Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 391011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 301 do 325 z 327

Temat: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

  1. #301
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Mam do Was pytanie...

    Jak powinno wygladac curriculum kiedy szukamy pracy jako stylista paznokci?

    Czy dolaczyc do niego jakies portafolio ze zdjeciami?

    Chcialabym zeby w cv dalo sie zrozumiec ze lubie to co robie a nie wiem nawet jak sie za to zabrac


    Moze z wlasnego doswiadczenia wiecie jak powinno takie cv wygladac....bo moje paznokciewe cv to pierwsze

  2. #302
    No to..wpadłam Avatar kasiek2501
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Ja zapraszam kreatywną stylistę do pracy w salonie La premiere w Warszawie
    Proszę jedynie o podesłanie cv i swoich prac na meila studio@lapremiere.pl

  3. #303
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Ja bym dolaczyla zdjecia ale zmienione na. Pdf .i potem wszytko razem z cv w jednego pdfa zeby bylo jako jeden plik




  4. #304
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Hejka dziewczyny, mam do wynajęcia stanowisko dla stylistki paznokci w Salonie w Norwegii od lutego :-) moze któraś zainteresowana :-)


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #305
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    U mnie droga wyglądała tak, że od razu po szkoleniu zawodowym poszłam na darmowe praktyki, trwało to ponad 2 miesiące, później już normalnie pracowałam, teraz mam własny salon. Radzę próbować na początku za free - tak jest dużo łatwiej.

  6. #306
    Wczytuje się Avatar evcia
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    k/Zielonej Góry
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Przeczytałam cały wątek. Już kiedyś pisałam, że się zajmowałam pazurkami hobbystycznie (nawet mam ukończony kurs na żele). Teraz jestem bezrobotną. Zrezygnowałam nawet z oferty pracy w Biedronce, bo chcę się na poważnie zająć tym co lubię-ale tchórz ze mnie straszny Dowiedziałam się w swoim UP, że po nowym roku mogę się starać o staż. Ale nie wiem czy chcę. Poza tym poczytałam na tym i innym forum, że pracodawcy nie są zbyt chętni do przyjmowania stażystek. Szczególnie w branży paznokciowej
    Mam też drugą opcję-kurs indywidualny finansowany przez UP. Ale jak wiadomo w naszym kraju nic nie jest takie proste. Składając wniosek o taki kurs muszę przedstawić jeden z załączników: A chęć otwarcia DG w ciągu trzech m-cy od ukończenia szkolenia bądź B dostarczyć zaświadczenie od przyszłego pracodawcy, który wyrazi chęć zatrudnienia mnie po takim szkoleniu. Kto mnie zatrudni bez doświadczenia? Poza tym ja nie chcę pracować u kogoś. Sama chcę pracować dla siebie. Ale otwarcie DG w ciągu trzech m-cy jest wg mnie nierealne finansowo. Wątpie abym tak szybko zdobyła stałe klientki, żeby móc opłacić chociaż podstawowe składki, ZUS itp.
    Czy któraś była w podobnej sytuacji. Czy są tu dziewczyny, które skorzystały ze szkolenia finansowanego przez UP? Musiałyście składać wniosek A lub B? Jestem w kropce nie wiem co mam robić?

  7. #307
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    przeczytaj jeszcze raz swoją wypowiedź ale czytaj nie jako autor tylko jako osoba postronna
    odpsowiedx dałaś sobie juz sama

    a czy wystarczy na wydatki?
    wiadomo ze bedzie cieżko- każda z nas to przechodzila i manna z nieba nie leciała i kazd a znas zaczynała od 1-2-3 klientek a mimo to działamy dalej..
    takie rzeczy muszą trwać- taka jest kolej rzeczy

    grunt to pozytywne myslenie i odrobina chęci... marudzeniem i zastanawieniem sie bedziesz nadal w kropce- dziś, jutro, za tydzien rok i 10lat

  8. #308
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    RZĘSOWA ŚWIETNIE ODPOWIEDZIAŁA NA PYTANIE.
    Myślę,że Ty należysz do dziewczyn które wiedzą co chcą
    ,najlepiej dla Ciebie będzie otworzyć DG,gdzie i jak nie wiem bo nie napisałaś.....

    ale jak chcesz być na swoim i znasz się na tym co robisz to możesz spróbować!
    trzymam kciuki.........powodzenia

  9. #309
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    opolskie
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Witam,
    zatrudnię do salonu w Kędzierzynie-Koźlu stylistkę paznokci. Nie jest wymagane wykształcenie kosmetyczne. W salonie obsługujemy dużą ilość klientów którzy w szczególności zainteresowani są stylizacją paznokci metodą żelową, manicurem hybrydowym jak i Panie w salonie uwielbiają zdobienia na pazurkach. Z chęcią przyjmę też na staż a po stażu jeśli osoba się sprawdzi to oferuję umowę o pracę. Praca od zaraz. Zapraszam też stylistki ze śląska. cv wraz ze zdjęciem można wysyłać na maila salonkosmetologii.rekrutaja@wp.pl . pozdrawiam

  10. #310
    Wczytuje się Avatar evcia
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    k/Zielonej Góry
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Cytat Napisał ania38 Zobacz post
    RZĘSOWA ŚWIETNIE ODPOWIEDZIAŁA NA PYTANIE.
    Myślę,że Ty należysz do dziewczyn które wiedzą co chcą
    ,najlepiej dla Ciebie będzie otworzyć DG,gdzie i jak nie wiem bo nie napisałaś.....

    ale jak chcesz być na swoim i znasz się na tym co robisz to możesz spróbować!
    trzymam kciuki.........powodzenia

    Dziękuję za odpowiedzi. To prawda, że wiem co chcę robić. Ale chyba potrzebuję porządnego kopniaka Jak już wcześniej pisałam, mam możliwość odbycia stażu z UP (płaci mi wtedy UP). I skłaniam się w tym właśnie kierunku. Nawet znalazłam potencjalnego pracodawcę. Przeglądając oferty pracy na olx.pl trafiłam na ogłoszenie o przyjęciu stylistki paznokci. Wysłałam e-mail z zapytaniem czy byłaby możliwość odbycia stażu. Otrzymałam twierdząca odpowiedź. Mam się przypomnieć na początku lutego, staż byłby od marca. Plusem jest to, że ten salon jest na liście RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych) w urzędzie, w którym jestem zarejestrowana. Czyli prowadzą też szkolenia.
    Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, jak wygląda sprawa certyfikatów po stażu? Czy po zakończeniu stażu pracodawca jest zobowiązany wystawić mi certyfikat ukończenia poszczególnych szkoleń np.: stylizacja żelem, manicure hybrydowy, pedicure itp.
    Czy są tu dziewczyny, które korzystały ze stażu z UP właśnie w salonach ze stylizacją paznokci? Jak wyglądała wasza współpraca z pracodawcą?




    Cytat Napisał Ewita 1 Zobacz post
    Witam,
    zatrudnię do salonu w Kędzierzynie-Koźlu stylistkę paznokci. Nie jest wymagane wykształcenie kosmetyczne. W salonie obsługujemy dużą ilość klientów którzy w szczególności zainteresowani są stylizacją paznokci metodą żelową, manicurem hybrydowym jak i Panie w salonie uwielbiają zdobienia na pazurkach. Z chęcią przyjmę też na staż a po stażu jeśli osoba się sprawdzi to oferuję umowę o pracę. Praca od zaraz. Zapraszam też stylistki ze śląska. cv wraz ze zdjęciem można wysyłać na maila salonkosmetologii.rekrutaja@wp.pl . pozdrawiam
    Szkoda, że nie bliżej, bo chętnie bym skorzystała.

  11. #311
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    opolskie
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Wielka szkoda ! przeczytałam Twój wątek o stażu. U nas odbywa się to w ten sposób że po stażu ja jako pracodawca mam obowiązek stażystkę zatrudnić.I po to biorę stażystów aby czas w trakcie stażu był poświęcony na przekonanie klientów salonu do stażystki która po odbytym stażu ma stać się pracownikiem salonu a ja już nie będę się martwić czy dana osoba zarobi na swoją wypłatę. Jak dotąd zawsze się u mnie w salonie ten sposób sprawdzał dlatego polecam staże z obiecanym zatrudnieniem bo na spokojnie dana dziewczyna może zjednać sobie klientów. Jeszcze mam taki system że jeśli stażystka już w trakcie odbywanego stażu szybko uzbiera sobie grono klientek i przynosi dochody dla salonu wtedy także dopłacam jej do stażu - myślę że taki system jest bardzo motywujący i współpraca staje się jeszcze bardziej owocna dla obydwu stron.

    Jeśli chodzi o certyfikaty to nie mam pojęcia jak to się odbywa w firmach które również szkolą ale myślę że jeśli ten potencjalny pracodawca chce po stażu cię zatrudnić to pewnie zrobi ci szkolenia ale jeśli potraktuje cię jako tanią siłę roboczą to na darmowe szkolenia raczej bym nie liczyła. Chociaż mogę się mylić.
    Ostatnio edytowane przez Ewita 1 ; 09-01-2015 o 01:11

  12. #312
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    No jestem trochę innego zdania. Staż to nie szkolenia więc dlaczego masz dostawać jakieś certyfikaty? Pierwsze słyszę. Idziesz do pracy, masz zdobyć jedynie więcej doświadczenia w tym co robisz a nie uczyć się zabiegów od podstaw. Od nauki masz szkolenia, staż to już Twoja praca!
    Nie rozumiem dlaczego uważasz że jeśli pracodawca nie szkoli za friko z wydaniem certyfikatu to oznacza że traktuje ludzi jak tanią siłę roboczą to pracownik powinien podnosić swoje kwalifikacje żeby pracodawca był zainteresowany jego osobą nie wyobrażam sobie zrobić komuś pakietu szkoleń za kilka tysięcy gdzie następnie ta osoba złoży wymówienie.

  13. #313
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    opolskie
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Wielokrotnie spotkałam się z sytuacją że biorą dziewczyny na staż a po stażu nie ma mowy o zatrudnieniu i to właśnie nazwałam tanią siłą roboczą bo za free mają pracownika.U mnie w mieście w jednym spa jest to nagminnie jedna stażystka za drugą. Najwidoczniej z UP mają niezłe układy bo byle salonik tyle stażystów w życiu by nie dostał jeśli nie gwarantowałby zatrudnienia.
    Właściwie Ladyss zastanawiam się dla kogo była Twoja odpowiedź?
    Staż to podnoszenie umiejętności i zdobywanie doświadczenia itp. Jeszcze nie spotkałam się z sytuacją aby pracodawca "podarował" stażystce stos certyfikatów.

  14. #314
    Wczytuje się Avatar evcia
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    k/Zielonej Góry
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Staż to nie szkolenia więc dlaczego masz dostawać jakieś certyfikaty? Pierwsze słyszę. Idziesz do pracy, masz zdobyć jedynie więcej doświadczenia w tym co robisz a nie uczyć się zabiegów od podstaw. Od nauki masz szkolenia, staż to już Twoja praca!
    nie wyobrażam sobie zrobić komuś pakietu szkoleń za kilka tysięcy gdzie następnie ta osoba złoży wymówienie.
    Ja nie oczekuję, że po stażu otrzymam certyfikaty. Zapytałam z ciekawości, ponieważ nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Nie wiem jak to wygląda w praktyce.

  15. #315
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Ewita pierwsza część wypowiedzi była do Evci, druga część do Ciebie.
    Napisałaś cyt "jeśli potraktuje cię jako tanią siłę roboczą to na darmowe szkolenia raczej bym nie liczyła" dlatego z tym absolutnie nie mogę się zgodzić bo jak napisałam wcześniej staż w salonie nie ma służyć darmowym szkoleniom i żadna rozsądna osoba nie wykona stażystce kursów za kilka tys złotych za free.
    Evita salon spa o którym wspomniałaś może faktycznie mieć jakieś znajomości ale i bez nich może mieć stażystów bez późniejszego zatrudnienia. Wiesz jak? Dziewczyny szukają staży bo potrzebują pracy/papierka że gdzieś pracowały. Takie salony to wykorzystują. Wystarczy że przyjdzie dziewczyna a salon powie "ok, dostaniesz staż ale idziemy na układ że po ukończeniu stażu nie ma możliwości zatrudnienia". Dziewczyna się zgadza bo jej zależy dlatego po zakończeniu stażu idzie do urzędu i mówi że rezygnuje z pracy w tamtym salonie. No i salon jest czysty bo to stażyści zrezygnowali tak? Sprawdzone osobiście na własnej skórze.

  16. #316
    Wczytuje się Avatar kasia885
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Może daj ogłoszenie na Favore.pl - ogłoszenia, usługi i zlecenia ze wszystkich branż Nie musisz otwierać od razu salonu, ale na pewno zwiększy to ilość twoich domowych klientek. Powszechnie wiadomo, że pracując dla siebie zarabia się więcej niż robiąc u kogoś. Myślę, że warto od tego zacząć

  17. #317

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    teraz jest ciężko bo jest przesycenie rynku.

  18. #318

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Cześć dziewczyny!
    Proszę o pomoc. Paznokciami zajmuje sie niedługo, ale jestem w tym totalnie zakochana. Mam certyfikat stylistki paznokci, doświadczenie mam tylko "w domu", zadnego udokumentowanego. Ostatnio zauważyłam, ze wychodzą mi naprawde bardzo dobrze, wiec postanowiłam poszukać pracy w tym co lubie. Jutro mam rozmowę w salonie jednym z najwiekszych miast w Polsce . I tu pojawia sie moje pytanie: czego oczekiwać? Na co sie godzic, na co nie? Nie mam pojęcia nt obecnych stawek dla stylistek w dużych miastach. Na życzenie pracodawcy w przyszłym tygodniu mogę zarejestrować sie w up i dodatkowo jestem uczniem.
    Proszę o jakies porady

  19. #319
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Może spróbuj z ogłoszeniem w lokalnej gazecie?

  20. #320
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    W tym zawodzie chyba najlepiej pracować na własną rękę.

  21. #321
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    jeśli rekrutuje sie na bardzo profesjonalne stanowisko to do takiej rozmowy koniecznie nalezy się odpowiednio przygotować. ja pamietam jak startowalam z cv do swojej agencji to bylam kompletnie zielona, wiec zgłosiłam się do agencji doradztwa personalnego do hre.pl w sprawie odpowiedniego przygotowania - opracowaliśmy moje cv i profil kandydata stricte pod wytyczne firmy prowdzacej rekrutacje. naprawde szkoda zmarnowac taka szanse, jesli juz uda sie umowic rozmowe

  22. #322
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Obecnie stylistek paznokci jest bardzo dużo, można powiedzieć, że jak grzybów po deszczu, więc konkurencja jest naprawdę duża.

  23. #323
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Ja myślę, że najlepiej pomysleć o otwarciu czegoś swojego, albo po prostu kupić lampę i zacząć robić, a potem pomyśleć o otwarciu.

  24. #324
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Beauty Lux - solidne podejście do tematu, zaangażowanie i wszystko powinno wyglądać jak należy. Działam w tej branży już naprawdę bardzo długo.
    Bazujemy na podstawowych rozwiązaniach, nieźle nam to wychodzi.
    Ale tutaj wszystko musi przebiegać z głową. Jeśli tak będzie, to i wy zauważycie zmiany na plus. A kiedy będziesz dobra, to i z pracą nie będzie problemów.

  25. #325
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Jeśli chcecie zdobyć doświadczenie, polecam wybranie się na kurs. Obecnie najlepsze kursy prowadzone są w Krakowie w szkole Natalii Lariny. Kurs bardzo wiele mnie nauczył, podobało mi się podejście wykładowców i bardzo duża ilość praktycznych ćwiczeń. Atmosfera na kursie była rewelacyjna, co też było dodatkowym atutem, wszystko bardzo fajnie zorganizowane - same kursy są podzielone na wiele modułow tak wiec można przyswoić naprawdę wiele dobrych informacji. https://natalialarina.pl/ Daję kontakt

    Jeśli bedziecie oferowały wysokiej jakości pazurki to na pewno latwo znajdziecie pracę!
    Ostatnio edytowane przez cass ; 30-06-2019 o 11:43

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 13:04
  2. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 11:01

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •