Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy 12345678915 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 474

Temat: nablyszczanie

  1. #101
    Rozkręcanko Avatar AnaL
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    perfect beauty jest super
    Zamówiłam też Top Gloss Gel z SPN więc jak go wypróbuję to dam znać .

  2. #102
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    ja mialam okazje zobaczyc nablyszczacz w czarnej butelce w pedzelku z firmy magnetic.jeszcze nie widzialam zeby cos sie tak swiecilo.....blask normalnie ale podobno bardzo wrazliwy bo lekko na pazur i powietrze podchodzi

  3. #103
    Nałogowiec Avatar iwaka70
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    313

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    A ja mam ten od DR nie powiem bardzo ładnie się błyszczy, ale spróbowałam 3 razy i za każdym podejściem porobiły się zapowietrzenia. Ostatnio po 2 dniach zaczął mi odpryskiwać żel. Póki co postoi, dopóty go nie ogarnę. Myślę że może za dużo go nakładam, chociaż pędzelek ledwie co się ślizga na pazurku, skórek nie zalewam, jednak coś nie tak robię...na razie wracam do utwardzacza
    "o radę pytaj tego, kto sam sobie radzi"

  4. #104
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Mala ja znam Magnetica i nie rozumiem co napisalas,ja pracuje rowniez na magneticu tego nablyszczacza nie mialam ale slyszalam wlasnie ze jest rewelacyjny jak wiele produktow z tej firmy...
    Iwaka a moze jesgo nie stosuje sie na naturalny pazzurek..

  5. #105
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    A ja odkad dostalam od Woszczurka nabłyszczacz z firmy "Fikus" nie zamienie go na żaden inny ( chyba ze przestaną produkować) Nie dosc ze ma piekny blask, nie zapowietrza mi tak pazurkow jak ten z DR to jest tak twardy po lampie ze tylko mlotek da mu rade Pociagnelam nim pazurki u stop bez warstwy żelowej i trzyma sie juz 4 tydzien. Rewelka!Załącznik 11769
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  6. #106
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    dobrze wiedziec chocolata,sprawdze...i zobacze ten olsniewajacy efekt...podziekuje jutro...

  7. #107
    Nałogowiec Avatar insane
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    384

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Wyobraźcie sobie, że ja też mam problem z podchodzącym powietrzem odkąd zaczęłam używać nabłyszczacza od dr. Byłam nim zachwycona, bo paznokcie błyszczały cudownie, a przyczyny szukałam w żelu budującym, primerze, wykonaniu. Nigdy nie przypuszczałam, że to mógłby być nabłyszczac (bo nie leje nim po skórkach ). Teraz jak już wiem, że nie ja jedna mam taki problem, to dało mi trochę otuchy! Jutro zacznę znowu używać ibd : ))
    Nieocenione forum, dzięki Wszytskim!

    www.insanenails.blog.onet.pl

  8. #108
    No to..wpadłam Avatar kalaga4
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Cork
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Cytat Napisał chocolata Zobacz post
    A ja odkad dostalam od Woszczurka nabłyszczacz z firmy "Fikus" nie zamienie go na żaden inny ( chyba ze przestaną produkować) Nie dosc ze ma piekny blask, nie zapowietrza mi tak pazurkow jak ten z DR to jest tak twardy po lampie ze tylko mlotek da mu rade Pociagnelam nim pazurki u stop bez warstwy żelowej i trzyma sie juz 4 tydzien. Rewelka!Załącznik 11769
    szukam nabłyszczacza już długo i znaleźć nie mogę!szybko stają się matowe


    gdzie można go nabyć?

  9. #109
    Nałogowiec Avatar iwaka70
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    313

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    kurczę to może jeszcze raz spróbuję tego, co poleca choco
    pazurki robię od niedawna, ale zapowietrzeń nie miałam nigdy, od kiedy skusiłam się na nabłyszczacz robi mi się taka kicha
    poczytałam forum i doczytałam że niektóre dziewczyny też mają z tym problem właśnie po nabłyszczaczu...

    annamon ja go stosuję na koniec jako warstwę nabłyszczającą i podchodzi powietrze pod wcześniejsze warstwy żelu, kruszy się a w efekcie odpada... czy żle go stosuję?
    "o radę pytaj tego, kto sam sobie radzi"

  10. #110

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    a ja zamowilam z sun flowera akryl w plynie i jestem baardzo ciekawa co to z niego bedzie , dzis powinna przyjsc paczka wiec sie pochwalae
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  11. #111
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Iwaka powiem ci ze dziwnie troche to wyglada jesli dziewczynom nic sie nie dzieje a Tobie podchodzi pod zel powietrze to moze zle przygotowujesz plytke,moze za duzo plynow nakladasz na naturalnego paznokcia czyli cleaner,primer,zawsze pamietajmy gdy nakladajac zel primer musi najpierw dobrze wyschnac..Ja polecam zawsze nablyszczacz z entity od lat pracuje na nim i jest super,teraz zakupilam z nfu oh i jest na prawde bajeczny ale jego cena rowniez jest wysoka bo 95zl a top coat z entity w czarnej buteleczce to cena 136zl posiadaja wiele zalet ale jedna z najwazniejszych dla Mnie to ze sa bardzo wydajne jak te normalne w cenach przedzialu 30 czy 50zl i nie ma zadnych zastrzezen co do tych produktow poza tym maja przepiekny blysk na dlugi czas..lepiej czasami kupic cos lepszego i drozszego ale masz pewnosc ze nic sie nie bedzie dzialo i wystarczy na wiele dluzej niz te w przecietnej cenie..tak Ja uwazam moze wiele osob sie ze Mna nie zgodzic ale ja juz wyprobowalam wiele nablyszczaczy z wieleu firm tych przecietnych i tych z renomowanych firm i mam duze porownanie..

  12. #112
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Kalaga jak wróci na forum woszczurek to sie jej zapytaj albo wejdź na Fikus Nails - Tipsy Zawiercie,Żele UV, Ozdoby ,Akryle, Lampy UV, Dąbrowa Górnicza, Myszków, Sosnowiec, Katowice, Częstochowa. - Start moze juz maja w ofercie internetowej bo to ich nowość.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  13. #113
    Nałogowiec Avatar iwaka70
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    313

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Annamon serdeczne dzięki.
    Powietrze zaczęło podchodzić od kiedy używam nabłyszczacza od DR do tej pory wszystko było ok.więc może to wina produktu, ja nie mówię że każdy nabłyszczacz jest do bani. Muszę jeszcze raz spróbować na sobie, może zrobiłam coś po drodze nie tak(primer, cleaner). Póki co dzięki za cenne uwagi
    "o radę pytaj tego, kto sam sobie radzi"

  14. #114
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    cześć Dziewczyny, nie wiem czy było juz takie zapytanie, ale nie znalazłam wiec zapytam TUTAJ...Dziś zrobiłam sobie pazurki akrylowe...i mam pytani jak je nabłyszczać ? chciałam pokryć je żelem, tak tez zrobiłam, i na koniec pomalowałam lakierem bezbarwnym...ale po chwili ten żel pod lakierem zaczął mi się "marszczyć" co było nie tak ? nie wolno stosować żelu na akryl ?;/ /.... wydawało mi sie że wszystko zrobiłam dobrze...proszę o pomoc pozdrawiam

  15. #115
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Żel nabłyszczający na akryl jak najbardziej,
    Ja pierwsze polerką wygładzę pazurki oczyszczam potem kładę nabłyszczacz żelowy
    taki bez warstwy klejącej najwygodniejszy









  16. #116
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    mini - a co po lakier? Jakim żelem nabłyszczyłaś (z warstwą dyspersyjną, czy bez)? Może nie dokładnie starłaś dyspersję? Marszczyła się warstwa błyszcząca, nie np. kolor pod spodem?
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  17. #117
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    tzn ja robiłam zwykłym żelem, nie nabłyszczającym, a robilam normaln french akrylem, po zmyciu warstwy dyspersyjnej wszystko bylo ok, dopiero jak pomalowalam lakierem bezbarwnym to zaczął sie ten żel "marszczyć"
    no ale juz wiem żeby takn ie robic i zainwestować w żel nablyszczający

  18. #118
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    dziewczyny uzywalam juz roznych firm i ibd naprwde moge polecic, ostatnio skusilam sie na allepaznokcie quick finish i w srebrnym opakowaniu jest ok ale w czarnym opakowaniu finish 2 ! wystrzegajcie sie jak ognia! taki smrod ,ze wietrzenie nie pomaga!

  19. #119

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    a ja Wam dziewczynki powiem zebyscie czasem nie kupowaly z sun flowera tego akrylu w plynie... fajnie bo szybko wysycha praktycznie od razu po nalozenia aleeee zaczyna doslownioe pekac po jednym dniu, wyglada to katastofalnie dobrze ze na sobie wyprobowalam ehhh
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  20. #120
    No to..wpadłam Avatar katarina1977
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    ja jak pomaluję bezbarwnym lakierem to nic mi się nie dzieje a wszelkie nabłyszczacze to na prawdę loteria jak dla mnie- nie potrafię i już

  21. #121
    Rozkręcanko Avatar daisy77
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    93

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    hej kochaniutkie
    chcialabym kupic jakis nablyszczacz w pedzelku bo ponoc wydajniejsze sa, czy ten bylby dobry dla wasprosze wypowiedzcie sie.
    BŁYSK UV 15 g SUN FLOWER (821726498) - Aukcje internetowe Allegro

  22. #122
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    jasne. sun flower to w ogóle bardzo dobra marka i z tego co wiem cieszą się powodzeniem. ja osobiście uważam, że powinnaś kupić, no ale wiadomo, najważniejsza ocena jest Twoja, spróbuj a sama zobaczysz
    KAMIS AJ LOF JU

  23. #123
    Rozkręcanko Avatar daisy77
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    93

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    ja tez osobiscie jestem bardzo zadowolona z tej firmy bo uzywam ich zeli, ale pytam bo nie jest napisane ze to nablyszczacz w pedzelku tylko ze to jakis blysk uv i dlatego to mnie tak rozkojazylo i wlasnie pytam was czy ktoras z was to miala?

  24. #124
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Ja zakupiłam ten żelik
    IBD Intense Seal 14ml - żel F-VAT (827678851) - Aukcje internetowe Allegro

    jakie są Wasze opinie?
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  25. #125
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: nablyszczanie

    Cytat Napisał pa_pi1 Zobacz post
    jest zadawalający,aczkolwiek czasem paznokieć lubi go "wypić",polecam podwójne malowanie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •