Strona 33 z 33 PierwszyPierwszy ... 232930313233
Pokaż wyniki 801 do 816 z 816

Temat: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

  1. #801
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Nailsperfect, budowanie własnej marki to bardzo długotrwały proces. Konkurencja jest ogromna. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, ale proszę zwróć uwagę na pisownię. W Twoim poście są pewne błędy , mogące świadczyć, że może jesteś cudzoziemcem. Ale błąd ortograficzny na stronce sklepu : " żadki " nie usprawiedliwia i sprawił, że odebrałam firmę jako mało profesjonalną. Sorry...
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  2. #802
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Do stylizacji paznokci- u mnie pierwsze skrzypce gra EM Nail przyklad na to, ze tani produkt nie oznacza gorszy a testowalam wiele lakierow żelowych, hybrydowych i najlepiej sprawują sie wlasnie te z EM nail trwale, nie sprawiaja problemow przy aplikacji i masa kolorow do wyboru

  3. #803
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Witajcie nigdzie nie znalazłam opini na temat żelow uv firmy kompleks urody, ciekawią mnie one, bo jest chyba 30ml za ok. 20zl, czy któraś z Was używa te żele? Co o nich sądzicie? Na YouTube jest filmik jak dziewczyna wykonuje paznokcie tymi zelami i powiem szczerze że bardzo ładnie wygląda.

  4. #804
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ja używam żeli Kompleks Urody. Są naprawdę super. Trwałe , łatwo się nakłada i co najważniejsze ZERO pieczenia. Kupuje je u mnie w sklepie 30ml - 22zł.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  5. #805
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    1

    Nai Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Witam serdecznie. Jestem posiadaczką pięknych paznokci wykonywanych przez najwyraz świetną stylistke. Niestety mam straszny problem. W związku z tym Piszę do Pan z takim zapytaniem, może mi Panie pomogą. Otóż nabłyszczacz który używa moja stylistka sprawia że moje paznokcie sie brudzą bardzo już po tygodniu, jasne kolory na paznokciach są u mnie zakazane. Podpytalam stylistke czy mogłabym kupić żelowy nabłyszczacz i może to pomoże (ona używa kolorów hybrydowych z indigo i na to hybrydowego nabłyszczacza z firmy SPN). Odradziła mi żelowy nabłyszczacz gdyż hybryda zacznie pękać, moje pytanie brzmi, czy jest dla mnie jakikolwiek ratunek aby jasne paznokcie nie wyglądały u mnie po tygodniu jak po ciężkiej pracy w ogrodzie? Przyznam że kiedyś byłam u innej Pani i nie było tego problemu, niestety nie pamiętam na jakich produktach pracowała. Zrozumiem jeśli Panie nie odpisza, w końcu jakaś tam baba zadaje dziwne pytania w ogóle nie związane z tematem, ale to jedyna nadzieja żeby dowiedzieć się z bardzo dobrego źródła czy jestem skazana na same ciemne kolory. Pozdrawiam serdecznie.

  6. #806
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Z takich rzeczy, które ostatnio wbiły mi się w głowę, to atrapa kamery z czujnikiem ruchu przed dom Mieliśmy tak dużo różnych dziwnych sytuacji, że musieliśmy jakoś zareagować. Znajoma poleciła nam firmę Fonex, a Ci zaproponowali właśnie taką atrapę, mówiąc, że powinna zrobić robotę. No i zrobiła

  7. #807
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ja moge spokojnie Wam polecic szczoteczke soniczna firmy Seysso: https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO...na-NOWOSC/2639 - to produkt z gornej polki, mercedes wsrod szczoteczek mozna by wrecz powiedziec. Nie dosc, ze czysci zeby, to jeszcze je wybiela oraz masuje dziasla. Naprawde czuc roznice w porownaniu do uzytkowania zwyklych szczoteczek.

  8. #808
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Dla nie najlepszym miejscem w Krakowie jest Centrum Lubostroń - Lubostroń 15 | Centrum Handlowe Kraków Ruczaj, Galeria Handlowa, Pasaż Handlowy
    Mają najlepsze ceny

  9. #809
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Proszę tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/herome-nai...cych-10ml.html Generalnie stawiajcie na jakość kosmetyków. O ile one będą odpowiednio dopasowane, to zauważycie zmianę na plus. Tylko nie spodziewajcie się, że od razu będzie cudownie. Duża zmiana wymaga również systematyczności.

  10. #810
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    To ja polecę wam komplet garnków od https://gerlach.pl/garnki Miałam już przez te wszystkie lata wiele rodzajów garnków ale te są zdecydowanie najlepsze. Nie przypalają, nadają się do każdego rodzaju kuchenki, mam je już długo i wyglądają jak nowe. Więc warto je kupić, a mają też w ofercie inne kuchenne akcesoria.

  11. #811
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    No weź przestań..... Długie paznokcie mogą byc bardzo wygodne i wszystko zalezy od przyzwyczajenia. Jesli dziewczyna jest przystosowana do długich paznokci to wręcz krótkie paznokcie mogą nie być dla niej wygodne Poza tym dużo tutaj zależy od tego czy są to naturalne paznokcie czy mamy na nich hybryde czy żel. Hybryda znacznie je wzmacnia tak wiec mozna je o wiele łatwiej zapuscić. Polecam zastanowić sie ogólnie nad takim zestawem do paznokci: https://darmarsklep.pl W sklepie maja sporo zestawów od dobrych marek w promocjach. Nie jest to drogie, a mozna dzięki temu zaoszczędzić sporo kasy

  12. #812
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Z moich ostatnich nowinek zachwycił mnie top coat z Eveline. Byłam zaskoczona, że oprócz tego że jest top coatem to jest też... wysuszaczem do lakieru i odżywką do paznokci! Produkt zastępujący trzy kosmetyki, dla mnie rewelacja, spora oszczędność kasy i czasu

  13. #813
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    W takim razie polecę tutaj kilka akcesoriów
    pilnik do paznokci Sleek - maja dobrą gradację, jest wiele rodzajów tak wiec mozna dobrać dla siebie odpowiedni kształt pilnika, jak również pozwalają na szybsza pracę
    bloki polerskie Hi Hibirid - szczególnie do matowienia paznokci przed malowaniem, ale mozna nimi również zrobić matowe paznokcie bez konieczności posiadania odpowiedniego topu
    no i całkiem niezłe pilniki ma Semilac, aczkolwiek są dość drogie

    Jesli chcecie wszystko kupić w jednym miejscu, zerknijcie sobie do Cocolita: https://www.cocolita.pl/pilniki-i-polerki W sklepie jest szeroki wybor.

  14. #814
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    W dzisiejszych czasach nie możemy z pewnością narzekać na brak możliwości. Producenci prześciagają się w oferowaniu co raz to nowszych produków. Wszystko za sprawą rosnący z roku na rok standardów. Każda kobieta chce być przecież jak najbardziej piękna i jest to bardzo pozytywne. Pytanie jakie trzeba sobie natomiast zadać, to jakie rozwiązania wybrać? Zdaniem wielu moich koleżanek to firma Indigo Nails - https://www.indigo-nails.com/lakiery-hybrydowe ma najlepszej jakości materiały do robienia manicure, nawet w domowych warunkach. Można śmiało powiedzieć, że ich użycie to gwarancja sukcesu bo nawet w początkowej fazie nauki można dzięki nim uzyskać rewelacyjne efekty.

  15. #815
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Szczerze mówiąc ciężko jest natrafić na coś odpowiedniego, ogólnie sama mam w planach znaleźć dla siebie dobrą ofertę

  16. #816
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Jeśli chodzi o kolory to w przeszłości bardzo lubiłam intensywne odcienie. Ostatnio jednak zaczęłam stawiać na spokojne kolory, w ktorych czuję się lepiej. I które pasują do większości stylizacji.
    Lubię na przykład czerń, która pasuje na każdą porę roku.

    W połączeniu ze złotem wyglada elegancko i nadaje się również na specjalne okazje:
    https://hotelsgratis.pl/czarne-pazno...-i-inspiracje/

    Na stronie jest wiele inspiracji

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 18 users browsing this thread. (0 members and 18 guests)

Podobne wątki

  1. [fiberglass] Jakie firmy polecacie
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-06-2018, 16:59
  2. Jakie łyżworolki polecacie?
    By anchel in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 13:16
  3. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 11:01
  4. FAQ dla klientek oraz dla kursantek - jakie pytania?
    By nuki in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-10-2009, 19:44

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •