Strona 28 z 239 PierwszyPierwszy ... 182425262728293031323878128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 676 do 700 z 5973

Temat: co teraz robicie....

  1. #676
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    Boże dzis w szkole wyleciały na mnie drzwi z zawiasów, jak chciałam je otworzyc i jak leciały próbowałam łapac..całe palce mam zadrapane Mało to klamka wbiła mi sie w brzuch i było mi nie dobrze i jeszcze jak juz spadły to zatrzymały sie też u mnie na głowie i mam takiego siniaka ze nie wiem zabić się mozna normalnie... A jak w szkole powiedziałam pani to ona mi na to ze nie jest pielęgniarką ;/ Wr
    Koło 16 byłam na dworzu z przyjaciółką i własnie wróciłam do domu...i tez jestem zła, bo chciałam wyjechać gdzies z moim chłopakiem do domku letniskowego, chociaz na głupie 3 dni, a moja mama mi nie pozwala bo mowi ze jestem za młoda ;/ Ranyy nic tam nie bede z nim robić.! Ani nie pale, ani nie piję a ona nie ma do mnie zaufania.. jakbym niewiadomo co zrobiła taka jestem zła, bo strasznie mi zalezalo na tym wyjeździe A ona od razu myśli ze pojadę we dwójkę i wrócę we trójkę...Mam rozum i tak swojego zycia nie załatwiłabym sobie w tym wieku...Eh... przepraszam że tak się rozpisalam i w ogóle... Ale może ktos ma jakąś rade jakby tu mame namówić....albo zdobyć zaufanie?

    natalia, moze poprostu powiedz mamie zeby miala do ciebie zaufanie! a moze bylo cos w przeszlosci ze jego nie ma? po prostu porozmawiaj z nia normalnie i sprobuj wytlumaczyc spokojnie ze zalezy tobie na jej zaufaniu, jezeli do tej pory wszystko bylo ok to byc moze nie tym razem ale nastepnym pozwoli ci na week end z ukochanym!

    a tak po za tym wlasnie zasiadlam do komputerka nie wiem na jak dlugo bo jestem padnieta dzisiejszym dniem, ja na ogol wstaje o 6 rano hi hi,
    teraz popijam male "co nie co" i zerkam co piszecie na forum?!

  2. #677
    Nałogowiec Avatar Czarnulka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ŁDZ
    Postów
    352

    Domyślnie

    A ja się stęskniłam bo nawet dziś nie miałam wcześniej czasu żeby zajrzeć
    Nie da się świata zatrzymać, czasu cofnąć,
    Pozostaje płacz nad niesprawiedliwością.
    Co z ludzką godnością, pytam. (...)
    Muszę za szczęściem wzdychać.
    Patrząc na chmury nad miastem
    Powoli zamykam oczy.
    Daj spokój z bólem...
    I tak zbyt wiele czuję...

  3. #678
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    My za Tobą też

  4. #679
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    Natalko spróbuj pogadać z mamą tylko na spokojnie, bez złości, krzyków i łez niech widzi że jesteś na tyle odpowiedzialna że może Ci zaufać to chyba najlepsze wyjście.. wiem, bo sama to przerabiałam

    Czarnulko fajnie że znowu jesteś
    I forum
    miłośniczka akrylu

  5. #680
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    nie no ja oczywiscie mame rozumiem...ale bez przesady...
    Jeszcze uwielbiam rozmowe z moja mama
    ja:moge......?
    mama:nie
    ja:dlaczego?
    mama:bo nie.
    Koniec rozmowy.. nawet mi nie poda zadnych argumentów...jakby podała to juz bym sie odczepiła od niej
    Tak samo mam ja... ;/

  6. #681
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    ja jak bylam mloda mialam tak samo tymbardziej ze bylam trudnym dzieckiem pilam palilam obracalam sie w zlym towarzystwie pozniej problemy w szkole grozby wywalenia itp.pozniej ciezko mi bylo odbudowac zaufanie ale z czasem mi sie udalo.teraz zmienilam sie diametralnie.

  7. #682
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    Boże dzis w szkole wyleciały na mnie drzwi z zawiasów, jak chciałam je otworzyc i jak leciały próbowałam łapac..całe palce mam zadrapane Mało to klamka wbiła mi sie w brzuch i było mi nie dobrze i jeszcze jak juz spadły to zatrzymały sie też u mnie na głowie i mam takiego siniaka ze nie wiem zabić się mozna normalnie... A jak w szkole powiedziałam pani to ona mi na to ze nie jest pielęgniarką ;/ Wr
    Koło 16 byłam na dworzu z przyjaciółką i własnie wróciłam do domu...i tez jestem zła, bo chciałam wyjechać gdzies z moim chłopakiem do domku letniskowego, chociaz na głupie 3 dni, a moja mama mi nie pozwala bo mowi ze jestem za młoda ;/ Ranyy nic tam nie bede z nim robić.! Ani nie pale, ani nie piję a ona nie ma do mnie zaufania.. jakbym niewiadomo co zrobiła taka jestem zła, bo strasznie mi zalezalo na tym wyjeździe A ona od razu myśli ze pojadę we dwójkę i wrócę we trójkę...Mam rozum i tak swojego zycia nie załatwiłabym sobie w tym wieku...Eh... przepraszam że tak się rozpisalam i w ogóle... Ale może ktos ma jakąś rade jakby tu mame namówić....albo zdobyć zaufanie?
    przeżywałam to samo.mi nic nie było wolno. czułam się jak w więzieniu. wracać o wyznaczonych porach. zaczęłam się ostro buntować jak moja młodsza siostra o 4 lata. mogła wszystko.nie miała wyznaczonych godzin powrotu itd.i powiem ci szczerze ze teraz mimo ze mam swoją rodzinkę nadal próbuje mi swoje racje, narzucać. mama jest mamą i mimo że się na wiele nie zgadza to ma racje. chce dla nas jak najlepiej. a twoja mama chce cie uchronić przed błędami które może ona popełniła będąc młodą dziewczyną a ty o tym nie wiesz.dopiero po kilku ładnych latach będąc już mężatkom dowiedziałam się o błędach które moja mama popełniła. sama jestem mamą i też na pewno będę chciała uchronić moje dzieci przed błędami młodości które ja popełniłam. tak że daj mamie czas i nie naciskaj. bo to nic ci nie da a tylko będzie pogarszało wasze relacje. powiem ci szczerze ze lepiej mieć słabe relacje z mamą niż nie mieć ich w cale. tak więc dziewczyno głowa do góry. wszystko się ułoży. a szczera rozmowa zawsze jest potrzebna. będzie dobrze.

  8. #683

    Domyślnie

    no to ja byłam w podobie... jak mi rodzice nie kazali jechac na impreze to kombinowałam że śpię u koleżanki i z nią heja na impre, później jak się już wkurzyłam że mi nie pozwala to moja rozmowa z mamuska wyglądała tak:
    ja-mogę jechac
    ona-nie
    ja- i tak już byłam
    heh i od tatmtego czasu mmogłam jeździc


    no a traz siedze z Wami ale jeszcze tylko chwilkę bo na 11 mam klientkę
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  9. #684
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    haha skad ja znam te sciemy z nocowaniem u kolezanki ale mi sie udawalo do czasu raz powiedzialam ze spie u znajomej i pech chcial ze moj tata wracajac z delegacji zobaczyl mnie jak ide w strone przystanku z ktorego odjezdzal autobus na impreze.jak wsiadlam to pojechal za tym autobusem pozniej jak juz bylam na miejscu zadzwonil do mnie zebym wyszla przed sale i on czekal na parkingu...wpakowal mnie do samochodu i do domu. mialam wtedy 14 lat.takiej siary sie najadlam i oczywiscie szlaban na miesiac.

  10. #685
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    you ja mam wolne i se ściemniam w domku
    w końcu wracam po ciężkich dniach pracy

  11. #686

  12. #687
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    nie zapomnijcie że kłamstwo ma krótkie nóżki. i prędzej czy pózniej wyjdzie na jaw. a wtedy już przekichane. a jeżeli chce żeby mama miała do niej zaufanie to odradzam takie kombinacje. tym bardziej że mama wie już co chciała zrobić i miała zaplanowane.

  13. #688

    Domyślnie

    ziziz dziewczyny sobie tylko wspominają wybryki z młodości ty chyba też takie miałaś co ?

  14. #689
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    kamis oj miałam i nie miło je wspominam.niestety kończyły się wielką awanturą i nie tylko. wspominki wspominkami. a chodziło mi tu o natalie268. żeby nie okłamywała mamy. ona ma dopiero 17 lat. i poco ma tracić jej zaufanie już teraz. nie napisałam tego złośliwie tylko jako przestrogę. .a jak ona postąpi to od niej zależy. ja bym nie popełniała błędów młodości.
    Ostatnio edytowane przez zizia ; 28-05-2009 o 17:42

  15. #690
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    pati88 zrobiłbym to samo
    teraz to ze smiechem wspominam ale wtedy wesolo nie bylo ale przynajmniej jak mi sie skonczyl szlaban to juz moglam na dyskoteki jezdzic bo tata mi powiedzial ze juz woli zebym prawde powiedziala gdzie ide niz robila go w ch*** no ale ze mloda bylam to mialam warunek ze bede mogla jezdzic jak moja o rok starsza siostra tez pojedzie a ona byla grzeczniejsza ode mnie ja tylko taki diabel wcielony...teraz to sie smieje z siebie ze taka zbuntowana bylam

  16. #691
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    no jeszcze nigdy nie mialam tyle do przeczytania co teraz,ale nietety o 8 do 21 dzisiaj prowadzilam kursy,wiec mozecie sie domyslec w jakim stanie jestem i na dodatek nafazowana liquidem...ahahhahah...ciezki dzien Kochane Wam powiem...

  17. #692
    No to..wpadłam Avatar mariet86
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Opatów
    Postów
    285

    Domyślnie

    a ja sobie domalowuję jednego paznokcia bo na jakis czas zapewne krótki zdjęłam tipsiki no i piszę nieszczęsną pracę na zaliczenie;/

  18. #693
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    A ja słucham płaczu mojego bąbla bo ma prawdopodobnie zapalenie ucha, dopiero jutro lekarz na 11.40 eh, noc zapowiada się nie ciekawa Zakropione uszy, czopek w tyłku i na chwile spokój i potem znowu płacz...ehh
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  19. #694

    Domyślnie

    Annamon odpocznij sobie po ciężkim dniu, posty nie uciekną

  20. #695

    Domyślnie

    a ja czekam w dalszym ciągu za Kalinką , coś się do mnie doczłapac nie może hehe , ale przynajmniej mogę sobie popisac
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  21. #696
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    A ja słucham płaczu mojego bąbla bo ma prawdopodobnie zapalenie ucha, dopiero jutro lekarz na 11.40 eh, noc zapowiada się nie ciekawa Zakropione uszy, czopek w tyłku i na chwile spokój i potem znowu płacz...ehh
    to masz przechlapane

  22. #697
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    Anusia trzymaj sie i malutką ode mnie ucałuj
    ja zobaczyłam właśnie Gotowe na wszystko, pije wieczorną herbatę i chyba wezmę się za książke aktualnie PS. Kocham Cie fajnaaa
    I forum
    miłośniczka akrylu

  23. #698

    Domyślnie

    o Boziu Ps.Kocham Cię jest boooska.
    Właśnie siedzem z tatulkiem , on ogląda tv a ja tu klikam i patrzem tak sobie po pazurach może mi jakaś wena przyjdzie na nowy wzoreczek tylko że ja tu się wysilam z wymyślaniem a klientki chcą frenchosa-standard :/
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  24. #699
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    o Boziu Ps.Kocham Cię jest boooska.
    Właśnie siedzem z tatulkiem , on ogląda tv a ja tu klikam i patrzem tak sobie po pazurach może mi jakaś wena przyjdzie na nowy wzoreczek tylko że ja tu się wysilam z wymyślaniem a klientki chcą frenchosa-standard :/
    szkoda że tak daleko mieszkasz bo ja bym ci moje pazurki dała do malowania. mogłabyś na nich cały czas eksperymentować

  25. #700
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    a ja siedze u mojego chłopaka w domu, zostawił mnie samą i pojechał po truskawki gorzej jak ktoś przyjdzie i sie spyta co ja robie sama w ich domu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. co robicie oprócz pazurków
    By agusiaani in forum Nasze Hobby
    Odpowiedzi: 224
    Ostatni post / autor: 28-04-2021, 23:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •