Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 7891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 327

Temat: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

  1. #251
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    o Aga ale ekstra ! terazbedzie dużo pazurow w Twoim wykonaniu wiec fotografuj i pokazuj

    ________________________________________


  2. #252
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Aga gratulejszyn, zasługujesz na tę pracę. Katarynko zadzwoń do tej Pani, wcale nie jeste natarczywa, zrób to raz, będziesz miała pewność.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  3. #253
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Agaaaa gratulacjeeeee ze tez wczesniej nie weszłam w ten temat
    świetna wiadomośc powodzenia i tabunów klientek a szefowej gratuluje wyboru

  4. #254
    Nałogowiec Avatar czaplutka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    OK/DJG
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    No widzę, że jednak jest zapotrzebowanie na stylistki do salonów. Fajnie, że udaje się Wam załapać
    Ja w zeszłym roku szukałam miejsca dla siebie na popołudnia - w sumie na zasadzie, żeby sobie dorobić i mieć możliwość legalnie robić pazurki, a co się z tym wiąże zdobywać klientki. Zaczęłam szukanie jakoś od stycznia i co było ogłoszenie, to szukali kogoś na cały etat, a póki co nie mogę sobie pozwolić na kompletną zmianę pracy. W końcu jakoś na początku kwietnia przez przypadek zgadałam się z kosmetyczką, która zawsze robi mi hennę, że ja szukam czegoś na kilka godzin po południu, no i Ona szuka właśnie kogoś. Godziny nam się zgrały. Wstępnie powiedziała, że da mi miejsce (nie może podnająć, bo jakoś tak ma umowę z właścicielem lokalu, ale że potrzebowałam czegoś na legalu, to zatrudni mnie na umowę zlecenie na niską stawkę, ale muszę sama sobie ZUS opłacić) i chce, żebym obsługiwała solarium, jakby ktoś był po południu i, żebym dorzucała się z 50 zł do rachunków. Przypasowało mi, bo mam do Niej bardzo blisko, wszystko było by legalnie (ponieważ pracuję, to tu opłacać miałam tylko ubezpieczenie zdrowotne), nie chciała dużo za to stanowisko - bo umówmy się to tak na prawdę była kasa za miejsce - i w końcu miałam gdzie spokojnie podzióbać i mogłam zdobywać klientki... Ostatecznie wyszło zupełnie inaczej Miejsce owszem było, godziny mi pasowały, pracowałam od poniedziałku do czwartku - wszystko fajnie, ale za "rachunki" nagle zawołała 200 zł... Jednak stwierdziłam, że ok, w końcu na początku nie mając swoich klientek trzeba nastawić się, że będę dokładać - w końcu jednak się odbiję... Nie zaczynałam od razu ze swoją "reklamą", bo babeczka mówiła, że przekazuje teraz swoim klientkom, że jeśli chcą przyjść po południu, to nie ma problemu, bo ja jestem. Nowe osoby ponoć też były informowane, że może do 20 robić pazurki. Jednak jakoś nikt się nie umawiał na te godziny... Ja załapałam jedną stałą klientkę, Ona podesłała mi 2 swoje, ale każda była tylko raz, jak "szefowa" nie mogła i mimo, że podobało im się, jak zrobiłam pazurki i jedna coś przebąkiwała, że może zacznie teraz chodzić do mnie, to nie pojawiły się... W okresie letnim koleżanka była u mnie 2 razy na żelowaniu stóp, raz przyszła laska nie umówiona, ale i tak nic nie miałam do roboty, to Jej zrobiłam pazurki, no ta jedna stała klientka co miesiąc przychodziła i 2 razy malowałam lasce pazurki lakierami. Nie pomogły ulotki rozkładane w skrzynkach i rozwieszane na mieście, ani poczta pantoflowa... Przez te pół roku jeśli w miesiącu zarobiłam na "wynajem" i ZUS, to było dobrze, ale najczęściej musiałam dokładać. A materiały kupować trzeba... Do tego wszystkiego przyplątało mi się jeszcze choróbsko, no i jak lekarze kazali się oszczędzać, to pożegnałam się z Nią. Na razie dziergam więc tylko na sobie (sporadycznie, jak jakaś koleżanka chce, to Jej zrobię) i inwestuję w siebie, bo być może za jakiś czas będę zmieniała jednak pracę...albo ruszę z czymś swoim

  5. #255
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    czaplutka tak to już jest w tym zawodzie... zdobyć klientki to nie takie hop siup...
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    [/UKRYJ]
    Ostatnio edytowane przez iwa1223 ; 11-08-2011 o 00:37
    z forum można się wiele nauczyć

  6. #256
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    A ja szukam, szukam stylistki paznokci i niiiicc.....
    Mało tego- nawet stażystę na stanowisko sprzedawcy cięzko znaleźć...
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

  7. #257

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    ja po wychowawczym będę się starac o dotację jednak
    muszę na biegu kołowac jakiś podstawowy kurs wizażu żebym mogła w biznesplanie dołożyć makijaże no i oczywiście kasę przeznaczyć i na jedno i drugie, niebawem zaczne kompletować dokumenty. Mam nadzieje że sie uda a jak nie po roku się zawinę :/

  8. #258
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Kasia szkoda że tak daleko jesteś bo bym się zgłosiła
    z forum można się wiele nauczyć

  9. #259
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Kasiu otwórz filię w Katowicach to ja bardzo chętnie się zatrudnię
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  10. #260
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    U mnie w PUPie są dofinansowywane kursy..i ja chcę się na takowy wybrać, ale Pani z Urzędu kazała mi znaleźć pracodawcę, który mnie zatrudni na 6 miesięcy minimum na UMOWĘ O PRACĘ! I dopiero jak dostanę karteczkę, że będę zatrudniona skierują mnie na kurs :| przecież to niemożliwe, żeby ktokolwiek mnie zatrudnił...bez umiejętności i w ogóle.. Po to są kursy dla bezrobotnych, żeby znaleźć później pracę, a oni chcą najpierw żebym sobie znalazła i dadzą mi kurs -.- paranoja.

  11. #261
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Aśku a nie masz kogos znajomego, żeby Ci taką karteczkę podbił Bo to jest tylko pic na wodę, pieczątka musi być a tego nikt nie sprawdzi
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

  12. #262
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Kasia a jesteś pewna, że nikt tego nie sprawdza? Przecież skoro jestem zarejestrowana i mam status bezrobotnego, przyniosę im tą karteczkę i po ukończeniu kursu dalej będę bezrobotna, to chyba mogą coś sprawdzić. Mam właśnie taką jedną panią znajomą, która pracuje w salonie i myślałam o niej, ale jak na razie jest na urlopie
    Ostatnio edytowane przez asiek ; 15-08-2011 o 13:32

  13. #263
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Na 100% nie, ale u nas w mieście to babki z UP same kazały tak robić
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

  14. #264
    No to..wpadłam Avatar Taisia90
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    170

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Ja przez jakiś czas szukałam pracy w tym kierunku bo bardzo chciałam się dalej kształcić w tym kierunku,
    na początku się zapowiadało fajnie, pracodawczyni mi zaproponowała kursy doszkalające, które miała mi sama finansować [ponieważ mam ukończony kurs stylizacji paznokci tylko metodą akrylową, 3d zdobienie i manicure] to ona chciała żebym umiała żel, strasznie na to naciskała.
    Ta Pani mi zaproponowała 600zł miesięcznie+jakiś tam mały %. za siedzenie 10h, przez 6 dni w tyg. Ja nie wiem czy to takie standardowe stawki dla stylistek-manicurzystek?
    W praniu wyszło, że tam tylko manicure i pedicure się robi.. bez przedłużania,a jeśli już to żel.
    Ja wolała bym coś tworzyć niż tylko malować pazurki. W efekcie końcowym podziękowałam, i tyle.

  15. #265
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    No ponoć takie są stawki właśnie co jest dla mnie śmieszne, bo robiąc w domu można zarobić duuuużo więcej w Twojej sytuacji dużymi minusem był brak możliwości rozwoju w pracy

  16. #266
    Wczytuje się Avatar mnathalia
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    ... mam pytanko
    czy któraś z Was mogłaby mi coś powiedzie o warunkach pracy w warszawskich salonach Franck Provost?
    byłam ostatnio tam na rozmowie o prace i Panie które ze mną rozmawiały w salonie na Puławskiej zaproponowały mi stanowisko na Nowym Świecie
    ale wychodzi na to że musiałabym pracować ok 200godzin miesięcznie na umowe zlecenie i jedynie na procent ale też niejasno zostało mi to przedstawione
    bowiem od całego mojego utargu odejmują 10% na materiały i jakiś Vat podobno ok 40% zostaje dla mnie ale nikt mi nie jest w stanie powiedzie jakie jest średnie wynagrodzenie manikiurzystki - to dziwne bo przecież chyba wiedzą ile im płacą ?
    niby mam pracowa na ich materiałach ale cążki, i wszystkie pędzelki do akrylu i żelu musze miec swoje i najlepiej żele też na początek?

    prosze dajcie zna czy coś wam wiadomo o pracy w tych salonach

  17. #267
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    ehhh;/ z ta praca tak jest ciezko....
    ja w sierpniu bylam na rozmowie i babeczka zebym pokazala co umiem na jej jednym paznokciu (mysle sobie spoko jeden ) a jak zabralam sie za robote to ona kolejne 9 wystawila .... ogolnie tematu nie ogarniala jak rozmawialysmy jakby troszke nie douczona.. ale coz po wszytkim wziela odemnie nr telefonu i ze zadzwoni dla 10zl za pazury i do tej pory cisza u mnie zbytnio nie mam gdzie szukac ale strasznie bym cie cieszyla jakbym cos znalazla. ost byla u mnie dziewczyna z paznokciami od tej babki oi masakra! goiry i doliny .... takie ze ja jak pierwszy raz w zyciu robilam paznokcie to o 100 razy lepiej wygladaly i co tu zrobic z takimi co to salony maja a nie wiedza nawet jak pazur zbudowany.
    wszytkim zycze owocnych poszukiwan i super zarobkow
    no to zaczynamy

  18. #268
    No to..wpadłam Avatar Taisia90
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    170

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    mnathalia myślę że trochę nie dokładnie Ci powiedziały o co im chodzi jeśli chodzi o godziny pracy wiesz... 200h/msc i sam procent to jeśli jest tam super ruch, to ok. ale jak różnie to bywa to możesz przesiedzieć przez pare dni bez klientek i nikt Ci za to nie zapłaci.. a będziesz siedzieć i się nudzić. wiem coś o tym bo sama miałam taką sytuację. Miałam pomóc Pani której odeszła dziewczyna od paznokci i ją zastąpiłam przed świętami i sylwkiem i było tak raz że cały dzień siedziałam a po umawiane klientki po odwoływały z braku czasu .. i co. Kto mi za to zapłaci ? Nikt.. siedziałam i się nudziłam i zła byłam bo nic nie robiłam i nic nie zrobiłam przez ten dzień a też tylko byłam na procencie poza tym teraz jakoś ludzie kasy nie mają żeby często łazić do salonów z tego co zauważyłam

  19. #269
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    witam. ja nie szukam pracy , poszukujemy kogos do naszego salonu ale tuw niemczech , i takie pytanko dowas mam , jak placic ? gdysz robimy sami z zona paznokcie i pieniazki sa dla nas wszystkie , nikt nam nie płaci pensji , na jakich warunkach placic pracownikowi za prace od klientki? od czasu spendzonego w salonie ? my nie mamy wyznaczonego czasu pracu , pracujemy czasem od rana do wieczora w zaleznosci jak ustawia sie klientki na termin, jest tak ze czsem mamy 2 dziennie a czasem 10 , , i tu jest problem jak sie rozliczac,żeby było uczciwie i sprawiedliwie


    ps.do admia . nie wiem czy moge tu o tym pisac jak nie to prosze o przeniesienie w odpowiedni dział

  20. #270
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    a nie lepiej w takim układzie płacić od klientki sam piszesz. że czas pracy macie uzależniony od ilości zapisanych klientek .....
    no chyba ze stać was na płacenie za samo przebywanie w pustym salonie

    albo zrobić tak iż w godzinach kiedy nie ma klienta ma płacone minimum za to, ze jest
    ale w tym czasie ma obowiązek zając się przeglądem/zamawianiem asortymentu, porządkiem itp
    natomiast więcej płacone w momencie gdy ma klientkę - i wówczas i wilk syty i owca cała

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  21. #271
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Nysza
    ok zgodze sie z toba , ale ile płacic od kilentki , jaka częsc ? materiał nasz , my oplacamy wynajęcie pomiesczenia , prad i media , wiec jak to rozliczac bo nie mamy pojecia

  22. #272
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Marshall ,ja chodzę do gabinetu ''na procent" i mi płaci 30 % za wykonanie.Ale idę tylko na telefon,zrobię swoje i do domu.Czasem mam 2 klientki pod rząd,czasem jedna na tydzień. Szefowa tak mi umawia,żebym nie siedziała za darmo.

  23. #273
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    marshall nie wiem jakie masz koszty
    ale wydaje mi się że te 30% tak jak olao pisze to dobra oferta

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  24. #274
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    aha ok dzieki dziewczyny za info fajny pomysl na telefon, zobaczymy czy ktos sie znajdzie na taki pomysl

  25. #275
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Mi zaproponowano 50% od usługi i ja się martwiłam, że to mało ehh czekam tylko na rozmowę o prace i zobaczymy. Zależy jaka jest cena pazurków, bo ja jest np 80 zł, to by mi się nie opłacało za 30% iść, czyli niecałe 30 zł...
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 13:04
  2. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 11:01

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •