Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki 126 do 148 z 148

Temat: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

  1. #126
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    no to ja nie polecam tego żelu z mariposy : One phase thick gel - jednofazowy żel gęsty przezroczysty
    wszystkie, ale to dosłownie wszystkie dziewczyny piecze w lampie. Konsystencję ma naprawdę świetną i ładnie się modeluje, ale to pieczenie nie jest przyjemne.. Jeśli chodzi o akryle to white nie jest biały, tylko taki brudny, przytłumiony. Na liquidzie tej firmy też mi się dobrze nie pracuje, nie wiem czy to możliwe, ale mam wrażenie, jakby wysuszał mi włosie w pędzlu!
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  2. #127
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Southapton/uk
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: a jakie byscie polecily firmy dla poczatkujacych ...

    Czesc dziewczynki,a jakie firmy byscie mogly mi polecic?,jestem poczatkujaca i nie chce sie uczyc na jakis tandetnych produktach .prosze doradzcie cos ,z gory dziekuje .pozdr.

  3. #128
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?










  4. #129
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    A ja nie polecam żeli Ever Shine (chyba tak to się pisze) , mi się na nich żle pracowało.
    jesli chodzi o allepaznokcie to polecam tam rozne preparaty i tlyko tyle...z zeli nigdy nie bylam zadowolona.
    Zastanawiam się teraz nad zakupem zeli pretty nail i golden Nail bo na tych pracowalam na szkoleniu i byly swietne.

  5. #130
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    ŚLĄSK
    Postów
    36

    Domyślnie Excellent

    www.e-tipsy.pl
    Małam od nich żel clear jednofazowy. Dałam się skusić bo miał mieć super połysk, średniogęsta konsystencje no i był w miare tani. Badziewia więcej nie kupie! Odradzam wszystkim
    Po 20 min pracy żel zmienia konsystencje ze średnio gęstej na żadko-wodną. Zalewa skórki, wymodelowanie krzywej c graniczy z cudem. Po włożeniu do lodówki na kilkanaście minut żeby zgęstniał, nie umiałam nabrać go na pędzelek, był taki gęsty.
    Poza tym liftował. Nawet go nie zużyłam do końca tylko wyrzuciłam. Kupiłam go w chorzowie w tym sklepie na zjednoczenia paznokciowo-fryzjerskim.

    Cleaner jest fajny ten przeźroczysty. teraz mam ten ciemno niebieski i strasznie śmierdzi.

  6. #131
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    ja używałam żeli alle paznokcie byłam w miare zadowolona żel troche odchodził ale jeszcze wtedy brak wprawy. teraz używam she-nails ale nie znalazłam opini o tej firmie czy może ktoś jej używał? jestem ciekawa waszej opini. bo według mnie jest dobra. a jak długo robicie pazurki żelowe/

  7. #132
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Cytat Napisał żanecia Zobacz post
    nie polecam żelu białego z bass cosmetics porażka !
    dlaczego?
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  8. #133
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Nie polecam Impressionails - badziewie straszne. Kupiłam zestaw do frencha, nie dość, że nie dostałam wszystkiego, to jeszcze to co raczyli przysłać okazało się być totalną porażka. Żel był trudny w modelowaniu, pływały w nim jakieś farfocle , tworzyły się bruzdy, odchodził płatami po kilku godzinach. Utwardzony na paznokciu był tak miękki, że można było w nim dłubać. Zakupiłam też sondę - od razu wypadała ta metalowa część.
    Nie polecam także akcesoriów od DR, szczególnie tych tanich. Zakupiłam pojemniczki, ledwo dojechały, składany pędzelek, śliczny, ale gubi zatyczkę i można tylko kikutem pracować.

  9. #134
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Nie polecam nail design , allepaznokcie masakra jak dla mnie i faktycznie żele przeźroczyste z evershine (bo biały b.dobry). To tyle bo jak narazie nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

  10. #135
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    kiedys bralam violet i cover z no name i bylam zadowolona, za to ostatnia partia do niczego, cover żółknie/beżowieje po utwardzeniu w lampie, violet nie uwydatnia tej bieli jak wczesniej. nie wiem, moze pecha miałam.

    natomiast co ważne, to każda firma ma swoje zalecenia co do nakladania produktu, czym, jak, czy przemywac i tak dalej, czasami jest tak, ze robimy w dany sposob firmą x i firma y juz nam sie kiepsko robi, bo ma ona np inny sposob nakładania (często w białych tak jest żelach, że jest milion technik)

  11. #136
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Asia ja podobnie jak Ty nie polecam cleara z No Name , ostatnia partia kupiona u DR. Dostalam jakiś taki żólty, od razu w pudelku, pływały w nim farfocle jakieś, na pazurku żółknie. Violet kupiony w Silcare, na ich firmowej stronie, nie wiem, ale nawet pudełko ma inne i jestem zadowolona.
    Nie polecam Americana białego z I-Nails. W pudelku gęsty, po nałożeniu na pazurka strasznie się rozlewa i jest brudno-szary, a nie biały.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  12. #137
    No to..wpadłam Avatar Aguss
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Moje pierwsze żele jakie kupiłam to były Reni Nails. Koleżanka mi je poleciła i myślałam że sa ok tym bardziej że cena niska. Teraz jak już mam jakieś doświadczenie z żelami to moge powiedzieć że Reni Nails to totalna porażka! Żele te sa tanie ale widze że w ciagu 2lat dość zdrożały... Najwidoczniej ludzie to kupuja.

  13. #138
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Nie wiem, albo ja nie umiem, albo taki żel, ale nie polecam tego covera make-up z I-Nails. Cieniowanie nim to porażka. Jeszcze go spróbuję z innym zmieszać, co by ciut rzadszy ył. Ogólnie krycie i konsystencja jest fajna, ale nie daje się ujarzmić, nie wiem co mi odbiło ehh tak to jest.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  14. #139
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Odradzam wszystkie żele z firmy Sunny Nails. Sinieją i szarzeją. Efekt trupich paznokci :/ wyrzuciłam pieniądze
    Jakiego cleara polecacie?

  15. #140
    No to..wpadłam Avatar madziorkowa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Ja mogę z czystym sumieniem polecić silcare basic jest gęsty i mocny fajnie się na nim pracuje

  16. #141
    Wczytuje się Avatar *ZuZiek*
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bartoszyce
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Ja mam sunny nails clear i jestem z niego bardzo zadowolona, już nie mam problemu z zapowietrzaniem jak przy wcześniejszych żelach, a wcześniej miałam z i-nails super builder, i nie sinieje mi ten żel ani nie zmienia koloru, no troszke od papierosów ale tylko te dwa w których trzymam papierosa ale to już raczej wina wykończeniowego żelu.

  17. #142
    Rozkręcanko Avatar izu91
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Nowy Targ
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Cytat Napisał carmenita Zobacz post
    Nie polecam nail design , allepaznokcie masakra jak dla mnie
    DOKŁADNIE! Masakra to mało powiedziane, zwłaszcza co do żeli Allepaznokcie. Sunny Nails również odradzam.
    Jeśli chodzi zaś o żele nail design to poleciłabym tylko i wyłącznie TYLKO żele kolorowe, całkiem fajnie się nimi pracuje. :-)



  18. #143
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Cytat Napisał Aguss Zobacz post
    Moje pierwsze żele jakie kupiłam to były Reni Nails. Koleżanka mi je poleciła i myślałam że sa ok tym bardziej że cena niska. Teraz jak już mam jakieś doświadczenie z żelami to moge powiedzieć że Reni Nails to totalna porażka! Żele te sa tanie ale widze że w ciagu 2lat dość zdrożały... Najwidoczniej ludzie to kupuja.
    Naprawdę? Ja używam białego i byłam zadowolona. Może są lepsze a ja nie wiem w tej swojej wierności

  19. #144
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Co do nail design ja mam rózne odczucia..większośc z was odradza,a ja powiem szczerze jak na tak tani żel to nie był taki zły,używałam super bulid i nie miałam problemow z zapowietrzaniem czy kruszeniem..co prawda niestety lubi sobie ten żel żółknąc no ale czego tu sie spodziewac jesli cena jest tak niska,dlatego używałam go tylko pod kolorowy zel..który trzymał sie nawet 6 tygodni..niestety do frencha sie nie nadawał.. osobiescie nie lubie żeli allepaznokcie ze względu na długi czas utwardzania...

  20. #145
    Debiutantka Avatar mmarta1982
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    lubelskie ok Żelechowa
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    ja dopiero zaczynam z pazurkami i odradzam żel BASE ONE clear po kilku dniach sinieje,ale frencz pink fajny.

  21. #146
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Base one to dawne a raczej nie tak dawne no name z silcare.
    Ja kupuje od nich clear v i jest ok.

  22. #147
    Debiutantka Avatar Malwina M
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Brzeg
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    Allepaznokcie. Badziew, jakich mało. Jak się żeli długo nie utwardza, to później są gumowe... Do tego żółkną i w ogóle nie zrobiły na mnie dobrego wrażenia, mimo, że to były moje pierwsze żele, więc nie miałam za bardzo porównania. Zmywacz do paznokci śmierdzi okrutnie, mimo, że niby miał mieć zapach pomarańczy Do pozostałych akcesoriów raczej nie mam zastrzeżeń.

  23. #148
    Rozkręcanko Avatar parafina80
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?

    widzę że trochę ucichło w temacie
    a ja bym chciała dodać hybrydkę LACCO - okropny glut, który ciężko usunąć - dobrze że tylko na sobie testowałam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 12:04
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-08-2019, 16:15
  3. Ramówka Mini Warsztatów oraz Pokazu w Nail bar
    By bitt in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 17-05-2010, 20:18
  4. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 10:01

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •