Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 69

Temat: W co inwestować

  1. #1
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Question W co inwestować

    Chciała bym poszerzyć zakres swoich usług jednak zastanawiam sie w co zainwestować. myślę nad fiberglass, soak off -semi pernament, lub o żelach silikonowych.
    Co byście mi poleciły?
    Z czego Wasze klientki są zadowolone?
    Z której usługi korzystają najchętniej ?
    i co się opłaca?

    Piszcie tutaj w co warto inwestować, co polecacie żeby ułatwić sobie prace, może macie jakąś zdobycz bez której nie wyobrażacie sobie wykonania usługi

    a może zainwestowałyście w coś sporo pieniędzy i teraz z tego nie korzystacie ?

  2. #2
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Żele sylikonowe są bardzo przydatne, bardzo często dziewczyny chcą zażelować naturalną płytkę. Można ich też użyć do rekonstrukcji paznokci obgryzionych, bo te twarde żele czasami nie chcą się dobrze trzymać. Ja polecam
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  3. #3
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    te żele silikonowe to jest dobry pomysl . Bo juz kilka razy zdarzyło mi sie że przychodziła do mnie klientka ktorej kilka razy dopełniałam i pod sztucznym pazurkiem miala juz dość ładne swoje naturalne. Wtedy moznaby było zdjąć zwykłe żele i nałożyć te sylikonowe.

    Jednak nie wiem czy potrafiłabym nakładać takie żele żeby dobrze sie trzymały nie lubię robić nic na odwal sie.
    Z fiberglass ukończyłam kurs ale z tego co czytałam to malo klientek korzysta z tej usługi.

    a sa jakieś kursy z nakładania tych żeli silikonowych ? Była może ktoraś z Was ?

  4. #4
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    dużej filozofii nie ma przejrzyj ten temat http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...-easy-off.html tam nawet jakieś filmiki były
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  5. #5
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    własnie czytałam i połowa tam płacze ze pazurki po tyg. odchodza itd, itp. ale moze najpierw spróbuje a pozniej bede płakac najwyzej razem z nimi albo sie uda

    ---------- Dodano o godzinie 06:50 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 20:10 ----------

    a bez czego nie wyobrażacie sobie teraz swojej pracy? Ja np. kiedyś pracowałam na 1 lampie a teraz mam 2 i czas wykonania usługi dużo mniej mi zajmuje świetna sprawa

  6. #6
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Jeśli chodzi o soaki to wydaje mi się, że zostaną one wyparte całkowicie przez hybrydy, ewentualnie sam clear do wzmocnienia jak dziewczyny piszą, chociaż bazą od hybryd uzyska się podobny efekt.
    Fiberglass moim zdaniem całkiem leży, inne produkty poszły znacznie bardziej naprzód.
    Niezbędna chyba frezarka i pochłaniacz (ja bez pochłaniacza sobie nie wyobrażam teraz).


  7. #7
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    1. Frezarka
    2. Hybrydy (chociaz z 5 podstawowych kolorków)-tez jestem w trakcie kolekcjonowania
    3. zestaw + kurs rzesowy - u mnie koszt kursu zwrócił się już w miesiąc po zrobieniu (naprawde warto)
    4. inwestować w siebie - doszkolenia z nowych metod zdobienia, warsztaty, pokazy...
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  8. #8
    Wczytuje się Avatar claaaudia
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    poznań
    Postów
    13

    Cool Odp: W co inwestować

    A Ja uważam , że oprócz stylizacji paznokci , do Naszych usług (wedle uznania) powinnyśmy dodawać takie usługi jak przedłużanie rzęs , depilacje, z czasem może makijaż .

    Ja kiedyś robiłam tylko paznokcie , a gdy nie ma takiego szału na paznokcie i jest ze tak powiem kryzysowa sytuacja to kobitki przychodzą na rzęski czy majikaż

    Obecnie robie Paznokcie , rzęsy , makijaże , oraz właśnie depilacje , pracuję z frezarką i powiem Wam że jak nie jedno to drugie w ruch wejdzie.



    a co do pochłaniacza.. długo nie byłam przekonana , aż zakupiłam i szczerze mówiąc - reeeewelacja ! :
    Zapraszam na stylizacje paznokci

    www.paznokcie-poznan.zor.pl




    __________________________________________________ ______


    Kocham to forum

  9. #9
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    O wlasnie depliacja to jest TO
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  10. #10
    Wczytuje się Avatar claaaudia
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    poznań
    Postów
    13

    Cool Odp: W co inwestować

    w sumie latem z pedicure i depilacji rownież można ładną sumke wyciagnać
    Zapraszam na stylizacje paznokci

    www.paznokcie-poznan.zor.pl




    __________________________________________________ ______


    Kocham to forum

  11. #11
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    powiem szczerze ze na pazurki faktycznie ostatnio jakieś mniejsze wzięcie sie zrobilo . nawet przed swietami myslalam ze bedzie jakis wiekszy szal a tu tak srednio ;/ ... ( myśle że to troche sprawka mediów ;/ bo coraz cześciej pokazuja w gazetach, telewizji że powinno sie stawiać na naturalność, że sztuczne paznokcie nie sa fajne;/ i coraz wiecej kobiet po prostu same sobie maluja pazurki )

    Claaaudia ma może racje trzeba spróbować sił w nowej dziedzinie Bo przecież np. gaładkie nogi chyba z mody nie wyjda (mam nadzieje hehe. Zainteresowały mnie w sumie te rzęski ( fajna sprawa nie trzeba ich codziennie malować, i wcale nie musza wygladać sztucznie jak sa dobrze zrobione) .. Ile ( jesli moge zapytać) bierzecie za taka usługę w salonie i w domku?

  12. #12
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    ja zainwestowałam w makijaż permanentny ale moje obawy sie niestety spełniły to inwestycja jak ktos ma salon, albo w nim pracuje

    Myślę, że dobrą inwestycją jest kurs przedłużania włosów i robienia warkoczyków i dredów

    pedicure leczniczy

    ślubne -kompleksowe stylizacje-(makijaze, rzęsy, paznokcie) -wiec trzebaby zainwestować w kurs wizażu

  13. #13
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    ja na przedłużanie włosów jeszcze troche poczekam bo chyba bede miala w szkole

  14. #14
    Wczytuje się Avatar claaaudia
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    poznań
    Postów
    13

    Cool Odp: W co inwestować

    Ile za przedłużanie rzęsek ?

    Ja srednio biore ok 180 zł ( w salonie) , a w domku jest to kwota ok 140-150 zł .


    Uzupełnienie srednio kwota ok 80-100 zł.

    Chociaż jak jest kurs i nauczą co i jak robić to uważam , że trzeba sie cenić , bo jednak siedziec i przyklejać sobie rzęske do rzęski to ****** można dostac

    Dużo dziewczyn w ogloszeniach pisze , '' tylko ja robie profesjonalnie'' ''tylko ja mam skladane SPECJALNE lozko '' '' Tylko JA mam specjalną lampe ''

    to jest smieszne . bo gdy zapewnimy klientce jakies fajne warunki , że może się polożyc , my sobie nad nią siadamy , dobre oświetlenie = to uważam , że jak najbardziej można to w domu wykonywać ! ważne by umieć , nie sklejać rzęs tylko robić starannie , to , ta klientka wróci do Nas no bo ... uzupelnienie ją czeka ; D


    Stefcia92 - JEŻELI MASZ TAKĄ OPCJE I MOZLIWOŚĆ TO POCZEKAJ !
    W Szkole napewno wiecej Powiedzą itd , bynajmniej u mnie tak było.
    Moja siostra jest fryzjerka , razem pracujemu i powiem Wam , żę to czego nauczyli ją w szkole x lat temu a to co jest w dzisiejszych kursach to jest wielka różnica.
    Bo na kursie za przykladowo 1000 zł (eurokos, wella ), byla w grupie gdzie bylo 10 - 13 Pan i kazda chciala zobaczyc sprobowac , byc blizej zeby zobaczyc , a w szkole jakos wiecej czasu poswiecili zeby nauczyc ; D



    Dzikura - z Tym pakietem slubnym swietny pomysl , Panna Młoda zaoszczędzi przedewszystkim ( a o to tez pewnie chodzi )
    a My zarobimy bo robiąć np makijaż , dużo nie stracimy z produktów a mozna zarobic .
    Ja robie takie pakiety i jest np ' Panna mloda - makijaz , paznokcie , depilacja brwi (czesto rowniez henna) , Rzesy 1:1 i np pedicure (gdy idzie w odkrytych butkach) Pan mlody - Manicure , drobna koretka twarzy do zdjęc , nieczesto - pedicure . i nawet jesli zrobimy super hiper promocyjne ceny - to się Nam zwróci . !
    Zapraszam na stylizacje paznokci

    www.paznokcie-poznan.zor.pl




    __________________________________________________ ______


    Kocham to forum

  15. #15
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    poczekam na pewno tylko obawiam się że w mojej szkole może byc sama teoria i pewnie 0 praktyki. ;/ (jak do tej pory nie dorobili sie jeszcze fachowego sprzetu do przedluzania włosków ) ale w sumie to musze sie zapytać jak to bedzie wygladać, pogonie ich troche. albo sama przyniosę kilka pasemek i ringów żeby mi pokazali, a co

    Najważniejsza jest mobilizacja

  16. #16
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    trzeba bedzie poprzemyslac pare spraw
    no to zaczynamy

  17. #17
    Rozkręcanko Avatar kasiaandrzejczak87
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa, Saska Kępa
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Tez myslalam o zainwestowaniu w cos nowego ( narazie zele i akryl) bo malo kto chce sztuczne pazurki a jak juz chca to krociutkie i w naturalnych kolorach. a chcialo by sie robic dlugie , kolorowe , z fantazja ja nie umiala bym teraz obejsc sie bez frezarki !

  18. #18
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Przede wszystkim warto a nawet trzeba zainwestować w dobre pilniki. Dobre pilniki = szybciej zrobione paznokcie
    The world is mine

  19. #19
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Białystok
    Postów
    118

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Na pewno frezarka, pochłaniacz pyłu, do żelu nie koniecznie 2 lampy,( wystarczy 1 jak 1 łapka lezy w lampie to robimy pazurka w drugiej ręce i na zmianę tak w kółko )

    A jeżeli chodzi o coś oprócz żelu i akrylu, to ja robię manicure, pedicure, hennę brwi i rzęs i zameirzam kupić zestaw do rzęs 1:1. Kurs już mam.
    *powoli pragnę dojść do perfekcji*

  20. #20
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    A ja właśnie się zastanawiam nad hybrydowymi..i raczej się skuszę i zakupię

  21. #21
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Mam pytanko do dziewczyn stylistek paznokci pracujacych w salonie. Na jakie uslugi jest najwiekszy popyt? Przedluznie, hybrydki zapewne? stopki w tym okresie? a po nich co? Przychodza babki na sciagania, manicure(jakiego rodzaju), malowanie? Stwierdzilam, ze musze potrenowac rozne uslugi i gdzis sie moze zatrudnic, ale nie wiem na co stawiac
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  22. #22
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    a macie zapotrzebowanie na easy off czy lepsze hybrydki
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  23. #23
    Rozkręcanko Avatar urbanka1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Wydaje mi się, że każdy salon powinien mieć teraz w swojej ofercie hybrydy- chociaż te parę kolorów, tak jak któraś z koleżanek wyżej napisała.
    Ja jeżeli teraz będę w coś inwestować to pewnie to będzie mikrodermabrazja korundowa- bo efekt na buzi jest taki cudny... Zobaczymy

  24. #24
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Jak dla mnie lepsze hybrydki, łatwiej się nakłada i szybciej utwardza, aplikacja trwa max pół godziny z gadaniem. Kolorki też lepiej kryją, na stopach to kładę tylko 1 warstwę (w soakach w zależności od koloru potrzebne były co najmniej 2).


  25. #25
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: W co inwestować

    Hybrydki są super, mam na nie popyt przynoszą spory dochód, patrząc na czas i łatwość wykonania ja lubię (finansowo ) również żelowanie paznokci u stóp, bo zajmuje mi to niecałą godzinkę a pieniążki dobre myślę nad pedicure leczniczym, z klamrami itp., na dzień dzisiejszy w ogóle go nie wykonuję a może warto? Jakoś tak w domu mi się to nie widzi...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •