Strona 23 z 33 PierwszyPierwszy ... 13192021222324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 551 do 575 z 816

Temat: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

  1. #551
    Debiutantka Avatar moniiikaa
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?


  2. #552
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Cytat Napisał Justynkape88 Zobacz post
    Wnioskuję, że najlepiej kupić żel firmy "sun flower". Czytałam kiedyś o tej marce i w ankiecie zajęła pierwsze miejsce. Ale to tylko dotyczyło żelu. Klej oraz tipsy tez maja dobrej jakości? (pytam dla upewnienia).
    Na allegro mają żele jedno-, dwufazowe... Tych zeli, których używałam do dziś były uniwersalne...
    Czy nie używając bondera źle robię? Na kursie na którym byłam, stylistka tłumaczyła, że bonder należy położyć na płytkę a potem zetrzeć. I tyle. Potem dezynfekcja. Jak dla mnie bez sensu ponieważ przetłumaczyłam etykietkę włoską na której wyraźnie było napisane, że bonder należy utwardzić w lampie. Robiłam tak w domu ale widocznie był kiepskiej jakości bo przyczynił się do odpryskiwania żelu. Gdy przestałam stosować bondera tylko (tak jak wspomniałam we wcześniejszym wpisie) prawidłowo spiłowałam, zmatowiłam płytkę paznokcia i tylko zdezynfekowałam to żel zaczął się mocno trzymać.
    A tak na marginesie podziękowania dla tych, które znalazły dla mnie chwilkę czasu i odpisały.

    Justynko zapraszam do sklepu - wyjaśnimy Ci jak używać bondera a także powiemy o nowościach. Zapraszamy.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  3. #553
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Lublin
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Jaką firmę polecacie jeśli chodzi o tipsy french (białe) z krótką kieszonką? tanie i dobre. Zwykle w tych sprawdzonych firmach mają głownie z długą kieszonką niestety...
    Pozdrawiam

  4. #554
    No to..wpadłam Avatar Anna Gorońska
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Mrowino k.Poznania
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    ja używam bez kieszonki białych z entity..są na prawdę rewelacyjne..piękny uśmiech...ale chyba nie nalezą do najtańszych...

  5. #555
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Wydaje mi się, że najczęściej spotykane są tipsy białe z krótką kieszonką. Ja z długą przy frenchowych się jeszcze nie spotkałam. Justynka kup sobie z SUN FLOWER elastyczne, dobra jakość cena przystępna. Są z krótką kieszonką albo z głęboką linia uśmiechu - czyli bez kieszonki. No i daleko nie musisz szukać.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  6. #556
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Lublin
    Postów
    5

    Wink Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Droga Tomaszko, dzisiaj miałam przyjść do Ciebie do sklepu ale tak się zbieram jak przysłowiowa sójka..., zawsze coś po drodze trzeba pozałatwiać i nie mogę dojść
    Siostra ostatnio zamówiła tipsy french firmy Modena przez internet. na stronce nie było określone z jaką kieszonką... Gdy przysłali, okazało się, że to te z długa kieszonką Jakość 100%- polecam. Tylko ta kieszonka;/

  7. #557
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Cytat Napisał Justynkape88 Zobacz post
    Droga Tomaszko, dzisiaj miałam przyjść do Ciebie do sklepu ale tak się zbieram jak przysłowiowa sójka..., zawsze coś po drodze trzeba pozałatwiać i nie mogę dojść
    Siostra ostatnio zamówiła tipsy french firmy Modena przez internet. na stronce nie było określone z jaką kieszonką... Gdy przysłali, okazało się, że to te z długa kieszonką Jakość 100%- polecam. Tylko ta kieszonka;/

    jeśli masz frezarkę możesz je wyprofilować, albo naklej takie i najedź na nie coverem formując jajeczko...
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  8. #558
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Lublin
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Mam cover firmy Modena, który na tym forum kobietki chwaliły Tipsa skróciłam, obrobiłam i położyłam na końcu kamuflaż. Jednak nie ma to jak krótka kieszonka do której jestem przyzwyczajona.

  9. #559
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    dziewczyny a czy ktoras z was uzuwa moze tego zelu nablyszczajacego?
    PERFECT High Quality professional UV Gel Sealler (nabłyszczający)15g - buteleczka z pędzelkiem :: dobrarada prosze o wasze opinie

  10. #560
    Wczytuje się Avatar anetk
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    ninia - ja często używam produktów od dobrejrady i jestem mega zadowolona - za małe pieniądze można nabyć naprawdę fajne produkty. Polecam z czystym sumieniem . Co do nabłyszczacza to tego akurat nie kupowałam, ale mam od DobrejRady Quick Finish gel - też jest z pędzelkiem z buteleczce i jest po prostu rewelacja.
    Efekt wspaniały - jakbyś miała szklane paznokcie - super ! tak dobrego nabłyszczacza nie miałam wcześniej
    o ten
    Żel Quick finish nabłyszczający końcowy 15ml (Gloss) :: dobrarada

  11. #561
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Cytat Napisał ninia(ck) Zobacz post
    dziewczyny a czy ktoras z was uzuwa moze tego zelu nablyszczajacego?
    PERFECT High Quality professional UV Gel Sealler (nabłyszczający)15g - buteleczka z pędzelkiem :: dobrarada prosze o wasze opinie
    kiedyś go miałam, i był dobrym nabłyszczaczem, ale było to jakieś 4 lata temu, a jaki jest teraz nie mam pojęcia, ale jest to standardowy nabłyszczacz w pędzelki na 2 min do lampki bez przecierania





  12. #562
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    no ja własnie musiałam złozyc zamowienie dwa dni temu i ten nabłyszczajacy był niedostepny chilowo i dlatego ten drugi zamowiłam co podałam linka,,mam nadzieje ze bede zadowolona

  13. #563
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Hej kochane
    Wiem, że temat Basica był juz poruszany Ale może ktoś nie czytał od początku, to ja dopiszę

    Prawie od początku pracuję na lini Basica. Na początku była to linia Lovely (były bardzo fajne, słoiczek 30 kosztuje okolo 38-40zł), a teraz przerzuciłam się na tańszą NoName, też basica. Słoiczek 30 kosztuje aktualnie 22,90zł!
    Cena rewelacyjna jak za taką pojemność, a pracuje mi się dużo lepiej niż na Lovely.
    Może to kwestia mojej wprawy, a może żelików, ale od czasu używania NoName, brak zapowietrzeń (tzn, takie maleńkie jak gdzieś grzmotnę )
    Zaopatrzyłam się teraz w sumie w całą linię NoName Czekam na moją przesyłkę Przyjdzie pewnie pod koniec tygodnia
    Posiadam z Basica:
    NoName Clear gel (zwykły, nie thic clear) - średniogęsty, samopoziomujący, bardzo wygodny Dobrze mi się pracuje
    Primer Basic - rewelka! W sumie brak zapowietrzeń to może być to Bo wcześniej miałam jakiś kiczowaty "promotor" ;d
    żele kolorowe basic - bardzo ładne kolorki, jednak są dość gęste ale dobrze się ich używa

    zamówiłam:
    NoName Thic Clear Gel 30g(czy jakoś tak )
    NoName Cover 30g
    NoName Violet 30g
    chyba 4 kolorówki NoName
    Cleaner
    pędzelek.. i jakiś linerek


    Mogę z czystym sumieniem polecić Basica Silcare początkującym dziewczyną i tym które szukają swojego żelu są tanie (no i tu właśnie widać, że tańszy, nie zawsze znaczy gorszy ) i dobrze się pracuje Jak je przetestuje wszystkie, to dam znać
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  14. #564
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    A możecie mi powiedzieć jak jest z tipsami od dobrej rady? I jaki ma primer? obydwa produkty mam z alle, i całkowicie mi nie podpasowały więc szukam czegoś lepszego. A no i jak jest z żelem clear i pilnikami od DR - są lepsze czy gorsze od allepaznokci? Jakby ktoś mógł odpowiedzieć to będę wdzięczna


    Patii właśnie weszłam na stronę Basica - rzeczywiście ceny mają baardzo korzystne, jednak wydaje mi się że odbijają je sobie na przesyłce. 13,50 bodajże za przesyłkę do 0,5 kg? Według mnie troszkę za dużo Ale to tak poza tematem...
    Masz ten primer? http://allegro.pl/show_item.php?item...2+wys%C5%82any Właśnie się nad nim zastanawiam bo dekorynka ma go w swojej ofercie, kupiłabym go z innymi rzeczami od niej. To jest kwasówka?
    Ostatnio edytowane przez Sunshinee ; 02-05-2011 o 09:56

  15. #565
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Rzeszowa
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    hej dziewuchy co sadzicie o zelach z firmy silcare bo sa w przystepniej cenie jak dla mnie i sie zastanawiam czy kupic ,, uzywala ktoras z was ich

  16. #566
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    słyszałam, że żele silcare są dobre Sama ich nie używałam, ale dużo osób je chwali

  17. #567
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Justi dokładnie dwa posty wyżej masz odpowiedź ma swoje pytanie...

  18. #568
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Rzeszowa
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    tak teraz wiem ,,zapytalam nie czytajac tylko tak luknelam hahahaha

  19. #569
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Cytat Napisał Sunshinee Zobacz post
    A możecie mi powiedzieć jak jest z tipsami od dobrej rady? I jaki ma primer? obydwa produkty mam z alle, i całkowicie mi nie podpasowały więc szukam czegoś lepszego. A no i jak jest z żelem clear i pilnikami od DR - są lepsze czy gorsze od allepaznokci? Jakby ktoś mógł odpowiedzieć to będę wdzięczna


    Patii właśnie weszłam na stronę Basica - rzeczywiście ceny mają baardzo korzystne, jednak wydaje mi się że odbijają je sobie na przesyłce. 13,50 bodajże za przesyłkę do 0,5 kg? Według mnie troszkę za dużo Ale to tak poza tematem...
    Masz ten primer? dekorynka PRIMER - WYTRAWIACZ 9ml Z PĘDZIELKIEM (1587987684) - Aukcje internetowe Allegro Właśnie się nad nim zastanawiam bo dekorynka ma go w swojej ofercie, kupiłabym go z innymi rzeczami od niej. To jest kwasówka?
    Proszę o odpowiedź, bo chciałabym już złożyć zamówienie ale muszę się najpierw upewnić czy wszystko jest ok...

  20. #570
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    podobno ten primer z silicare jest kiepski

  21. #571
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ten primer jest kiepski, jeśli chcesz od dekorynki to lepiej ten: dekorynka I-NAILS PRIMER MAX 10ml (1579921089) - Aukcje internetowe Allegro


  22. #572
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Okej, dzięki Mam taką listę zakupów u dekorynki, podpowiecie mi co jest dobre, a co można wyrzucić?
    żele kolorowe, żel clear, bloczek biały, cleaner, pilnik szeroki 180/100, tipsy clear, primer. Może coś by było lepsze np. z Basica albo Modeny?
    Muszę się tak wypytać bo chcę wybrać jak najlepiej

  23. #573
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Generalnie DR ma dobre opinie, jeśli chodzi o pilniki to polecam serię i-nails, morską, tipsy - tunelówki, o żelach niech wypowiedzą się dziewczyny, które maja porównanie z innymi firmami.


  24. #574
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    żele bym proponowała z modeny chociąz z dr nie miałam ale z modeny mam i są bardzo dobre miałam średnigęsty z modeny a teraz jeszcze kupiłam budujacy ale jeszcze nie testowałam modena też ma bardzo ładny i dobry coverek

  25. #575
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    A tipsy normalne? Bo te tunelówki... No nie wiem, wolałabym chyba jednak normalne z długą kieszonką.
    Elaxx mam cover z Modeny, ale chodzi mi głównie o żele kolorowe - słyszałam że alle mają bardzo dobre opinie w tym przypadku, a jak jest z DR?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [fiberglass] Jakie firmy polecacie
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-06-2018, 16:59
  2. Jakie łyżworolki polecacie?
    By anchel in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 13:16
  3. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 11:01
  4. FAQ dla klientek oraz dla kursantek - jakie pytania?
    By nuki in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-10-2009, 19:44

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •