Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 80

Temat: mega długie paznokcie

  1. #51
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    a mnie się one zupełnie nie podobają zdobienie fajne, ale długość zupełnie mi nie podchodzi

  2. #52
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    jeżeli ktoś cale życie miał krótkie paznokcie to do długich będzie go trudno przekonać. Ja lubię długie i noszę i ciągle słyszę to samo pytanie " A jak pani sprząta" a normalnie Rękoma a nie paznokciami

  3. #53
    No to..wpadłam Avatar KingaNiewiadomska
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    209

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    Ja też zawsze jak robię sobie szpice to na calutką formę... inne jakoś mi nie pasują... od kwadratów już dawno odstąpiłam i noszę tylko szpice Teraz mam konkursowe z 'lato lato" na sobie i jakoś mi w niczym mi nie przeszkadza taka dlugość... kwestia przywyczajenia... co długie to fajne

  4. #54
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    kobietozpazurem, ja nie zgodzę się z twierdzeniem, że jeśli ktoś nosił całe życie krótkie, to trudno go będzie przekonać do długich. Niby dlaczego? To zależy od wielu czynników: czy miała te krótkie, bo ma słabe, łamliwe swoje? Czy ma krótkie z uwagi na pracę? Może obgryza? Może "nie wpadła na pomysł", aby przedłużyć. Są tysiące sytuacji w których dziewczyny marzą o długich choć noszą krótkie przez całe życie i z radością pozwolą sobie na zrobienie czegoś dłuższego, jeśli nie stoi na przeszkodzie np. charakter pracy.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  5. #55
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    a ja tam wole takie w sam raz jak sa za krotkie to mi sie zle zyje ale jak sa za dlugie to juz porazka..... jakos sie przyzwyczaic nie moge.... ani sie rozebrac, ani sie poprawic, na lapie/fonie trudniej sie pisze, puszki se nie mozna otworzyc (ostatnio sie wycwanilam i otwieram dlugopisem zeby sobie nie polamac )

  6. #56
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    haha, ja puszki otwieram lyzeczka albo nozem bo boje sie ze pazur mi peknie
    ja do dlugich sie musze stopniowo przyzwyczajac, ale to juz pisalam

  7. #57
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    Ja też używam do otwierania puszek łyżeczek ...choć najczęściej używam mojego mężczyzny
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  8. #58
    No to..wpadłam Avatar KingaNiewiadomska
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    209

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    ja z puszkami nie mam problemu jak któregoś dnia będą mnie trapiły pazury ze względu na ich długość- na pewno o tym napisze

  9. #59
    Rozkręcanko Avatar cocaine258
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    lublin- okoliceee
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    a ja wlsnie sobie dzisiaj oberwalam pol paznokcia az krew mi poszla a to wszystko przez moje ukochane dlugie szpice, zachcialo mi sie czyszczenia samochodu auuu ale mnie boli palunio dobrze ze nie wskazujacy tylko srodkowy bo bym nie mogla jutro dzialac

  10. #60
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    a mi sie wczoraj nudzilo i mowie zrobie se pazurka....... to se zrobilam na cala forme szpicka..... na sam koniec niechcacy tak przywalilam w biurko ze mi sie juz go odechcialo.....potem ten moj chcial mi cos zrobic wiec broniac sie ta reka dostalam tak po pazurku ze masakra... i odrazu poszlam go sciagnac....

  11. #61
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    ja wczora j bylam na poczcie, kupuje znaczki i babka zuwazyla moje szpice " o matko jak pani z nimi sobie radzi, o boze jakie dlugie, ja bym w takich nie mogla nic zrobic" staly tekst ale po n-tym razie zaczyna irytowac

  12. #62
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    Ja raz w sklepie miałam taką sytuację, że przyszło małżeństwo z córką i ojciec zauwarzył moje paznokcie i mówi to żonie a ona do mnie: to jest dziewczyna, która nie musi w domu zmywać... Powstrzymałam nerwy, bo muszę być mila dla klientów, ale grzecznie odparłam, że za mnie nikt nie pozmywa.
    Ludzie potrafią być dziwni i wnerwiający. Nie wiem z czego to wynika...zazdrość, zdziwienie, prostota
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  13. #63
    Rozkręcanko Avatar smuteczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    zazdrosc :/ i sprzeciw do wszystkiego co nowe i inne...

  14. #64
    No to..wpadłam Avatar IWONAUMINSKA
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    POLICE
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    wydaje mi się, że ludzie patrzą wtedy na ręce jak na jakieś dziwolągi - do konkursu robiłam sobie pazurki i były to czarne długie szpice - moje pierwsze - uwag i szeptów nie było końca

    ale trzeba nauczyć się złośliwości ignorować a ciekawskim ale miłym po prostu odpowiedzieć i nie wdawać się w dłuższe dyskusje

  15. #65
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    No tak, ale z drugiej strony nie powiecie chyba, że długie, zdobne pazury robi się po to, aby były niewidzialne, prawda? One mają być zauważalne. Prawda?

    Tak, pewnie, obowiązuje kultura w kontaktach z ludźmi, zawsze, ale czy nie zdarzyło wam się nigdy spojrzeć np na dzierlatkę w podartych pończoszkach i czymś wyjątkowo modnym na głowie i zdziwić się "Jak ona mogła tak na ulicę?" Nigdy? Szczerze? Nie zrobiłyście nigdy "miny" na widok kogoś niespotykanego? Nigdy? Przez całe swoje życie?

    Należy liczyć się z tym, że wyróżniając się... wyróżnimy się. Po prostu. I że tyleż jest reakcji, co ludzi. A ludzie bywają niezbyt mili, mają swoje przekonania (że w takich pazurach nie da się zmywać), domysły. Robiąc sobie na dłoni coś, o czym wiemy, że zwróci uwagę nie mamy prawa wymagać, aby były to same zachwyty. Świat nie działa tak, że wszyscy jednakowo doceniają piękny pazur. Pięknie zrobione na niebiesko włoski w różowe kropki i starannie podarte kabaretki.


    Oczekujecie wyrozumiałości dla swoich gustów i przekonań miejmy ją i dla gustów i przekonań innych. Na tym polega życie w społeczeństwie, tylko na bezludnej wyspie 100% ludzi zgadzałoby się z naszymi poglądami.


    farbstift - a nie sądzisz, że ona tak z wyrzutem do męża powiedziała zazdroszcząc Ci, że masz(w jej przekonaniu) lepiej? Czy to takie złe? Chciała po prostu też mieć dobrze, to raczej naturalne pragnienie ludzi.



    No, to tak. Chciałam dorzucić inne spojrzenie na sprawę Generalnie zaś ujmując ja w szpicach mam sporo zabawy, lubię się chwalić, że "ja owszem, a ja tak", umiem robić wszystko (albo zrobić tak, żeby nie było mi niewygodnie) a do tego mam małe dziełko na paluszkach. Zazdroście Mimo, że szpice noszę niezbyt często, to jeszcze nigdy nie poczułam złych w związku z tym emocji. Może kiedyś poczuję, na pewno doniosę
    Ostatnio edytowane przez Zgredo ; 02-07-2010 o 23:24
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  16. #66
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    To nie chodzi o brak akceptacji wobec innych gustów, ale o to że to jest męczące ciągle tego słuchać. A ta kobitka mówiła to w taki sposób jakbym nic nie musiała robić, nie z zazdrością w głosie, bardziej lekceważeniem.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  17. #67
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    Zgredo ale nam nie chodzi o wygląd ale o stereotyp, że gdy my mamy dlugie paznokcie to na pewno nic robic nie musimy, wszystko mamy podawane na tacy i nie mamy dzieci. Takie jest myślenie " jak pani w nich daje rade" no a jak mam nie dac skoro mieszkam sama i nikt nic za mnie nie zrobi?

  18. #68
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    we francji ogolnie nie nosi sie "takich" paznokci(no chyba ze to ja jestem ,tylko klasyczny frenchyk na naturalkach lub lekko przedluzone pazurki ,ale takich cudeniek na ulicy sie raczej nie spotyka...
    reakcje sa rozne ,ale raczej pogardliwe, wlasnie cos w stylu ...ja bym nie mogla ,albo a jak pani robi to czy siamto.
    ostatnio w sklepie szukalam w portfelu odpowiedniej monety a pani w kasie..."no tak bo z takimi paznokciami" ,wiec odpowiedzialam pani, ze to nie paznokcie sa problemet,tylko najzwyczajniej szuka odpowiedniej monety... aha(z ironia w glosie)
    ...ale mam tez mile uwagi w stylu ,"ej widzialas jakie ma zaje... paznokcie" ,to ja wtedy usmiech i ciah wizytowke
    ogolnie nie przywiazuje wagi do tego co mowia ludzie,kazdy ma prawo miec wlasne zdanie,a ja przynajmniej robie to co lubie i mam z tego ogromna "frajde".

  19. #69
    No to..wpadłam Avatar kalaga4
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Cork
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    ja na jednej łapce mam długaśne szpice a na drugiej krótkiego kwadratowego frencha. jak ktoś widzi to pyta czym podcieram pupę... to jest najlepsze pytanie świata ja papierem
    i myślę, że długość paznokci nie zależy od wykonywanej pracy tylko od osobowości. sprzątam, piorę, gotuję, zajmuję się synkiem. ba nawet w ogrodzie coś sobie działam mam kilka dziewczyn, które pracują jako sprzątaczki, cześć jest matkami na cały etat a noszą mega długie pazurki i wracają po 4 tygodniach bez zapowietrzenia. a mam panią księgową i kasjerkę, które noszą krótkie, bo jak same stwierdziły są tak nieuważne i roztrzepane, że łamią je na wszystkim.
    nowym dziewuszkom, które nie nosiły wcześniej paznokci zazwyczaj robię do 5mm wystające za opuszek. przy drugiej wizycie (i każdej kolejnej) same już decydują czy skracamy czy zostaje
    Zapraszam na mojego bloga:

    http://kalaga4nails.blogspot.com/

  20. #70
    Nałogowiec Avatar korcia225
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    sokola
    Postów
    485

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    ja miałam szpice na cała długość formy przez 1dzien nie dałam rady chociaż kwadraty nosze do 4 i jest ok no i moje dziecka ztwierdziło ze kują pazurki i ona nie chce takich bo gdyby nie ona to bym sie pomęczyła jeszcze kilka dni i sie przyzwyczaiła do nich bo jestem zakochana w szpicach może zaczne stopniowo je wydłużac zrobię do 4 ponoszę a potem numer dalej hmm trzeba będzie spróbować

  21. #71
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    Ja zazwyczaj noszę kwadraty albo coś pomiędzy kwadratem a migdałkiem. Wczoraj robiłam szpice na konkurs i wytrzymałam w nich tylko 3-4godziny.Jak dla mnie za długie i za ostre-najgorzej było ze zdejmowaniem i zakładaniem spodni i zapinaniem zamka.Ale może to faktycznie kwestia przyzwyczajeniaJa jak na razie wolę takie,które wystają 3-5mm poza opuszek jak się patrzy od wewnętrznej strony dłoni. I robię w nich wszystko-pranie ręczne,zmywanie,mycie podłóg(szmatą,nie mopem),szorowanie dywanu.Zaś moja siostra przy podobnej długości(no może nieco dłuższe miała) nie umiała nawet swoje córuni przewinąć.

  22. #72
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    Ja tam też uważam, że to kwestia przyzwyczajenia. Jak zakładam długie pazurki tak do 2-3cm od opuszka to najgorszy jest pierwszy tydzień, a później człowiek nie czuje. Tylko telefon faktycznie sprawia trudności, smsy konkretnie. Ale też chwila męczenia i jest ok.
    Choć ja noszę przeważnie krótsze tak 1cm lub max 2cm od opuszka. No i kwadraty.
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  23. #73
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    Jasne, że to kwestia przyzwyczajenia- ja jak założyłam pierwszy raz szpice to czułam się jak kaleka a po 4 dniu wyciągałam nimi ryż w woreczkach z garka Nigdy się nie oparzyłam bo zawsze podpierałam sie paznokciami hehe.... to na prawdę kwestia przyzwyczajenia. Choć wiadomo w krótkich o wiele wygodniej.

  24. #74
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    Ja jestem ciekawa noszenia szpiców, trzeba będzie kiedyś spróbować...
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  25. #75
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: mega długie paznokcie

    spróbuj- ja mam telefon dotykowy robią mi za rysik

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:57
  2. Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}
    By mala in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 2252
    Ostatni post / autor: 10-04-2017, 21:41
  3. Modne paznokcie latem :)
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 19:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •