Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 67

Temat: Jak urzadzic studio paznokcia

  1. #1
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Jak urzadzic studio paznokcia

    kochane forumowiczki! zwracam się do was o pomoc w znalezieniu taniego i dobrego autoklawu, oraz tipsów "kralli". używalam takowych z firmy red flower, ale nie mogę znależć ich w internecie, a przedstawiciel już do mnie nie przyjeżdża, bo zlikwidował działalność. będę wdzięczna za każdą pomoc, także jeśli macie jakieś pomysły na nową aranżację małego salonu-bo ja tak średnio, a starą już mam 5 lat pozdrawiam gorąco

  2. #2
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: pomocy szukam dobrych kralli i autoklawu!!! oraz pomocy w nowej aranżacji salonu

    Tipsy Kralle dostaniesz na aukcjach internetowych,nigdzie ich nie widzialam w hurtowniach co do autoklawu to mam pytanie bo to bardzo droga sprawa jaki salonik chcesz otworzyc ze potrzebujesz autoklawu...a jesli chodzi o aranzacje saloniku musisz sama wiedziec chociazby w jakim klimacie bys chciala..oczywiscie dziewczyny pomoga ale to Ty bedziesz tam przebywac i pracowac..i to chyba jest najwazniejsze..

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: pomocy szukam dobrych kralli i autoklawu!!! oraz pomocy w nowej aranżacji salonu

    może pomyślicie, że jestem głupia... ale co to jest autoklaw?
    KAMIS AJ LOF JU

  4. #4
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: pomocy szukam dobrych kralli i autoklawu!!! oraz pomocy w nowej aranżacji salonu

    Urządzenie do sterylizacji narzędzi i niestety jest bardzo drogie. Przy małych salonach bardziej się opłaca dawać narzędzia do przychodni na podstawie podpisanej z nimi umowy.

  5. #5
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: pomocy szukam dobrych kralli i autoklawu!!! oraz pomocy w nowej aranżacji salonu

    albo najlepiej kupic sterylizator ktory mozna juz kupic w cenie od 250zl i masz to juz na wlasny uzytek...a dobre autoklawy zaczynaja sie od 5000tys zl nawet do 20 tysiecy zl

  6. #6
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: pomocy szukam dobrych kralli i autoklawu!!! oraz pomocy w nowej aranżacji salonu

    U mnie niestety trzeba mieć autoklaw, albo oddawać do sterylizacji. Takie są wymogi sanepidu i nie pozwalają używać sterylizatorów kulkowych.

  7. #7
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: pomocy szukam dobrych kralli i autoklawu!!! oraz pomocy w nowej aranżacji salonu

    heh. dzieki to wam coś powiem. pracowałam od kwietnia do lipca (zwolnilam sie, nienormalna szefowa) w day SPA w Warszawie. TAK MEGA NIE STERYLNIE! Wyprosiłam normalnie kosmetyczke zeby mi od czasu do czasu dala wlasnie w takim urządzeniu wymoczyc cążki itp. z czego szefowa byla nie zadowolona. a tak to musialam psikac zwyklym plynem do dezynfekcji. kiedys klientka wlasnie zrobila awanture z tego powodu a ja później mialam opierdziel od szefowej, fajnie, co? jakby ktoraś grzyba dostala to oczywiście bylaby to moja wina!

    A te kulkowe chyba są niezłe prawda?
    KAMIS AJ LOF JU

  8. #8
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: pomocy szukam dobrych kralli i autoklawu!!! oraz pomocy w nowej aranżacji salonu

    no wlasnie Ja nie przepadam za tymi kulkowymi bo tam tak na prawde nic nie wchodzi..do kitu biznes..sa takie sterylizatory firmy Germex z wysuwana szuflada,wyterylizujesz wszystko po narzedzia do fryzjerswa,kosmetyki i przyrzadow do paznokci...wiec cos takiego jest na pewno przydatne i w dobrej cenie..wlasnie jesli chodzi o urzedy to Ja tego nie potrafie zrozumiec tej i chorej polityki..jeden kraj to niech obowiazuje te same zasady a nie kazde miasto rzadzi sie swoimi prawami...i jest to niesprawiedliwe..

  9. #9
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: pomocy szukam dobrych kralli i autoklawu!!! oraz pomocy w nowej aranżacji salonu

    no to juz wiem co i jak. Żeby tych klientek jeszcze troche było to bym sie cieszyla, ale niestety w Warszawie są dziewczyny co kupily zestaw na allegro i bez kursu robią za 35 zł... zaraz sobie popatrze w neciku na sterylizatory
    KAMIS AJ LOF JU

  10. #10
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: pomocy szukam dobrych kralli i autoklawu!!! oraz pomocy w nowej aranżacji salonu

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    albo najlepiej kupic sterylizator ktory mozna juz kupic w cenie od 250zl i masz to juz na wlasny uzytek...a dobre autoklawy zaczynaja sie od 5000tys zl nawet do 20 tysiecy zl
    chodzi mi o taki z drukarką ipakowaniem-niestety w moim mieście jest wymogiem absolutnym autoklaw, znalazłam za 6000 z activ, ale szukam tańszego, żeby móc pozwolić sobie jeszcze na frezarkę, a co do gabinetu to któraś z dziewczyn miała gdzieś tu zdjęcia takich zielono brązowych parawanów to zestawienie mi się podobało...

    ---------- Dodano o godzinie 20:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:11 ----------

    a tak mniej więcej wygląda mój gabinet teraz jest mało ustawny i te kolory... tak narzucił mi kiedyś właściciel lokalu, ale teraz daje mi wolną rękę

  11. #11
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: pomocy szukam dobrych kralli i autoklawu!!! oraz pomocy w nowej aranżacji salonu

    ...

  12. #12
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: pomocy szukam dobrych kralli i autoklawu!!! oraz pomocy w nowej aranżacji salonu

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    albo najlepiej kupic sterylizator ktory mozna juz kupic w cenie od 250zl i masz to juz na wlasny uzytek...a dobre autoklawy zaczynaja sie od 5000tys zl nawet do 20 tysiecy zl
    annamon79, czy możesz mi wkleić stronę lub nazwę tego autoklawu za 5000, 1000 oszczędności to zawsze nowa frezarka na przykład z góry dzięki

  13. #13
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: pomocy szukam dobrych kralli i autoklawu!!! oraz pomocy w nowej aranżacji salonu

    ja mysle ze musisz po prostu szukac... ale czemu sie z jakims dentysta nie dogadasz zeby do niego nosic wszystko

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar WIOLA1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    ???????
    Postów
    188

    Domyślnie Jak urzadzic studio paznokcia

    Dziewczyny przenosze sie z tej mojej klitki do salonu 25 metrowego ....studio bedzie połączone z kosmetyka,a obok w osobnym lokalu fryzjer.i mam dylemat bo mam czerwone meble -fotele poczekalnie-i nie wiem na jak sciany pomalowac?brak mi pomysłówchciała bym aby było tak stylowo....

  15. #15
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    Mi się podoba do czerwonych mebli tło grafitowe, jakaś tapeta w tłoczone aksamitne wzory, coś w tym stylu:


  16. #16
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  17. #17

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    Całkiem fajnie wygląda na tle "śliwki węgierki". Dulux ma ten kolor.

  18. #18
    No to..wpadłam Avatar WIOLA1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    ???????
    Postów
    188

    Domyślnie Przenosze salon do wiekszego lokalu

    CZESC.OTWIERAM STUDIO PAZNOKCIA POŁACZONE Z KOSMETYKA,JA WYKONUJE PAZURY:MANICIUR I PEDI MAKIJAŻE AKRYL, ŻEL,NATOMIAST KOLEZANKA KOSMATYKE CIAŁA.SALON MA OK 50 METRÓW,tylko ja mam niezawiele do gadania bo ona wzieła projektantke a salon biezemy na pół,ale trudno musze jakos przebolec,bo wczesniej gdzie pracowałam 3 lata to nawet mi włściciele kluczy nie dawali.i teraz chciałm coś wiekszego bo tutaj bede robic pedi,bo tam mialam zamałe pomieszczenie. ipowstał dylemat bo mam fotele czerwone i sofe która przenosze a one chciały fiolet zrobic w salonie i zeby obiła prawie nowe fotele na fiolet?ale wkoncu nie.chce zrobic jakies fajne stanowisko do makijazu moze macie jakies pomysły?i jaki kolor waszym zdaniem pasuje do czerwieni!bo idzie sie zalamac,i jak na zlosc klijentki sie teraz budza a ja niemam gdzie narazie robić........

    nie piszemy capsem /asia
    Ostatnio edytowane przez asia ; 01-03-2010 o 17:11

  19. #19

    Domyślnie Odp: Przenosze salon do wiekszego lokalu

    jeżeli nie chcesz obijać tych czerwonych mebli, to powiedz o tym projektance, ona na pewno wymyśli coś sensownego.

  20. #20
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Przenosze salon do wiekszego lokalu

    królowa może na tej stronce znajdziesz jakąś inspirację: Wystrój wnętrz | Po prostu mój salon jest tam wiele zdjęć salonów urządzonych w różnych stylach

  21. #21
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    jesli chodzi o autoklawy to popatrz tutaj

    FINMED :: Autoklaw 2100 Classic N
    FINMED :: Autoklaw BIOCLAVE

    osobiscie polecam ten model :

    Sklep internetowy - Autoklaw STE-8N

    a tak na marginesie warto sie jeszcze raz przejsc do sanepidu i dopytac o koniecznosc posiadania autoklawu,jak troszke im tam namotasz na miejscu to moze sie okazac ,ze nie musisz go posiadac,
    zapytaj -czym sie rozni wysterylizowany sprzet na miejscu w twoim gabinecie i twoim autoklawie,a w sprzecie wysterylizowanym np. w szpitalu z ktorym bys podpisala takowa umowe lub gabinecie stomatologicznym i zazadaj jasnej i klarowej odpowiedzi,

    powodzenia

    glupie przepisy sa po to zeby je obejsc lub lamac

    ---------- Dodano o godzinie 09:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:15 ----------

    wkleje wam jeszcze przykladowa umowe o sterylizacje sprzetu

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


    ---------- Dodano o godzinie 09:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:17 ----------

    co sanepid to inne widzi mi sie-a tak naprawde przepisy sa tylko jedne-sprzet ma byc wysterylizowany lub jednorazowego uzytku-wszystko mozna obejsc trzeba tylko te chore glowy z sanepidu wziasc pod wlos

    ---------- Dodano o godzinie 09:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:21 ----------

    Cytat Napisał WIOLA1 Zobacz post
    CZESC.OTWIERAM STUDIO PAZNOKCIA POŁACZONE Z KOSMETYKA,JA WYKONUJE PAZURY:MANICIUR I PEDI MAKIJAŻE AKRYL, ŻEL,NATOMIAST KOLEZANKA KOSMATYKE CIAŁA.SALON MA OK 50 METRÓW,tylko ja mam niezawiele do gadania bo ona wzieła projektantke a salon biezemy na pół,ale trudno musze jakos przebolec,bo wczesniej gdzie pracowałam 3 lata to nawet mi włściciele kluczy nie dawali.i teraz chciałm coś wiekszego bo tutaj bede robic pedi,bo tam mialam zamałe pomieszczenie. ipowstał dylemat bo mam fotele czerwone i sofe która przenosze a one chciały fiolet zrobic w salonie i zeby obiła prawie nowe fotele na fiolet?ale wkoncu nie.chce zrobic jakies fajne stanowisko do makijazu moze macie jakies pomysły?i jaki kolor waszym zdaniem pasuje do czerwieni!bo idzie sie zalamac,i jak na zlosc klijentki sie teraz budza a ja niemam gdzie narazie robić........

    nie piszemy capsem /asia

    kochana czy ty sama przeczytalas to co napisalas-

    jak to-bierzecie salon na pol i nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie?
    wybacz ale to jest chore,skoro wziela projektantke to niech sie ona dostosuje do tego co i ty masz do powiedzenia i niech urzadzi wnetrze pasujace do rzeczy,ktore zabierasz ze soba ,zwlaszcza,ze sa nowe jak piszesz,podzielcie sie kwota za uslugi tej babki,Ty tez masz sie dobrze czuc w swoim miejscu pracy.

    rozumiem,ze koszty urzadzenia i prowadzenia salonu dzielicie na pol a to co zarobisz idzie do twojej kieszeni,tak?

    jesli nie umawialyscie sie inaczej -walcz o swoje,masz takie same prawa jak ta twoja kolezanka,szkoda,ze nie liczy sie z twoim zdaniem juz na poczatku waszej wspolpracy, proponuje zebyscie spisaly sobie na poczatku jasna i klarowna umowe ,co do kogo nalezy itp....bo pozniej moze byc ciezko

    powodzenia
    Ostatnio edytowane przez plushak ; 13-11-2010 o 14:18

  22. #22
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    nie bardzo wiem gdzie to dac ,wiec jak cos to prosze przeniesc
    co sadzicie o takim krzesle dziewczyny...to zwykle krzeslo biurowe ,ale wydaje mi sie dosc wygodne....
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    musze zakupic cos dla siebie ,bo na normalnym krzeselku kregoslup mi peka ...a jak kupie dwa to klientce tez bedzie wygodnia?

  23. #23
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    najlepiej jakbyś na nim usiadła, ale wygląda na wygodne + łatwe do czyszczenia

  24. #24
    Nałogowiec Avatar total
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    jeśli chodzi o te czerwone meble ,to podoba mi się pomysł samaron nie musi być tej tapety wszędzie ,mogą być 1-2 akcenty ,reszta na szaro

  25. #25
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    no siadalam i niby ok ...chyba sie skusze !?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rekonstrukcja paznokci obgryzionych
    By seqoya in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 864
    Ostatni post / autor: 12-01-2021, 14:22
  2. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 14:40
  3. Odpowiedzi: 1076
    Ostatni post / autor: 02-08-2017, 20:27
  4. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •