Strona 31 z 33 PierwszyPierwszy ... 2127282930313233 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 751 do 775 z 816

Temat: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

  1. #751
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Domi silcare albo i-nails żele uv, akryle, tipsy, rzęsy, ozdoby do paznokci - sklep dobrarada firmy tanie a całkiem niezłe, jeżeli chcesz pracować w technice trójfazowej, to musisz mieć jeszcze żel podkładowy i nabłyszczający

    na jakiej firmie się szkoliłaś?

  2. #752
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    zaczęłam swoją przygodę z hybrydami od firmy Estetiq... niestety nie uważam jej za trafny wybór! Kolory zmieniają się po utwardzeniu, nie kryją, beznadziejnie się trzymają (po dwóch dniach wycierają się od wolnego brzegu). Kupiłam zestaw do frencha, baze, top i szary. Może na bazie innej firmy będą trzymać się lepiej, ale nie wiem... tak jak mówię, nie kryją dobrze. A top to koszmar... po przetarciu mało się błyszczy i psuje cały efekt.
    Mam też bazę i finish 2w1 INS ale jest jeszcze gorsza. Położona na przygotowaną płytkę jako baza, po utwardzeniu i tak trzeba ją przetrzeć, bo nie utwardza się całkowicie i kolor się na niej rozpływa. Może kolorki trzymają się na niej troszkę lepiej niż na Estetiq, ale i tak męczy mnie praca na tej bazie.
    Ogólnie mam kolory INS i NYC - jedne są w porządku, drugie jakby z gorszej serii.
    Chcę teraz kupić jakąś fajną bazę i top i wypróbować te kolory na lepszej jakości markach. Zastanawiam się nad Gelish Harmony, Indigo lub Mistero Milano.

    A co do firmy allepaznokcie to chyba najgorsza firma jaka istnieje. Akryl krystalizuje się, nie trzyma wcale płytki, zapowietrza. Nie polecam nikomu.

    Pracowałam dotąd na New Nails, ale bez szału... raczej powiedziałabym, że kiepskie. Zapowietrzają się, biały akryl mnie nie zadowala. Też chcę teraz wypróbować jakiś innych marek. Stawiałabym na Indigo. Czy ktoś powie mi cos na ich temat? Czy sprawdzają się? Używał ktoś ich coverów?

  3. #753
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Estetiq na bazie Gelisha trzyma się bite 3 tygodnie
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  4. #754
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    hm... więcej czytam tu o Gelishu niż o Indigo czy MM
    uważacie, że baza/top są najlepsze z Gelisha?
    ...różnica w cenie jest spora...

  5. #755
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Na bazie Gelisha oraz przy dobrych paznokciach to i INS potrafił się trzymać 6 tygodni także gelish polecam z czystym sumieniem

  6. #756
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    kupiłam bazę gelisha i top z Ra
    już się nie mogę doczekać

  7. #757
    Rozkręcanko Avatar parafina80
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ja jak juz na innych watkach polecam uparcie mollona bo bardzo dobrze mi służy - klientki wracają po 3 tygodniach bez odprysku tylko z odrostem ;-)

  8. #758
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ja pracuje na Gelishu i to najlepszy wybór. Przeszłam przez Estetiq i Sun Flower. Estetiq najgorsze co może być.. Z gelishem nic się nie dzieje i myśle że warto zapłacić trochę więcej ale pracować na porządnych produktach

  9. #759
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Dziewczyny a próbowałyście żeli perfection? Miałam próbki kilku produktów i zapowiadają się fajnie.

  10. #760
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    A czy gelish odmacza sie bez problemu czy trzeba matowic top i jak dlugo trzymacie lapki w tych sreberkach?

  11. #761
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ja kupiłam bardzo dobry płyn w Allepaznokcie do zdejmowania masy żelowej i lakierów UV. Wystarczą 3-4 min i bardzo ładnie hybryda schodzi

  12. #762
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    nie zgadzam się - kolory estetiq są bardzo dobre. kryją, trzymają się i odmaczają.




  13. #763

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Dziewczyny jaką polecicie firmę z dobrymi żelami przezroczystymi, bazą i nabłyszczaczem? Zamawiałam z Silcare, ale postanowiłam zmienić firmę.

  14. #764
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Dla każdego co innego jest dobre zazwyczaj metodą prób i błędów dochodzimy do ulubionych produktów. Ja mogę napisać jakich produktów ja używam i które lubię.

    na formę-Pinch Nail Artists (dla mnie najlepszy, nie odkształca się)
    cover-mam z Indigo nr 1 i 2, glamour oraz bling bling, z Perfection cover pink, kolorystycznie i krycie super, jednak ja szukam nadal swojego nr 1
    budujący- do niedawna Indigo, obecnie Perfection-builder strong i 1phase clear (nie spływają, nie pieką, ten drugi super do paznokci naturalnych)
    biały- do niedawna Indigo Igloo, obecnie Perfection snow white-rzadszy od igloo, ale bielszy
    nabłyszczacz- Indigo shine on, base and top i perfection
    baza-tutaj nie zauważyłam, żeby któraś była lepsza czy gorsza, miałam z PB, Asto, Indigo, NA, teraz Perfection i dla mnie nie ma różnicy.

    Próbowałam już wielu firm, zaczynałam od i-nails, później było PB, później Astonishing, Pepoo, IBD, Indigo, Nail Artists, ReformA i teraz Perfection, po drodze może jeszcze jakaś firma się przewinęła a o niej zapomniałam. W tej chwili stosuję produkty j.w., szukam tylko idealnego covera.

  15. #765
    Wczytuje się Avatar ilonka1819
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Marki
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Hej jeżeli w czymś pomoże Wam moja wypowiedź to Estetiq jest dobrą marką pod warunkiem ze ma baze i top z gelisha. Gelisha kolorów nie polecam widziałam co się z nimi dzieje po naświetlaniu bledną płowieją i są drogie. Ja pracuje od 2 lat na Mollonie i mam do niego wiele zastrzeżeń...jak zaczynalam na nim pracować to byl ok kolory kryly gęstość miały dobrą baza się nie marszczyła.....od pół roku klapa chyba producent zaczął oszczędzać na materiałach....kolory po dwóch wartwach nie kryją robią się smugi trzeba miziać tego pazokcia żeby było ładnie, baza z mollona zaczela się łuszczyć od skórek bez względu na to jak jest opracowany paznokiec moge nalozyc 2x primer kwasowy i dalej to samo.....ale trzyma sie dobrze.....cenowo jest przeciętny lecz zalezy dla kogo jak bym miala teraz wybierać to kupiłabym baze i top gelischa a kolory estetiqa. Teraz wchodzi nowa marka indigo zapowiada sie obiecująco......żele mam z NO NAME bardzo sobie chwalę są troche rzadkie ale kwestia wprawy biały z Reni Nails, cover tez no name, mam róż z indigo też spoko

  16. #766
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Cytat Napisał markotka Zobacz post
    Dla każdego co innego jest dobre zazwyczaj metodą prób i błędów dochodzimy do ulubionych produktów. Ja mogę napisać jakich produktów ja używam i które lubię.

    na formę-Pinch Nail Artists (dla mnie najlepszy, nie odkształca się)
    cover-mam z Indigo nr 1 i 2, glamour oraz bling bling, z Perfection cover pink, kolorystycznie i krycie super, jednak ja szukam nadal swojego nr 1
    budujący- do niedawna Indigo, obecnie Perfection-builder strong i 1phase clear (nie spływają, nie pieką, ten drugi super do paznokci naturalnych)
    biały- do niedawna Indigo Igloo, obecnie Perfection snow white-rzadszy od igloo, ale bielszy
    nabłyszczacz- Indigo shine on, base and top i perfection
    baza-tutaj nie zauważyłam, żeby któraś była lepsza czy gorsza, miałam z PB, Asto, Indigo, NA, teraz Perfection i dla mnie nie ma różnicy.

    Próbowałam już wielu firm, zaczynałam od i-nails, później było PB, później Astonishing, Pepoo, IBD, Indigo, Nail Artists, ReformA i teraz Perfection, po drodze może jeszcze jakaś firma się przewinęła a o niej zapomniałam. W tej chwili stosuję produkty j.w., szukam tylko idealnego covera.

    Kochana możez podać strone na której zamawiasz żele PERFECTION?

  17. #767
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Poznań
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ja natomiast jestem od pół roku zakochana w akrylach firmy NeoNail. Są w miarę tanie. Niestety, ale ani hybryda ani żel moich paznokci się nie trzymają.

  18. #768

  19. #769
    Debiutantka Avatar Lilith
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Cytat Napisał ilonka1819 Zobacz post
    Hej jeżeli w czymś pomoże Wam moja wypowiedź to Estetiq jest dobrą marką pod warunkiem ze ma baze i top z gelisha. Gelisha kolorów nie polecam widziałam co się z nimi dzieje po naświetlaniu bledną płowieją i są drogie. Ja pracuje od 2 lat na Mollonie i mam do niego wiele zastrzeżeń...jak zaczynalam na nim pracować to byl ok kolory kryly gęstość miały dobrą baza się nie marszczyła.....od pół roku klapa chyba producent zaczął oszczędzać na materiałach....kolory po dwóch wartwach nie kryją robią się smugi trzeba miziać tego pazokcia żeby było ładnie, baza z mollona zaczela się łuszczyć od skórek bez względu na to jak jest opracowany paznokiec moge nalozyc 2x primer kwasowy i dalej to samo.....ale trzyma sie dobrze.....cenowo jest przeciętny lecz zalezy dla kogo jak bym miala teraz wybierać to kupiłabym baze i top gelischa a kolory estetiqa. Teraz wchodzi nowa marka indigo zapowiada sie obiecująco......żele mam z NO NAME bardzo sobie chwalę są troche rzadkie ale kwestia wprawy biały z Reni Nails, cover tez no name, mam róż z indigo też spoko
    Nie wiem czy myślimy o tej samej marce, bo ja ich znam od jakichś 3 lat, nie znam żadnego nowego Indigo. INDIGO Nails Lab - producent żeli do tipsów paznokci żelowych - Indigo Czy mówisz o tej marce?

  20. #770
    Wczytuje się Avatar ilonka1819
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Marki
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Tak Lilith ale gafa no może faktycznie są juz ze 3 lata na rynku ale ja usłyszałam o nich dopiero teraz nic wcześniej nie bylo mi znane z tej firmy

  21. #771
    Debiutantka Avatar Lilith
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Nie może, ale na pewno Pierwszy raz usłyszeliśmy o marce w 2011 roku Nie zawsze to czego nie znaliśmy wcześniej jest nowe Myślałam, że każdy już o Indigo słyszał - słyną ze świetnego podejścia do klienta, elastyczności i znakomitych produktów

  22. #772
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ja juz przetestowałam wszystkie Mi znane firmy z tipsami clear.Wymiekam strasznie sa miekkie i pękaja.Polecicie cosik.

  23. #773
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    w jakim momencie pękają? Przemywasz je cleanerem?

  24. #774
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Markotka ja przemywałam tipsy "całe życie" (no dobra, jakieś 3lata;-) teraz już "papierkowa" jestem jak to klientki mówią) i absolutnie nic się nie działo.

    Ja ze swojej strony z całego serca polecam tipsy Silcare. Pracowałam na serii Excellent Clear i były cudne! Miałam z krótką kieszonka, ale najlepiej pracowało mi się na tunelowych - piękne paznokcie wychodziły, ale trzeba bylo troche wprawy w przyklejaniu.

    Nigdy żaden tips mi nie pękł od nich - są naprawdę elastyczne. "Pękał" dopiero przy próbie - wzięłam tipsa do ręki, zgiełam w jedną, w drugą stronę kilka razy i dalej nie pękł. Zrobił się tylko biały ślad:-)

    Są dość drogie - ale jak dla mnie w 200% warte swojej ceny:-)
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  25. #775
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Zapytałam o przemywanie cleanerem, bo jak jeszcze 5 lat temu używałam tipsów, to zdarzało się, że po przemyciu robiła się na nich "pajęczynka" pęknięć, używałam firmowych tipsów. Ten problem miałam nie tylko ja.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [fiberglass] Jakie firmy polecacie
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-06-2018, 15:59
  2. Jakie łyżworolki polecacie?
    By anchel in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 12:16
  3. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 10:01
  4. FAQ dla klientek oraz dla kursantek - jakie pytania?
    By nuki in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-10-2009, 18:44

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •