Strona 31 z 239 PierwszyPierwszy ... 212728293031323334354181131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 751 do 775 z 5973

Temat: co teraz robicie....

  1. #751
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    o Ty szczęściaro nie dośc że odpoczniesz sobie to jeszcze rzęski będziesz miała śliczne to my prosimy o zdjęcie z Twoją metamorfozą
    Tak tak, prosimy!
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  2. #752
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    no troche potrzebuje tego odpoczynku,a fotki dam,dam tej Mojej matamorfozy...jeszcze sie zatanawiam o przedluzeniu tych wlosow bo oglnie nie jesten zwolenniczka ich przedluzania ale sama sie tego ucze i widze ze jak sie bedzie dbalo to nic nie ma prawa sie znisczyc...no i nie bedzie mnie po raz pierwszy na forum przez pare dni...bede plakac bez Was...

  3. #753
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Jak mi sie marzy taki rudy kolor,ale te angole nie maja takich kolorow w sklepie,mialam kilka lat temu taka marchewke na glowie.Kolor byl boski,tylko problem byl bo naturalne mam ciemne i szybko bylo widac

  4. #754

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    no troche potrzebuje tego odpoczynku,a fotki dam,dam tej Mojej matamorfozy...jeszcze sie zatanawiam o przedluzeniu tych wlosow bo oglnie nie jesten zwolenniczka ich przedluzania ale sama sie tego ucze i widze ze jak sie bedzie dbalo to nic nie ma prawa sie znisczyc...no i nie bedzie mnie po raz pierwszy na forum przez pare dni...bede plakac bez Was...

    My tez bedziemy płakac co my tu bez Ciebie zrobimy buziole i wracaj do nas szybko
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  5. #755
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    No anomon, odpoczywaj tez bym chciala, a tu jeszcze troszke do wakacji ! a o przedluzaniu wlosow nie boj sie ja tez raz mialam bardziej chcialam je "zgescic " jak wydluzyc i bylo ok, nic sie nie dzialo,

    a po za tym wlasnie czytam wasze nowe posciki i czekam az moje maluchy wstana, potem zabieram ich do zoo! powinnam przez ten czas sprzatnac ale nic mi sie dzis nie chce, len totalny !

  6. #756
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    dacie rade kochane...i na pewno odpoczne...Stella w tej Francji to Ty tez nie masz zle no i zoooooooooo,ciekawa i przyjemna perspektywa spedzania z dziecmi wolnego czasu...

  7. #757
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    no prawda, wlasnie dzieci gotowe i do boju, a wiesz anamon u nas to tak jak wszedzie, ja nie narzekam pewnie ze jest fajnie ale czesto tesknie za rodzinnymi stronkami!

  8. #758
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    to na pewo ze tesknisz,co nasze to nasze...ale wszedzie mozna sie przyzwyczaic...i rowniez moze byc fajnie i ciekawie...cos na ten temat wiem bo pare latek w Holandii miezkalam i tez czasami do niej mi teskno...

  9. #759
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    ja teraz zakładam sobie pazurki -złociutkie
    SZCZĘŚLIWA

  10. #760
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Ja też dzisiaj zakładać będę nowe, bo już wstyd z takimi jak mam chodzić, ale przez to szkolenie nie miałam kiedy i w dodatku musiały być krótkie.

  11. #761

    Domyślnie

    no a ja zaaz znikam bo będę żelik na stópki i na nyżki zakładac, a potem uzupełnienie... ale jeszcze tu wrócę dzisiaj

    ---------- Dodano o godzinie 16:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:36 ----------

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    ja teraz zakładam sobie pazurki -złociutkie

    czekamy na zdjęcia
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  12. #762
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    dzisiaj widze ze wszystkie cos na paznokcie wzielo...ja rowniez dzisiaj pazurki sobie robie ale w koncu frenchyka,na razie dziekuje zdobieniom bo szkole farbki wiec nastepne beda z farbkami ale mam fajnie bo nauczycielke mam malarke...fajna kobietka i wielka dusza artystyczna...

  13. #763
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ide dac staremu jest i o 18 mam klientke

  14. #764
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    Annamon Twoje frenche są cudowne czekamy na zdjęcia..
    Chantii pochwal sie też koniecznie złociutkimi a kiedy będą znowu edge? taaaakie śliczne były..
    ja dopiero pod koniec tygodnia zrobie sobie nowe pazurki ale już mnie korci..
    I forum
    miłośniczka akrylu

  15. #765
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Ha ha ha wszystkie się biorą za porządki na swoich pazurkach hi hi hi
    basia40 moje kolejne Edge nie prędko bo mąż nie chce na nie już patrzeć i chcę frenche-ale ja nie już je kończę z przerwami jak to w domu bywa
    SZCZĘŚLIWA

  16. #766
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    ja jutro zabieram się za moje stópki D: i idę butki sobie kupić wczoraj przypatrzyłam zajefajne na koturnie , białe, z taki wieeelkim kamolem na środeczku

  17. #767

    Domyślnie

    no a ja skończyłam żelik na rączkach ,stópkach ,uzupełnienie i teraz mi się nic nie chce ale zaraz idę wziąśc dłuuuugą kąpiel , oczywiście jak mi się nie odechce hehe
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  18. #768
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Ja skończyłam robić swoje. Trochę mi zeszło, bo zdejmowałam to co zostało ze starych i zakładałam pierwszy raz żelowe na formie. Zdecydowanie wolę na formie akryl, bo szybciej. Jutro fotę wstawię co by pokazać jak mi to wyszło.

    Dzidzia, tylko nie zaśnij w tej wannie.

  19. #769
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    Dziewczyny ja dalej czekam na zdjęcia Waszych pazurków
    musze zacząć sie zbierać.. mój kochany wyciąga mnie żeby pojechała z nim do jakiegoś sklepu z częściami samochodowymi :/ nie chce mu sie samemu jechać.. ale mi też sie nie chce i wiedzie jak mnie przekonał? 'jak będziemy wracać to skoczymy do tej Twojego sklepu paznokciowego..' on wie co na mnie działa

    i jeee mam trzy kwiatuszki
    I forum
    miłośniczka akrylu

  20. #770
    Nałogowiec Avatar Czarnulka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ŁDZ
    Postów
    352

    Domyślnie

    Cytat Napisał basia40 Zobacz post
    Dziewczyny ja dalej czekam na zdjęcia Waszych pazurków
    musze zacząć sie zbierać.. mój kochany wyciąga mnie żeby pojechała z nim do jakiegoś sklepu z częściami samochodowymi :/ nie chce mu sie samemu jechać.. ale mi też sie nie chce i wiedzie jak mnie przekonał? 'jak będziemy wracać to skoczymy do tej Twojego sklepu paznokciowego..' on wie co na mnie działa

    i jeee mam trzy kwiatuszki
    Gratuluję

    A ja też wczoraj pazurki robiłam ;D Ale to chyba jakoś telepatycznie się zaraziłam , bo nie byłam na forum a coś mnie nagle tknęło pomimo okropnego lenia żeby zrobić pazurki.No i wtedy weszłam na forum w albumy w poszukiwaniu pomysłu i zainspirowana pracą Lussil zrobiłam sobie schodki Tylko jakby moje był prawdziwe to by można było sobie na nich nogi połamać xD
    Nie da się świata zatrzymać, czasu cofnąć,
    Pozostaje płacz nad niesprawiedliwością.
    Co z ludzką godnością, pytam. (...)
    Muszę za szczęściem wzdychać.
    Patrząc na chmury nad miastem
    Powoli zamykam oczy.
    Daj spokój z bólem...
    I tak zbyt wiele czuję...

  21. #771

    Domyślnie

    no dziewczyny dawac fotki pazurów ja właśnie wróciłam z pola widzenia i coś mi się wydaję że okularki będę nosic... :/
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  22. #772
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    kochana ja już od dawna mam nosić i jakoś nie ma czasu jechać zrobić

  23. #773

    Domyślnie

    hheheh , ja tam jak dostanę okularki to muszę nosic bo jak robię tipsy to moje lewe oczko czuję że mi pada... ehhh jak się wali to się wali wszystko
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  24. #774
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    no dziewczyny dawac fotki pazurów ja właśnie wróciłam z pola widzenia i coś mi się wydaję że okularki będę nosic... :/
    nie zazdroszczę... sama dowiedziałam się w zeszłym roku że mam wadę nabytą i astygmatyzm i że będzie mi się cały czas pogarszało i pogarszało... mam - 0,65 (coś koło tego) lewe oko, a prawe 0

  25. #775

    Domyślnie

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    nie zazdroszczę... sama dowiedziałam się w zeszłym roku że mam wadę nabytą i astygmatyzm i że będzie mi się cały czas pogarszało i pogarszało... mam - 0,65 (coś koło tego) lewe oko, a prawe 0

    no to też masz fajnie... U mnie wzrok się pierdzieli przez tarczycę , jak nie urok to sraczka ehhh szkoda słów...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. co robicie oprócz pazurków
    By agusiaani in forum Nasze Hobby
    Odpowiedzi: 224
    Ostatni post / autor: 28-04-2021, 23:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •