Strona 33 z 33 PierwszyPierwszy ... 232930313233
Pokaż wyniki 801 do 810 z 810

Temat: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

Nałogowiec Avatar tomaszka

Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

Nailsperfect, budowanie własnej marki to bardzo długotrwały proces. Konkurencja jest ogromna. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, ale proszę zwróć uwagę na pisownię. W Twoim poście są pewne błędy , mogące świadczyć, że może jesteś cudzoziemcem. Ale błąd ortograficzny na stronce sklepu : " żadki " nie usprawiedliwia i sprawił, że odebrałam firmę jako mało profesjonalną. Sorry...
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

Rozkręcanko

Do stylizacji paznokci- u mnie pierwsze skrzypce gra EM Nail przyklad na to, ze tani produkt nie oznacza gorszy a testowalam wiele lakierow żelowych, hybrydowych i najlepiej sprawują sie wlasnie te z EM nail trwale, nie sprawiaja problemow przy aplikacji i masa kolorow do wyboru

Debiutantka

Witajcie nigdzie nie znalazłam opini na temat żelow uv firmy kompleks urody, ciekawią mnie one, bo jest chyba 30ml za ok. 20zl, czy któraś z Was używa te żele? Co o nich sądzicie? Na YouTube jest filmik jak dziewczyna wykonuje paznokcie tymi zelami i powiem szczerze że bardzo ładnie wygląda.

Nałogowiec Avatar tomaszka

Ja używam żeli Kompleks Urody. Są naprawdę super. Trwałe , łatwo się nakłada i co najważniejsze ZERO pieczenia. Kupuje je u mnie w sklepie 30ml - 22zł.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

Debiutantka

Nai Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

Witam serdecznie. Jestem posiadaczką pięknych paznokci wykonywanych przez najwyraz świetną stylistke. Niestety mam straszny problem. W związku z tym Piszę do Pan z takim zapytaniem, może mi Panie pomogą. Otóż nabłyszczacz który używa moja stylistka sprawia że moje paznokcie sie brudzą bardzo już po tygodniu, jasne kolory na paznokciach są u mnie zakazane. Podpytalam stylistke czy mogłabym kupić żelowy nabłyszczacz i może to pomoże (ona używa kolorów hybrydowych z indigo i na to hybrydowego nabłyszczacza z firmy SPN). Odradziła mi żelowy nabłyszczacz gdyż hybryda zacznie pękać, moje pytanie brzmi, czy jest dla mnie jakikolwiek ratunek aby jasne paznokcie nie wyglądały u mnie po tygodniu jak po ciężkiej pracy w ogrodzie? Przyznam że kiedyś byłam u innej Pani i nie było tego problemu, niestety nie pamiętam na jakich produktach pracowała. Zrozumiem jeśli Panie nie odpisza, w końcu jakaś tam baba zadaje dziwne pytania w ogóle nie związane z tematem, ale to jedyna nadzieja żeby dowiedzieć się z bardzo dobrego źródła czy jestem skazana na same ciemne kolory. Pozdrawiam serdecznie.

Rozkręcanko

Z takich rzeczy, które ostatnio wbiły mi się w głowę, to atrapa kamery z czujnikiem ruchu przed dom Mieliśmy tak dużo różnych dziwnych sytuacji, że musieliśmy jakoś zareagować. Znajoma poleciła nam firmę Fonex, a Ci zaproponowali właśnie taką atrapę, mówiąc, że powinna zrobić robotę. No i zrobiła

Rozkręcanko

Ja moge spokojnie Wam polecic szczoteczke soniczna firmy Seysso: https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO...na-NOWOSC/2639 - to produkt z gornej polki, mercedes wsrod szczoteczek mozna by wrecz powiedziec. Nie dosc, ze czysci zeby, to jeszcze je wybiela oraz masuje dziasla. Naprawde czuc roznice w porownaniu do uzytkowania zwyklych szczoteczek.

Rozkręcanko

Dla nie najlepszym miejscem w Krakowie jest Centrum Lubostroń - Lubostroń 15 | Centrum Handlowe Kraków Ruczaj, Galeria Handlowa, Pasaż Handlowy
    Mają najlepsze ceny

Nałogowiec Avatar monkas

Proszę tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/herome-nai...cych-10ml.html Generalnie stawiajcie na jakość kosmetyków. O ile one będą odpowiednio dopasowane, to zauważycie zmianę na plus. Tylko nie spodziewajcie się, że od razu będzie cudownie. Duża zmiana wymaga również systematyczności.

Rozkręcanko

To ja polecę wam komplet garnków od https://gerlach.pl/garnki Miałam już przez te wszystkie lata wiele rodzajów garnków ale te są zdecydowanie najlepsze. Nie przypalają, nadają się do każdego rodzaju kuchenki, mam je już długo i wyglądają jak nowe. Więc warto je kupić, a mają też w ofercie inne kuchenne akcesoria.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)