Strona 37 z 239 PierwszyPierwszy ... 273334353637383940414787137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 901 do 925 z 5973

Temat: co teraz robicie....

  1. #901
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    lekarz potrzebny od zaraz... jest prawie 3 w nocy... tak mi się chciało tej jajecznicy ze aż mi się smiła...a obudziło mnie burczenie w brzuchu.... musiałam wstać zrobiłam jajecznice na boczku teściowej, ale kurcze niebezpieczne jest schodzenie do niej na dół i buszowanie po lodówce chyba mysleli że ktoś sie włamał bo mało mi teść łba dubeltówką nie odstrzelił... ale luz... jem sobie jajeczniczkę i przeglądam co tu napisałyście w czasie mojego spanka...

  2. #902
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    Iza... wiedziałam że jajecznica wygra w nocy
    na teściową lepiej uważaj bo jak bedziesz jej tak wyjadać po nocy z lodówki to dosypie Ci czegoś na sraczke kiedyś
    I forum
    miłośniczka akrylu

  3. #903
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    A ja nie śpię od 2:30, bo musiałam wyszykować córkę na wyjazd z religii na pola lednickie. Autokar spóźnił się godzinę i te dzieciaki stały przed kościołem i marzły. U mnie były tylko trzy stopnie. Wracałam się do domu i jeszcze jej dałam kurtkę narciarską, aby nie zmarzła. Przyda jej się, bo będą na tym polu siedzieć do niedzieli rano. Mam tylko nadzieję, że pogoda się utrzyma i nie będzie padać. A za godzinkę mam klientkę.

  4. #904
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    dziewczyna ja od 5 na nogach, no coz mowi sie kto ma dzieciatko ten ma i swiatko ha ha... a teraz czekam az sie mlodszy obudzi bo musze do carrefour -u gonic po jakies zakupki, pogoda do du... cieplo ale pada, oj chyba ciezki bedzie dzionek!

    p.s jajecznica wygrala ha ha......

  5. #905
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    od 5 rano na nogach jezdym byłam umowe podpisać dziś,wstawiłam obiad,pije kawke i ide na fajansa zaraz

  6. #906
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    a ja sie jaszcze nie położyłam od wczoraj. oj ciężka nocka była.dzieciaki chore idzie oszaleć.

  7. #907
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    No to bardzo współczuję. Przy jednym chorym jest co robić, a co dopiero przy gromadce.

  8. #908
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    oj ivonko żebyś wiedziała. poprostu oszaleje,osiwieje, i nie powiem co jeszcze

  9. #909
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Ale i tak Cię podziwiam, bo silna z ciebie kobitka i widać twardo stąpasz po ziemi.

  10. #910
    Nałogowiec Avatar Czarnulka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ŁDZ
    Postów
    352

    Domyślnie

    A ja mam dwóch kalików w domu Brat to już z miesiąc na zwolnieniu bo miał operację na kolano ale jeszcze czeka go rok rehabilitacji a mój tata wczoraj ze szpitala wyszedł po zabiegu na przepuklinę. A ja bidna musze skakać koło nich Hehe facetowi jak coś dolega to gorzej niż dziecko Dzisiaj mam imieninki i czekam na znajomych
    Nie da się świata zatrzymać, czasu cofnąć,
    Pozostaje płacz nad niesprawiedliwością.
    Co z ludzką godnością, pytam. (...)
    Muszę za szczęściem wzdychać.
    Patrząc na chmury nad miastem
    Powoli zamykam oczy.
    Daj spokój z bólem...
    I tak zbyt wiele czuję...

  11. #911
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Oj biedactwo, to też się przy tych maleństwach nabiegasz, zamiast usiąść i życzenia odbierać. Wszystkiego co najlepsze życzę

    ---------- Dodano o godzinie 15:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:50 ----------

    A ja czekam na mężusia i ciągle się martwię o córkę. Dzwoniłam do niej na te pola lednickie, a ona mi mówi, że poszła sobie z koleżanką nad jezioro. Pytam czy nauczycielka wie, a ona że oni mogą robić co chcą i sami się pilnować, a tam z kilkanaście tysięcy ludzi jest Boję się, żeby nic jej się nie stało, bo wariatów nie brakuje.

  12. #912

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarnulka Zobacz post
    A ja mam dwóch kalików w domu Brat to już z miesiąc na zwolnieniu bo miał operację na kolano ale jeszcze czeka go rok rehabilitacji a mój tata wczoraj ze szpitala wyszedł po zabiegu na przepuklinę. A ja bidna musze skakać koło nich Hehe facetowi jak coś dolega to gorzej niż dziecko Dzisiaj mam imieninki i czekam na znajomych


    to wszystkiego naj naj tylko się nie upij za mocno hihihi

    ---------- Dodano o godzinie 16:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:20 ----------

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Oj biedactwo, to też się przy tych maleństwach nabiegasz, zamiast usiąść i życzenia odbierać. Wszystkiego co najlepsze życzę

    ---------- Dodano o godzinie 15:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:50 ----------

    A ja czekam na mężusia i ciągle się martwię o córkę. Dzwoniłam do niej na te pola lednickie, a ona mi mówi, że poszła sobie z koleżanką nad jezioro. Pytam czy nauczycielka wie, a ona że oni mogą robić co chcą i sami się pilnować, a tam z kilkanaście tysięcy ludzi jest Boję się, żeby nic jej się nie stało, bo wariatów nie brakuje.

    wiem że łatwo powiedziec gdy się nie jest rodzicem , ale na pewno będzie dobrze

    ---------- Dodano o godzinie 16:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:22 ----------

    a tak w ogole mialam miec wolne od tipsow a juz mialam dwie ... tak wiec teraz sobie odpoczywam
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  13. #913
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie

    co ja teraz robie hmm... szperam, szukam, wesze na forum wszystkiego co zwiazane ze strona techniczna jesli chodzi o zdobienie pazurkow. Mam zamiar zaczac ;p przy okazji sprawdzam, swoj poziom wiedzy na "Eureko ja to wiem" no i czekam na fryteczki juz czuje zapaszek mniam

  14. #914
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    Iwonko spokojnie byłam tam i jedyne co może się jej tam stać to może sie zgubić.. tzn napewno trafi do swojego sektora.. tzn ja sie zgubiłam

    wszystkiego najlepszego Czarnulko

    ja powinnam zacząć sie pakować.. ale odkładam to jak moge bo szczerze tego nienawidze..
    I forum
    miłośniczka akrylu

  15. #915
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Dziękuję Ci, bo mnie trochę uspokoiłaś. Właśnie z nią rozmawiałam, choć miałam się położyć spać, ale i tak nie zasnę. Jest zimno, pada deszcz, a ona siedzi w zimowej kurtce i kocu termicznym.

  16. #916
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    ooo to im współczuje.. przygotuj się na sterte prania jak wróci.. jeśli pada to będzie straszne błoto.. pozna fajnych ludzi nie martw się o nią bo tam jest bezpieczna
    I forum
    miłośniczka akrylu

  17. #917
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie

    Ja wróciłam ze sklepu i się słodyczami zajadam
    Ivonko będzie dobrze zobaczysz

  18. #918
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Jeszcze raz dzięki dziewczynki, potraficie podnieść człowieka na duchu

  19. #919
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    e tam ja po prostu pisze jak jest.. ale rozumiem Twoje obawy
    a ja zaraz dodam zdjęcia moich dzisiejszych wypocin..
    I forum
    miłośniczka akrylu

  20. #920
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    No to czekamy. ja swoje dodam jutro, bo już dzisiaj mi się nie chce.

  21. #921
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    a ja dodam pazurki mamy i moje stópki... ledwo co widać... ;/

  22. #922
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    a ja wlasnie do was na chwilke usiadlam , poczytac co robicie. ja tez mialam ciezki dzien, dlluuugggiiii.... juz myslalam ze nie bedzie konca, do tego moj synek cos kiepsko pod wieczor sie czul goraczka prawie 39°, czy to znowu przez te zabki? mam nadzieje ze nic innego bo jutro niedziela wiec z lekarzem kiepsko! a nocki to i tak sie boje

    a ja zaraz chyba sie uwale an kanape i wypije male piwko ha ha pewnie mnie zmorzy! robotki mam tyle ze hoho a lenia w du.. jeszcze wiekszego! prasowanko to od ponad tygodnia czeka i nic tylko dokladam do kupki

    ide po moje piwko z soczkiem

  23. #923
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Odpocznij, a za prasowanie weźmiesz się jutro. Miłego delektowania się piwkiem.

  24. #924
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    dzieki ivonna ale wiesz pewnie i jutro nie poprasuje, codziennie mowie juti jutro, no coz, a piwko juz delektuje dobre, szkoda ze sama!

  25. #925
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    sprzedaje ciuchy dzieci na ebay
    jak ja tego nie lubie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. co robicie oprócz pazurków
    By agusiaani in forum Nasze Hobby
    Odpowiedzi: 224
    Ostatni post / autor: 28-04-2021, 23:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •