Strona 32 z 33 PierwszyPierwszy ... 22282930313233 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 776 do 800 z 816

Temat: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

  1. #776
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Może po prostu dobrany przez Ciebie tips jest za mały. Bo to jest częstą przyczyną pękania tipsów wzdłuż. Nie sądzę, żeby wszystkie , lub prawie wszystkie tipsy pękały. Mam na myśli tipsy dobrych firm. Ja używam min. Mistero Milano i w życiu żaden nie pękł.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  2. #777
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Witam.
    Czy mozecie mi doradzic jakie farbki akrylowe do zdobien kupic? Bede wdzieczna

  3. #778
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?


    ________________________________________


  4. #779
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Od siebie mogę polecić hurtownie kosmetyczną, która zaopatruje mnie w akcesoria do pielęgnacji paznokci już 2 lata. Mają produkty niedrogie, na których można zaoszczędzić i przy tym całkiem dobre jakościowo. Firma nie jest znana więc podam nazwę i linka. Kate Nails: Hurtownia kosmetyczna Kate Nails

    Pozdrawiam

  5. #780
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Co to za sklep, że ciężko im wstawić ceny na stronie, tylko trzeba pobierać cennik. Dla mnie odpada.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  6. #781
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Prosze poleccie mi nie drogie hybrydy, takie kryjace , ktore mozna wykorzystac zamiast kolorowego zelu na opiliwany zel?
    Polecalyscie kiedys zele kolorowe z la lill kupilam za male pieniadze i jestem zadowolona.
    Czy na hybrde ktora kladziemy zel mozna uzyc nablyszczacza takiego jak do zelu czy musi byc specjalny top?
    Bede wdzieczba za odpowiedz.

  7. #782
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    na hybrydę trzeba nałożyć Top do hybrydy,żel może popękać

  8. #783
    Rozkręcanko Avatar namezaneta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Dziewczyny jaki polecacie najlepszy primer i bonder zeby sie nie zapowietrzaly pazurki i trzymaly jak beton ? jaki nablyszczacz na zel zeby nie pekal i dlugo swiecil ?

  9. #784
    Rozkręcanko Avatar ciasteczko000
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Krosno
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Również potrzebuję pomocy. Przewertowałam trochę wątek, ale wcześniejsze posty są trochę starszej daty, a wiadomo, produkty się zmieniają. Potrzebuję jakiegoś gęstego żelu na formę, takiego, którym mogłabym spokojnie zrobić przynajmniej 4 pazurki. Nie próbowałam jeszcze MM, szczerze trochę mam obawy bo te gęste mają to do siebie, że faktycznie lubią piec w lampie co odstrasza klientki... Najlepiej gdyby było to coś jednofazowego Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz

  10. #785
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Cześć dziewczyny. Dopiero zaczynam swoją przygodę z paznokciami. Do tej pory tylko hybrydki sobie i znajomym, ale właśnie zaczęłam kurs na żele i akryle. Na tym kursie pracujemy na Perfect Beauty, ale nie są one tanie. czy to jest dobra firma, warto zainwestować? (bedzie to dla mnie wydatek ok.1000zł)

  11. #786
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Cytat Napisał Helga Zobacz post
    Cześć dziewczyny. Dopiero zaczynam swoją przygodę z paznokciami. Do tej pory tylko hybrydki sobie i znajomym, ale właśnie zaczęłam kurs na żele i akryle. Na tym kursie pracujemy na Perfect Beauty, ale nie są one tanie. czy to jest dobra firma, warto zainwestować? (bedzie to dla mnie wydatek ok.1000zł)
    Ta firma jest bardzo dobra, na pewno polecam

  12. #787
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    A ja polecam ci na początek coś tańszego, np. żele z Silcare , kupisz na Allegro Zwłaszcza ze na początku ciągle będziesz się uczyć

  13. #788
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Hej dziewczyny to i ja mam pytanie naczytałam się o różnych żelach , ale i tak nie mam pojecia jakie wybrac ?
    Na kursie robiłam żelami trójfazowymi (nie pamiętam jakimi ) a w tymmomencie robie na jednofazowych ( allepaznokcie ) I nie mam pojęcia jakiej firmy żele wybrać chciałam spróbować coś lepszego wyszukałam : Ra Nails , NSI , .silcare ,Indigo , IBD , Perfect Beauty . Czy któraś doradzi mi jakiś z tych wypisanych powyżej jakieś konkretne opinie które lepsze ? I czy to dobry pomysł robić zelem jednofazowym ? Czy może lepiej wrócić do trójfazowego ? Pytam się bo miałam dużą przerwę i sama już nie wiem czekam na dobrą radę
    Ostatnio edytowane przez asio_ ; 21-12-2014 o 23:45

  14. #789
    Rozkręcanko Avatar Luthvian
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Mam pytanie potrzebuje kupic czarny matowy zel, ktory rowniez po nalozeniu nablyszczacza jest matowy.
    Macie moze jakies sprawdzone firmy o przystepnych cenach?
    Nie pozwól, aby Twoje marzenia zarosły chwastami...

  15. #790
    Wczytuje się Avatar laure_andal
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Cytat Napisał Luthvian Zobacz post
    Mam pytanie potrzebuje kupic czarny matowy zel, ktory rowniez po nalozeniu nablyszczacza jest matowy.
    Macie moze jakies sprawdzone firmy o przystepnych cenach?
    Obawiam się, że żaden żel po nałożeniu nabłyszczacza nie będzie matowy Potrzebny Ci po prostu czarny żel z ulubionej firmy i matowy top Ja am tylko jedną klientkę lubiącą matowe wykończenie i kupiłam specjalnie dla niej top matte z MM, reszta zdecydowanie kocha błysk

  16. #791
    Rozkręcanko Avatar Luthvian
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    dziękuje za informacje, a ten matt top to już zamiast nabłyszczacza jako ostatnia faze w pazurkach się stosuje?
    Ja wlasnie widzialam piekne zdjecia pazurkow wlasnie w polaczeniu czarnego matu i czarnego blyszczacego
    Nie pozwól, aby Twoje marzenia zarosły chwastami...

  17. #792
    Wczytuje się Avatar laure_andal
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Tego topu używam na wykończony pazurek (na nabłyszczacz) to jest top do lakieru a nie żel Tak jak pisałam wcześniej mam tylko jedną klientkę na mat i to taką, której ten mat się nudzi po paru dniach więc po prostu go zmywa zmywaczem nie rozglądałam się nawet za żelami matującymi bo na jedną sztukę wystarczy mi lakier

  18. #793
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Bluesky shellac posiada w swojej ofercie żel hybrydowy matujący. Nakładasz go tak samo jak żel nabłyszczający i utwardzasz w lampie. Paznokiec po chwili jest matowy i efekt ten utrrymuje się tak samo długo jak po żelu nabłyszczającym.

    ---------- Dodano o godzinie 06:19 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 06:44 ----------

    Dziewczyny a ja mam pytanie, czy któraś z was wie gdzie , procz Rosji, moge kupic taki zel kamuflujacy, czy jest on gdziekolwiek dostepy ? Proszę o Waszą pomoc

    Gum gel
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  19. #794
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Cześć dziewczyny wiem, że było milion takich pytań oczywiście czytałam starsze wątki na forum ale ciężko znaleźć mi odpowiedź.
    Od niedawna pracuje w Polsce i szukam firmy która zapewni mi pełen wachlarz produktów (żebym nie musiała kupować w każdym sklepie coś innego bo tu jest lepsze to a tu) Czy jest jakaś firma która spełni te kryteria a do tego jest rzetelna, uczciwa cenowo i szybko realizuje wysyłki ?
    Firmę rzęsową już znalazłam i jestem zachwycona jednak z paznokciami trudniej.
    Moim zdaniem przydałoby się w temacie takie zestawienie w którym każda z nas może oddać głos na firmę którą poleca na pewno byłoby łatwiej dla następnych dziewczyn z takim problemem jak ja.

  20. #795
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Szukam dobrego zestawu hybryd w pastelowych odcieniach.
    Czy moze mial ktos do czynienia z OPI ktore sa na ponizszym zdjeciu?

  21. #796
    Debiutantka Avatar mini_mi
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ja miałam OPI- są b. fajne. nie ściągają się ani nie rozlewają podczas aplikacji. Kolory także super jeśli chodzi o pastele bezbłędnie oddają kolor przedstawiony na buteleczkach.

    Poszukuje dobrej firmy z ofertą akryli (najlepiej cały zestaw jeśli się da). co byście poleciły na początek LCN? Może coś tańszego, ale równie dobrego... Co proponujecie?

  22. #797
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Ja jeśli chodzi o żele to Bease One:Base One - Hurtownia kosmetyczna online

  23. #798
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    popatrz na hurtownię Sevonia....myślę ze mają spory wybór a dobre produkty!

  24. #799
    Wczytuje się Avatar DolceVitaNails
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Dolce Vita Nails.

    To nowa marka żeli UV i hybryd. Produkty są najwyższej jakości, przykładowo hybrydy wytrzymują 3 tygodnie, dwie warstwy wystarczą by uzyskać doskonały efekt, a cena za 10ml jest bardzo konkurencyjna.

    Do uzupełniania żelu polecamy nasz nowatorski żel The One- jednofazowy, który nie zalewa skórek, samopoziomuje się, jest średniogęsty i nie piecze w lampie.

    Nasze żele kolorowe UV mają doskonałe napigmentowanie- warto spróbować i przekonać się samemu.

    Żele i akcesoria do stylizacji paznokci
    Dolce Vita Cosmetics

    https://web.facebook.com/dolcevitanails

    I strona naszego salonu firmowego- stylizacje wykonywane naszymi produktami:

    https://web.facebook.com/dvstudiopoznan

  25. #800

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

    Witam wszystkich.

    Jestem Właścicielem sklepu online www.nails-perfect.pl

    Otworzyłem nową markę produktu w tym roku 2016 dlatego bo wiem, że asortymenty do stylizacji paznokci jest w innych firmach za drogi a niczym się nie różni prócz ceny.

    Pragnę byście wchodziły, zakładały konta w moim sklepie bo się będzie Wam opłacać.

    Materiał jest sprawdzony, żele do budowy paznokcia i żele kolorowe wraz z bazami pod żel są świetne niczym nie stępują najlepszym marką będących na naszym rynku.

    Nie pozostaje mi tylko jeszcze raz Was zaprosić do siebie, więc miłego zaglądania. Pozdrawiam Nails-Perfect

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [fiberglass] Jakie firmy polecacie
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-06-2018, 16:59
  2. Jakie łyżworolki polecacie?
    By anchel in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 13:16
  3. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 11:01
  4. FAQ dla klientek oraz dla kursantek - jakie pytania?
    By nuki in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-10-2009, 19:44

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •