Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 148

Temat: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

  1. #101
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Cytat Napisał katherinne Zobacz post
    Ja generalnie nie polecam tych wszystkich firm z allegro typu allepaznokcie, ladys nails itd. Kiedys kupilam (jak dopiero mialam poczatki mojej pracy z zelem) zel allepaznokcie i promer- na próbę- po 4 dniach paznokcie odpadały W CAŁOŚCI! Od tamtej pory używam tylko IBD, NSI, LCN...

    Ale jeśli ktoś się uczy- robi paznokcie za darmo mamie, kolezankom itd to jak najbardziej do nauki mogą być te badziewia.



    prosze tak pisać, aby nikogo nie urazić dziękuję //asia
    Nie zgodzę się z Tobą, bo produkty allepaznokcie zamawiam nie na allegro ale z hurtowni i jak za taką cenę to są naprawdę dobre, paznokcie trzymają się bez żadnych obrażeń. Jestem pewna, że przyczyną ich niskiej wytrzymałości były błędy popełnione podczas stylizacji. Natomiast na allegro często zamawiam produkty innych marek, takich jak basic, sun flower.. Allegro nie jest firmą do paznokci, jedynie miejscem w którym są aukcje internetowe i żele IBD, NSI czy LCN znajdziesz tam również..
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  2. #102
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    święta racja xsunnyolciax

  3. #103
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    No fakt, na tych z allegro się po prostu uczyłam. Nie mam tu na myśli firma allegro- po prostu tak nazywam różne kompletnie nieznane lub bardziej znane firmy produkujące żele z dolnej półki... Niefachowo się wyraziłam, użyłam przenośni. Nie miałam na celu obrażenia nikogo, a jeśli ktoś się poczuł urażony to przepraszam

    Co do allepaznokcie- miałam klientkę umówioną, to było rok temu, na dzień przed wykorzystałam ostatki żelu, a nowy nie przyszedł... Pierwsze co zrobiłam to pożyczyłam allepaznokcie (choć nie cierpię ich...) od koleżanki, która kupiła od nich zestaw startowy i poinformowałam klientkę, że jakby coś było nie tak- to poprawka w całości za darmo, bo nie robie tego na moim żelu... Miałam szczęście, bo to była moja stała klientka. Oczywiście nie obyło się bez robienia paznokci od nowa po tygodniu. Może po prostu słabo działają w połączeniu z resztą produktów ibd... To był ten w srebrnym słoiczku.

    Poza tym dzisiaj mnie olśniło i doszłam do wniosku, że zamiast marnować drogie żele na wzorniki to właśnie mogę kupić jakiś tani heh.

    Przepraszam jeszcze raz, faktycznie za ostro się wyraziłam...

  4. #104
    Rozkręcanko Avatar charolina
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    ja nie polecam ever shine clear- pęka strasznie.... masked jest ok, tylko słabo kryje, trzeb nałożyć dwie grubsze warstwy

  5. #105
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    nie znalazlam tematu jakich nie polcamy wiec pisze tu


    wczoraj przyszla kolezanka do mnie z zelem exfashion czy jak to sie pisze, takiego dziadostwa nigdy w zyciu nie widzialam
    narzkala ze kupila zel ktory nie chce sie jej utwardzic chodzi o zel clear, wiec stwirdzilam z moze ma slabe zarowki
    przyszla wczoraj z nim do mnie wiec pomizialam nim tipsa i do lampy po 2 minutach przemylam i caly zel zlazl, wiec nastepnego wsadzilysmy do lampy na 6 minut i to samo
    za 5ml zaplacila 25zl i ten zel sie nie utwardza w lampie masakra jakas

    pozatym osoby pracujace na ich stoiskach kompletnie si nie znaja na tym co sprzedaja, dzieczyna chciala kupic zel nablyszczajacy a babka wcisnela jej sun blokera w lakierze i powiedziala ze to to samo, a ta ze sie nie zna wziela
    mam zestaw startowy z tej firmy... w sumie nie mam porowniania (czekam teraz na produkty z allepaznokcie)... ale tego zeli nalezy wiecej nakladac, a co do utwardzania to 2 minuty spokojnie wystacza. Widocznie kolezanka miala jakis wybrakowany, skoro nie chcial sie utwardzac. Mi on po paru dniach podchodzi powietrzem (nie wiem czy to moja wina, moze zle cos robie) takze teraz zamowilam z allepaznokcie i zobaczymy... i przesylka za granice nawet dosyc niedroga...

  6. #106
    Rozkręcanko Avatar riczka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Cytat Napisał elinka Zobacz post
    ja mam z reni nails i jestem z nich zadowolona
    Też jestem z nich zadowolona, mam z tej firmy żel przeźroczysty i trzyma się już 3 tygodnie.
    Nie rozumiem co Wam w nim nie pasuje?

  7. #107
    Debiutantka Avatar syla78
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Dziewczyny a co mozecie powiedziec o zelach i akrylach z La femme?

  8. #108
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Cytat Napisał syla78 Zobacz post
    Dziewczyny a co mozecie powiedziec o zelach i akrylach z La femme?
    Syla, ja na LaFemme się uczyłam i choć to już było sporo czasu temu to pozostało mi niemiłe wrażenie wysokiej ceny w połączeniu z zadziwiająco niską wydajnością produktu, ALE jakość była naprawdę dobra.
    Być może pozostałe stylistki mają inne zdanie- sama chętnie poczytam
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  9. #109
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Talking Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Ja też jak kilka przedmówczyń uważam że firmy jak alle paznokcie i DR nie potrzebnie sie tu pojawiły... korzystam z nich od bardzo długiego czasu i poza dosłownie dwoma malutkimi sytuacjami które dotyczyły pędzli to nie mam zastrzeżeń a zaopatruje sie tam we wszystko co tylko może sie przydać w tej branży... napewno firmy której nie polecam już to Star N nie wiem co sie tam ostatnio dzieje ale produkty tej firmy zaczynaja się psuć w moim odczuciu a nie należą do tanich...
    Co do cen to DR i Alle P nie są zbyt drogimi firmami ale uważam że ich produkty sa zadawalającej jakości ... Co do ozdób z Alle to maja super system i właściwie nie musze kupować żadnych ozdób przy większych zakupach dostaje ich mnóstwo za free- ktoś miał głowę tej firmie na karku.
    Za rada naszej koleżanki z forum zamówiłam RaNails ale będe mogła wypowiedzieć się dopiero za jakiś czas.
    Jeśli ktoś mógłby mi doradzić nie drogie a dobre pilniki i bloki to będę wdzięczna ... nawet na Priv
    Bo to zły temat.

  10. #110
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Syrena tutaj mamy temat o pilnikach: http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...4-pilniki.html


  11. #111
    Wczytuje się Avatar kropka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław/Jeszkowice
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Cytat Napisał syla78 Zobacz post
    Dziewczyny a co mozecie powiedziec o zelach i akrylach z La femme?
    Pracowałam na akrylach La Femme ,jakieś 8 lat temu . Pamiętam tylko ,że strasznie żółkły . Teraz nie wiem ,może się zmieniły. Ich stary liquid mam do dzisiaj,służy mi ozdabiania zapalniczek , jest wolnoschnący.

  12. #112
    Debiutantka Avatar Basieńka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Czę-wa
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    ja kupiłam kiedyś zel exfashion totalna porażka żel zszedł z panokci razem z cleanerem natomiast z powodzeniem używam żeli arstyle i musze powiedzieć że bardzo dobrze mi się na nich pracuje zauważyłam że bardzo dużo zależy właśnie od opracowania paznokcia przy wale ale także od samych paznokci klientki na jednych żel trzyma się bardzo długo, na innych odchodzi juz po kilku dniach (chyba że ja popełniam jakieś blędy, co jest bardzo mozliwe)

  13. #113
    Rozkręcanko Avatar patisia
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Ja na forum nowa, ale z pazurkami to już trochę się "męczę".... co do firm, których nie polecam... z doświadczenia allepaznokcie-akryle cover(wcale coverem nie jest) white- żółkł po ok 10dniach wszystko jedno czy zabezpieczony czy nie( zapalniczka na półce) clear-który clear był tylko z nazwy (był matowy sprawiał wrażenie że ma grudki w środku).... i wszystkie lekko się krystalizowały.... liquid też nie rewelacyjny, ale może być. Właśnie od allep zaczęłam swoją przygodę i o mało przez nich nie skończyłam... postanowiłam wrócić do nich 3 lata później, bo może ja byłam niekumata i brak jakiegokolwiek doświadczenia powodował w/w problemy... alle nie moim zdaniem to jednak produkty, tak więc ja ich nie polecam, mimo iż szanuję wybór tych co na nich pracują i im odpowiadają

  14. #114
    No to..wpadłam Avatar ela-k
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zawoja
    Postów
    156

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Miałam jednofazowy żel clear od Allepaznokcie... Również nie przypadł mi do gustu, najgorszy nie był, ale drugi raz raczej się nie skuszę... Z żeli z tej hurtowni testowałam (i testuję dalej ) również Quick finish 2 i co do niego nie mam żadnych zastrzeżeń - jest super

    ---------- Dodano o godzinie 17:01 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:54 ----------

    Aha i jeszcze z Allepaznokcie serdecznie NIE POLECAM żeli Easy Off!
    Miałam kamuflaż, była to istna porażka, oprócz pojemniczka i koloru jaki żel miał w nim nie było nic dobrego
    Strasznie zlewał się w trakcie nakładania, a gdy chciałam go delikatnie opiłować... zszedł cały w jednym (!) kawałku Masakra ogólnie.

    Nie polecam również farbek akrylowych od nich... Pierwsze użycie super, a po kilku dniach (po dokładnym zakręceniu słoiczka) zaschły na beton

    P.S. Ale pilniczki, ozdóbki i pierdółeczki mają naprawdę git i bardzo tanie

  15. #115
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Ja z całym szacunkiem dla osob pracujacych na Allepazokcie po pol roku pracy na nich zdecydowanie mowie nie !
    jak bym nie robila zapowietrza sie notorycznie ,niektorym dziewczynom po trzech dniach odlazi w całóści ,zwalilabym to na moj brak umiejetnosci ale jak robie na star nails lub sun flower zdarzaja sie ale małe i trzymaja sie po 4 tyg
    wszystko inne oprocz zeli jest dla mnie ok
    Wypysia

  16. #116
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Zdecydowanie nie polecam tego oto produktu z neonail
    Kuferek KOSMETYCZNY PINK NA LAMPE UV 36Watt ! (1457698562) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

    skusiła mnie bardzo niska cena kuferka, w opisie stoi jak byk, ze cena taka niska, bo produkt drugiej kategorii, jest rowniez napisane dlaczego towar drugiej kategorii(odklejony materiał, ryski na obudowie, zle przykrecony nit, krzywo zamocowana polka) przeanalizowalam i stwierdziłam, ze za taka cene warto nawet jak beda te wszystkie ubytki na raz... Kuferek owszem przyszedl dosc szybko, ale... nie mozna otworzyc jednego skrzydla kuferka, mechanizm-te zawiasy,sa tak skrzywione, ze po prostu sie nie da, jedno skrzydlo zablokowane kompletnie, przez co nie mozna sie dostac zupelnie na dol kufra a co za tym nie mozna wlozyc lampy, frezarki, zadnego urzadzenia. Przez co kuferek jest totalnie bezwartosciowy. Przestrzegam, gdyby ktoras chciala powielić mój błąd. Co tanie to okazuje sie.. bardzo drogie

  17. #117
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    co innego ten facet sprzedaje co innego ma w opisie akurat tu piszę o lampie uv zanim cos kupicie u niego dobrze czytajcie opisy

  18. #118
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Ja się tak wkurzyłam na farbki z alle;/ to juz było dawno, zamowiłam chyba wtedy z 10 kolorków, i w ogóle się tym malowac nie dalo, były transparentne, za malo miały pigmentu no i tak jak tu koleżanka już wspomniała, też mi się z nim beton zrobił;p jeszcze kiedyś natkęłam się na liquid z ich firmy i też pozostawia dużo do życzenia;/ nie wiązał masy, pozostawała gumowa.

  19. #119
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Candy to moze zamówiłas bezwonny one tak mają. Ja miałam zwykły i wszystko było super.



  20. #120
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    tak, bezwonny, ale po co coś takiego produkują jak masy nie wiąże, śmierdzi tak samo mocno i jeszcze jest droższy od zwykłego, bez sensu;/

  21. #121
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    ale to z każdej firmy sie tak samo zachowuje - niestety ktoś miał wizje ale nie do końca mu wyszła Na nich sie trochę inaczej pracuje ale i tak mnie nie przekonują. Więc śmiało można powiedzieć że nie polecamy bezwonnych liquidów



  22. #122

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    ja tam lubię allepaznokcie no podłączam się do tego że farbki mają bezadziejne

  23. #123
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Używałam moze z 2 opakowania żelu clear z allepaznokcie i troche jak dla mnie sie ciagnie jest baarzdddoooo gęsty i nie lubie nim robic terazale za to klientki wracaja po 3-4 tygodniach i zero zapowietrzeń wiec generalnie jest ok....Pilniki z alle niestety nie sprawdziły sie
    Ale klej maja extra

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  24. #124
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Kurko jeżeli jesteśmy przy neo nail również nie polecam, zakupiłam frezareczkę do użytku domowego, nie wymagałam od niej niczego więcej niżeli tego żeby działała, wiecie pedi czy cus, po kilku użyciach raczka padła , odesłałam , naprawili wymienili nie wiem i wysłali do mnie, po kilku użyciach dół frezarki się rozleciał ... szkoda mi było tego znowu odsyłać bo kasy szkoda , klocic sie nie mam nerwów, zostawiłam posklejałam ale tak być nie powinno ;/ ponownie tam nic nie kupię.









  25. #125
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Ja ostatnio nie polecam cleara z no name. Drugie opakowanie po rząd i strasznie żółknie. Zmawiałam u Doberka, wcześniej było ok. Do tego dostałam częściowo utwardzony z boku pudełka, zrobiła się taka skorupka nie duża, wyjęłam to i jest ok, ale po nałożeniu na frencza robi się żółty, na szczęście violet jest w porządku.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 12:04
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-08-2019, 16:15
  3. Ramówka Mini Warsztatów oraz Pokazu w Nail bar
    By bitt in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 17-05-2010, 20:18
  4. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 10:01

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •