Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 67 z 67

Temat: Jak urzadzic studio paznokcia

  1. #51
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    Juz paczka dotarła,dziewczyny mi złozyły a ja zaczęłam przestawiać i ukladać ,wyjmowac i od nowa he he ciągle myśląc jak będzie mi wygodniej ale naprawdę jest pakowny jedyne co, to słabo szuflady się wysuwają trzeba przytrzymać czasem,wiadomo ,na rolkach bylo by leciutko a tu sam plastik ....ale i tak jestem zadowolona ...tylko ciekawe czy teraz będę wiedziala co gdzie mam

  2. #52
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    Bardzo fajna ta szafeczka z szufladkami dziekuję za linka mi się tez przyda bo ja również szykuję sobie salonik i nie wiedziałam co mogłoby być dobre

  3. #53
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    Hej dziewczyny, wybrałam sobie 2 biurka do manicure i nie wiem które wziąć zależy mi, by miały osobne półeczki na lampy i dużo szuflad, półek.

    Pierwsze - proste i tanie
    STOLIK KOSMETYCZNY BIURKO DO MANICURE 8 kolorow FV (2429468296) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Drugie - futurystyczne, podoba mi się, coś innego, ale czy taki blat będzie wygodny?
    PROMOCJA ! Stolik do manicure + pochłaniacz ! FV ! (2371005966) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  4. #54
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    W tym drugim wlasnie wydaje mi sie ze ci te puleczki beda przeszkadzaly. w sumie masz ograniczone miejsce manewru ,bedziesz sobie rece obijala przez te kanty. choc przyznam ,ze miejsce na lampy jest super,ale w pierwszym tez jest prawda ,czy to tylko z tej jednej strony a z tamtej jest zaslepione ?
    Ja chyba wzielabym to pierwsze.

  5. #55
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    hm, w pierwszym ta druga polka tez moglaby byc na prowadnice, bo tak ciezko ci bedzie siegac po cos chyba.

    a to drugie jest super ale fakt ze te kanty mogą ci przeszkadac, chyba tez wybralabym to 1

  6. #56
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    Zuzaneczko pracowałam przy czymś podobnym do tego drugiego i tyle w temacie, że to masakra! Ciasno, obijasz się o kanty i ogólnie mało miejsca. Najlepsze są proste biurka, a takie jak to pierwsze ma miejsce na lampę o frezarkę i jest ładnie profilowane, bo węższe na środku. Przy takim byłam na kursie i mimo 8-9 godzin nie byłam zmęczona. Do tego tylko dobry taboret, wygodny i z oparciem i będzie git. Lepiej zainwestować w taboret niż takie biurko.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  7. #57
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    Hej! Chciałam, prosić Was o pomoc. Chcę otworzyć salon w którym beda wykonywane zabiegi na dłonie (2 stoliki), na stopy, rzesy, kosmetyka. Szukam lokali, ale tak naprawde nie wiem jaki wielkościowo powinien byc? Doradźcie

  8. #58
    Rozkręcanko Avatar parafina80
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    Chyba nikt się ostatnio nie urządza bo cisza w tym temacie

    Karolcia to zależy chyba jak dużo masz klientek ale już 2 pomieszczenia powinny wystarczyć

  9. #59
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    Dziewczyny mam kilka pytań ;-)

    Czy blat o szerokości 60cm jest ok?
    Poleciecie jakiś mały stolik do mani do dł 80cm,ewentualnie max 100cm?
    Potrzebuje równiez namiary na prześcieradła kosmetyczne na łóżko 63x180.Kiedyś zakupiłam gdzieś przypadkowo i okazały sie za wąskie...

  10. #60
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    Ja urządzając swój mały salonik kosmetyczny dużo korzystałam z hurtowni cosnet.pl Kupowałam tam sprzęt, meble, a nawet kosmetyki. Mają tak szeroki wybór i tyle świetnych rzeczy, niestety mój salonik jest mały i nie miałabym gdzie tego wszystkiego upchać. Ale w przyszłości, kto wie! Marzy mi się duży salon kosmetyczny, w którym kobiety będą przechodziły metamorfozę. Na razie są to tylko marzenia, ale kto wie

  11. #61
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    Pięknie to sie prezentuje

  12. #62
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    W każdym studio trzeba czasem też coś wydrukować i okazuje się, że są to niekiedy nawet całkiem spore ilości, dlatego postanowiłam zaosczędzić na tym elemencie i korzystam z zamienników do drukarki https://inkhouse.pl/actis,produkty.html Jakość wydruku jak najbardziej dobra a oszczędność spora.

  13. #63
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    A co sądzicie o dodaniu takiego motywu motylków na ścianę?
    http://naklejkomania.eu/34-motyle-elfy
    Widzieliście, żeby ktoś miał coś takiego w swoim salonie?
    Ewentualnie podpowiedzcie jeszcze jakieś nowinki aranżacyjne.

  14. #64
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    Nie podobają mi się. Motylki takie będa pasowały może do pokoju dzieciecego, ale nie do salonu paznokci. O wiele bardziej podobają mi się aranżacje nowoczesne.Jesli koniecznie już chcesz wprowadzić tego typu dekoracje,zerknij sobie na to jak wyglądają niektóre salony od Indigo. Tam również można zobaczyć tego typu elementy. Ale są o wiele bardziej stylowe.

    Sama ostatnio zastanawiałam sie nad nowym biurkiem, bo obecne biurko do paznokci przy którym pracuję wyglada nie za specjalnie.... Na biurko firmy Afinia raczej nie będzie mnie stać. ale jak zapatrujecie się na coś takiego? https://meblearkadius.pl/sklep/biurko-silvia-p/
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 28-02-2019 o 14:28

  15. #65
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    Poza tym możecie bazować nawet na aranżacjach, które są w ofertach, zerknijcie - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/
    I całość może wyglądać naprawdę w porządku. W sumie to chyba najprostszy sposób na ogarnięcie tego tematu.

  16. #66
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    Przede wszystkim modnie
    __
    Okna aluminiowe Łódź

  17. #67
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Jak urzadzic studio paznokcia

    Myślę, że podczas urządzania własnego studia warto zwracać uwagę nawet na takie detale, jak dozownik do mydła https://decodom.pl/jakie-sa-modne-i-...niki-do-mydla/. Klientki nawet nieświadomie patrzą na takie rzeczy, a te drobnostki tworzą całość, dzięki której ktoś może chcętniej wracać do nas w przyszłości.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rekonstrukcja paznokci obgryzionych
    By seqoya in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 864
    Ostatni post / autor: 12-01-2021, 14:22
  2. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 14:40
  3. Odpowiedzi: 1076
    Ostatni post / autor: 02-08-2017, 20:27
  4. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •