Strona 1 z 19 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 474

Temat: nablyszczanie

  1. #1
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie nablyszczanie

    dziewczyny jak dlugo powinny sie blyszczec paznokcie
    ja mam dosc dobry nablyszczac ale juz kilka dziewczyn mi pow ze do tyg sie swieca i potem nie.czemu

  2. #2
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    mi sie wydaje ze to normalna rzecz... od zwykłych czynności życiowych paznokcie sie rysują i matowią , dlatego należy je raz w tyg zmyc i przemalowac bezbarwnym lub nablyszczajacym lakierem.
    SZCZĘŚLIWA

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    mi sie wydaje ze to normalna rzecz... od zwykłych czynności życiowych paznokcie sie rysują i matowią , dlatego należy je raz w tyg zmyc i przemalowac bezbarwnym lub nablyszczajacym lakierem.

    i ja się pod tym podpisuję

  4. #4
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Też uważam, że jest to normalne. Wiele kobiet wszelkie prace domowe wykonuje gołymi rękoma. Często używają środków chemicznych, które mają zły wpływ na paznokcie i skórę rąk. Namawiam klientki na zakładanie rękawiczek, ale tylko nieliczne słuchają.

  5. #5
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    I ja sie pod tym podpisuje.Trzeba zakladac rekawiczki,odswiezac pazurki nablyszczajac nowa warstwa lakieru i uzywac olejkow.

  6. #6
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    ja maluje sun blocker lub uv stal i sa blyszczace do nastepnego dopelnienia

  7. #7
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    popieram Ivonne...masz racje..al rowniez sa zele nablyszczajace na prawde bardzo dobre i trwale tak do dwoch i pol tyg nie dluzej.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Też uważam, że jest to normalne. Wiele kobiet wszelkie prace domowe wykonuje gołymi rękoma. Często używają środków chemicznych, które mają zły wpływ na paznokcie i skórę rąk. Namawiam klientki na zakładanie rękawiczek, ale tylko nieliczne słuchają.
    Popieram edukację

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    mi sie wydaje ze to normalna rzecz... od zwykłych czynności życiowych paznokcie sie rysują i matowią , dlatego należy je raz w tyg zmyc i przemalowac bezbarwnym lub nablyszczajacym lakierem.
    ciężko się nie zgodzić

  9. #9
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    ale widzicie przychodza dziewczyny,kobiety na paznokcie,decycuja sie na zel majc potem jakies zastrzezenia a przeciez tez sa reguly,zasady poprawnego uzytkowania paznokci uzytkowych,jest ich chyba siedem,mozna nawet je zakupic w jednej firmie...nasze paznocie zawsze sa narazone na jakies uszkodzenia,kazdego dnia czy je przedluzamy czy nie...

  10. #10
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Też uważam, że jest to normalne. Wiele kobiet wszelkie prace domowe wykonuje gołymi rękoma. Często używają środków chemicznych, które mają zły wpływ na paznokcie i skórę rąk. Namawiam klientki na zakładanie rękawiczek, ale tylko nieliczne słuchają.
    popieram koleżankę.Babki wola bez rekawiczek bo im nie wygodnie

  11. #11
    Rozkręcanko Avatar Majka28
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Czarne
    Postów
    41

    Domyślnie

    dokładnie! pazurki uzytkowe narażone są na porysowania itp. Poprostu trzeba o nie tak samo dbac jak o naturalne. a jesli chodzi o kryl to musi byc on dobrze wypolerowany i będzie sie pięknie długo błyszczał.

  12. #12
    Rozkręcanko Avatar goniaczekkk
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dębica, woj.podkarpackie
    Postów
    94

    Domyślnie

    po prostu trzeba zaznaczyc ze co jakis czas wierzch tipsa nalezy pomalowac lakierem bezbarwnym... normalne nic nie trwa wiecznie
    "Chwila ktora trwa moze byc najlepsza z Twoich chwil..."

  13. #13
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    chyba moje dziewczyny sa tylkp taki dziwne
    nie wspomne ze to kuzynki
    jeena to mnie najlepiej rozwalila p0rzychdzac po 6 tyg
    miala pretesje ze e sie nie swieca
    mo8ilam kuzykom ze to normalne przy pracy
    ze trza dbac o pazury tez
    ale one chba uwazaja ze jakmaja zele to nie ma prawa sie nic stac
    dzieki dziewczyny za odpowiedzi

  14. #14

    Domyślnie

    tydzień to zdecydowanie za mało, dobry nabłyszczacz trzyma się od 2 do 3 tyg
    Używam nabłyszczacza z Grafiti Nails i jestem bardzo zadowolona. Pomimo tego, że od ponad miesiąca nosze pazurki, to nie zrobiły sie całkowicie matowe jak po innych nabłyszczaczach bywało...

  15. #15
    Rozkręcanko Avatar Śnieżynka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie

    Moje tipsiki tez błyszcza sie najwyzej tydzien, ale taka mam prace... w pracowni wkładam rece we wszystko co popadnie wiec cud ze wogole sie trzymaja Ale jesli chodzi o klientki, ktore az w tak drastyczny sposob pazurkow nie uzywaja błyszcza sie deczko dłuzej

  16. #16
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    używałam nabłyszczacz uv ale jest on rzadki i niestety jak gdzieś odrobinke przesadziłam z ilością i weszło na skórki, to później powietrze a teraz używam super połysk z joko i raz w tygodniu zawsze odświeżam i jest ok, ale już niedługo spróbuje nabłyszczacza z grafiti

  17. #17

    Domyślnie

    Marta spróbój naprawde warto, nie jest rzadki nie spływa. Mam nabłyszczasz z SF i jak uzyłam 4 razy tak stoi do tej pory z nim trzeba ostroznie i wystarczy deczko za późno do lampy wsadzić i klops. A z Grafiti to tak jak piszą naprawde szybko się nie ściera, a jeśli już to nie całkowicie, zawsze jest połysk tyle ze mniejszy

  18. #18
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    58

    Domyślnie

    Uwazam, ze dobry nablyszczacz dlugo sie blyszczy na pazurach. U mnie w domu same chlopy, wiec za robote sie nie garna zbytnio, wiec ja wszystko robie i tez zadko uzywam rekawiczek, bo po 5 minutach sa juz dziurawe, bo nosze szpice i moj nablyszczacz pieknie sie blyszczy do dopelnienia, a jedne pazury nosze ok 4-5 tyg. Uzywam nablyszczacza ibd Intense Seal

  19. #19
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    dziewczyny z jakiej firmy polecicie żel, aby paznokcie się ślicznie błyszczały na koniec? mam glossa spn ale i tak maluję lakierem bezbarwnym, bo ładniej wtedy wygląda. ale chciałabym zastąpić czymś ten lakier...

  20. #20
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    ja uzywan ibd intense seal lub ibd topcoat uv w drugim przypadku mozna go nakladac nawet na naturalna plytke czyli po bio manucure, oba sa super inense seal trzyma sie swietnie sama czesto maczam rece irobie sporo rzeczy bez rekawic (mam 2 malych dzieci) i blyszcza sie bardzo dlugo - polecam -)

  21. #21
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Ja używam do nablyszczania i wykonczenia żelu silikonowego SunFlower i klientki nie marudza na szczescie. Ja tez im radze przemalowac paznokcie ponownie lakierem bezbarwnym ale niestety im sie nawet tego nie chce zrobic

    Żel Silikonowy - elastyczny z pędzelkiem - 15g - Sunflower, paznokcie, tipsy, sztuczne, akryl, akrylowe, zel, żel, manicure, porcelana termiczna, porcelana, jednofazowy, jednofazowe, tips, sunflower szczecin, porcelana uv, żel uv, paznokcie, ozdo

  22. #22
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    a ja jednak sie wylamie i powiem,ze moje dziewczyny przychodza i po 4-5 tygodniach i pazurki sie nadal blyszcza.
    ja nie uzywam nablyszczaczy z pedzlem,tylko zel z Saremco lub Christrio Base One,i nie mam problemow z tym.

  23. #23
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    donnka przeslij mi porsze link

  24. #24
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    ale o ktory ci chodzi bo teraz nie wiem,pogubilam sie.

    aaaaaaaa,juz!
    Do Saremco sie wlogujesz tylgo z Gs-em a do Christrio chyba tez,ale dokladnie nie wiem.
    tu masz ich obie Sronki kochana.
    z Saremco to ten Express-Gel Clear Dünn a Chrostrio to jest tylko ten jeden Base One Dünnviscos

    SAREMCO Online-Shop: HOME

    Christrio Germany Premium Nail Products

  25. #25
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    super barzdo dziekuje
    lece tam zobaczyc
    z gs nei ma problemu -mam hihi
    a powiedz mi zeliki tez od nich masz

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •