Strona 20 z 33 PierwszyPierwszy ... 1016171819202122232430 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 476 do 500 z 816

Temat: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

  1. #476
    Wczytuje się Avatar Robaczek
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    okolice Włocławka
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Jeśli komuś pomogę, to napiszę moją ocenę o IBD builder żel i extreme white gel oraz bonder:

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Porównując dwie firmy: IBD- super żele, polecam, ale i-nails są tańsze, a generalnie są porównywalne w jakości wg moich obserwacji, ale muszę jeszcze poczekać, aby mieć 100% pewności co do ich trwałości (jakby miało być źle to już by było widać pierwsze objawy takie jak odchodzenie żelu, kruszenie itd a nie ma tego)

    Cena IBD (detaliczna) w miejscu produkcji wynosi za 56g 80 zł, a w PL 160-200zł
    Cena i-nails (detaliczna) w miejscu produkcji za 50g to 66 zł i tyle właśnie płacimy, bo produkcja jest w PL
    Porównując ceny możemy stwierdzić, iż nie są one mocno różniące się odliczając transport.[/quote][/ukryj]

    a wiesz ja ostatniozrobiłam pazurki mojej bratowej na beznarwnym tipsie posypane brokatem i gdy wyszła na mróz pojawiły się takie ryski może to właśnie od zimna a z tą lampą to moc wszystko się zgadza a żarówki nie chcą zaskoczyć

    ---------- Dodano o godzinie 15:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:27 ----------

    a mam jeszcze pytanko jakbym chciała robić same akryle? zostawić już tą lampę w spokoju i nie pokrywać akrylu na koniec żelem to co zrobić na końcu jak już nałożę akrylwystarczy jak go tylko pokryje top coat?

    ---------- Dodano o godzinie 15:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:29 ----------

    ryski mogły pojawić się od mrozu ja ostatnio zrobiłam pazury na bezbarwnym tipsie i po wyjściu na dwór sie zrobiły
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 13-12-2010 o 15:31 Powód: ukrycie cytatu

  2. #477
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    wg mnie top coat- kiedyś robiłam akryle i jak nie mialam jeszcze lampy to zawsze top coat, ale patrz na opakowania, bo są też takie które należy utwardzić (wypróbuj pierw wszystko na sobie, a dopiero jak uznasz, że jest ok, to na klientkach).

  3. #478
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    tak normalnie używasz wtedy top coat



  4. #479
    Szkoleniowiec Avatar Nails-Land
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Warszawa-Błonie/ Wrocław
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Robaczku akryl trzeba najpierw wypolerować. Potem dajemy top.

    P.S. Gdzie robiłaś szkolenie? Pytam bo zauważyłam dużo podstawowych pytań z Twojej strony

  5. #480
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    robaczek- co do lampy- przytrzymaj kilka sekund guzik włączania- to też może być powód na stykach. Też kiedyś tak miałam w tej najzwyklejszej lampie, ale to już była wada fabryczna- może u ciebie to samo się robi. Spróbuj.

  6. #481
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Cytat Napisał Nails-Land Zobacz post
    Robaczku akryl trzeba najpierw wypolerować. Potem dajemy top.

    P.S. Gdzie robiłaś szkolenie? Pytam bo zauważyłam dużo podstawowych pytań z Twojej strony

    Nie każdy tutaj ma szkolenie, pomagamy mimo tego


  7. #482
    Wczytuje się Avatar Robaczek
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    okolice Włocławka
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    no właśnie nie każdy ma kurs ja narazie zaopatruje sie we wszystkie sprzęty potrzebne do pracy z akrylem i żelem, testuje a po zimie ruszam na kurs

  8. #483
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Robaczek to powodzenia w zbieraniu sprzętu! Jak będziesz potrzebować rad to pisz śmiało, wszyscy Ci pomożemy, tym bardziej, że dziewczyny na forum są prawdziwymi ekspertami
    Co do kursu- zanim pójdziesz zorientuj się czy dobrą szkołę wybierasz, czy ma ona wykwalifikowaną kadrę, zapytaj jaki certyfikat dostaniesz itd.
    Wiele informacji możesz też znaleźć w prasie dla stylistek paznokci- nawet krok po kroku opis jak zrobić dane zdobienie itd. Możesz zamówić prenumeratę, bądź np w Empiku lub tu na forum

  9. #484
    Szkoleniowiec Avatar Nails-Land
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Warszawa-Błonie/ Wrocław
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Dziewczyny ja tylko zapytałam. Teraz sprawa jest jasna. Robaczek nie ma kursu i kropka. Czasem dziewzyny tak trafią, że i po szkoleniu nie mają dostatecznie dużo wiedzy, stąd moje pytanie.
    Nie chciałam nikogo urazić
    Również służę pomocą

  10. #485
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Ciąg dalszy testów żeli i-nails od dobrej rady (paznokcie mają ponad 2 tygodnie):
    Otóż builder nie spełnił moich oczekiwań- a to oznacza, że wracam do żeli IBD.

    Żel builder i-nails
    nie sprawdza się kompletnie u osób "skubiących w paznokciach" itd- oczywiście ten test przeprowadzałam na sobie: pazury kruszą się, pękają (bez złamania- zwyczajne pęknięcie) przy kombinowaniu przy nich, co nie miało miejsca przy builderze IBD. Oczywiście paznokci nie robimy po to żeby je niszczyć, ale jasne jest też to, że mamy różne klientki i te bardziej nerwowe niestety grzebią pazurami i zębami przy naszych dziełach, tak więc w celu zadowolenia klientek staram się pracować na żelach, które są naprawdę wytrzymałe. Poza tym jeszcze jedna bardzo ważna kwestia- jest kompletnie NIEWYDAJNY w porównaniu z IBD... Jestem w szoku, bo po 2 tygodniach nie mam już większości opakowania przy takim samym natężeniu klientek jak zwykle, natomiast builder IBD starczył mi na dwa miesiące. Oczywiście mówię tu o gramaturze 50g/56g.

    Żel kamuflaż i-nails jest bardzo fajny, ma świetną konsystencję i idealnie sprawdza się przy frenchu, świetnie maskuje niedoskonałości i potrafi elegancko wydłużyć płytkę. Nie zrezygnuję z niego, ale nie będę go nakładać bez warstwy podkładowej żelu, bo "rozwarstwia się". Na paznokciu, na którym dałam kamuflaż bez podkładu żel odwarstwił się, ale na innym gdzie dałam podkład nic złego się nie stało.

    Żel quick finish i-nails hmmm... generalnie super nabłyszcza, po minucie jest całkowicie utwardzony, nie odpryskuje- więc łatwo, szybko i efektownie, ALE niestety nadal zabarwia się- nie aż tak mocno, ale jednak. Po przemyciu cleanerem lub zmywaczem (co najśmieszniejsze odkryłam to wczoraj) zabarwienia schodzą. Zostanę przy nim o ile będzie się prawidłowo komponował z builderem IBD.
    Ważna wiadomość dla osób, które twierdzą, że trzeba go przemywać, bo nie zastyga całkowicie: PAMIĘTAJCIE, ŻE PRZED JEGO NAŁOŻENIEM MATUJEMY/WYRÓWNUJEMY PAZURKA! Wtedy nie ma prawa nic się kleić.


    Podsumowując moje badania wykazały odnośnie buildera, iż za większą cenę o 100 zł jestem w stanie zrobić 6 razy więcej paznokci o wysokiej wytrzymałości niż za mniejszą, czyli bardziej opłaca się builder IBD zarówno pod względem ilości jak i jakości. Kamuflaż jest bezkonkurencyjny wizualnie, a nabłyszczacz jest wydajny, prosty w użyciu i efektowny.

    Reklamacji od klientek, którym robiłam tymi żelami (i-nails) jak na razie nie ma, oprócz teściowej, która złamała pazura.

  11. #486
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Katherine,zgadzam sie z Toba. Builder od DR jest jak dla mnie totalnie beznadziejny.Nigdy nie rozumialam jak mozna sie tym zelem zachwycac.Mało tego kiedys klientka ktorej robilam pazurki na formie tym zelem jak ubierala buty to od razu jej szczelil paznokiec-po prostu zlamal sie.Bylam w szoku. Nigdy wczesniej cos takiego mi sie nie przytrafilo nawet jak dopiero zaczynalam i nie mialam pojecia o istnieniu krzywej C i stresie.I powiem wiecej.Ostatnio jestem rozczarowana zelami od DR.Po zakupieniu calej serii fashion powiedzialam nigdy wiecej. Te kamuflaze z tej serii kompletnie nie spelniaja swojego zadania i kosztowaly duzo za duzo(pieniadze w bloto)
    Ostatnio mialam okazje pracowac na Modena Nails a w tej chwili pracuje na Ellio.Obie firmy nie dosc ze tansze to jeszcze jakosc naprawde jest super. Polecam Ci buildery z tych firm bo sa nieporownywalnie lepsze. No i covery tez super-lepsze od wszytskich coverow z I-nails razem wzietych

  12. #487
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Wiecie co ja już po prostu zaczynam się bać kombinować z innymi żelami... Po prostu wracam do korzeni i już. Wydałam kasę i się zawiodłam, niepotrzebnie kupowałam największą gramaturę....

  13. #488
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Cytat Napisał goszacz Zobacz post
    Katherine,zgadzam sie z Toba. Builder od DR jest jak dla mnie totalnie beznadziejny.Nigdy nie rozumialam jak mozna sie tym zelem zachwycac.Mało tego kiedys klientka ktorej robilam pazurki na formie tym zelem jak ubierala buty to od razu jej szczelil paznokiec-po prostu zlamal sie.Bylam w szoku. Nigdy wczesniej cos takiego mi sie nie przytrafilo nawet jak dopiero zaczynalam i nie mialam pojecia o istnieniu krzywej C i stresie.I powiem wiecej.Ostatnio jestem rozczarowana zelami od DR.Po zakupieniu calej serii fashion powiedzialam nigdy wiecej. Te kamuflaze z tej serii kompletnie nie spelniaja swojego zadania i kosztowaly duzo za duzo(pieniadze w bloto)
    Ostatnio mialam okazje pracowac na Modena Nails a w tej chwili pracuje na Ellio.Obie firmy nie dosc ze tansze to jeszcze jakosc naprawde jest super. Polecam Ci buildery z tych firm bo sa nieporownywalnie lepsze. No i covery tez super-lepsze od wszytskich coverow z I-nails razem wzietych
    Potwierdzam beznadziejność buildera. Kładziony na formę jest do bani. Po tygodniu odłazi jak masło Co do kamuflażu. Przeprowadziłam test na ellio i jestem w szoku. Nie wiem, jak się będzie trzymał, ale za cenę 19 zł za 15 ml jest IDENTYCZNY jak I-Nails masked za 25 zl. Przy tym jest gęściejszy i szybciej się utwardza. Kryje 100%. Opakowanie jest maleńkie, idealne na podróże i nic nie migruje, co niestety w maskedzie od Doberka jest nagminne. Skoro jest identyczny to po co przepłacać? Kupiłam z ellio jeszcze oliwkę za 3,50 ślicznie pachnie, diamond coata, zapach sliczny i ładnie nabłyszcza . I przypadkowo (opisywałam historię z klejem, którego nie zamawiałam) klej za 5,50 wygląda dziwnie, jest bardzo rzadki ale przyznam no mocny, że nie wiem co. A do tego 3 gratisy za 40 zł zakupów Polecam
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  14. #489
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    dajcie mi stronę tego sklepu, o którym piszecie.

  15. #490
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie




  16. #491
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    No i mam pierwszą reklamację od klientki. Wiecie co te żele to porażka. Przy IBD nigdy się takie cuda nie zdarzały. Aż wstyd. I to nowa klientka.... ehhhh jak się wkur* to zaraz pojade kupić IBD i tyle i na nich jej zrobię od nowa. Normalnie jestem wściekła. I tak zrobie, zbiorę się i jadę po żel.

    Jestem tak zła, że kosmos.

  17. #492
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Cytat Napisał katherinne Zobacz post
    No i mam pierwszą reklamację od klientki. Wiecie co te żele to porażka. Przy IBD nigdy się takie cuda nie zdarzały. Aż wstyd. I to nowa klientka.... ehhhh jak się wkur* to zaraz pojade kupić IBD i tyle i na nich jej zrobię od nowa. Normalnie jestem wściekła. I tak zrobie, zbiorę się i jadę po żel.

    Jestem tak zła, że kosmos.
    A co się dokładniej stało? Może to nie wina żelu? Jak budowałaś pazurka? Jeżeli szkielet robiłaś builderem to na pewno wina żelu, ale ja pracuję jednofazówką, pinkiem, maskedem, finishem i nie mam problemów. No i oprócz jednofazówki violet i extreme white-to porażka , nie utwardzają się, nawet w nowej lampie.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  18. #493
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    polecam produkty mistero milano. Parę dni temu dostałam już prezent z pod choinki i był to prezent w postaci produktów od MM. Już próbowałam na nich robić. Świetnie się trzymają, extra jakość żeli, konsystencja jak najbardziej ok. Nie zapowietrza się, nie bom-belkuje, Żel biały po prostu piękny. Oliwka pięknie pachnie.

    Ale jeden minus dam. Opakowanie może i ładne. Ale niestety te przykryweczki pod zakrętka są ciula-te, żel się z pod nich wylewa i cała zakrętka jest brudna przez to.

    Ale poza tym daje 5+

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  19. #494
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    A co się dokładniej stało? Może to nie wina żelu? Jak budowałaś pazurka? Jeżeli szkielet robiłaś builderem to na pewno wina żelu, ale ja pracuję jednofazówką, pinkiem, maskedem, finishem i nie mam problemów. No i oprócz jednofazówki violet i extreme white-to porażka , nie utwardzają się, nawet w nowej lampie.
    Robiłam żel na płytce, metodą taką jak zwykle- jak przez lata na IBD... i lipa. Kupiłam wczoraj mój ukochany strong builder i już nigdy nie będę kombinować z innymi żelami.
    Ten inails po prostu odprysnał. Najzwyczajniej w świecie i wiecie co? To była pierwsza klientka na żel na płytce, której robiłam na i-nails i najlepsze jest to, że odprysnał jej na drugi dzień heh... Oczywiście poprawkę już jej zrobiłam na IBD. Te którym robiłam przedłużenie nie zgłaszały nic jak na razie próćz teściowej jak pisałam wyzej.

    WSTYD!

    Jakby ktoś chciał kupić ten builder to zapraszam, dam ogłoszenie w odpowiednim dziale później.

  20. #495
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: Jakich produktów oraz firm nie polecacie?

    Polecam Ra, Golden, zel sunflower, dobrarada jakies pierdółki i i-nails black line
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  21. #496
    Rozkręcanko Avatar riczka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Czytałam już różne opinie żeli Neo Nail i Allepaznokcie ale nadal nie wiem czy pieczą w lampie. Ciężko mi wybrać , która firma będzie lepsza (potrzebuję żel przezroczysty). Wybrałam te 2 firmy ponieważ na jutro potrzebuje żel, a tylko te 2 firmy znajdują sie w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Proszę o pomoc! Pilnie, proszę.
    Może jeszcze noname ?
    Ostatnio edytowane przez riczka ; 27-12-2010 o 23:09

  22. #497
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ja uzywam roznych produktow takze alle paznokcie i jestem zadowolona jak rowniez klientki.

  23. #498
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ktoś już tu wspominał o Modena Nails... Nawet nie wiem skąd się o nich dowiedziałam, ktoś się zachwycał kamuflażem więc chciałam spróbować.. Kupiłam pierwszy raz produkty na allegro, na początku byłam wrogo nastawiona ale teraz... Miodek, mam od nich już prawie wszystko, bardzo tanie żele a doskonałe! Zwłaszcza ów kamuflaż bez którego nie wyobrażam sobie pracy! Mozna kupić sobie słoiczki 5ml i wyprobować, kosztują ok 10zł dają dużo gratisów, wysyłka jest tania i zawsze, ale to zawsze na czas polecam również ich formy - mega mocny klej i sztywne, co najlepsze ostatnio zamówiłam identycznie wyglądające u DR i to zupełnie co innego, klapa

  24. #499
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Zuzaneczko dobrze wiedzieć Dostałam pod choinkę lampe UV i mam zamiar zacząć zabawę z żelkami i właśnie chcę się zaopatrzyć w produkty modeny To fakt są bardzo tanie a jeśli mi nie podpasują to chociaż nie będę żałowała wydanych pieniążków

  25. #500
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    co do modeny to z czystym sumieniem moge polecic ich nablyszczacz, reszty nie znam (jeszcze )

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [fiberglass] Jakie firmy polecacie
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-06-2018, 15:59
  2. Jakie łyżworolki polecacie?
    By anchel in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 12:16
  3. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 10:01
  4. FAQ dla klientek oraz dla kursantek - jakie pytania?
    By nuki in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-10-2009, 18:44

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •