Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 327

Temat: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

  1. #151

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Iwcia zobaczysz będzie dobrze musi być

  2. #152
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Kurcze, szkoda, a to się baba nie poznała,
    przykro mi, mimo wszystko dalej trzymam za Ciebie kciuki, ale to już przecież wiesz


  3. #153
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Iwonko nie smutaj, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo powodzenia

  4. #154
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    moje pocieszycielki...
    z forum można się wiele nauczyć

  5. #155
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    osz kurcze Iwa szkoda, bylam niemal pewna ze weźmie Ciebie, bo widziałam jak swietnie radzisz sobie z pazurkami nadal trzymam kciuki i mam nadzieję, że coś znajdziesz i to szybko

  6. #156
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    dziękuję tusia za wiarę w moje możliwości
    z forum można się wiele nauczyć

  7. #157
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło a noż widelec za chwilkę znajdziesz lepszą pracę trzymam kciuki i życzę powodzenia

  8. #158
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Jezu ja to bym chyba umarła.. jak się na coś nastawię to tak musi byc, bo inaczej deprecha.. współczuje Ci,ale wierzę,że szybko znajdziesz pracę

  9. #159
    Nałogowiec Avatar Kasiaczek
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Z-ne/Krk
    Postów
    645

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    napewno kochan znajdziesz prace, zobaczysz! ja teraz niedlugo przeprowadzam sie do krk i juz zaczynam szukac pracy w jakims salonie.. zobaczymy co z tego wyjdzie

  10. #160
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Iwa na pewno coś znajdziesz, tylko niestety trzeba poczekać
    ja od jutra zaczynam poszukiwania... ech^^ 3majcie kciuki

  11. #161
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    ja dziś sobie zrobiłam spacer przez miasto bo moja klientka zadzwoniła że słyszała o kilku miejscach gdzie potrzebują stylistki/kosmetyczki, tylko w jednym miejscu okazało się to prawdą... porozmawiałam chwilkę z właścicielką i ona wymyśliła że skoro nie mam doświadczenia zawodowego w tym kierunku to może by na staż mnie wzięła (jutro ma rozmawiać w pup'ie ) a jeśli nie to porozmawiamy o warunakach zatrudnienia... nie wiem co tam wymyśli, może pół etatu albo co... no ale w tej chwili to chyba na wszystko muszę się zgodzić a jak mi będzie źle to będę dalej szukać a jak znajdę to ucieknę... więcej napiszę jak będę coś więcej wiedziała, a może nie zadzwoni a ja znowu się napalam...
    z forum można się wiele nauczyć

  12. #162

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Widzisz mówiłyśmy Ci że wszystko ułoży się po Twojej myśli

  13. #163
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    ewa666 jeszcze nie wiadomo poczekamy, zobaczymy...
    z forum można się wiele nauczyć

  14. #164
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    super iwa- trzymam kciuki



  15. #165
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    cześć kochane długo nie pisałam, a właściwie to dwa razy pisałam ale coś nacisnęłam i cały tekst zniknął... tak to bywa jak się korzysta z innego sprzętu
    właścicielka tamtego salonu długo się nie odzywała, a ja w międzyczasie dostałam propozycję nabrania doświadczenia w zawodzie stylistki/kosmetyczki u ciotki mojego męża (na czarno)... jestem tam już ok 5 tygodni, a ostatnie dwa w końcu miałam więcej pracy bo dziewczyna która tam pracuje od kilku lat poszła na urlop... w poniedziałek wraca i obawiam się że znów jej klientki będą wolały iść do niej, a płacone mam tylko procenty od klientki bez podstawy i znowu może być że będę chodzić do pracy i czekać aż przyjdzie ktoś nowy komu będzie obojętne do kogo... Tuż przed jej urlopem zadzwoniła tamta pracodawczyni a ja nie mogłam zrobić ciotce numeru i uciec do kogoś innego i powiedziałam jej że już nieaktualne, nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale chyba nie mogłam inaczej...
    z forum można się wiele nauczyć

  16. #166
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Niebawem u mnie w mieście babka otwiera taki dosyć spory salon z 3 pomieszczeniami i 2 łazienkami.
    Wcześniej miła mały salonik ale od kid biznes zaczoł się niesamowicie kręcić postanowiła go rozbudować. Ma mieć tam salon fryzjerski,jakieś zabiegi masaże no i pazurki... I szuka stylistki paznokci pytała ludzi i poniosło ją do mnie... Więc przyszła do mnie do domu i prosiła zebym u niej praowała ja tłumaczę że jestem wyłącznie akrylowa... jak myślicie powinnam iść jeszcze "obskoczyć" inne kursy (metoda żelowa, zdobienia), czy po prostu narazie robic akryle i być może jakoś się z nia dogadać żeby to ona mnie wysłała na jakiś kurs w ramach mojej wypłaty. czy moze jeśli jej zależy na kształtowaniu pracowników to może sama powinna zaproponować mi jakiś kurs i go opłacenie. Sama juz nie wiem

  17. #167
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    pinusia co do szkoleń opłacanych przez pracodawców- prawda jest taka że wielu z niich góry obiecuje a później jak przyjdzie co do czego to sie możesz nie doczeka niestety, ponieważ jeśli pracodawca cię wyszkoli istnieje ryzyko że za jego pieniądze ty sie nauczysz i bedzies z jego konkurencja, druga sprawa jesli podpisze z tobą lojalkę bedziesz uwiązana z nim umowwą i ok on placi ci za szkolenia ale ty musisz sie na wszystko godzic z praca i zostać w niej nawet jesli bedzie niedobrze

    ja osobiscie bym wybrala szkolenia z żelu i zdobien, bo po pierwssze masz wiecej możliwości a tym samym klientela ci sie zwiększy, i wiecej zarobisz

    poza tym wypracujesz sobie marke i stałe klientki i w razie czego awsze możesz przejśc do innego salonu badz otworzyc coś swojego

    nabierzesz doswiadczenia a to bardzo ważne

    a w swoja edukacje warto inwestowac bo to pózniej rokuje lepsza satysfakcja w pracy i zarobkami iwec ja bym sie na twoim miejscu nie zastanawiała- berałabym tą racę ale szkoliła sie we własnym zakresie, bo pózniej nikt ci nie bedsie wypominał itp...
    powozenia

  18. #168
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Cytat Napisał AtelierStylizacji Carolla Zobacz post
    pinusia co do szkoleń opłacanych przez pracodawców- prawda jest taka że wielu z niich góry obiecuje a później jak przyjdzie co do czego to sie możesz nie doczeka niestety, ponieważ jeśli pracodawca cię wyszkoli istnieje ryzyko że za jego pieniądze ty sie nauczysz i bedzies z jego konkurencja, druga sprawa jesli podpisze z tobą lojalkę bedziesz uwiązana z nim umowwą i ok on placi ci za szkolenia ale ty musisz sie na wszystko godzic z praca i zostać w niej nawet jesli bedzie niedobrze

    ja osobiscie bym wybrala szkolenia z żelu i zdobien, bo po pierwssze masz wiecej możliwości a tym samym klientela ci sie zwiększy, i wiecej zarobisz

    poza tym wypracujesz sobie marke i stałe klientki i w razie czego awsze możesz przejśc do innego salonu badz otworzyc coś swojego

    nabierzesz doswiadczenia a to bardzo ważne

    a w swoja edukacje warto inwestowac bo to pózniej rokuje lepsza satysfakcja w pracy i zarobkami iwec ja bym sie na twoim miejscu nie zastanawiała- berałabym tą racę ale szkoliła sie we własnym zakresie, bo pózniej nikt ci nie bedsie wypominał itp...
    powozenia
    Też tak właśnie myślałam żeby póki co samemu jezdzić na szkolenia a nie prosić pracodawcę bo reczywiście tak jak piszesz mogę później być uwiązana na amen...

    diękuję kocana bardzo mi pomogłaś Rozwiałaś wszystkie moje niepewności

  19. #169
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    ja dzis doznalam szoku po tym co kolezanka mi powiedziala, jej znajoma zrobila sobie podobno tygodniowy(?) kurs kosmetyczny nauczyli jej podstaw i wyobrazcie sobie ze zostala przyjeta do pracy jako kosmetyczka, podobno masaz twarzy robi z kartka przed nosem,az mnie korci zeby sie przejsc do tego gabinetu a najlepsze jest to ze jak tam bylam w tamtym roku zapytac czy przyjma na praktyke to powiedziala mi szefowa ze ona nikogo nie zatrudnia, dla mnie to jest smiech ja pracowalam przez 2 lata zeby zdobyc ten zawod a tu po tygodniowym "kursie" biora jakas dziewczyne dla mnie to jest paranoja jakas...ale gdzie wogole taki kurs sobie zrobila-to mnie zastanawia...

  20. #170
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Pati88 ja też zrobiłam kurs podstawowy (kosmetyczny) trwał tylko 60 godzin lekcyjnych i też pracuję jako "kosmetyczka" reszty douczę się w praktyce... takie kursy organizuje pośrednak.
    z forum można się wiele nauczyć

  21. #171
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    nie rozumie czegos takiego ja tyle pracy wlozylam w to zeby zdobyc wiedze bardzo duzo zainwestowalam w kursy i szkolenia uczestniczyklam w roznych warsztatach,pokazach zeby poglebiac swoja widze nie tylko po to zeby miec papierek tylko zeby sie naprawde czegos nauczyc-teraz jest mi strasznie ciezko prace znalezc a tu po tyg. kursu przyjeli dziewczyne, nie potrafie tego zrozumiec i chyba nigdy nie zrozumie.

  22. #172
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Pati tak to niestety jest...na rynku pracy rządzi "prawo dżungli"-nie zawsze sprawiedliwe,ale tak już niestety jest Ja mam podobnie w swoim wyuczonym zawodzie-nauczyciel angielskiego-jedni mają po 1,5etatu i jeszcze kombinują dodatkowo do jakich szkół językowych a inni nie mogą się nawet na pół etatu załapaćPrzykre to,ale co zrobić

  23. #173
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    zero sprawiedliwości, ja osobiscie nie poszlabym do kosmetyczki ktora skonczyla zaledwie tygodniowy kurs to jest dla mnie nie do pomyslenia ze tak moze byc,taka osoba nie ma doswiadczenia i je dopiero zdobywa pracujac w salonie na klientkach ja zostalam dopiero dopuszczona do pracy na osobach z zewnatrz po 160 przerobionych godzinach tak to wszystko pod okiem nauczycielki ktoregos roku nawet bylo tak ze te dziewczyny ktore nie potrafily wykonac zabiegu nie byly dopuszczane do wykonywania go dopoki nie nauczyly sie tego porzadnie robic na sobie...wedlug mnie to jest nie profesjonalne jak sie czuje klientka ktora przychodzi na zabieg a tu wyskakuje kosmetyczka z kartka w reku albo robi zabieg i co raz lata sie pytac szefowej bo nie ma kompletnie zadnej wiedzy-przez takie niedoswiadczone osoby salon moze zyskac zla opinie.

  24. #174
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    Jakikolwiek zabieg z kartką w ręku to można pozwolić na sobie zrobić jedynie komuś z rodziny jak się wie,że na kimś się ten ktoś musi pouczyć w domu.Tak mi robiła masaż twarzy siostra jak robiła kurs kosmetyczny i narzeczony jak się uczył robić masaże poszczególnych części a nie pamiętał jaki chwyt w jakiej kolejności. Ale żeby w salonie..profesjonalnie,z kartka w rękuo zgrozo....moje wizyty tam by się skończyły po pierwszym "zabiegu"

  25. #175
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: jak szukać pracy jako stylistka paznokci?

    dziewczyny a co maja powiedziec dziewczyny po studiach, 5 lat , mgr ze wy po studium tez nie jesteście kosmetyczkami
    prawda jest taka, ze czzy to kurs czy studium, jesli chcemy to robic to i tu i tu wyniesiemy coś więcej niz tylko to co wklepujemy na zajęciach

    przy kursie trzeba nabyc praktykę wiadomo , i jest nie sparawiedliwe i to nie tylko wobec innych kosmetyczek ale przede wszystkim klientek, które idc na zabieg mysla ze trafia do specjalisty, wykladaja gruba kasę a robi im dziewczyna z kartką

    bo jesli juz sie zatrudniamy to siedzimy, pogłebiamy wiedze

    a to że ona robi ze sciagi to tylko zle swiadczy o pracodawcy ze nie douczy i daje laika- tylko salon straci na reputacji
    ja osobiscie nie przyjełabym takiej osoby

    jesli jestescie dobre w tym co robicie, lubicie to to wierzcie mi ze klienki to zauważą i docenia wasze starania, poniewaz bedą zadowolone z usług i do was wróca
    nie zawsze to sie dzieje szybko, trzeba pracowac latami nawet na zaufanie i grono klientów

    "cięzka praca popłaca"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 12:04
  2. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 10:01

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •