Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 816

Temat: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

  1. #26
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie a jaki liquid??

    może zdradzicie doświadczone koleżanki jakiego liquidu do akryli używacie? Zależałoby mi na takim, który tak okropnie nie śmierdzi
    Widziałam na Allegro liquidy UV bezwonne - ale nie mają najlepszej opinii
    Poradźcie coś dobrego ...z góry dzięki

  2. #27
    Rozkręcanko Avatar Ola
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    60

    Domyślnie

    a mi sie obila o uszy ta nazwa ale nic wiecej

  3. #28
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie

    ja również używam produktów firmy sun flower

  4. #29
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Dziewczyny robie french tylko na clear tipsie do tej pory i chcialabym sprobowac tipsow french z glebokim usmiechem. Sa takie tipsy dobrej jakosci na allegro? Nigdy tam nie zamawiam nic do paznokci ale te tipsy bede probowac na mamie wiec mozna zaryzykowac. Ale nie wiem od kogo zamowic zeby nie pekaly. I na allegro maja po 9,90 - 100szt a moja dostawcy ktorzy mnie zaopatruja maja duze pudelka. Polecicie cos? Chce sobie troche ułatwic prace.

  5. #30
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie

    Cytat Napisał Evelina.J Zobacz post
    Dziewczyny robie french tylko na clear tipsie do tej pory i chcialabym sprobowac tipsow french z glebokim usmiechem. Sa takie tipsy dobrej jakosci na allegro? Nigdy tam nie zamawiam nic do paznokci ale te tipsy bede probowac na mamie wiec mozna zaryzykowac. Ale nie wiem od kogo zamowic zeby nie pekaly. I na allegro maja po 9,90 - 100szt a moja dostawcy ktorzy mnie zaopatruja maja duze pudelka. Polecicie cos? Chce sobie troche ułatwic prace.
    Robiłam kiedys na tego typu tipsach (jeszcze przed ukonczeniem kursu)
    i jezeli miałabym Ci polecic to z sun flouers maja tipsy french z glebokim usmiechem tylko ze one sa bez progu czyli nie maja kieszonki.Tipsy sa dobrej jakosci i nie pekaja ,nie sa tez ciezkie do obrobki.
    W załaczeniu daje zdjecie tylko sie nie smiac bo to sporo przed ukonczeniem kursu

  6. #31
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Czy te tipsy sie tylko matowi jezeli nie maja kieszonki?

  7. #32
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie

    Podaje link :
    TIPSY FRENCH GŁĘBOKI UŚMIECH 120szt. SUN FLOWER (625240712) - Aukcje internetowe Allegro

    Postepujesz tak jak przy kazdych innych tipsach.Tylko jest utrudniona praca bez kieszonki poniewaz nie widzisz i nie poczujesz do jekiego momentu ma dojechac(zaczepic) tips do naturalnego paznokcia.I nie zrownujesz mocno progu tipsa zeby nie było zbytnio przepiłowany bo bedzie roznica.

    ---------- Dodano o godzinie 17:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:03 ----------

    No chyba ze juz sa z kiszonka .Ale jak ja zakupywałam to nie było.Musiałabys wysłac e-maila z zapytaniem .

  8. #33
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał goniaczekkk Zobacz post
    mi sie wlasnie konczy zelik i kolezanka namawia mnia na Nails Design czy jakos tak, sprawdzialm w interneciku i ta firma jest cos.. tania jesli chodzi o zelki czy ktos ma na ich temat jakies zdanie musze zaznaczyc ze fakt nie przeplace za zel bo po prostu nie stac mnie za to, robie pazurki glownie sobie a jesli juz kolezanka to pokrywaj mi tylko koszty ozdob...
    nie jestem moze znawcą ale zamawialam z tej firmy zestaw startowy z lampa a za jakieś 2 tygodnie zele i zawsze w paczce coś brakowało albo żle przysłali a żele tez są kiepskie jak dla mnie .

  9. #34
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Dziewczyny moja kolezanka stosuje ten żel. Placi 50zł i mow ze jest dobry i sie nie zapowietrza. Ktos z was go uzywa Prosze o opinie. Ona jednofazowy clear. Mowi ze ladnie sie poziomuje

  10. #35
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa14 Zobacz post
    nie jestem moze znawcą ale zamawialam z tej firmy zestaw startowy z lampa a za jakieś 2 tygodnie zele i zawsze w paczce coś brakowało albo żle przysłali a żele tez są kiepskie jak dla mnie .
    Nie polecam

  11. #36
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    ja kupiłam wlasnie ten zestaw zostal mi on polecony tydzien temu przetestowalam zele na sobie i jak narazie nic sie nie dzieje z czystym sumieniem moge polecic tipsy jak dla mnie tez sa dobre ladnie sie opracowuja wystarczy przejechac kilka razy pilnikiem i przejscie jest zniwelowane.jedna wada jest to ze zel budujacy jest za rzadki. a jesli chodzi o braki w paczkach to ja dla bezpieczenstwa zawsze biore przesylke pobraniowa i jak kurier przynosi to otwieram przy nim i sprawdzam czy jest kompletna.

    ---------- Dodano o godzinie 11:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:11 ----------

    i jeszcze chcialam dodac ze tak naprawde to wszystko zalezy od stylistki podam przyklad. bedac na kursie kolezanka robila mi paznokcie i uzywala zeli IBD sa to dobre jakosciowo produkty a jednak po kilku dniach zel zaczal mi sie zapowietrzac i wszystko zaczelo odchodzic podczas kapieli jeden paznokiec mi odpadl i tak naprawde w 50% to praca stylistki a druga polowa to jakosc produktow.
    Ostatnio edytowane przez Pati88 ; 07-05-2009 o 11:17

  12. #37
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    a co powiecie o firmie "Perfect lady"
    SZCZĘŚLIWA

  13. #38
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    duzo o nich slyszalam,ale raczej nic pozytywnego.
    sama jaszcze nic od nich nie mialam

  14. #39
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Dlatego sie właśnie pytam , bo znajoma kosmetyczka mi je poleca, ale nie wiem czy nie po złości mi mówi-bo to konkurencja Moze , ktoś sie wypowie co pracuje na tej firmie "Perfect lady"
    SZCZĘŚLIWA

  15. #40
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    no wlasnie mnie by tez to ciekawilo,
    z tego co mi Kami mowila,a jest przedstawicielka tu na Niemcy,to nie maja secikow probnych,a nie bede kasy wydawac,jesli nie jestem ich pewna.
    no to poczekamy moze ktoras pracuje na ich produktach tu z forum i podzieli sie opinia

  16. #41
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    ja w ogole nie znam tych marek, co do zeli budujacych, nablyszczaczy itp jestem wierna swojej marce, pilniki czy tipsy to roznie bywa, wczesniej tipsy kupowalam drogie dobrej marki ale potem sprobowalam zwykle po prostu tam gdzie skladalamzamowienia po moje produkty bralam tipsy (glownie mleczne) zwykle tanie i powiem wam ze jeszcze nie bylam zawiedziona, tylko do tipsow bialych, french trzeba uwazac i sprawdzic
    mam mlodsza siosre ktora rowniez robi pazorki, ona czest sie zaopatrywala w sun.F i byla zadowolona,, ja raczej poczekam na wasze komentarze to moze i zdecyduje sie na zamiane marki

  17. #42
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    a czy pracowala ktoras z Was na żelach tej firmy Color gel UV 15g : : Żele uv kolorowe : Technika żelowa - Splendore.pl pytam bo u mnie jest jedyny sklep z akcesoriami do paznokci i sa wlasnie produkty tylko tej firmy.

  18. #43
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nętkowo
    Postów
    25

    Domyślnie

    co sądzicie o firmie kayla mają 500 szt tipsów za 29.90:/ nie wiem czy warto je kupic...?

  19. #44
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Dziewczyny zaproponujcie dobry zel w cenach 50-60 zł 30ml ktory nie potrzebuje użycia bondera (nie lubie sie w bonder bawic). Mieszkam w malym miescie i slysze ze dziewczyny robia w domach za 30 zl Tipsy
    Ostatnio edytowane przez Evelina.J ; 11-05-2009 o 19:18

  20. #45
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    Cytat Napisał Evelina.J Zobacz post
    Dziewczyny zaproponujcie dobry zel w cenach 50-60 zł 30ml ktory nie potrzebuje użycia bondera (nie lubie sie w bonder bawic). Mieszkam w malym miescie i slysze ze dziewczyny robia w domach za 30 zl Tipsy
    Ja mogę polecic nasz żelik 50zł tylko u nas to 15ml Ale myślę że była byś zadowolona z niego

    co do tipsów polecam z głębokim uśmiechem nasza Infinity ( sa z tunelem) 250szt-35zł. Są bardzo elastyczne

  21. #46
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sweet-ka Zobacz post
    Ja mogę polecic nasz żelik 50zł tylko u nas to 15ml Ale myślę że była byś zadowolona z niego

    co do tipsów polecam z głębokim uśmiechem nasza Infinity ( sa z tunelem) 250szt-35zł. Są bardzo elastyczne
    Nasz zelik czyli Gdzie go znajde i te tipsy

  22. #47

  23. #48
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Dzięki szefie

    // proszę bardzo

  24. #49
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał goniaczekkk Zobacz post
    a co mi tam warto sprobowac
    Zajrzyj w wątek ,, których firm nie polecacie" przed chwileczką tam pisałam i sama zobaczysz jaką opinie ma nails-desing

    ---------- Dodano o godzinie 10:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:28 ----------

    Cytat Napisał ulala10 Zobacz post
    Robiłam kiedys na tego typu tipsach (jeszcze przed ukonczeniem kursu)
    i jezeli miałabym Ci polecic to z sun flouers maja tipsy french z glebokim usmiechem tylko ze one sa bez progu czyli nie maja kieszonki.Tipsy sa dobrej jakosci i nie pekaja ,nie sa tez ciezkie do obrobki.
    W załaczeniu daje zdjecie tylko sie nie smiac bo to sporo przed ukonczeniem kursu
    Tipsy gotowe french są chyba dobre dla kobie, które mają naprawdę bardzo dłuuuga naturalną plytkę bo inaczej wygląda to nie ładnie a jak z głęboką linią uśmichu to hm....nie wiem

    ---------- Dodano o godzinie 10:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:30 ----------

    Cytat Napisał Evelina.J Zobacz post
    Dziewczyny moja kolezanka stosuje ten żel. Placi 50zł i mow ze jest dobry i sie nie zapowietrza. Ktos z was go uzywa Prosze o opinie. Ona jednofazowy clear. Mowi ze ladnie sie poziomuje
    A miałam właśnie pisać o tej firmie...
    Pracuje na ich żelach już 2 lata( ale też oczywiście próbowałam innych firm) i naprawdę są super, bynajmniej jak za taką cenę, i wiem że jesli zrobie błąd to jest moja wina, np zapowietrzenie...
    Nie jestem tutaj profesjonalistką taka jak nasze koleżanki Instruktorki ale nawet podam przykład...
    Piszę z Anią i pytam jakich produktów uzywa, napisała że właśnie tej najdrozszej Etnity więc zapytałam jaką by polecała w miare dobrej cenie...
    i ku mojemu zdziwieniu Ania zapytała czy znam firmę allepaznokcie, nie byłam pewna więc przesłałam link i okazało się że właśnie obie myślimy o jednej i tej samej firmie, właśnie o żelach allepaznokcie
    Powiem Wam, że ta hurtownia mieści się w Łodzi, byłam tam osobiscie i naprawdę byłam pod wielkim wrażeniem, wszyskie ozoby poukładane w osobnych pojemniczkach, tak czysciutko mam bardzo pozytywne wrazenie z wizyty u nich a właścicielka Magda Szwewczyk powiedziała, że już niejedna stylistka robiąca paznokcie na firmie SUN FLOWER spróbowała ich żeli( ale oczywiscie po długich namowach) i były bardzo miło zaskoczone
    Skład żeli allepaznokcie jest z tego co mi powiedziała P.Magda taki sam jak z SUN FLOWERA, i firma allepaznokcie też sprzedaje na allegro pod nickiem "magdaszewczyk"
    Kolejny przykład: przyjechał do nas, do salonu przedstawiciel firmy I.C.P nie wiem czy słyszałyscie o tej firmie, chłopak kurcze wiedzę jak na przedsawiciela posiadał ogromną i pyta mnie czy wiem jak sprawdzić żeby tipsy były dobre jakosciowo, wiec mówie, że wiem i wziął do ręki mojego tipsa, złamał i powiedział, ze naprawde nie sa złe a jak dodatkowo usłyszał cene to widziałąm, że sam doznał lekkiego szoku bo jest róznica 500szt za 39zł a 120zł( dodam, że tipsami stało sie dokładnie to samo, co z jego tipsem za tak dużą cene)
    Link do konta allepaznokcie(ALLEGRO)
    M&M*tipsy szklane 500szt*krótka kieszeń+klej (640840174) - Aukcje internetowe Allegro

    Link do sklepu internetowego

    allepaznokcie.pl

    Chyba jak w każdej firmie znajdzie się,, czarna owca" tak też w niej np jak kiedyś próbowałam na szblonie zrobić, to szablony słabo trzymają klej ale reszta naprawdę super

    ---------- Dodano o godzinie 10:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:47 ----------

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    na samym poczatku pracowalam na ra nails i na prawde super sie sprawdzal z euro fashion a juz od trzech lat na entity jest swietna choc akryl z ich serii jet szybkoschnacy i seria tych produktow nie nalezy do najtanszych chyba jest najdrozsza marka na rynku paznokciowym..akryle kolorowe mam z new nailsa i ra nails,a najwieksza game ozdob do paznokci moge smialo polecic new nailsa,zadna firma nie posiada takiego wyboru w ozdobach jak oni..po prostu maja tam wszystko a od kolorow az roi sie w oczach..choc akryli i liquidow z new naila do przedluzania paznokci nie polecam,szybko zolkna...
    Aniu jeśli trafisz na nasz temat do wypowiedz swoje zdanie o firmie allepaznokcie

  25. #50
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    na samym poczatku pracowalam na ra nails i na prawde super sie sprawdzal z euro fashion a juz od trzech lat na entity jest swietna choc akryl z ich serii jet szybkoschnacy i seria tych produktow nie nalezy do najtanszych chyba jest najdrozsza marka na rynku paznokciowym..akryle kolorowe mam z new nailsa i ra nails,a najwieksza game ozdob do paznokci moge smialo polecic new nailsa,zadna firma nie posiada takiego wyboru w ozdobach jak oni..po prostu maja tam wszystko a od kolorow az roi sie w oczach..choc akryli i liquidow z new naila do przedluzania paznokci nie polecam,szybko zolkna...
    a czy z nailsa jedno fazówka jest dobra bo ja tylko na jednofazówce pracuję czy wykonam na niej pazurki na formie, i czy maj a 1 czy więcej rodzi jednofazówki co byś mi poleciła

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [fiberglass] Jakie firmy polecacie
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-06-2018, 16:59
  2. Jakie łyżworolki polecacie?
    By anchel in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 13:16
  3. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 11:01
  4. FAQ dla klientek oraz dla kursantek - jakie pytania?
    By nuki in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-10-2009, 19:44

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •