? Nie mam pojęcia

  15. #65
    Rozkręcanko Avatar mikusia08
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Poznan/okolice
    Postów
    73

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    mam pytanie czy ktoras dostala te 40tys z uni? ja chce salon otwierac ok kwietnia i pewnie juz bym powoli za to sie musiala brac

  16. #66
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    Dostają ludzie te pieniążki , ale trzeba się strasznie dużo nachodzić , naprosić , na załatwiać . Ale przyznają , taki pieniądz jest wart chodzenia i załatwiania

  17. #67
    Rozkręcanko Avatar mikusia08
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Poznan/okolice
    Postów
    73

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    paznokietki00 oj tak dla 40 tys na gabinecik to ja moge chodzic nawet 4 razy w tyg do urzedu oby tylko dostac....Super by bylo wtedy bym zrobila tez stanowisko fryzjerskie oraz jedno lozko solarium wstawila zawsze to przyciaga klientow....
    ale to marzenie tylko czy sie spelni...
    A wiecie moze jak z wnioskami ?czy mozna skladac caly rok czy moze jest jakis okres? a kres rozpatrywania?
    jesli ktos ma pytanie odnosnie dofinansowania z urzedu pracy to ja chetnie oodpowiem poniewaz bralam takie...tzn na moja dzialalnos ale na papierku widnieje mama)

  18. #68
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    ale momencik zatrzymajmy się na moment

    procedury przyznawania 40tys zł a tych ok 19tys zł są różne.
    Przy 19tys zł piszesz wniosek o dotację, składa sie go w urzędzie, wzywają Cię na rozmowę z doradcą zawodowym on wystawia opinię wpisując ją do wniosku i wnioseczek taki ląduje u komisji mają bodajże 30 dni na podjęcie decyzji. Znajoma za 5 razem dopiero dostała bo sie doradca uwziął. Ja o toa dotacjęz urzędu pracy właśnie będę wnioskować.

    Z kolei jesli chodzi o dotację w kwocie 40tys zł procedury są całkiem inne, również sklada sie projekt komisja zasądza czy nadaje się do daleszego etapu , jak tak to zostajesz o tym powiadomiona, podpisujesz deklarację że będziesz chodziła na blok doradzczo-szkoleniowy trwa to ok 3 miesięcy to szkolenie. Jesteś wówczas w grupie tych wytypowanych, uczycie się podsaw przedsiebioroczości jak pisac projekt i tak dalej składa się projekcik i czeka i z tej całej grupy wybiera najlepsze.Wiele osób odpada i zostają perełki z pomysłem.
    Bardzo żmudna procedura, zrezygnowałam z tej formy i skupiłam sie na tych 19tys zł które spokojnie mi wystarczą, wystarczy napisac dobry wniosek i przejść pomyślnie rozmowę kwalifikacyjną z doradcą
    Najlepiej jak przejdziesz się do Urzędu i oni Ci wszystko wytłumaczą

    Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

    Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

    Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam

  19. #69
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    co do dotacji unijnych, to chyba lepiej porwać się na któryś z programow ogolnopolskich

  20. #70
    Rozkręcanko Avatar mikusia08
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Poznan/okolice
    Postów
    73

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    czyli podsumowujac jak ktos ma zajomosci z urzedzie ,z kims kto kurs orgaizuje to ma wielkie szanse reszta musi walczyc... hm ale dowiem sie moze jest mala "rywalizacja" tzn malo wnioskow .Moze ludzie odrzucaja ten pomysl jak slysza ile trzeba przejsc... ja sie bede starac)

  21. #71
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    Staraj się staraj , nie ma rzeczy niemożliwych. Najlepiej na początku roku , wtedy w urzędach jest dużo kasy. Mi kobitka doradziła 20 tyś. bo 40 to by było za dużo dla mnie, ale gdybym miała potrzebę to na pewno też bym się starała.
    Jeśli Ty masz w planach stanowisko dla fyzjerki i solarium to śmiało staruj. Już teraz leć o wszystko się dowiadywać i załatwiaj
    Niestety nie jestem w stanie Ci pomóc , ponieważ jesteśmy z innego miasta i nie wiem jak jest u Ciebie , dlatego idź i się dowiedz.
    Po to są te dotacje żeby z nich korzystać możesz składać wniosek 10 razy , dla takich pieniążków warto czekać , takie jest moje zdanie trzymam kciuki

  22. #72
    Rozkręcanko Avatar mikusia08
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Poznan/okolice
    Postów
    73

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    Dziekuje ci kochana na dniach ma moja mama isc po dokumenty zna duzo kobietek w urzedzie i mowila ze sie podpyta u kogo sie wnioski sklada ,wymogi itp
    Trzymam kciuki abys dostala te 20tys
    ojj marzy marzy mi sie aby na lato miec gabinecik marzen ,juz mam nawet w glowce jak bym go urzadzila hihi Dobrze ze jest takie forum jak te,gdzie mozemy soboe porozmawiac,doradzic i wspierac
    Milego dnia!

    ---------- Dodano o godzinie 14:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:18 ----------

    Paznokietkowa hihi mam jeszcze pytaknko ty chodzilaas na te 3 miesieczne szkolenia ktore organizowanili? i bylo duzo osob?

  23. #73
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    Jeszcze nie byłam Czekam aż będzie organizowane , u mnie całe szczęście trwa on 5 dni , a nie 3 miesiące
    Chodzi Ci o ten kurs " własny biznes krok po kroku" ?

  24. #74
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    ja słyszałam też o jakimś dofinansowaniu z Urzędu Miasta... wiecie coś o tym? że też ponoć 40 tys... ja planuję otworzyć salon, tylko caly czas się zastanawiam jak załatwic dotacje i jakie.. czy z UP czy te wyższe...

  25. #75
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Dotacje unijne na działalność.

    kolezanka mi mowila cos o tych dotacjach x z UM ale wiecej nic nie wiem dowiem sie jak sie z nia spotkam...a moze ktos zwas cos slyszal

    Dzoanko wiadomo ze im wiecej tym lepiej na start

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •