Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 126

Temat: Makijaż ślubny....

  1. #101
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Evelina ja ten pylek widzialam z inglota,sliczne maja i w roznych kolorach.

    mnie mojego J siostra namowila na profesjonalny makeup bo ma jakas tam sprawdzona pania ale koniecznie i to duzo wczesniej wybiore sie do niej na probe bo chcem zobaczyc jak by sobie ewentualnie dala rade z moimi problematycznymi oczkami,bo jak bedzie kiepsko to jednak zamiast soczewek zostana okularki,co mniej mi sie podoba

  2. #102
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Evelina, ja bym jednak poszerzyła nieco dolną partię buzi. Oczka wyszły super
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  3. #103
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Panna młoda na szyko malowana bo czas juz naglił na zdjecia poniewaz fryzjerka zbyt wiele czasu zajęła.

    Nie chciala absolutnie tapety. Byle oczy podkreślic bo mało sie maluje na co dzien. Biżuteria jak widac na szyi kolczyki do kompletu te same rozowe i na pazurach cyrkonie rózowe jej robilam. Stylizacja na jej życzenie z wyraźnymi akcentami różu.



    Proszę oceńcie. Mozna bic hehe Kreski eyelinerkiem brakuje bo juz fotograf dzwonil ze wyjezdza a młoda jeszcze do domu suknie ubrac

  4. #104
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    no pewnie bo i po co jej tapeta, zreszta nie tylko jej hiih bardzo ladnadelikatna buzka wiec do szczescia nie wiele jej potrzeba
    pisalam w galerii ale i tu napisze, ja mysle ze jest rewelacyjnie bardzo mi sie podoba ten makijaz i to poleczenie czerni elegancji z kolorkami, swietnie wkoponowane z bizuteria tylko moze ja osobiscie bym ten ciemny kolorek delikatniej wprowadzila, chodzi mi o to ze przy wewnetrznym kaciku oka bardziej bym roztarla zeby nie zaczynal sie tak gwałtownie albo go skorcila ciut...

  5. #105
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    DZięki za uwagi Nastepnym razem popraię się

  6. #106
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    super te oczka wyszły
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  7. #107
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Evelina bić nie ma za co, bo mnie również podoba sie ten makijaż .. może rzeczywiście odrobinkę zblendowałabym ten ciemny cień , ale tak tez wygląda zjawiskowo

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  8. #108
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Evelina bardzo ładna Pani do pomalowania i śliczny makijaż
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  9. #109
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  10. #110
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    taka łobuziara z tej mlodej w tym makijazu

  11. #111
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Magda kurcze masz dryg ...
    podoba mi sie taki mocny makijaz. Panna młoda z pazurem
    ja jeszcze nic nie planuje, ale mam wizje siebie w tym dniu
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  12. #112
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Zmogłam się i w końcu napisałam podstawowe, małe co nieco o makijażu ślubnym zapraszam do lektury:

    Vademecum makijażu ślubnego - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

    Sezon ślubny już w pełni. Niewątpliwie sakrament małżeństwa jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Każda przyszła pani młoda marzy o tym, by wyglądać i czuć się idealnie, niemal jak księżniczka. To właśnie w dniu ślubu wszystkie oczy zostaną zwrócone na młodą parę. Jednak uwagę gości przykuje nie tylko suknia, ale również makijaż panny młodej. Nie ma co ukrywać - bez perfekcyjnego makijażu i fryzury, żadna z przyszłych mężatek nie wyglądałaby tak pięknie. Niektóre panny młode chcą malować się same. Niestety nie jest to najlepszy pomysł. Idealnym rozwiązaniem jest perfekcyjny makijaż wykonany przez wizażystkę. Dlaczego? Czy naprawdę warto? Co więcej może zaproponować mi wizażystka? Ile kosztuje taka usługa? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi właśnie w tym artykule.


    Do kosmetyczki czy wizażystki?

    Jak już wyżej wspominałam, wykonanie makijażu ślubnego najlepiej zlecić wizażystce. Osoba specjalizująca się w tej profesji dobierze odpowiedni makijaż, wykona analizę kolorystyczną. Na twarzy stworzy "coś", co perfekcyjnie podkreśli urodę, a ukryje mankamenty. Na dodatek wie, jak pracować na danych kosmetykach, zna wiele tajemnic wizażu, które sprawiają, że makijaż jest wyjątkowo trwały . Ile razy zdarzyło się kupić Wam coś, co nie wiedziałyście jak używać, lub używałyście to nieświadomie źle? Dlaczego gdy malujecie się same, niektóre cienie ważą Wam się na powiekach, a gdy tymi samymi kosmetykami pomaluje wizażystka to potrafią wytrzymać cały dzień? I nie jest to sprawa fixera Oczywiście każda wizażystka na koniec utrwala makijaż, jednak tutaj też należy uważać z ilością nałożonego kosmetyku na twarz.
    Tutaj przy okazji chciałam dodać, że jeśli już szukamy profesjonalisty to nie wybierajmy się do kosmetyczki/kosmetologa, chyba, że również specjalizuje się w wizażu, a nie maluje tak tylko od czasu do czasu jak trafi się w salonie klient na makijaż. Dlaczego? Po pierwsze w szkole kosmetycznej uczą tylko podstaw wizażu, zazwyczaj tego, co każdy laik mógłby się nauczyć na jakiejś indywidualnej lekcji makijażu, albo z wielu filmików na youtube Zajęć z wizażu jest naprawdę niewiele, praktycznie wszystko bazuje na jednym schemacie, dziewczyny zazwyczaj ćwiczą na sobie nawzajem, co w konsekwencji sprawia, że później każda już wie co której pasuje, jest wyuczona na pamięć makijażu koleżanki z ławki. Rzadko lub praktycznie w ogóle nie zdarza się przypadkowy model, gdzie nie znając osoby musimy poznać ją podczas pierwszej wizyty, od razu wykonać bezbłędnie analizę kolorystyczną, dostosować makijaż do wieku klientki. (Wierzcie mi, że coś jednak na ten temat doskonale wiem, bo sama studiowałam kosmetologię i wiem, jak wyglądają takie zajęcia). Po drugie u kosmetyczki makijaż nierzadko wykonywany jest na fotelu kosmetycznym, chwała za to jak chociaż w pozycji siedzącej, ale niestety znam osoby, które doświadczyły malowania w pozycji leżącej. O zgrozo! Sorry, ale czułabym się jak nieboszczyk, w końcu w takiej pozycji każdy mógłby mnie oglądać po śmierci. To jednak nie jedyny powód dlaczego nie należy malować na leżąco. "Wizażystka" zmuszona jest wtedy malować klientkę z bocznej perspektywy, lub ewentualnie może próbować swoich sił tuż za głową. Nigdy podczas malowania nie ujrzy przedniego profilu klientki stojąc przed nią face to face, malując kogoś w pozycji leżącej stoimy tylko z jednej strony, patrzymy z boku. Co w rezultacie osiągamy? "Skośny" makijaż. Niestety, ale kiedy klientka wstanie wtedy zobaczymy, że na jednym oku cienie są wyżej, na drugim niżej roztarte. Jak wiemy... każdy ma asymetryczną twarz, więc tą asymetrię korygujemy makijażem, ale tak naprawdę nierówności w proporcji twarzy widzimy dopiero stojąc na przeciw drugiej osoby. Makijaż wykonany u kosmetyczki/kosmetologa, specjalizującego się również w wizażu ma ogromny plus. Dobra kosmetyczka/kosmetolog-wizażystka w razie jakichkolwiek problemów ze skorą zaleci odpowiednią pielęgnację, pomoże dobrać właściwe zabiegi.

    Jak znaleźć dobrą wizażystkę?
    Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na portfolio, które najlepiej przedstawi co dana osoba potrafi. Odradzam sugerować się opiniami ponieważ często dobre opinie są częścią zleconej kampanii reklamowej, a złe bywają niekiedy dziełem zazdrosnej konkurencji. Zdecydowanie podczas poszukiwań odpowiedniej wizażystki polecam wykonanie makijażu próbnego.

    Czy muszę wykonać makijaż próbny?
    Jak najbardziej jestem za próbami przed ślubem, ponieważ tak naprawdę tylko wtedy jest czas na dogadanie każdego szczegółu, wypróbowanie wielu wersji makijażu. W dniu ślubu na dodatek bardzo często dochodzi stres i ciężko dogodzić pannie młodej, zwłaszcza gdy dodatkowo jest niezdecydowana jaki chce makijaż, przejmuje się tym, że tak naprawdę nie wie co w ostateczności "wyczaruje" wizażystka. Dodatkowo dochodzi jeszcze spore zamieszanie przed weselem, poganianie np. typu: "za ile będziesz gotowa?", "czy goście już przyjechali?", "a może jednak lepiej czułabyś się z nieco ciemniejszym/delikatniejszym makijażem..." itd...

    Z dojazdem do klientki czy w salonie?...
    make-up blog: Vademecum makijażu ślubnego - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

  13. #113
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Jestem początkująca w makijażu i dopiero miałam pierwszą Panią Młodą do malowania.
    Proszę o ocenę . Dodam tylko że robiłam też próbny i to był wybór klientki spośród dwóch makijaży.
    I oczywiście kolory to fiolety ale aparat je zeżarł




  14. #114
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Cytat Napisał sylla Zobacz post
    Jestem początkująca w makijażu i dopiero miałam pierwszą Panią Młodą do malowania.
    Proszę o ocenę . Dodam tylko że robiłam też próbny i to był wybór klientki spośród dwóch makijaży.
    I oczywiście kolory to fiolety ale aparat je zeżarł



    Ładny makijaż, ale przydałoby mu się więcej roztarcia granic pomiędzy kolorami i granicy w załamaniu oka. Polecam pędzel do blendowania z Inglota(jak zapytasz na miejscu pewnie Ci doradzą).

  15. #115
    Debiutantka Avatar Noire
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Poznań
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Cytat Napisał sylla Zobacz post
    Jestem początkująca w makijażu i dopiero miałam pierwszą Panią Młodą do malowania.
    Proszę o ocenę . Dodam tylko że robiłam też próbny i to był wybór klientki spośród dwóch makijaży.
    I oczywiście kolory to fiolety ale aparat je zeżarł



    Jesli jestes poczatkujaca, to zapewne jest to bardzo dobry start ciezko go oceniac jesli kolorki byly fioletowe, bo wygladaja na smietankowa biel i golebia szarosc jak dla mnie
    ja akurat lubie mocne kontrasty i to, ze nie ma przejscia pomiedzy dwoma odcieniami, o tak roznej barwie, za pomoca trzeciego koloru, wcale nie musi oznaczac, iz cienie nie sa roztarte, w tym przypadku ciezko to ocenic patrzac na jakosc zdjecia

    ja bym zwrocila uwage na konturowanie twarzy, bo bardzo mi tego brakuje, oraz na rozjasnianie łuku brwiowego, ktory wydaje sie juz sam w sobie byc dosc wypukly

  16. #116
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Łapcie namiary - Zabiegi kosmetyczne - Revision Kraków
    Ale o wszystkim decyduje budżet jaki macie, oczekiwania. Tutaj prawdziwi fachowcy, ale też na termin chwilę trzeba poczekać. Radzę pytać wcześniej.

  17. #117
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Najważniejsza jest trwałość makijaż!
    Może coś wyczytasz z tego bloga Wizaz, zdrowie, lifestyle ? wizaz-i-zdrowie.pl ? Żyj pięknie, zdrowo i ciekawie!
    Tydzień temu byłam na weselu i sie kierowałam tym blogiem! Makijaż trzymał się całą noc!

  18. #118
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Cytat Napisał sylla Zobacz post
    Jestem początkująca w makijażu i dopiero miałam pierwszą Panią Młodą do malowania.
    Proszę o ocenę . Dodam tylko że robiłam też próbny i to był wybór klientki spośród dwóch makijaży.
    I oczywiście kolory to fiolety ale aparat je zeżarł



    Bardzo ładnie, ale skoro te kolory nie są rzeczywiste, to jaki jest kolor ust? Bo jasny róż i fiolet... hmm...

  19. #119
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Taki makijaż powinien być trwały, powinien podkreślać urodę Panny Młodej ale też moim zdaniem nie powinien być zbyt wyzywający. Wszystko w granicach jakiegoś smaku.

  20. #120
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Dziewczyny tylko jedna rada ode mnie. Makijaż powinien podkreślać urodę, a nie wyglądać jak maska mima. Jak patrze czasem na te ogromne doklejone sztuczne rzęsy, czarne wielkie krechy kredką czy eyelinerem to mam dreszcze. Ja miałam delikatną skromną suknię, naturalny makijaż, zaróżowione policzki, kremowy cień so powiek i lekko różowe soczyste usta. Zrezygnowałam ze welonu, a we włosach miałam mnóstwo polnych kwiatów, w uszach kolczyki ręcznie robione i tak naprawdę to wszystko. Wierzcie mi, że nie należy przesadzać z niczym, ani biżuterią, ani makijażem. Mamy być sobą.

  21. #121
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Zgadzam się z sili, te makijaże powyżej raczej urody nie dodają. Przecież można bardziej delikatnie, bez maski.

  22. #122
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to salon Gnatyshyn na warszawskim Ursynowie jest godny polecenia. Na pewno pomogą Ci dobrać odpowiednią fryzurę, zrobią makijaż i paznokcie. A wszystko w jednym miejscu, bezstresowo i w miłej atmosferze. Personel to wysokiej klasy styliści, którzy są na bieżąco z trendami i nowościami na rynku.

  23. #123
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    ja miałam czerwone usta. Niby nietypowo do białej sukni, ale według mnie dawało fajny kontrast.

  24. #124
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    A powiedzcie mi, czy warto czytać takie artykuły http://zadbajosiebie.pl/jak-staranni...-malowac-oczy/ , można się z nich czegoś nauczyć, czy lepiej wybrać się po prostu na kurs makijażu?

  25. #125
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Makijaż ślubny....

    W makijażu ślubnym to przede wszystkim Panna Młoda powinna się czuć dobrze i pięknie Moja siostra malowała się sama na swój ślub i również była zadowolona. Według mnie mamy obecnie tak łatwy dostęp do produktów oraz sprawdzonej wiedzy, że nic tylko korzystać! Moją uwagę zwrócił ostatnio wpis dotyczący makijażu ust. Mowa konkretnie o tym artykule: https://www.ezebra.pl/pl/blog/modne-...575118433.html Pomyślałam, że podzielę się z nimi w tym wątku, bo może akurat komuś się przyda!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Makijaż permanentny
    By seqoya in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 256
    Ostatni post / autor: 02-01-2021, 17:09
  2. makijaż lat 50/60 pomocy !
    By Kaniusia0 in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-11-2010, 00:35
  3. Najpiękniejszy French Ślubny - Konkurs
    By mala in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 1194
    Ostatni post / autor: 14-09-2009, 16:05
  4. Konkurs "Czysty French Ślubny 2009" - Wybieramy Nagrodę Publiczności
    By Kamis in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-08-2009, 23:07
  5. Zmiana przez makijaż...
    By daruniunia in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-08-2009, 12:31

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •