Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 2891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 276 do 300 z 327

Temat: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

  1. #276
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    mi w sumie zostało jeszcze 1,5 roku nauki ale juz mysle, aby pracowac jako stylistka i nie wiem jakie rozwiazanie byloby najlepsze no nie wiem

  2. #277
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    sztynka
    no wsumie 30 procent to nie duzo jak w polsce takie ceny niskie są w niektórych salonach , no tak po przeliczeniu u nas to od klientki wyszlo by za uzupelnienie 10 euro od osoby , kiedys mielismy jedna kolezanke do pomocy , na swieta nam pomagała rok temu jak jescze ja nie umiałem , i żona płacila jej 12 euro od osoby ,a jak pamietam dziennie ich z 5 zrobila ,wyszlo 5 x 12 no to jak by nie bylo 60 euro dziennie to jest cos , no w tym roku juz nikogo nie mielismy ,było ciężko ale dalismy rade , ale warto by bylo miec kogos dodatkowo do pomocy na stałe ,

    ---------- Dodano o godzinie 16:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:17 ----------

    DiamondShine
    dla ciebie widze tylko mozliwosc na etat ,bo jednak dziecko potrzebuje opieki matki, zakładajac własny salon musisz poswiecic cały wlasny czas na prowadzenie

  3. #278
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Za 60 euro dziennie to ja bym na skrzydłach leciała do takiej pracy żeby tylko babeczki przychodziły i rzeczywiście ten czas wypełniony był pracą

  4. #279
    No to..wpadłam Avatar murbania
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    TARNOBRZEG
    Postów
    272

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    ja mialam fuks, dostałam prace w super salonie. Tak niechcąco w sumie wyszło, poszłam na rozmowe na zwiady bo czekam na przyznanie dotacji i chciałam obczaić nową konkurencje. Pokazałam fotki na komorce i praktycznie od razu powiedzieli że mnie biorą. jestem w szoku bo zero doswiaczenia zawodowego, do tej pory tylko w handlu siedziałam.
    mam mieć najniższą plus 20% od klientki Jak to się ma do rzeczywistosci? Powiedzcie mi prosze bo nie wiem. pozatym zrobią mi kursy jakie im podam w tym również przedłużanie rzęs i inne i zakaz robienia w domu na boku wydaje mi się że warunki super i tak zastanawiam się teraz czy nie zrezygnować z dotacji (jak zostanie przyznana)? Doradzicie?

  5. #280
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    co do warunkow, to chyba zalezy jak w twojej okolicy to wyglada, fajnie ze jest podstawa, ale procent moglby byc wyzszy oraz jezeli zrobia ci kursy, to na jakis czas bedzie obligowac cie umowa

    zawsze mozesz popracowac tam troche i zobaczyc czy rzeczywiscie jest tak fajnie, jak ci sie na poczatku wydaje

  6. #281
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    też nie wydaje mi się to az takie różowe
    ten procent jest zbyt mały ... a w jakiej cenie maja usługi

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  7. #282
    No to..wpadłam Avatar murbania
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    TARNOBRZEG
    Postów
    272

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    no własnie własnie, tylko czy jak zrezygnuje jednak z dotacji nie będe pluć sobie wtedy w brode gdy okaże sie ze jednak nie fajnie.. :-/

  8. #283
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    ja uważam, że swoje to zawsze swoje. Na swoim nikt Ci nie będzie patrzył na ręce

  9. #284
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    a to na pewno ale z uzytecznego pktu widzenia, czasami wygodniej jest miec zwykla umowe niz DZ, to zalezy co tobie konkretnie pasuje. ja osobiscie tez bym wolala na swoim, szczegolnie jesli dotacje dostaniesz

  10. #285
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie

    Cytat Napisał murbania Zobacz post
    ja mialam fuks, dostałam prace w super salonie. Tak niechcąco w sumie wyszło, poszłam na rozmowe na zwiady bo czekam na przyznanie dotacji i chciałam obczaić nową konkurencje. Pokazałam fotki na komorce i praktycznie od razu powiedzieli że mnie biorą. jestem w szoku bo zero doswiaczenia zawodowego, do tej pory tylko w handlu siedziałam.
    mam mieć najniższą plus 20% od klientki Jak to się ma do rzeczywistosci? Powiedzcie mi prosze bo nie wiem. pozatym zrobią mi kursy jakie im podam w tym również przedłużanie rzęs i inne i zakaz robienia w domu na boku wydaje mi się że warunki super i tak zastanawiam się teraz czy nie zrezygnować z dotacji (jak zostanie przyznana)? Doradzicie?
    ooo to widzę że ci się udało super i to jeszcze w tbg ja po stw chodziłam szukając pracy i nic patrzyli się na mnie jak na dziwaka co ja chce co to za salon jest

    dziewczyny mam do was pytanie byłam dziś na takiej rozmowie o pracę i Pani mnie sie pyta ile bym chciała od zrobienia paznokci gdzie french kosztuje 100 zł więc według was ile bym mogła zawołać
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 05-06-2012 o 22:01
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  11. #286
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ponawiam pytanie ile byście wy dziewczyny wołały żeby było dla was na + i dla stylistki ok
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  12. #287
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Bialaaa ja wlasnie znalazlam prace z ogloszenia i umowilam sie na stala stawke, bo uwazam ze wole wiedziec ile mam i za ile pracuje, bo z klientkami to jest roznie i ja jestem zadowolona
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  13. #288
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    nanami to na jaką kwotę się umówiłaś ? bo mi mówiła że 3 dni w tyg bym była tzn on by tak umawiała żebym nie musiała dojeżdżać za każdym razem bo by się to nie kalkulowało z resztą jeszcze nie powiedziała że mnie przymnie czekam na tela
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  14. #289
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Cytat Napisał iwa1223 Zobacz post
    Niestety mojego męża nie da się porzekonać... puki co pracy jeszcze nie znalazłam ale... dzwoniłam dziś do szkoły kosmetycznej i najprawdopodobniej będę się dokształcać w studium kosmetycznym z wizarzem... 140zł miesięcznie... mam nadzieję że znajdę pracę do tego czasu żebym miała z czego opłacać...

    Ja bym proponowała spróbować wykorzystać pewną opcję, którą oferują urzędy pracy. Są to kursy indywidualne (o wartości z tego co słyszałam do paru tysięcy, jeśli się nie mylę to 5000). Należy jedynie mieć zapewnioną prace po ukończeniu kursu lub założyć własną działalność, ale słyszałam, że wiele osób mówi potem, że np przyszły pracodawca się rozmyślił, nie wiem tylko czy są tego jakieś konsekwencje. Jeśli nie to warto spróbować. Tym bardziej, że jeśli znajdziesz jakieś dobre centrum szkoleniowe to oni załatwią za ciebie wszystkie formalności życzę powodzwnia

  15. #290
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    stala kwota sie oplaca tylko w przypadku, gdy jest malo klientek. bo jak jest duzo, to niestety:/

    zazwyczaj daja albo sam procent, np 35%, albo procent z podstawa, ale wtedy % jest mniejszy.

    plus jeszcze trzeba sie dogadac na czyich produktach pracujesz. a to bylo w lutym nie ugadalyscie sie jeszcze? czy to taka dlugofalowa opcja?

  16. #291
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    fryzzz to chwilowo nieaktualne

    Dostałam z pup staż w salonie kosmetycznym na 6miesiecy+ 3miesiące na które muszę być zatrudniona po stażu.Będę kosmetyczką całą gębą . Pracuję już od 23 maja (dnia moich imienin... taki prezencik od pośredniaka ) i jak narazie jest fajnie choć klientek na pazurki chwilowo brak bo w tym salonie do tej pory pazurków nie robiono, więc trzeba klientki przekonać do siebie Produkty do pazurków wybierałam i zamawiałam sobie sama a szefowa zrobiła baner reklamowy i płaciła za produkty. Szefową mam bardzo fajną (jak narazie) tak właściwie to prawie od początku jestem w salonie sama i pilnuję interesu, bo ona była zmuszona iść na rehabilitację na oddział, ale jesteśmy w kontakcie telefonicznym. Myślę że jak wróci to będzie nadal fajnie
    Szkoda tylko że za staż niewiele płacą, powiedziano mi w pup że dziewięćset coś i to było by fajnie ale jeśli od tego odejmą podatek to z 700 zostanie
    z forum można się wiele nauczyć

  17. #292
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Cytat Napisał iwa1223 Zobacz post
    fryzzz to chwilowo nieaktualne

    Dostałam z pup staż w salonie kosmetycznym na 6miesiecy+ 3miesiące na które muszę być zatrudniona po stażu.Będę kosmetyczką całą gębą . Pracuję już od 23 maja (dnia moich imienin... taki prezencik od pośredniaka ) i jak narazie jest fajnie choć klientek na pazurki chwilowo brak bo w tym salonie do tej pory pazurków nie robiono, więc trzeba klientki przekonać do siebie Produkty do pazurków wybierałam i zamawiałam sobie sama a szefowa zrobiła baner reklamowy i płaciła za produkty. Szefową mam bardzo fajną (jak narazie) tak właściwie to prawie od początku jestem w salonie sama i pilnuję interesu, bo ona była zmuszona iść na rehabilitację na oddział, ale jesteśmy w kontakcie telefonicznym. Myślę że jak wróci to będzie nadal fajnie
    Szkoda tylko że za staż niewiele płacą, powiedziano mi w pup że dziewięćset coś i to było by fajnie ale jeśli od tego odejmą podatek to z 700 zostanie

    Mało kasy ale dobre i to, ja jak miałam praktyki to przez prawie 2 z 3 lat siedziałam za darmo w salonie fryzjerskim po conajmniej 8 a czasem nawet 13 godzin dziennie, obsługując wszystkie klientki a nawet dzikuje nie usłyszałam

  18. #293
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    nie narzekam sama chciałam ten staż tyle że co innego praktyki jak się ma naście lat i jest się u mamy na utrzymaniu a co innego jak się ma rodzinę ale jest ok dorobię po godzinach w domu a papierek że potrafię coś robić będzie

    zapomniałam napisać że za staż pup płaci 950 na konto staż mi się już kończy pomału, za miesiąc mam podpisywać umowę tylko nie wiem jeszcze na jakich warunkach.
    Ostatnio edytowane przez iwa1223 ; 27-10-2012 o 21:17
    z forum można się wiele nauczyć

  19. #294
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Byłam jakiś czas temu na rozmowie o pracę, wcześniej pytałam tę panią, czy mam wziąć ze sobą swoje rzeczy, wiadomo przecież, że na swoim pracuje się lepiej, niż na produkcie, którego się nie zna. Absolutnie nie, wszystko tam jest. Poszłam, myśląc, że wybór nie wiadomo jaki...
    Pani mówi, kamuflaż, brokacik, ozdóbki, malowania i cyrkonie - klientka patrzy z przerażeniem i prosi o coś co się w oczy rzucać nie będzie. Robię. Kamuflaż całkowicie kolor nie dobrany, ale cóż poradzić, takie polecenie, ozdób tyle, że się po prostu nie da - pani sobie wymyśliła, żeby dziurę wywiercić i w to naklepać więcej. Masakra. Nie zrobiłam tego - wolałam, żeby klientka była zadowolona. Nie podpiszę się pod pracą, która nie spodoba się ani mi, ani klientce.
    Serwet niet, o dezynfekcji nie wspomnę. Kolejna klientka, nazywają ją Ania. Dostaję pilnik - "to pilnik tej pani". A na pilniku napisane Marzena. Zaciskam zęby i robię.
    I kolejna klientka. Rzeczy po poprzednich odkładam na bok, z nadzieją, że pani właścicielka zabierze je z oczu i choćby umyje. Gdzie tam. Każe robić - robię, jeden komplet narzędzi. Biorę cążki i o zgrozo tępe. Męczę się, męczę. Nie da rady - informuję. Obraziła się i powiedziała "zadzwonię jutro". Jak się pewnie domyślacie - nie zadzwoniła.

    Chyba wolę głodować na bezrobociu, niż robić taką krzywdę klientom...

  20. #295
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    rany tu w niemczech tak trudno o kogos do pracy , szukamy stylistki lub stylisty , do naszego salonu bo juz nie wyrabiamy z terminami , mielismy polke 4 miesiace na przyuczeniu ,to po tych 4 miesiacach czas stylizacji nie schodził ponizej 3 godz uzupełnienie, masakra jakas , w polsce nie bylo by problemu ze znalezieniem kogos ,aa tu kicha a dodam ze oferujemy całkiem całkiem płace , na poczatek szukamy do pomocy , wiadomo najpierw trzeba wyrobic sobie klientele kolejna dla takiej osoby ale to sie zrobi w krótkim czasie ,tylko dajcie nam taka osobe ktora cos potrafi zrobic w miare szybkim czasie i z dobra jakoscia

  21. #296
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    a ja nie wiem co mam z soba zrobic

  22. #297
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Jak to nie wiesz co ze sobą zrobić?

  23. #298
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Ja tez bym chciala wrocic do salonu W domu nie chce juz robic..robilam w kilku salonach na własnej DG, zamknelam ją kiedy zbankrutowal salon w ktorym wynajmowalam stanowisko i teraz nie wiem co robic, jak otworzę nową dzialalnosc to mam duzy Zus na start..echhhh :/

  24. #299
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    dziewczyny pomóżcie mi, mam ofertę na sam % od zrobienia paznokci cena 80 przedłużanych, 50 hybrydy, manicur 30, jaki % zaproponować kobiecie żeby była zadowolona ona i ja, w tym dojazd mi wychodzi około 20zł w 2str.
    albo 2 opcja robiła bym na swoich produktach i wtedy ile odpalać jej ?
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  25. #300
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Jeśli robisz na swoich produktach, to oddawaj nie więcej niż 10-15% kwoty. Jeśli chcesz być na procencie, to u nas w mieście jest 30-50% w zależności jaka umowa i jaka kwota za paznokcie. Masz tak samo jak ja dojazd 20 zł mnie kosztuje, a czasem mam jedną klientkę na 8 zł i lipa.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 12:04
  2. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 10:01

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •