Strona 4 z 33 PierwszyPierwszy 1234567814 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 816

Temat: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

  1. #76
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Cytat Napisał Kaniusia0 Zobacz post
    pracował ktos na firmie PERFECT LADY
    idę do szkoly kosmetycznej i tam własnie bedziemy pracować na produktach z tej firmy.

    ?
    Ja używam akryle tej firmy. I nie narzekam. Polecam coverek

  2. #77
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    tylko sun flowerek

  3. #78
    Wczytuje się Avatar nowicjuszka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Witam,

    Zapisałam się na kurs przedłużania paznokci metodą żelową, zaczynam za 2 tygodnie. Do tej pory chciałabym zakupić wszystko co będzie mi potrzebne do pracy

    Mogłaby mi któraś z Was napisać co dokładnie jest do pracy potrzebne i produktów jakiej firmy najlepiej używać?

    Z góry dziękuję

  4. #79
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Cytat Napisał nowicjuszka Zobacz post
    Witam,

    Zapisałam się na kurs przedłużania paznokci metodą żelową, zaczynam za 2 tygodnie. Do tej pory chciałabym zakupić wszystko co będzie mi potrzebne do pracy

    Mogłaby mi któraś z Was napisać co dokładnie jest do pracy potrzebne i produktów jakiej firmy najlepiej używać?

    Z góry dziękuję
    Tutaj masz na tipsie i szablonie (pierwszy pościk o szablonie drugi na tipsie)
    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...lami-tips.html
    Polecam firmę Sun flower Bardzo dobra . Również IBD, SPN i Perfect Lady cą bardzo dobre
    Potrzebne będą :
    lampa
    żele (jednofazowe lub trójfazowe , ja polecam jedno.)
    płyn dezynfekujący
    kopytko do odsuwania skórek
    pilniczki o gradiacji najlepiej 100 i 180 a także 240
    bloczek (nie musisz kupować, ale jest przydatny )
    odtłuszczacz
    cleaner
    waciki bezpyłowe
    primer
    tipsy
    szablony
    zaciskarka (możesz zaciskać palcami też, ale wygodniejsza jest zaciskarka)
    gilotynka
    pędzelek
    szczoteczka do pyłu
    oczywiście ozdoby
    no i oliwka
    chyba o niczym nie zapomniałam...

    ---------- Dodano o godzinie 20:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:40 ----------

    aha i jeszcze klej do tipsów


  5. #80
    Wczytuje się Avatar nowicjuszka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Dzięki
    To teraz nie pozostaje mi nic innego jak udać się na zakupy

    Już nie mogę się doczekać kursu i chwili w której moja pierwsza klientka wyjdzie ode mnie zadowolona


  6. #81
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    napewno się uda a my będziemy czekać na fotki pierwszych pazurków


  7. #82

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    może ktoś by spisał te popularniejsze firmy i założył ankiete (dam repa), sam jestem ciekaw wyniku.
    Wydaje mi się że trzeba by zrobić oddzielne ankiety na żel i akryl ?

  8. #83
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    może ktoś by spisał te popularniejsze firmy i założył ankiete (dam repa), sam jestem ciekaw wyniku.
    Wydaje mi się że trzeba by zrobić oddzielne ankiety na żel i akryl ?
    no tu racja... nie zawsze żele z tej samej firmy są tak samo dobre jak akryle i na odwrót

  9. #84
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    może ktoś by spisał te popularniejsze firmy i założył ankiete (dam repa), sam jestem ciekaw wyniku.
    Wydaje mi się że trzeba by zrobić oddzielne ankiety na żel i akryl ?
    Niooo, taka ankietka bardzo by się przydała.

  10. #85
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    ja pracuje na żelu firmy reni neil ale akrylu z tej firmy nie polecam

  11. #86
    Wczytuje się Avatar anita21032103
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    a ja w ogóle nie polecam formy reni nail..żele szybko sie zapowietrzają...jedynie co maja dobre to cleaner i żele kolorowe..bardzo fajna i ciekawa kolorówka ja osobiście polecam sun flower i basic(cover)

  12. #87
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    ja polecam żele Cristina i Excellent

  13. #88
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Jeżeli chodzi o akryl to ja osobiście polecam Basic Cosmetics mają dobre produkty no ale fakt faktem się cenią bo np. liquid 125ml zapłaciłam 110zł, wiec może ktoś poleca również dobrą firmę ale która jest troszkę tańsza?

  14. #89
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Czesc Dziewczyny.Mam pytanie.Czy ktoras z Was uzywa zeli tej firmy?Prosze o opinie,a takze tego sklepu int.czy dobrze sie robi z nimi zakupy.Dzieki.

    ---------- Dodano o godzinie 15:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:06 ----------

    hurtownia ozdób i akcesori do paznokci - tipsy

    Oczywiscie zapomnialam wkleic link do pytania wczesniej

  15. #90
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Cytat Napisał Etna Zobacz post
    Jeżeli chodzi o akryl to ja osobiście polecam Basic Cosmetics mają dobre produkty no ale fakt faktem się cenią bo np. liquid 125ml zapłaciłam 110zł, wiec może ktoś poleca również dobrą firmę ale która jest troszkę tańsza?

    ja akryle mam z perfect beauty a liquid do nich dokupuje z ra nails za 118ml place 40zl te produkty swietnie ze soba sie lacza

  16. #91
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Ja uzywam zeli, akryli kolorowych, ozdób itp Silcare.

    Obecnie szukam dobrych, łatwych w opracowaniu akryli

  17. #92
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    ja moge z całego serducha polecic PerfectBeuaty nasza marka idealnie łaczy sie z innymmi firmami wiec mozna smiało na niej pracowac jesli macie jeszcze zapasy jakis innych produktów

    w razie jakichkolwiek pytan piszcie chetnie na nie odpowiem

  18. #93
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    jaka jest cena żeli jednofazowych ?

  19. #94
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    15g cleara kosztuje 55zl cover 60zl
    Wszystko do paznokci
    ja wlasnie pomalu spn'a wymieniam na pb

  20. #95
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    dokładnie tak wkleje wam cale info o naszych produktahch

    dziewczyny przedstawiam wam troche produktów Perfect Beauty

    1. Metoda żelowa:
    • Base gel Rzadki żel podkładowy, zwiększa przyczepność żelu budującego do płytki. Utwardzany w lampie UV. Pojemność 15g – 55 zł, 30 g- 85 zł.
    • Bush Gel, Żel Blush - żel budujący średniogęsty o pięknym transparentno różowym kolorze. Może być stosowany w technice I, II i III fazowej. Pojemność 15 gr – 55 zł, 30 g- 85 zł.
    • Clear Gel Żel średniogęsty, samopoziomujący , przeźroczysty, idealny do pracy na tipsach i formach. Może być stosowany w technice I, II i III fazowej. Pojemność 15 gr – 55 zł, 30 g- 85 zł.
    • Cover Gel- Budujący żel z serii kryjących, niwelujący w 100% niedoskonałości płytki paznokcia, idealny do wszystkich paznokci obgryzionych oraz z defektami. Posiada piękny różowy kolor, idealnie stapiając się z naturalną płytka paznokcia. Pojemność 15 gr – 60 zł, 30 g- 95 zł.
    • Żel Builder Clear - Linia CRYSTAL - żel budujący gęsty o pięknym transparentno błękitnym kolorze, dzięki czemu biel staje się jeszcze bardziej wyrazista. Pojemność 15 gr – 60 zł, 30 g- 95 zł.
    • Żel Clear - Linia CRYSTAL - żel budujący średniogęsty o pięknym transparentno fioletowym kolorze, dzięki czemu biel staje się jeszcze bardziej wyrazista. Pojemność 15 gr – 60 zł, 30 g- 95 zł.
    • Żel Pure White - Linia CRYSTAL - rzadki , kredowo biały. Pojemność 15 gr – 60 zł, 30 g- 95 zł.
    • Easy off gel- Rzadki żel przeźroczysty do utwardzania naturalnej płytki. Łatwo usunąć go przy pomocy acetonu. Pojemność 15 gr – 55 zł, 30 g- 85 zł.
    • Mega shine gel nawierzchniowy, nabłyszczający, w buteleczce z pędzelkiem, nie wymaga przemywania. Pojemność 15 ml- 60 zł.
    • Pink Gel Żel o pięknym różowym kolorze idealny do metody Pink & White, bardzo ładnie kryje niedoskonałości płytki. Posiada 50 % mocy krycia. Pojemność 15 gr – 55 zł, 30 g- 85 zł.
    • Shining Gel Żel nawierzchniowy, tworzący piękną błyszczącą powierzchnię. Pozostawia warstwę dyspersyjną 15 g – 55 zł.
    • Soft Gel Biały żel budujący o pięknym kolorze ciepłej bieli. Gęsty, idealny do pracy na tipsie i szablonie. Pojemność 15 gr – 55 zł, 30 g- 85 zł.
    • White Builder Gel- Biały żel budujący. Gęsty, idealny do pracy na tipsie i formie. Pojemność 15 gr – 55 zł, 30 g- 85 zł.
    • White gel Biały żel o konsystencji śmietany niezastąpiony przy tworzeniu idealnej linii uśmiechu Pojemność 15 gr – 55 zł, 30 g- 85 zł.
    • Kolorowe zele- nasycone, piekne kolory już po pierwszym nałożeniu- pojemnośc 7 g- 25 zł.



    2. Metoda akrylowa:
    • Liquid o fioletowym zabarwieniu zawiera związki UV chroniące paznokcie akrylowe przed zżółknięciem. Posiada umiarkowany zapach. Pojemność- 100 ml- 70 zł, 250 ml- 140 zł, 500 ml- 220 zł
    • Cover Puder akrylowy o pięknym naturalnym odcieniu różu. Idealnie kryjący wszelkie niedoskonałości płytki. Przeznaczony do przedłużania naturalnej płytki oraz do korekty paznokci obgryzionych. Pojemność 36g – 50 zł.
    • Clear Puder akrylowy przeźroczysty- o idealnej przejrzystości. Charakteryzuje się dużą elastycznością i doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki paznokcia. Nie krystalizuje się, nie zapowietrza. Pojemność 36 g - 40 zł.
    • Pink Puder akrylowy różowy- idealnie przejrzysty o delikatnie różowym kolorze, nadający zdrowy koloryt naturalnej płytce. Charakteryzuje się dużą elastycznością i doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki. Puder nie zapowietrza się, nie bąbluje. Pojemność 36 g - 40 zł.
    • Super White Puder akrylowy śnieżnobiały-. Charakteryzuje się dużą elastycznością i doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki paznokcia. Nie krystalizuje się, nie zapowietrza. Pojemność 36 g - 40 zł.
    • Very Pink Puder akrylowy różowy przejrzysty o różowym kolorze –, nadający zdrowy koloryt naturalnej płytce. Charakteryzuje się dużą elastycznością i doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki. Puder nie zapowietrza się, nie bąbluje. Pojemność 36 g - 40 zł.
    • White Puder akrylowy w kolorze naturalnej bieli. Charakteryzuje się dużą elastycznością i doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki paznokcia. Nie krystalizuje się, nie zapowietrza. Pojemność 36 g - 40 zł.
    • Kolorowe pudry- 50 pięknych kolorów: nasycone, brokatowe, neonowe, pastelowe pojemność 7 g- 15 zł

    3. Produkty pomocnicze:
    • Aceton 600 ml-czysty aceton – 30 zł.
    • Acid Primer Primer kwasowy. Idealnie przygotowuje płytkę do przedłużania metodą akrylową bądź żelową. Pojemność 10 ml- 20 zł.
    • Antifungal Solution Preparat antygrzybiczny. Pojemność 10 ml- 25 zł
    • Brush Cleaner- Preparat do czyszczenia pędzelków. Czyści nie wysuszając włosia. Pojemność 100 ml- 25 zł.
    • Cleaner do przecierania warstwy dyspersyjnej z paznokcia. Pojemność 100 ml- 10 zł, 600 ml- 35 zł
    • Liquid Booster Kropelki do liquidu przyspieszające utwardzanie masy akrylowej. Zastosowanie: max 8 kropelek do naczynka z liquidem. Pojemność 18 ml- 35 zł.
    • Nail Prep Płyn odtłuszczający płytkę paznokcia., czyści lampy uv, pędzelki, nadaje się do zmywania warstwy dyspersyjnej żeli. Uniemożliwia liftowanie produktu. Pojemność 10 ml- 15 zł, 75 ml- 45 zł.
    • Nail Sealer Preparat zapobiegający żółknięciu paznokci. Zastosowanie: jako lakier nawierzchniowy na paznokcie żelowe, akrylowe lub na lakier do paznokci. Preparat dodatkowo bardzo skraca proces zastygania lakieru do paznokci. Pojemność 10 ml- 15 zł.
    • No Lines Preparat niweluje niewielkie zapowietrzenia w masie żelowej lub akrylowej. Zastosowanie: nałożyć niewielką ilość preparatu na małe zapowietrzenia po uprzednim zastosowaniu odtłuszczacza oraz primera. Pojemność 10 ml – 25zł
    • Polish Dryer Preparat przyspieszający wysychanie lakieru do paznokci o migdałowym zapachu. Zastosowanie: Zaaplikować po jednej kropli na wymalowany paznokieć. Znacznie skraca proces zastygania lakieru do paznokci. Produkt dostępny w wygodnej butelce z dropperem. Pojemność 18 ml- 25 zł
    • Ultra Bond- Primer bezkwasowy. Idealnie przygotowuje płytkę do przedłużania metodą akrylową bądź żelową. Pojemność 10 ml- 25 zł.
    • Zmywacz bezacetonowy do paznokci- pojemność 100 ml- 8 zł, 600 ml- 30 zł
    • Oliwka- polecana do użycia po każdym zabiegu na dłoniach i stopach a także w trakcie noszenia paznokci przedłużonych. Pozostawia jedwabisty naskórek, uelastycznia paznokcie przedłużone. Zawiera olejki roślinne oraz witaminy- zapachy- pinapple, fressia, almand, peach. Pojemność 10 ml- 15 zł, 18 ml- 20 zł, 75 ml- 45 zł


    4. Akcesoria:
    • formy 100 sztuk 15 zł, 500 sztuk – 50 zł niebiesko- srebrne bądź biało- różowe ( bardzo sztywne)
    • pilnik prosty 80/80, 100/ 100, 180/180 3,50 zł
    • pilnik banan 80/80, 100/ 100, 180/180 3,50 zł
    • pilnik płytka 80/80, 100/ 100, 180/180 5 zł
    • blok- 3 zł
    • polerka do paznokci „smark”- 10 zł
    • polerka piankowa do paznokci 12 zł
    • polerka „Mega shine” 5 zł
    • tipsy mleczne, clear, bez kieszonki z tunelem clear - w pudełku 100 szt- 20 zł, 250 szt – 35 zł, 500 sztuk 70 zł
    • uzupełnienie tipsów 9 zł
    • klej do tipsów w pędzelku 10 zł
    • zaciskarka 14 zł
    • kopytko metalowe- 18 zł
    • gilotyna 28 zł
    • szczoteczka do manicure- 4 zł
    • waciki bezpyłowe 10 zł
    • separatory do stóp- 2 zł
    • żarówka UV 9W- 20 zł
    • naczynko porcelanowe- 12 zł
    • pochłaniacz na jeden wiatrak- 180 zł
    • ozdoby małe- 4 zł, duże 8 zł
    • cyrkonie swarowski 11 zł
    • Jednorazowe papierowe nakładki na frez mandrel do manicure i pedicure. Gradacja 80, 100, 180 1 sztuka 1 zł
    • Pędzle:
    - Acrylic Brush "Oval" #8 Compact Profesjonalny pędzel do akrylu wykonany w 100% z włosia Kolinsky. Zapewnia najwyższą jakość pracy. Wersja w kompakcie zabezpieczająca pędzel przed zniszczeniem a także ułatwia jego transport. 85 zł
    - Acrylic brush "Oval" #4 Compact Profesjonalny pędzel do akrylu wykonany w 100% z włosia Kolinsky. Zapewnia najwyższą jakość pracy. Idealny do precyzyjnych zdobień Wersja w kompakcie zabezpieczająca pędzel przed zniszczeniem a także ułatwia jego transport. 45 zł
    -Acrylic brush "Oval" #6 Profesjonalny pędzel do akrylu wykonany w 100% z włosia Kolinsky. Zapewnia najwyższą jakość pracy. Idealny do precyzyjnych zdobień. 45 zł
    - Gel Brush "Cat's Tonque" #4 Compact Profesjonalny pędzel do żelu wykonany w 100% z włosia Kolinsky. Zapewnia najwyższą jakość pracy. Idalny do precyzyjnych zdobień. Wersja w kompakcie zabezpieczająca pędzel przed zniszczeniem a także ułatwia jego transport.35 zł
    - Gel Brush "Cat's Tonque" #6 Compact Profesjonalny pędzel do żelu wykonany w 100% z włosia Kolinsky. Zapewnia najwyższą jakość pracy. Wersja w kompakcie zabezpieczająca pędzel przed zniszczeniem a także ułatwia jego transport. 50 zł
    - Gel Brush "Cat's Tonque" #8 Profesjonalny pędzel do żelu wykonany w 100% z włosia Kolinsky. Zapewnia najwyższą jakość pracy. Wersja zakończona akrylową rączką 50 zł
    - Gel Brush "Flat" #6 Compact Profesjonalny pędzel do żelu wykonany w 100% z włosia Kolinsky. Zapewnia najwyższą jakość pracy. Wersja w kompakcie zabezpieczająca pędzel przed zniszczeniem a także ułatwia jego transport. 50 zł
    - Pędzel do zdobień Profesjonalny pędzel do zdobień wykonany w 100% z włosia Kolinsky. Zapewnia najwyższą jakość pracy.15 zł
    • Lampa UV 36W. Posiada 4 świetlówki o mocy 9W każda. Możliwość ustawienia
    czasu na 120/180 sekund oraz nieskończoność. Automatyczny wyłącznik. Odblask na
    całej wewnętrznej powierzchni lampy (łącznie z dołem). 180 zł
    • frezy:
    - Frez idealny do ściągania masy żelowej lub akrylowej- 30 zł
    - Frez karbidowy idealny do opracowywania paznokci żelowych lub akrylowych oraz do czyszczenia spodów paznokci- 30 zł
    - Frez mandrel 10 zł
    - Frez szafirowy stożek 12 zł

    Frezarka Marathon 3N 1020 zł
    Mikrosilnik MARATHON 3N kosmet.




    • z prostnicą SDE-H20: obroty 30.000rpm, 55W
    • mały, przenośny zasilacz z wyłącznikiem nożnym
    • płynna regulacja prędkości
    • łatwa zmiana kierunku obrotów jednym przyciskiem
    • brak hałasu, wibracji, wydzielania ciepła nawet po kilku godzinach ciągłej pracy
    • możliwe zamontowanie kątnicy, prostnicy lub mikrosilnika
    • rodzaj sterowania: stołowo-nożny (regulowanie obrotów pokrętłem stołowym lub pedałem)
    • opcje standardowe: dioda wskazująca na ewentualne przeciążenie silnika
    • przełącznik kierunku obrotów silnika lewo/prawo
    • idealny do gabinetów kosmetycznych, stomatologicznych itp.
    Dane techniczne:
    • Zasilanie: 230V/50Hz
    • Prędkość obrotowa: 30000 obr/min.
    • Moc: 55W
    Dane techniczne mikromotoru (prostnicy):
    • Długość: 151mm
    • Średnica max. 26mm
    • Waga: 156g
    • Długość przewodu: 1,5m
    Dane techniczne sterownika:
    • Wymiary (WxDxH): 100x130x67mm
    • Waga: 1,5 kg

    Frezarka Promed 520 650 zł
    Parametry techniczne:
    Waga rączki: 90g
    Wymiary urządzenia: szerokość 100 x wysokość 70 x głębokość 78
    Napięcie: 230/115 V, napięcie zmienne: 50/60 Hz 30W
    Napięcie wyjściowe: 1,3 - 12V DC
    Średnica rączki : 18/28 mm
    Płynna regulacja obrotów w zakresie do 20 000 obr./min
    Dopuszczalna średnica trzpienia mocującego używanych frezów od 2,32 do 2,35 mm
    Dopuszczalna maksymalna długość wału używanych frezów: do 32 mm
    Możliwość zmiany obrotów frezu na prawo/lewo
    Gwarancja 12 miesięcy

    5. Gadżety reklamowe
    • Kalendarz duży A4. Na każdej stronie jedna data. Możliwość podziału do czterech pracowników.- 90 zł
    • Mały kalendarz kieszonkowy z logo PB 15 zł
    • Plakat reklamowy Perfect Beauty Rozmiar 70 x 50 mm 12,75 zł
    • Biały lub brzoskwiniowy ręcznik 30x50 z miękkiej froty.15 zł



    SZKOLENIA:
    Metoda żelowa – 3 dni - 550 zł
    1. Podstawy higieny w gabinecie
    2. Choroby paznokci
    3. Budowa paznokcia naturalnego i przedlużonego
    4. Manicure
    a.Biologiczny
    b.Cążkowy
    c.za pomocą frezarki
    5. Prawidłowe przygotowanie płytki
    6. Przedłużanie przy pomocy tipsa
    7. Przedłużanie na formie
    8. French na tipsie
    9. French na formie (Metoda Pink & White)
    10. Korekta paznokci obgryzionych
    11. Zastosowanie frezarki przy pracy żelem

    Metoda akrylowa –3 dni - 550 zł
    1. Podstawy higieny w gabinecie
    2. Choroby paznokci
    3. Budowa paznokcia naturalnego i przedlużonego
    4. Manicure
    a.Biologiczny
    b.Cążkowy
    c.za pomocą frezarki
    5. Prawidłowe przygotowanie płytki
    6. Przedłużanie przy pomocy tipsa
    7. Przedłużanie na formie
    8. French na tipsie
    9. French na formie (Metoda Pink & White)
    10. Korekta paznokci obgryzionych
    11. Zastosowanie frezarki przy pracy akrylem

    Akryl 3D – I poziom –1 dzień - 300 zł
    Listeczki, cieniowanie, marmurek, kwiatki, zatapianie kwiatków akrylowych w żelu i akrylu, kwiaty 3D, róże, cieniowanie, zatapianie koronki, odciskanie siateczki, wzory zwierzęce

    Akryl 3D – II poziom –1 dzień - 350 zł
    Zdobienie rosyjskie, sztylety, kwiaty rosyjskie, łączenie kolorów, cieniowanie „pod spód”, łezki, konwalie, pąki, maczki, zdobienie linerami

    Kolorowy żel – 1 dzień - 300 zł
    Zdobienia kolorowym żelem, wzory przecierane, cieniowanie, kwiaty, wzory zwierzęce, wzory przeciągane

    Manicure– 1 dzień - 200 zł
    1. Podstawy higieny w gabinecie
    2. Choroby paznokci
    3. Budowa paznokcia naturalnego
    4. Manicure
    a.Biologiczny
    b.Cążkowy
    c.za pomocą frezarki
    5. Zabieg parafinowy

    Pedicure– 1 dzień -300 zł
    1. Podstawy higieny w gabinecie
    2. Choroby paznokci
    3. Budowa paznokcia
    4. Manicure
    a.Biologiczny
    b.Cążkowy
    c.za pomocą frezarki
    5. Zabieg parafinowy
    6. Masaż stóp
    7. Maski na stopy


    Szkolenia odbywają się indywidualnie
    Pakiety:

    1. Metoda żelowa + akrylowa - 5 dni - 1 000 zl

    2. Metoda żelowa + zdobienia żelem - 4 dni - 750 zl

    3. Metoda akrylowa + akryl 3D (I poziom) - 4 dni - 750 zl

    4. Akryl 3D (I poziom) + akryl 3D (II poziom) - 2 dni - 550 zl

    5. Metoda żelowa + akrylowa + akryl 3D (I poziom) - 6 dni - 1 250 zl

    6. Metoda żelowa + akrylowa + akryl 3D (I poziom) + akryl 3D
    (II poziom) - 7 dni - 1 550 zl

    7. Metoda żelowa + akrylowa + akryl 3D (I poziom) + akryl 3D
    (II poziom) + zdobienia żelem - 8 dni - 1 800 zl

    8. Doszkolenie z wybranej metody żel/akryl - 1 dzień - 350 zl

  21. #96
    Rozkręcanko Avatar roksana22
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Oława
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Ja pracuje na firmie Activ, ostatnio też próbowałam Sun Flower. Z obydwu żelków jestem baardzo zadowolona )

  22. #97

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    A ja żele IBD wierna do grobowej deski...hihihihi ale przyznam ze pierwszy cover miałam z SPN a później z sun flower hmm...a co do akryli to super nail profesional a i ostatnio charbonne extra
    z charbonne mam tezkolorówke i farbki akrylowe

  23. #98
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Cytat Napisał owca681 Zobacz post
    A ja żele IBD wierna do grobowej deski...hihihihi ale przyznam ze pierwszy cover miałam z SPN a później z sun flower hmm...a co do akryli to super nail profesional a i ostatnio charbonne extra
    z charbonne mam tezkolorówke i farbki akrylowe
    I jak Ci sie pracuje na charbonne?

  24. #99

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    bardzo dobrze

  25. #100
    Wczytuje się Avatar nikolka0202
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznan
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    a czy poleciłybyście akryl z nail design ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [fiberglass] Jakie firmy polecacie
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-06-2018, 15:59
  2. Jakie łyżworolki polecacie?
    By anchel in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 12:16
  3. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 10:01
  4. FAQ dla klientek oraz dla kursantek - jakie pytania?
    By nuki in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-10-2009, 18:44

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •