Strona 14 z 19 PierwszyPierwszy ... 4101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 326 do 350 z 474

Temat: nablyszczanie

  1. #326
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    kochane co do nablyszczacza z Infinity, to moja modelka, co jej na egzaminie robilam, ściągłam jej pazurki 10lipca (a miała od 30czerwca) i nabłyszczacz dalej się swiecił jak psu kuleczki Nic go nie ruszyło
    Polecam
    A teraz mam ten nabłyszczacz NoName co pisałam, i mam na odnowe dziewczyne z tym nablyszcaczem - super, żadnego zarysowania, pięknie dalej się błyszczy
    Tylko ja każdy nabłyszczacz daje na 4 min do lampki
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  2. #327
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Dziewczyny poradzcie cos-poszukuje nablyszczacza, ktory bedzie ladnie podkreslal biel we frenchu. Obecnie mam EzFlow, ale nie jestem zadowolona po wyjeciu z lampy biel zolknie-nie jest to jakas straszna masakra, ale bez porownania z biela przed nalozeniem nablyszczacza . Zastanawiam sie czy problem lezy w zelu czy moze w lampie Mam dwie-obie eurotech i kiedys uzywalam IBD ultra seal i bylo ok. Przez 2 lata nie robilam paznokci i wszystko stalo w kacie, wiec postanowilam kupic nowa lampe i nowe materialy do pracy i d...blada . Zarowno nowy EzFlow jak i stary IBD zolkna w starej i nowej lampie. Jedyne co mi przyszlo teraz do glowy, to moze dzieje sie tak bo w starej lampie sa juz stare zarowki no i IBD sam w sobie juz tez wiekowy a w nowej lampie musza sie jakos te zarowki wypalic poczatkowo bo od razu po zamontowaniu nowych sa zbyt mocne Nie wiem o co chodzi i wkurzam sie bo kupilam tez violet od DR i zolknie minimalnie, ale jednak odrobinke tez. Paznokcie przedluzam akrylem EzFlow. Macie jakies pomysly?

  3. #328
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    A palisz albo chodzisz na solarium?

    Nie cytujemy poprzedniego posta /Emila
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 18-07-2011 o 13:21

  4. #329
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Nena ani nie pale, ani tez nie chodze na solarium. Wczoraj zrobilam maly test i kazdego paznokcia pokrylam innym zelem-ezflow, violet i-nails, clear PB i clear SPN. Rezultat jest taki, ze ladna biel zachowala sie jedynie pod clearem PB, SPN rowniez wyglada dobrze, choc obok PB widac lekka roznice-biel nie pozolkla, ale jest taka przydymiona. Violet od DR rowniez stlumil biel i jest taka poszarzala lekko. EzFlow wypadl najgorzej-french zaraz po wyjeciu z lampy byl zoltawy, po paru minutach lekko sie jakby wybielil i tylko w niektorych miejscach widac przebijajace zoltawe plamki-dziwna sprawa z tym ezflow-po tej firmie spodziewalabym sie najlepszego rezultatu-tym bardziej, ze jest to nablyszczacz a wszystkie inne to jednofazowe clear. EzFlow probowalam juz nakladac i mniej i wiecej, na rozne sposoby.Byc moze trafil mi sie jakis kiepski produkt po prostu bo jak widac po innych zelach z lampa jest wszystko ok .

  5. #330
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    moze juz za długo stoi Twoj nabłyszczacz?

    bo moj jeden na poczatku był dobry a później te biel frencha zanikała.. wiec nie wiem.. moze to wina ważności.. co z tego ze jest napisana jakas dłuzsza, ale moze niewytrzymał jej.. sama nie wiem.. Moze tak jak piszesz jakis wadliwy Ci sie trafił.

    ________________________________________


  6. #331
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    A może być też tak, że te 2 żele po prostu się nie lubią, ja też tak mam po fikusowym mi biel żółknie, po alle nie. Fakt, że fikusowy troszku już u mnie stoi a alle świeżutki. Fikusa stosuję na kolorowe, a alle na jasne i frencze.


  7. #332
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Samaron ja te wszystkie zele nalozylam na akryl ezflow-dlatego tez kupilam ostatnio nablyszczacz tej samej firmy, zeby nic sie nie gryzlo a tu wlasnie taka wtopa-wszystkei inne zele lepiej wspolgraja z biela akrylu ezflow niz ich firmowy nablyszczacz .
    Natalia Kupilam go ze 3 tygodnie temu od sprawdzonego sprzedawcy z USA przez ebay, wiec podejrzewam, ze albo byl zle przechowywany, albo po prostu jakis wadliwy sie trafil-no nie wiem-w kazdym razie do nablyszczania zdobionych paznokci sie nadaje-ponosze go troche na swoich i zobacze czy nie bedzie nic pekalo itp i najwyzej zostawie go do kolorowych paznokci.


    A powiedzcie mi jeszcze dziewczyny bo do tej pory uzywalam ultra seal IBD i ten ezflow to moj pierwszy taki nablyszczacz bez przemywania i malo tego, ze zolknie, to musze naprawde mega starannie wszystko odpylic, wydmuchac, nalozyc go ledwo co aby tylko "liznac" po paznokciach itp bo inaczej po wyjeciu z lampy stercza takie krostki wypukle i sama juz nie wiem czy to przez ten nieznosny nablyszczacz EzFlow, czy wszystkie tez bez przecierania sa takie mega wrazliwe Z ultra sealem nie mialam zadnych problemow, ale ze przezucilam sie na akryl ezflow to wolalam wszystko z jednej firmy skompletowac, zeby nie bylo problemow-a jednak sa .

  8. #333
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    zawsze trzeba cieniutka warstwe dawac

    ________________________________________


  9. #334
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Aaaa z akrylem - no to chyba jednak złe przechowywanie albo feler.

    Bez przemywania faktycznie są wrażliwsze, nakładać trzeba oszczędnie, na odpylony (ja jeszcze odtłuszczam) pazur, nie przysuwam do żarówek, tylko trzymam na samym "dnie" lampy. Ale z tego co mówisz to ten Twój jest wyjątkowy, możliwe, że jest zanieczyszczony i ma jakieś "paproszki" uaktywniające się pod UV. Może trzeba go zareklamować?


  10. #335
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Natalia, Samaron
    reklamacje sobie daruje bo kosztowal mnie w przeliczeniu jakies 7funtow (mieszkam w uk) z czego za samo ewentualnie odeslanie go do USA zaplace pewnie polowe tego, wiec mam juz w nosie-chcialam jedynie sie dowiedziec o co moze chodzic, zeby ewentualnie nie miec podobnych problemow w przyszlosci

  11. #336
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Cytat Napisał lubka Zobacz post
    A powiedzcie mi jeszcze dziewczyny bo do tej pory uzywalam ultra seal IBD i ten ezflow to moj pierwszy taki nablyszczacz bez przemywania i malo tego, ze zolknie, to musze naprawde mega starannie wszystko odpylic, wydmuchac, nalozyc go ledwo co aby tylko "liznac" po paznokciach itp bo inaczej po wyjeciu z lampy stercza takie krostki wypukle i sama juz nie wiem czy to przez ten nieznosny nablyszczacz EzFlow, czy wszystkie tez bez przecierania sa takie mega wrazliwe Z ultra sealem nie mialam zadnych problemow, ale ze przezucilam sie na akryl ezflow to wolalam wszystko z jednej firmy skompletowac, zeby nie bylo problemow-a jednak sa .
    Masz na myśli takie wypukłe grudki? Może je powodować np. niedokładne odpylenie albo nierównomierna warstwa żelu nabłyszczającego - one zastygają w nieco inny sposób... W jakiejś gazetce branżowej był o tym artykuł, zeskanować Wam?

  12. #337
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Nena tak-wlasnie takie grudeczki-ale nie na calym paznokciu tylko tak jedna lub czasem kilka malenkich takich-tez wlasnie pomyslalam, ze to przez niedokladne odpylenie moze i jak bardziej dokladnie oczyscilam paznokcia z pylu czysciutka szczoteczka to problemu nie bylo stad tez moj wniosek, ze jakis pylek moze zostal gdzies i dlatego. Ultra Seal taki wrazliwy nie byl, ale on jest gesciejszy i jakby go nie nalozyc to i tak zostawia troszke grubsza warstwe, wiec takie mikro pylki pewnie nie byly w stanie sie tak przebic jak przy takim praktycznie wodnistym nablyszczaczu bez przemywania.
    Poprosze o skan jezeli nie sprawi ci to klopoty

  13. #338
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Jeśli skan to na pw, wstawianie bez zgody autora to łamanie praw autorskich.


  14. #339
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Ja też potwierdzam, nie mialam lepszego nabłyszczacza niż Infinity

    wczesniej miałąModene i jakieś tańsze, ale za te 30 zł to to jest naprawdę super nabłyszczacz, moje klientki są nim zachwycone.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  15. #340
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    lubka, moim zdaniem, masz po prostu stary, przeterminowany żel miałam kiedys taka sytuację chyba z białym żelem IBD. najcieńsza warstwa na french i były grudki. W moim przypadku był to stary żel. Takie cos zdarzyło mi sie tylko i wyłącznie jeden jedyny raz i przy żadnym innym żelu nie miałam podobnej sytuacji. Może w Twoim przypadku problem wynika również z tego...

  16. #341
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    To pewnie wina żelu tak jak dziewczyny mówią
    SAMARON - zapamiętam!

    Po raz kolejny proszę abyś ukrywała cytaty!/Emila
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 18-07-2011 o 19:42

  17. #342
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    kobitki kochane...
    czy któraś używała Infinity Nails na hybrydy?
    bo mi u jednej dziewczyny popękał ( wczoraj jej robiłam i dzisiaj się odezwała) i nie wiem czy to wina złej aplikacji czy tego że na "miekkich pazurach" co innego akryle czy żele tak się dzieje...

  18. #343
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Ja co prawda nie używałam, ale nie powinno się nakładać "twardych" żeli na soak off, które są elastyczne i pracują z płytką, a nabłyszczacz niestety nie, stąd pęknięcia

  19. #344
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Bielawa
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    dlaczego Top Gloss UV (ja mam z Black Prince) wklada sie pod lampe skoro wysycha i bez niej, bo to zwykly lakier nablyszczajacy, myslalam ze to cos w stylu Quick finish, i tylko wywalilam pieniadze w bloto bo mi do dupy taki top gloss, bo pod lampa wcale sie nie utwardza tak jak Quick finish tylko normalnie schnie jak lakier,

    Wiec po co to "UV"?
    wtf?!

    do tego trzeba nalozyc 2 warstwy bo po jednej nawet grubej zostaja duze rysy nawet po delikatnej polerce :O

  20. #345
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Po pierwsze zawracam uwagę na język - pilnuj się, na tym forum panuje kultura,
    po drugie UV oznacza, że zawiera filtry uv bądź świeci w świetle uv. Następnym razem czytaj dokładnie opis produktu.


  21. #346
    No to..wpadłam Avatar kasiek2501
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    A ja uzywam nablyszczacza z ibd i nie mialam do tej pory lepszego. Paznokcie blyszcza sie do kolejnego uzupelnienia.

  22. #347
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Bielawa
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    samaron

    tyle,że z tylu pisze zeby wsadzic pomalowane paznockie do lampy uv

    nie zajmuje sie tym od dzisiaj wiec bez sensu nie zadawala bym pytania

  23. #348
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Jest napisane również (z opisu aukcji przytaczam) że: "preparat można usunąć zmywaczem". To od razu sygnał że coś jest nie tak. Poza tym jeśli nie jesteś nowicjuszką to doskonale wiesz, że po takiej firmie jak black prince i za taka cenę (12.95 za gloss) nie oczekuje się spektakularnych efektów.



  24. #349
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Cytat Napisał germana Zobacz post
    kobitki kochane...
    czy któraś używała Infinity Nails na hybrydy?
    bo mi u jednej dziewczyny popękał ( wczoraj jej robiłam i dzisiaj się odezwała) i nie wiem czy to wina złej aplikacji czy tego że na "miekkich pazurach" co innego akryle czy żele tak się dzieje...
    kochana uzylas topa hybrydowego czy nablyszczacza shining
    zeli miekkich i twardych nie mieszamy, jesli na hybryde dalas shining to mial prawo popekac

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  25. #350
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Bielawa
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    samaron

    Pierwszy raz zamawialam z tej firmy, w sumie z braku laku, potrzebowalam szybko czegos taniego, ale nie spodziewalam sie az takiej kichy

    ---------- Dodano o godzinie 10:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:56 ----------

    A powiedzcie mi, czy żelem "future", mozna zrobic cale paznokcie czy nadaje sie on tylko do nablyszczania? Bo jeszcze tej wiedzy nie posiadlam

    ---------- Dodano o godzinie 11:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:58 ----------

    A nie bardzo moge wyczytac na jednej stronie pisze ze jest do nablyszczania, na drugiej ze ma super przyczepnosc i nadaje sie na pelne wykonanie paznokci

    Wy sie znacie lepiej ode mnie wiec doradzcie mi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •