Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 713141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 401 do 425 z 474

Temat: nablyszczanie

  1. #401
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    ja lubię glossa indigo i infinity - indigo jest gęstszy , nie trzeba się bardzo starać , by pieknie pokrył płytkę - jedno pociągnęcie i nie trzeba nic poprawiać ... infinity też świetny , rzadki , czasem muszę w jednym miejscu przejechac 2 razy - świetna cena . ..
    miałam też NSI glaze'go - śiwetny - długo trzyma błysk.... do stóp używam perfect silcare sealer i też go bardzo lubię ...
    miałam też kilka innych glossów ,ale w większości przypadków robiły się takie jakby utwradzone kropeczki kiedy zbyt dużo glossa nałożyłam , a z tymi które opisałam nie ma takiego problemu

  2. #402
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Cytat Napisał wilczus Zobacz post
    indigo jest gęstszy , nie trzeba się bardzo starać , by pieknie pokrył płytkę - jedno pociągnęcie i nie trzeba nic poprawiać
    miałam też kilka innych glossów ,ale w większości przypadków robiły się takie jakby utwradzone kropeczki kiedy zbyt dużo glossa nałożyłam , a z tymi które opisałam nie ma takiego problemu
    To prawda. Aczkolwiek, nie jest to produkt marzeń. Szybko matowieje Pod tym względem rewelacyjny jest gloss z La Femme. Nie matowieje i naprawdę można go kłaść na naturalną płytkę. Jakiś czas temu pokryłam nim półcentymetrowy odrost bez primera i po 1,5 tygodnia zero zapowietrzeń. Niestety przy grubszej warstwie powstają grudki, o których piszesz, a zbyt cienka się ściera w ciągu jednego dnia i traci zupełnie błysk... Takim glossem trzeba sie nauczyć pracować, wyczuć go. Ja nie miałam dość cierpliwości, ale kto wie, może się jeszcze skuszę

  3. #403
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    shonali a ten gloss jest bez przemywania? ostatnio dzwoniła do mnie pani z tej firmy (skąd oni mieli moj numer tel? ) i się zastanawiam czy mającoś godnego polecenia.

  4. #404
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Tak, bez przemywania. 49zł

    Pewnie Cię znaleźli na jakimś portalu ogłoszeniowym, albo forum

  5. #405
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Cytat Napisał Zen. Zobacz post
    shonali a ten gloss jest bez przemywania? ostatnio dzwoniła do mnie pani z tej firmy (skąd oni mieli moj numer tel? ) i się zastanawiam czy mającoś godnego polecenia.
    pomimo tego , że jest Ochrona Danych Osobowych
    naszymi danymi, które zostawiasz np. na targach, czy w jakiś ankietach
    po prostu handlują
    firmy płacą za takie "nielegalne " listy z danymi ...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  6. #406
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Cytat Napisał Nysza Zobacz post
    pomimo tego , że jest Ochrona Danych Osobowych
    naszymi danymi, które zostawiasz np. na targach, czy w jakiś ankietach
    po prostu handlują
    firmy płacą za takie "nielegalne " listy z danymi ...
    Mają nawet wtyki w urzędach... Przed takimi rzeczami się niestety nie uchronimy...Jest ochrona danych osobowych, jest ochrona praw autorskich. I co? I nic Nawet próbując coś zrobić, jest to walka z wiatrakami


    Na zdjęciu macie glossa w pędzelku Indigo po 4 tygodniach i po uzupełnieniu

  7. #407
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    a ten nabłyszczacz z alle ten srebrny jest rzadki? i nie pęka? bo słyszałam że bez przemywania pęka

  8. #408
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Ajda ja go mam i nie pęka... nie narzekam
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  9. #409
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    a długo błyszczy?

  10. #410
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Ja mam nablyszczacz twardy z Sunflower i swieci sie bardzo dlugo. Jak klientka dba to 3-4 tygodnie. Jest extra. Nablyszczacz miekki mam z SPN. Nie powiem, zebym z niego byla bardzo zadowolona.

  11. #411
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    ajda ja miałam ten z alle... z przemywaniem i bez przemywania. Obydwa były dobre . Żadem mi nie pękał. Teraz mam ciekłe szkło z Charbone (chyba tak się pisze) i nie widzę w ogóle by był wart swojej ceny. Był dwa razy droższy a efekt ten sam.

  12. #412
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Ja tez mialam ten srebrny z Alle bez przemywania, jest rzadki ale dobry. Blyszczy dlugo jak potrzymasz go troche dluzej niz 3 min a jak sie robil lekko matowy to ciut kremu do rak na pazurek i wypolerowac
    Jednak w mojej pracy ( produkcja kosmetykow ) szybko stawal sie matowy i porysowany ( czasami pekal ) bo ja grzebie bardzo czesto przy chemikaliach, olejkach, maszynach itd. Ale nie narzekalam na niego. Juz mi sie skonczyl i teraz jestem bez. Uzywam normalnego bezbarwnego lakieru
    Agnieszka

  13. #413
    Rozkręcanko Avatar ATnails
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    LBN
    Postów
    74

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Ja różnych używałam nabłyszczaczy. Zwykły w butelce z reni nails jest oki ale często są bąbelki po nim. Długo używałam z sunflower twardego i miękkiego oba są dobre nie żółkną ale ścierają się. Ostatnio mam z inm i jestem bardzo zadowolona długo błyszczy się tylko cieniutko trzeba nakładać. Teraz mam ochotę kupić i wypróbować z indigo bo z reszty ich żeli jestem zadowolona a nabłyszczacza jeszcze nie miałam

  14. #414

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    a uzywala ktoras z was nablyszczacza z spn
    bo jestem ciekawa opini

  15. #415
    Rozkręcanko Avatar ATnails
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    LBN
    Postów
    74

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    niestety ja nie

  16. #416
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Wlasnie zamowilam ten nowy gloss z SPN ( czarny, malutki w buteleczce). Podobno jest dobry, zapobiega zapowietrzeniom i dlugo sie swieci... hmm zobaczymy
    SUN FLOWER chyba powoduje u mnie zapowietrzenia... jak uzywam innego to zapowietrzen nie ma. .

  17. #417
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Legionowo
    Postów
    45

    Domyślnie nieutwardzony nabłyszczacz w miejscu farbki

    Witam Was mam taki problem, po namalowaniu jakiegoś wzorka farbką akrylową, poczekaniu aż wyschnie, nałożeniu nabłyszczacza, utwardzeniu go potem przemyciu.. zmywam cleanerem nabłyszczacz razem z farbką...nie zawsze i nie w każdym miejscu ale w większości... przy czym używałam już kilka farbek i kilku nabłyszczaczy i ciągle to samo... w czym problem?

  18. #418
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: nieutwardzony nabłyszczacz w miejscu farbki

    hmm... a wzorek malujesz na przemytym wcześniej cleanerem pazurkach? bo pamietam kiedys tez mialam taka sytuacje,ze nalozylam nablyszczacz [ale ten bez przemywania] na pazurki,gdzie nie usunelam uprzednio warstwy dyspensyjnej i dlatego gloss nie chcial sie utwardzic..

    jeszcze ew. wymiana zarówek,ale to by ci się nie utwardzały poprzednie warstwy...
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  19. #419
    Szkoleniowiec Avatar iwonakm
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Biały Dunajec/Zakopane
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: nieutwardzony nabłyszczacz w miejscu farbki

    spróbuj użyć nabłyszczacza bez przemywania, ja jeszcze po namalowaniu wzorków wkładam na chwile łapki do lampy żeby ewentualne pozostałości wody w farbce odparowały

  20. #420
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Legionowo
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    dziękuje za rady nie jest to też winą lampy bo właśnie nieutwardzałyby mi się poprzednie warstwy a po drugie to mam dwie lampy i w każdej to samo
    i wzorek malowany na opracowanym odpylonym paznokciu..
    może spróbuje właśnie nabłyszczacza bez przemywania i to z odparowaniem wody z farbki... swoją drogą nie wiedziałam że lampa może tak zadziałać oparowująco wodę z farbki...

  21. #421
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Kochana mi na doszkoleniu mowiono, ze farbki po pierwsze musza dobrze wyschnac.
    Rowniez bardzo wazne jest uzywanie zelu nablyszczajacego miekkiego, nie twardego.
    Ja nakladam zawsze miekki dwa razy jak farba dobrze wyschnie. Potem przemywam i jest rewelacja. Dodatkowo mozesz wypolerowac oliwka, to juz wogle pieknie bedzie sie swiecic.

    Rowniez bardzo delikatnie nablyszczaj kwiatki, nie marz duzo po nich :

  22. #422
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Kochane
    Ten chwalony z infinity to ten.?

    Shining żel 15ml :: Infinity Nails

  23. #423
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    tak to ten
    Polecam, chociaż po przejściu z nabłyszczacza modeny musiałam się przyzwyczaić ze rzadki bardzo jest, ale nawet na 2 tygodniowy odrost się nadaje i nic nie odłazi.

  24. #424
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Też go uzywam

  25. #425
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    mam pytanie, czy jak kładę hybrydę na zbudowany żelem paznokieć (czyli w momencie gdy używam jej jak zwykły kolorowy żel) to muszę użyć nabłyszczacza do hybryd czy mogę zwykły? (mam Infinity bez przemywania)




Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •