Strona 21 z 33 PierwszyPierwszy ... 1117181920212223242531 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 501 do 525 z 816

Temat: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

  1. #501
    No to..wpadłam Avatar kasiek2501
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Dziewczyny to ja się z Wami podzielę nowością.
    Allseason to spółka – córka największego koncernu paznokciowego na świecie Starnail International.
    Jako sroczka oczywiście skusiłam się zamówiłam i wypróbowałam, nie wiem co prawda jeszcze jak z wytrzymałością tych żeli, natomiast ich konsystencja rewelacja. Dość gęste, ale samopoziomujące. Kolor kamuflażu jak dla mnie bajeczny, zawsze chciałam taki uzyskać i musiałam zalewać wszystko mlecznym żelem. Tu mam gotowy żel w sloiczku o idealnym kolorze. Biały jest fajny bo nie bije po oczach, ale tez nie jest mdly. Ja póki co mogę polecić. Niestety na razie nie mają jeszcze gotowej strony, ale można zamawiać telefonicznie a cenowo też wychodzi to bardzo korzystnie.


    Na pierwszym zdjęciu są to paznokcie bardzo króciutkie, obgryzane. Kamuflaż kladłam dość cienko i nie widać przejścia


  2. #502
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    PoOLECAM:
    ezflow (szczególnie akryle, chociaż żele też są dobre)
    ibd (superrrr)
    właśnie dostałam paczuszkę z "gelack'iem ibd" - do naturalnych pazórków jest super (tylko troszkę drogi), ale jeszcze nie przetestowałam jak się go zdejmuje (bo dopiero testuję na sobie i mamie)

    NIE POLECAM:
    żeli od dobrejrady (kolorówka nie zawsze się ładnie utwardza-zależy który kolor, a pozostałe jakoś mi nie pasują - czegoś im brakuje...)
    activa (kiedyś activ był o wiele lepszy, ale mam wrażenie że się zepsół, a w dodatku większość żeli piecze w lampie)

  3. #503
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Hej! Zastanawiam się nad coverem do moich krótkich, obgryzionych(niestety) paznokci... Wybrałam sobie trzy typy: silcare basic masked - Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna , elio cover pink - ellio.pl - Żel UV jednofazowy cover pink 15g , i modena - modena - ŻEL UV COVER, KAMUFLAŻ, MASKUJĄCY 15g (1388825667) - Aukcje internetowe Allegro
    Widziałam że wszystkie trzy były w tym temacie polecane. Teraz tylko pozostaje mi zapytać się - który jest najlepszy? Cena wszystkich jest bardzo podobna, bo nawet basic po doliczeniu przesyłki będzie kosztował 36zł. Chodzi mi też oczywiście o kolor, czy nie są za ciemne, za jasne, albo jeszcze jakieś. Mi najbardziej podoba się modena, ale czekam na Wasze opinie.
    Nie wiedziałam za bardzo do jakiego to tematu napisać, w razie czego proszę o przeniesienie.

  4. #504
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    MODENA numer 1
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  5. #505
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Dla mnie też Modena
    Kolor nie za ciemny i bardzo ładnie kryje
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  6. #506
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    a czy któraś z was ma doświadczenie z tymi trzema kamuflażami i może porównać mi konsystencje

  7. #507
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    O to myślałam tak samo A ten kolor wychodzi tak jak na tych zdjęciach w aukcji? Bo w pudełku taki jakiś ciemny mi się wydaje...
    A i myślałam jeszcze o tym żelu - modena - ŻEL UV MLECZNO-RÓŻOWY JEDNOFAZOWY 5g (1388125073) - Aukcje internetowe Allegro Dobry jest? Słyszałam że modena ogólnie ma dobre żele - to prawda?

  8. #508
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Sun, to prawda, nie wiem jak akryle, ale żele mają naprawdę dobre. Cover wychodzi na paznokciu dokładnie tak jak na tym zdjęciu z aukcji (w pojemniczku zawsze wydają się ciemniejsze). Jeśli chodzi o ten żel z linka, to nie nie będzie dobrze krył, bo to nie jest cover, tylko będzie dawał taki efekt takiego zamglonego cleara No i 5 ml to mało, ale jakbyś się zdecydowała to na próbę jest ok
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  9. #509
    Rozkręcanko Avatar alimka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Czesc dziewczyny.Jakiej firmy cleaner możecie polecić? Chodzi by dokladnie zmywal warstwę by paznokieć nie pozostawal lepki(wiecie o co chodzi)

  10. #510
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    wystarczy używać jednego dobrze na sączonego wacika do jednego co najwyżej dwóch paznokci i każdy powinien dać radę





  11. #511
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ta lepka warstwa to warstwa dyspresyjna do tego wystarczy zwykły spirytus salicylowy lub alkohol izopropylowy. Ja mam to drugie i świetnie się spisuje
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  12. #512
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Olcia właśnie chodziło mi dokładnie o taki efekt Dlatego chyba też kupię go na spróbowanie A używał ktoś już go? Ładnie wygląda, nie podpowietrza się?

  13. #513
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    a czy któraś z was ma doświadczenie z tymi trzema kamuflażami i może porównać mi konsystencje ellio, modena i basic

  14. #514
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    czy to nie powinno być w wątku o coverach?
    a jeśli chodzi o produkty i firmy jakie polecamy, to mariposa ma bardzo fajne żele. Kolorówka extra, dużo pigmentu no i cena zadowalająca I żele 1-fazowe też świetne, bardzo fajna konsystencja i chyba przerzucę się na żele tej firmy
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  15. #515
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Mariposa? Weszłam na ich stronę i mają naprawdę tanie żele... 20zł za 15ml covera! Używa ich już ktoś z forum? Może polecić?

  16. #516
    Rozkręcanko Avatar alimka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Askar wiem ,ze ta warstwa to warstwa dyspresyjna.Robię pazurki juz 4 rok dlatego też poszukuję dobrego cleanera.Wczesniej uzywalam z Nail Selection muszę przyznać ze jest bardzo dobry ale drogi ,potem kupilam z SF i nie byl juz taki super więc chcialam sie Was dziewczyny poradzić w tej sprawie.Pozdrawiam

  17. #517
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Alimka, widziałam, że jesteś nowa i po sposobie jak opisałaś tę warstwę nie sądziłam, że znasz jej nazwę, chciałam pomóc w nazewnictwie
    A kiedyś też używałam SF i nie byłam do końca zadowolona, teraz alkohol izopropylowy najlepiej jak dla mnie się spisuje- jedyny minus to ten zapach, ale cóż, z tego tylko powodu bez sensu zmieniać.
    Życzę powodzenia w znalezieniu cleanera
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  18. #518
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    jeśli mam być szczera to ja używam najtańszych cleanerów, bo i tak dają świetnie radę- nie patrz po firmach, bo zazwyczaj w składzie jest izopropanol lub na spirytusie, także dobór cleanera to naprawdę nie problem. Każdy będzie dobry, który został dopuszczony do obrotu.

    Poza tym mam pytanko do dziewczyn prowadzących salony- czy sanepid odnośnie cleanerów nie ma zastrzeżeń? Bo mam ochotę kupić 5 litrowy izopropanol na allegro i nie wiem czy nie będzie problemów, poza tym zawsze mogę przelać do butelki cleanera z tym samym składem, ale chodzi mi o to czy jeśli chodzi o przepisy to czy tak może być? Bo na zwykłym izopropanolu nie pisze, że jest specjalnie do pazurów czy coś...

  19. #519
    Rozkręcanko Avatar alimka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    dzięki dziewczyny za odpowiedz No tak ,jestem nowa na tym forum i jeszcze nie zdązyłam sie przywitać ale obiecuję ,ze to nadrobię.

  20. #520
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ja używam żeli perfect lady i silcare . Nie mam z nimi problemów. Odtłuszczacz ,primer z Perfect Lady.

  21. #521
    Nałogowiec Avatar trendy77
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    okolice krakowa
    Postów
    662

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    ja tylko moge sie wypowiedziec na temat ellio uwazam ze to najlepszy cover swietnie sie trzyma ma rewelacy kolor,w skali od 1-10 daje 9,5 na fotce pazurki zrobione tym coverkem,wczesniej uzywałam maskeda od dobrej rady ale był za ciemny i musiałam go rozjasniac


    ‎"Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko.
    Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie''

  22. #522
    No to..wpadłam Avatar paula99996
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    nowy dwór maz
    Postów
    138

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    hej dziewczyny ja często pracuję na produktach firmy nail design i z czystym sumienie polecam akryle bo się ładnie trzymają płytki

  23. #523
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    ja mialam Ellio, Modene i Basic

    kolorystyka naprawde bardzo bardzo podobna ale:

    Basic - zalewał skórki, za rzadka konsystencja
    Ellio - chyba troszkę jaśniejszy niż Modena, gęstszy niż Basic
    Modena - odpowiednio dla mnie gęsta, kolor super, ładnie kryje niedoskonałości i ma jaładniejsze opakowanie z którego nic nie kipi
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  24. #524
    Wczytuje się Avatar Magdalena
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    katherinne, Twoje badania wydały mi się tak przekonujące, że ja - największa fanka i-nailsa, kupiłam wczoraj żele IBD
    Na i-nailsie pracuję od dawna i jak dotąd byłam z niego w pełni zadowolona, ale.....ostatnio miałam dwa przypadki pęknięcia paznokcia u klientek. Niby tylko małe ryski, ale to jednak nie powinno się zdarzać. Twoje testy dały mi do myślenia i postanowiłam je powtórzyć na własną rękę (nomen omen). Zaraz wczoraj wypróbowałam IBD na koleżance i moja pierwsza uwaga jest taka - IBD ma całkiem inną konsystencję dzięki której nie zalewa skórek. Po utwardzeniu jest dużo twardszy od i-nailsa. O trwałości na razie nie mogę nic powiedzieć, ale podzielę się uwagami po dalszych próbach i obserwacjach.
    W każdym razie dziękuję Ci za inspirację

    proszę o ukrywanie tak dużych cytatów/ Emila

  25. #525
    Rozkręcanko Avatar poolciaa
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice Gdyni
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Moim zdaniem jesli chodzi chodzi o cover - EFexclusive - rewelacja dobrze kryje, poziomuje sie swietnie i dobrze sie rozprowadza.
    biały żel - extream white NSI - biel jest tak świeza i taka wyrazista,ze nawet po dwoch tygodniach wyglada jak zaraz po zalozeniu
    oczywiscie nablyszczacz Glaze 'n' Go NSI - powoduje,ze paznokcie maja polysk nawet po 3 tyg taki jak na poczatku! rewelka
    jesli chodzi o akryl to na pewno Entity (chociaz jest drogi)
    no i NSI polecam!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [fiberglass] Jakie firmy polecacie
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-06-2018, 15:59
  2. Jakie łyżworolki polecacie?
    By anchel in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 12:16
  3. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 10:01
  4. FAQ dla klientek oraz dla kursantek - jakie pytania?
    By nuki in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-10-2009, 18:44

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •