Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 148

Temat: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

  1. #51
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Dzięki!
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  2. #52
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    JA POLECAM CRYSTAL NAILS I NAIL DESIGN. Nie podchodzą mi powietrzem nic się z nimi nie dzieje,więc spokojnie mogę je polecić



    w jednej z gazet wyczytałam wypowiedź iż wiele zależy od umiejętności. Jeżeli ktoś źle robi paznokcie, to nawet najlepsze marki go nie uratują....

  3. #53
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Jakich produktów oraz firm NIE polecacie?










  4. #54
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    no wlasnie Pluszaczku,to byla pierwsza osoba ktora wypowiada sie dobrze o zelach firmy nails design
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  5. #55
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Nie pierwsza bo ja też na forum już pisałam że nie miałam z nimi problemów jako osoba początkująca - ale nie o wszystkich z tej linii mogę to powiedzieć.
    Natomiast nie polecam brzoskwiniowego covera od DR. Może nadaje ZDROWEJ płytce ładny odcień ale nie można nim przedłużyć łożyska no i do dupci z taką robotą.

  6. #56
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Ja w zasadzie nie polecam żadnego covera z DR, żaden z tych które miałam nie krył dobrze nierówności, nie mówiąc już o wydłużaniu łożyska, jeszcze najlepiej ujdzie ten nowy Masked Pink, ale drugi raz go nie kupię, wolałabym ten z Allepaznokci.

  7. #57
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Kupiłam ten cover na próbę, na szczęście tylko 5 ml i praca z nim przyprawiła mnie o ból głowy. Może porównam to tak: kupiłam cover z basica który kryje już jedną cienką warstwą, przy przedłużeniu daję 2 cienkie. Przy tym z DR zdążyłam uformować nim krzywą C (oczywiście o ozdobach nie było już mowy) i wyszło takie coś:

  8. #58
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Nail Desing katastrofa

  9. #59
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Nie pierwsza bo ja też na forum już pisałam że nie miałam z nimi problemów jako osoba początkująca - ale nie o wszystkich z tej linii mogę to powiedzieć.
    Natomiast nie polecam brzoskwiniowego covera od DR. Może nadaje ZDROWEJ płytce ładny odcień ale nie można nim przedłużyć łożyska no i do dupci z taką robotą.
    Ja też go nie polecam.
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  10. #60
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Cytat Napisał katkasiek Zobacz post
    w jednej z gazet wyczytałam wypowiedź iż wiele zależy od umiejętności. Jeżeli ktoś źle robi paznokcie, to nawet najlepsze marki go nie uratują....
    hihi..i z tym sie zgadzam...uzywam głównie "SPN", kolorowka z "alle paznokcie","CM" ale testuje tez inne zele..zdazaja mi sie czasem zapowietrzenia drobne okolic wału paznokciowego..ale sadze ze z mojej winy... może to tez zalezec od płytki klientki...jednej bedzie sie trzymał super innej nie...na poczatku mojej przygody uzywałam tez min SPN,CHRISTIO,IBD..BO DROGIE I STWIERDZIŁAM ZE DOBRE BEDA....no i sa dobre...tylko ja nie miałam doswiadczenia,kursow,wydawało mi sie ze robie dobrze,a robiłam zle... pazurki mi i tak odpadały po ok.5 dniach..bo zle przygotowywałam płytke,juz nie mowiac o zalewaniu skórek...w tym wypadku powinnam te firmy skreslic na dzien dobry..bo przeciez odpadły...
    mam kolezanke ktora pracuje na tanich firmach..b.różnych..pazurki trzymaja jej sie rewelacyjnie...ale dziewczyna ma spore doswiadczenie,mimo tego czesto uczeszcza na szkolenia, warsztaty,seminaria...

    pamietam swoje myslenie "kiedys"..natomiast ..kolezanka uzywa ALLE PAZNOKCIE.. no i kiedys postanowiłam przetestowac jej zel...zrobiłam pazurki bratowej z moim brakiem wtedy doswiadczenia na formie i non stop sie zapowietrzały automatycznie ,jeszcze dobrze nie skonczyłam a juz było widoczne powietrze w okolicach wałów...
    Moje wnioski na temat tego zelu były automatycznie negatywne stwierdziłam ze do d.. *,szczerze mowiac moja psychika miała zakodowane przed uzyciem go ze jest tani to pewnie nie dobry...
    ...po nabyciu sporej ilosci wiedzy na temat przygotowania płytki,prawidłowego nakładania zelu...przeprosiłam sie z wiekszoscia firm zeli...i tych drozszych i tanszych...kiedys sama sie wypowiadałam ze nail desing jest do d..*ostatnio potestowałąm stare zele tej firmy ponownie i problem ktory miałam wczesniej zniknoł...i to pewnie przez aktywne uczeszczanie na róznego typu szkolenia..oraz cwiczenia...

    Zgodze sie natomiast co do zeli kolorowych czy coverkow...ze to juz zalezy duzo od firmy...niektore maja słabe własciwosci kryjace...
    na temat akryli sie nie wypowiem..poniewaz mam małe doswiadczenie z nimi..dopiero zaczynam..
    nie chce krytykowac bez podstawnie...
    puki co mam akryle od alle paznokcie i sa ok jak dla mnie...

    hehe..ale sie rozpisałam...mam nadzieje ze zrozumiale..

  11. #61
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Dużo racji jest w tym co piszesz . Czesto spotyka sie stylistki Których umiejętnosci zostawiają wiele do zyczenia ...... a jedyną wina ze coś sie nie trzyma obarczają tylko materiał na którym pracują ....no bo przecież tak jest wygodnie...Lepiej zwalić na producenta , firme,konsystencjie niż przyłożyć sie do pracy.Oczywiscie na rynku sa produkty różnych firm i zróżnicowane cenowo jedne sa lepsze drugie gorsze ale każdy wybierze coś dla swoich potrzeb i umiejętności.

  12. #62
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    zgadza sie. ale powiem, że ja nie mam nic przeciwko kupowaniu tanich produktów, w niektórych dziedzinach wręcz nie lubię przepłacać za markę. ale np różne firmy paznokciowe zdecydowanie się od siebie różnią, mino iż teoretycznie z jednego chińskiego kubełka lane tak jak pisałam, w naildesign kiedyś miałam nieprzyjemność być i całość mnie odraziła i to bardzo. no ale tak jak pisałam, to było dość dawno i może coś od tego czasu zmienili, na pewno wizerunek i dużo ładują w pr, to bardzo widać. a na przykład biel mam z reni i jestem bardzo zadowolona, więc tu nie ma reguły

    u mnie jest tak, że cleary, primer itp- muszę być tego pewna, żeby paznokcie się nie zapowietrzały, używam ra a pprzerzucam się na allepaznokcie. a reszta to już różne mieszanki wydziwianki

  13. #63
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    jest tyle produktów i marek na rynku, iż jaj jestem zdania, ze trzeba samemu poszukać coś dla siebie, ja zawsze kupowałam małe pojemności wypróbowywałam na sobie i mamci, bo mamy bardzo problemowe płytki i jak coś się trzyma 2 tyg i dopiero zapowietrza to sukces, a teraz sami stworzyliśmy markę, i nie będę tu pisałam że jest najlepsza, bo jeden lubi takka gęstość a inny taka trzeba wypróbować żeby ocenić, i to co mi się podoba nikomu innemu wcale nie musi. są zwolennicy drogich marek i zwolennicy tanich, ja np miałam przyjemność cz ibd i cóż... wcale się nie trzymał, ale mówię tylko o swoich pazurkach i do tego wystąpiło uczulenie od żelu





  14. #64
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Zgodzam sie.. srodki ktorych uzywamy przed połozeniem zelu w trakcie przygotowania płytki maja b.duzy wpływ na żywotnosc naszych pazurkow..wiec moze lepiej nad tym sie skupic... heh ..znam przypadki gdzie osoby nie uzywaja ani odtłuszczaczy, primerkow itp...przed połozeniem zelu za to pilnuja aby klientka nie dotykała-zatłusciła- w trakcie matowienia płytki paznokciowej,i wszystko sie im cacy trzyma..

  15. #65
    No to..wpadłam Avatar szeryl23
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Postów
    97

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    ja nie polecam zeli saphire normlnie się rwie jak papier

  16. #66
    Rozkręcanko Avatar paula211
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    osobiście nie polecam produktów Neo Nail bo są koszmarne

  17. #67
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Ja kiedyś zamówiłam żel biały z NAIL DESIGN ! całe szczęście tylko 5ml ... dosłownie on pękał pod żelem clear , warstwował się przy nakładaniu, był mega rzadki ble NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIĘ NIC Z TEJ FIRMY

  18. #68
    Rozkręcanko Avatar Kaja21
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Nowy Tomyśl
    Postów
    79

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    a ja właśnie pracuje na tych żelach i póki co to nie narzekam ale osobieście nie polecam Reni nail tylko biały jest dobry bo reszta to masakra pęka, odpryskuje i ma bardzo małą przyczepność do pazurka

  19. #69
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    może trafiłam na jakąś felerną serię. . . ale zraziłam się

  20. #70
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Cytat Napisał Kaja21 Zobacz post
    a ja właśnie pracuje na tych żelach i póki co to nie narzekam ale osobieście nie polecam Reni nail tylko biały jest dobry bo reszta to masakra pęka, odpryskuje i ma bardzo małą przyczepność do pazurka

    http://forum.wzorki.info/155477-post360.html
    ale kazdemu pasuje co innego


  21. #71
    Rozkręcanko Avatar paulina_ooo11
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Chełm
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    ja ogolnie tez mam kiepskie doswiadczenia z nail design, ale tylko jezeli chodzi o żel clear czy budujacy. Ich nie radze uzywac. Jesli chodzi o bialy to go uwielbiam i konsystencja odpowiednia i krycie, tak samo żele kolorowe
    PER ASPERA AD ASTRA

  22. #72
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    ja nie polecam emmi nail i neo nail nie chodzi o cenę ale o jakość, pracuję na żelach które są tanie ale są bardzo dobre, każda firma ma co innego

  23. #73
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    ja Wam powiem ze mialam okazje widziec hurtownie od tej drugiej strony i tak naprawde te wszystkie produkty roznych firm sa albo z Niemiec albo Chin i sa one rozlewane do pojemniczkow ktore dana firma okleja wlasnym logo wiec nie raz mozecie natrafic na ten sam produkt tylko ze z innym logo a w srodku doklanie to samo. Dlatego tak bardzo kazda firma zabiega o to zeby kupowac tylko i wylacznie ich wszystkie produkty bo wtedy bedzie wszystko dokladnie dzialac napewno jest w tym jakas prawda ale tylko i wylacznie w naprawde dobrych firmach ktore maja swoje laboratoria jak np NSI i wszystkie z tej polki. Produkty z allegro mogla by kazda z nas sobie nazwac kupic pudeleczka naklejki i tony zelu porozlewac zarejesterowac firme i oto mamy nowy produkt

  24. #74
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Dokładnie Ale chyba lepsze są te żele z Niemiec niz z Chin

  25. #75
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Ja osobiscie ( wiem ze kazdy ma inne zdanie) nie polecam bezwonnego liquidu z Allepaznokcie.
    Nie mialam jeszcze srodka ktory tak smierdzi. Spodziewałam sie zupelnie czegos innego pod nazwa "bezwonny"
    Albo po prostu zly mi wyslali.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 12:04
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-08-2019, 16:15
  3. Ramówka Mini Warsztatów oraz Pokazu w Nail bar
    By bitt in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 17-05-2010, 20:18
  4. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 10:01

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •