Strona 28 z 33 PierwszyPierwszy ... 18242526272829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 676 do 700 z 816

Temat: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

  1. #676
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Evelina, ja mam nabłyszczacz z modeny i jestem zadowolona, błyszczy się mocno, tylko musisz nakładać bardzo cieniutką warstwę, bo jak dasz za dużo to popęka. Jest wydajny
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  2. #677
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ewelina.J - bardzo Ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedź i załączone zdjęcia pokusiłabym się na zakup tych z allego, ale mam w związku z tym jeszcze jedno pytanie jaką bazę do tego zakupić? Czy używasz jednej bazy do tych hybrydek czy masz osobne do poszczególnych firm? Będę Ci bardzo wdzięczna za podpowiedź, bo cena jest kusząca a do użytku domowego to cudów mi nie potrzeba

  3. #678
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    ja mam wszystko z modeny i nie zawiodłam sie
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  4. #679
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    rudzielec hybrydy też?

  5. #680
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    A ja się zawiodłam na Modenie. Baza mi się słabo utwardza, nie jestem laikiem i wiem co to wymiana żarówek. Kolory się rozmazują, odpryskują z wolnego brzegu, bo nawet jeśli dobrze zabezpiecza, to się ściągają. Nabłyszczacz do lakierożeli to nic innego jak zwykły bezbarwny lakier za 18 zł, wystarczy poczytać skład i porównać. Do tego zapomnijcie o ściąganiu acetonem, nie bierze nawet czysty techniczny-sprawdzałam na sobie. Nie jestem zadowolona, ale może coś robię źle?
    Mam do odsprzedania trzy kolorki z Modeny, jeśli by któraś chciała po 15 zł / szt.za 15 ml Czerwony, brązowy, różowy-użyte 3 razy.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  6. #681
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    sztynka no właśnie po Twojej opinii o hybrydach z modeny nabrałam wątpliwości i czekam jeszcze na opinie innych dziewczyn, Ewelina J. pisała, że jej się sprawdziły, ale nic więcej nie dodała, jestem ciekawa na jakiej bazie kładła kolorek, może odpisze, czekam

  7. #682
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    znaaczy sie pomijając hybrydy bo nie używam, reszta spoko.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  8. #683
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Cytat Napisał malinowa Zobacz post
    Evelina.J, piszesz, że modena Ci się sprawdziła, ale kładziesz kolorek na ich bazę? Bo w temacie o żelolakierach ostatnio ktoś odradzał modenę, napisz coś więcej, jak to nakładasz, jak długo się trzyma ta hybryda z modeny, z góry dziękuje.
    malinowa Modena kładę na ich baze na kolorek nabłyszczający do hybrydek z SunFlower. Robilam nimi na Święta i ok 2 tyg przyszla dziewczyna na zmiane bo miala odrost. Na sylwestra tez robila i jeszcze nie byla teściowa. Pomalowala sobie swoim lakierem zwyklym w tym samym kolorze jak hybrydka odrost i jeszcze ma. Kupilam 1 kolor na probe i baze i zaplacilam ok 20zl z przesylka iec nawet jakby sie nie sprawdzil to nie bylo by żal. Gorzej jakby byl drogi. No ale ja nie narzekam. Moje klientki zadowolone wiec zastanawiam sie nad zakupem kolejnego. Ale jesli zdażaja sie zle opinie to nie bede szalec i bede zamawiac po 1 kolorze przy jakims innym zamowieniu od tego sprzedawcy. Od tak, żeby dmuchac na zimne

    kasiulka81 ja nie kupuje bazy pod każdą inną firme. Jade na tym co mam



    sztynka baza do hybryd z modeny to moim zdaniem zwykly bonder: zel gruntujacy i dlatego tez masz wrazenie ze sie nie utwardza


    Acha kasiulka81 ja mysle ze na uzytek wlasny majątku wydawac nie musisz. Mozesz pokusic sie na zakup modeny tego w pojemniczku lub tego INS i do tego baze a ja na koniec na początek dawalam zwykly żel nabłyszczający jaki aktualnie posiadalam a dopiero po kilku klientkach na hybrydki zakupilam typowy (niby, o ile nie są to zwyklę QuickFinish'e) do hybrydy.
    Ostatnio edytowane przez Evelina.J ; 15-01-2012 o 21:59

  9. #684
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Evelina.J dzięki kochana za odpowiedź, przy najbliższych zakupach w modenie wezmę na próbę jeden kolor i tą ich bazę, chcę to dla mamy, bo ona na zwykłe żele nie daje się namówić, bo dla niej to za długo trwa
    i jeszcze jedno pytanko do Ciebie, tą ich bazę z modeny po utwardzeniu przecierasz suchym wacikiem czy nie?

  10. #685
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Nie kochanie nie przecieram. Ta baza zachowuje sie jak bonder (mysle ze to wlasnie jest zwykly bonder ale niech im bedzie ze baza pod hybrydki) i jak zetrzesz to nic nie zostanie wiec do lampki i na to kolorek


    Pazurki matowię i odtłuszczam (lubie odtłuścic acetonem, szybciutko wysycha i konkretnie odtlusci ) i na to jeszcze primer daję i zanim druga łapkę zrobie wszystko ładnie odparuje i daję bazę, utwardzam i kolorek i nabłyszczacz.

    Daje nieraz ozdoby np nitki czy piegi czy paseczek cieniutki brokatu czy cokolwiek innego drobnego. Tak robie jesli robie na imprezke komus. Daje nablyszczacz, ozdoby i do lampy i druga warstwa nablyszczacz jesli robicie inaczej chetnie spróbuje

    ---------- Dodano o godzinie 12:55 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:48 ----------

    Dziewczyny polećcie liquid w pojemności 50ml do kwiatków akrylowych. Ja jestem głownie żelowa a akryl tylko zdobienie i skonczyl mi sie Liquid
    Ostatnio edytowane przez Evelina.J ; 16-01-2012 o 13:18

  11. #686
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ewelina.J - bardzo Ci dziękuję za podpowiedź jesteś super Skusze się na te z firmy INS bo ceny sa naprawdę korzystne, kupię sobie ze 3 no może 4 kolorki, żebym mogła sobie kombinować coś tam, ale poradź mi jeszcze proszę tę bazę i nabłyszczacz od nich bo widzę 4 rodzaje i nie wiem co z czym się łączy, wolałabym ten bez przecierania nabłyszczacz, ale które to jest ta baza, na którą się kolor daję bo nie kumam tych nazw
    Ale jestem upierdliwa masz już mnie pewnie dość

  12. #687
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Kasiulka baza to -Baza- a nabłyszczacz u nich -Finish-

    Ale tego nie mam sprawdzonego. Jak wyżej czytalas ja mialam baze z modeny a finish sun flower wiec nie powiem Ci jak sprawdzą sie INS baza i Finish

  13. #688
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Nie bardzo rozumiem zachwytu nad tymi INS, owszem tanie i małe poj, ale chyba na tym zalety się kończą... śmierdzą potwornie, utwardzają się z kożuchem, twarde są i szybko odpryskują a do tego można pomarzyć o rozpuszczaniu w acetonie, generalnie nie mają nic wspólnego z założeniami manicuru hybrydowego. Jeden kolor, który w miarę mi się utwardza zostawiłam tylko na stopy i tylko dla najbardziej zaufanych i stałych moich pań.


  14. #689
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    Nie bardzo rozumiem zachwytu nad tymi INS, owszem tanie i małe poj, ale chyba na tym zalety się kończą... śmierdzą potwornie, utwardzają się z kożuchem, twarde są i szybko odpryskują a do tego można pomarzyć o rozpuszczaniu w acetonie, generalnie nie mają nic wspólnego z założeniami manicuru hybrydowego. Jeden kolor, który w miarę mi się utwardza zostawiłam tylko na stopy i tylko dla najbardziej zaufanych i stałych moich pań.
    samaron nie zachwycam sie. Pisze tylko jak mi sie sprawdzily. Nie wiem o jakim korzuchu piszesz. Ja mam 3 kolorki i naprawde u mnie jest ok. Poki co dziewczyny od sylwestra jeszcze mają i nic nie odprykuje im bo pytalam. Ze sciaganiem z tego co sie orientuje to w wiekszosci jest problem. U mnie sie sprawdzily. Moze trafilam na lepsza partie. Az z ciekawosci skusze sie kiedys jeszcze na jakis kolorek i sprawdze czy beda takie same. U mnie trzymaja jak te ktore mam z SunFlower ktore mam.
    Powtarzam nie zachwycam sie lecz pisza jak sprawdzily sie u mnie...

    ---------- Dodano o godzinie 15:35 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:10 ----------

    Uwazam ze niczego nie mozna przekreslac. Jesli komus cos wpadnie w oko mozna zakupic 1szt w małej pojemność i sie przekonac jak sie sprawdzi.

    Np zele Modena. Czesc z was sie zachwyca a czesc wypowiada negatywnie. Jedej sie sprawdza i a drugiej nie.
    I tak jest ze wszystkim. Trzeba spróbowac wszystkiego samemu...

  15. #690
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    sztynka baza do hybryd z modeny to moim zdaniem zwykly bonder: zel gruntujacy i dlatego tez masz wrazenie ze sie nie utwardza

    Nie jest to to samo ,mam bonder ich zwykły i ten do hybryd też, ma inną konsystencję i zapach

  16. #691
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Co polecam - żel budujący clear od SPN, jestem nim zachwycona!
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  17. #692
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    ja uzywalam wiele, polecam Perfect Beauty i SPN, tylko te 2 mnie nie zawiodly, nigdy

  18. #693
    No to..wpadłam Avatar olciazd18
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ja nie zajmuje się stylizacja paznokci profesjonalnie. Traktuję to raczej jako hobby. Korzystam z produktów firmy Allepaznokcie. Jestem z nich naprawdę zadowolona. Miałam również żel kamuflaż, clear i nabłyszczacz z IMS i też jestem zadowolona, szczególnie z covera. Bardzo ładnie kryje i jest miękki w opracowaniu. Mogę też polecić żel biały z Sunny nails. Śnieżna biel.

  19. #694
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    14

    Domyślnie

    Od niedawna zajmuje sie stylizacja paznokci a dokladniej od czerwca, traktuje to jako hobby i zajmuje sie wylacznie swoimi paznokciami, ale z reka na sercu moge polecic firme NSI, jak dla mnie ma najlepsze produkty. Z nizszej polki cenowej uwazam ze i-nails ma calkiem fajne pudry akrylowe, najmniej przepadam za allepaznokcie a to dlatego ze alkryl lubi sie zapowietrzac i jakby lekko zmienial kolor. Oczywiscie kazda z Nas ma swoja ulubiona firme, ale takie sa moje odczucia;-)

    Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2

  20. #695
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Dziewczęta napiszcie coś ciekawego na temat żeli Spn,od jakiegos czasu testuję builder clear ale dla mnie jest stosunkowo za gęsty i bąbluje co mnie strsznie irytujeale trzyma sie jak beton zero zapowietrzeń i wyglada kryształowo nawet po 5 tygodniach żadnych zażółceń znam z tej firmy cover-rewelacja,i angel white sprawił ,że french to moja ulubiona stylizacjaale poszukuje jakiegoś fajnego cleara z tej firmy trochę żadszego od buildera i zastanawiałam sie nad zwykłym clearem a natural blushem? czy któraś z Was mogłaby sie podzielić wrażeniami

  21. #696
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    http://www.sklep.spnnails.pl/kategoria/1830/1835/

    Nowy nablyszczacz SPN godny polecenia.
    Naprawde. Zgadza sie, ze sie utwardza szybko. Super sie go naklada i extra sie bylyszczy

  22. #697
    Debiutantka Avatar Anastasiya
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Lodz
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Hej, dziewczyny! Jestem początkującą i mam takie pytanie : co sądzicie o hybrydach od Alle Paznokcie? Czy są dobre?
    Cena jest kusząca.....
    Słyszałam gdzieś, że trudno te hybrydy zmyć...

  23. #698
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Tanie ale mimo wszystko szkoda kasy na nie .Lepeij zainwestuj w cos lepszego ,na pewno wiecej za nie zapłacisz ale i będziesz miala satysfakcje z ich uzywania


    P.S tu piszemy o hybrydkach http://forum.wzorki.info/paznokcie-n...hellac-79.html co niektórzy zalecaja czytanie calego tematu potem zadajemy pytanie jesli wczesniej nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie takze masz tylko 79 stron to pryszcz miłej lektury

  24. #699
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    a ja mam z spn angel white i nie mogę go okiełznac

  25. #700
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    ajda a co sprawia Ci trudnośc w angel white? pracuje na nim juz 3 lata i uważam go za najlepszy żel biały jaki miałam,moze uda mi Ci sie jakos pomóc?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [fiberglass] Jakie firmy polecacie
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-06-2018, 15:59
  2. Jakie łyżworolki polecacie?
    By anchel in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 12:16
  3. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 10:01
  4. FAQ dla klientek oraz dla kursantek - jakie pytania?
    By nuki in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-10-2009, 18:44

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •