Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 130

Temat: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami

  1. #101
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: Książeczka ze zdobieniami

    Ojej oczopląsu można dostać ale może akurat się kiedyś coś przyda
    Pozdrawiam

  2. #102
    Rozkręcanko Avatar monikat
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Książeczka ze zdobieniami

    fajna sprawa, taka pomoc,
    a ciekawe jest to, że każda z nas to samo zdobienie zrobi po swojemu ze swoją dozą piękna i magii

  3. #103
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami

    Mam prenumeratę Paznokcie i Nail Expert. Zastanawiam się jeszcze nad Akademią Paznokcia, bo ostatnie 2 numery mieli naprawdę niezłe.
    Nail Art jakoś mi nie podchodzi - zdobienia są niezłe, ale niby krok po kroku... a tak naprawdę, to trzeba zgadywać, co dalej, bo jest tylko po kilka zdjęć, a niektóre stylizacje są skomplikowane

  4. #104
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami

    polecam rewelacyjna ksiazke ktora powinna miec kazda stylistka "dermatologia dla stylistow paznokci"
    ja na swoja wlasnie czekam

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  5. #105
    Wczytuje się Avatar an28ia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Książeczka ze zdobieniami

    Jak widzę te zdobienia, to zastanawiam się co będzie na mojej specjalizacji w szkole. Instruktorka która będzie prowadzić zajęcia uczyła się w Chinach

  6. #106
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Książeczka ze zdobieniami

    Coś sie zawsze wybierze, nie wszystkie mi się podobają, ale cóż, oni mają inne gusta

  7. #107
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami

    Ja kupuje 'Paznokcie', 'Akademia Paznokcia' oraz 'Nail Art'. Wszystkie dostępne w Empiku. Trochę kosztują, ale zawsze znajdzie się coś odpowiedniego i ciekawego

  8. #108
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Książeczka ze zdobieniami

    jakaś ty milutka nie każdy by tak z chęcią zeskanował

  9. #109
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami

    ja kupuje Paznokcie i NailArt w Empiku

  10. #110
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami

    Prenumeruję Paznokcie, Akademię Paznokcia i Nail Experta - polecam je
    Natomiast wykupiłam sobie jeszcze Nailpro i jestem bardzo mile zaskoczona - ciekawe tematy i stylizacje krok po kroku m.in. naszych sąsiadek z Niemiec. Polecam

  11. #111
    Akademia Paznokcia TEAM Avatar marzena.k
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami

    Zapraszamy do najnowszej publikacji autorów książki "Zostań Mistrzem. Droga od stylisty do Mistrza Paznokci". Nowa książka nosi tytuł "Sztuka zarządzania. Droga od Mistrza do Właściciela Studia Paznokci".
    ... czytaj dalej ...


    Książka zawiera zagadnienia dotyczące psychologii i marketingu.

    W części I, dotyczącej psychologii poruszane są kwestie:

    • Komunikacji i sztuki przekonywania
    • Kłamstwa
    • Poszukiwania pracowników
    • Kierowanie i motywowanie do pracy
    • Reklama, promocja i techniki sprzedaży

    W części II zawarte są wybrane zagadnienia dotyczące marketingu:

    • Wizerunek firmy jako pracodawcy
    • Reklama dźwignią handlu
    • Programy lojalnościowe jako element przyciągający klienta

    Zapraszamy do lektury!

  12. #112
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    polecam rewelacyjna ksiazke ktora powinna miec kazda stylistka "dermatologia dla stylistow paznokci"
    ja na swoja wlasnie czekam
    Agulusia i jak książka? Ma sporo zdjęć? Też się nad nią zastanawiam

  13. #113
    Wczytuje się Avatar natala11620
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    UK/PL-Jaslo
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Książeczka ze zdobieniami

    no niezla ta ksiazeczka

  14. #114
    Szkoleniowiec Avatar AgnieszkaSzalpuk
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    zielona góra
    Postów
    370

    Domyślnie Odp: Książeczka ze zdobieniami

    no prosze! dla kazdego cos miłego
    zmina nicka- byłam sobie Piatyelek jestem sobie ja


  15. #115
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Książeczka ze zdobieniami

    Strasznie dużo na tych pazurkach się dzieje, ale nie ukrywam, że kilka zdobień przypadło mi do gustu Dziękujemy za taką pomocną książeczkę

  16. #116
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Książeczka ze zdobieniami

    Mnie tez sie podoba ta ksiazeczka ,same stylizacje średnio,ale jak dla mnie poczatkujacej to zrodlo inspiracji .Moge zobaczyc rózne sposoby układania ozdób ,wyrobic ,,oko,, co mi do czego pasuje a co nie,Jakia kolorystyka odpowiada mojemu stylowi ,Dla mnie bomba dziekuje!
    Wypysia

  17. #117
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    LUTON (UK)
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami

    po co nam ksiazki jak mamy nasze kochane forum

  18. #118
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami

    Ja tam jestem zdania, że książki to cenne skarby i sama zaczęłam od kupowania kilku pozycji. Oczywiście jak człowiek, że tak powiem zaczyna dopiero wgryzać się w temat to ciężko znaleźć dobrą lekturę branżową.


    Zatem ja zaczęłam od odradzanej tutaj książki autorstwa p. Aleksandry Sójki pt. "Piękne paznokcie. Pielęgnacja i zdobienie" i... jak ją dostałam to byłam pod wrażeniem. Super wydanie, krok po kroku, opisy, fajne zdobienia. Przeczytałam i wylądowała na półce, od czasu do czasu wyciągana tylko by podpatrzeć zdobienia.
    Teraz natknąwszy się na Waszą krytykę po pół roku wyciągnęłam ją ponownie i... przeżyłam szok. Ponieważ dzięki forum wiem już co to krzywa C i, że w ogóle istnieje To zaczęłam bardziej wnikliwie oglądać zdjęcia zawartych tam zdobień... szok, szczególnie na str. 52, 20,35,39,43,49,59.... no po prostu szoczek, albo za płaskie, albo łopatki, w jednym nawet zdawało mi się, że na jednym pazurku było jakby lekkie zapowietrzenie.
    Aczkolwiek na początek myślę, że książka może być może nie tyle mentorem co do techniki, co raczej inspiracją do zdobień i wprowadzeniem ogólnym do zagadnienia. Jeśli ktoś lubi po prostu mieć książki to owszem polecam, bo każda publikacja ma w sobie coś.


    Polecam również wspomnianą "Dermatologię dla stylistów paznokci" jak dla mnie boska! Duuużo wiedzy, piękne wprowadzenie, na liczbę zdjęć również nie można narzekać do tego pięknie zakończone rozdziały - pytaniami kontrolnymi. Momentami ciężko mi się czytało ze względu na liczne medyczne terminy lub łacińskie nazwy schorzeń. Ale jak już człowiek się wciągnie to leci Na prawdę przyjemna i wartościowa lektura.


    Posiadam również "Zdobienie paznokci żelem i akrylem" i tą książkę polubiłam ze względu na dość bogaty rozdział poświęcony higienie oraz środkom dezynfekcyjnym i sterylizacji. Zdobienia myślę, że również potrafią zainspirować. Aczkolwiek kilka propozycji wg mnie jest jakby hmm niedopracowanych. Nie jestem specem, ale np. paznokcie z okładki choć bardzo mi się podobają to troszkę odrzuca mnie zbyt duża oraz poszarpana krawędź w okolicach obrąbka naskórkowego oraz na str. 105 paznokietki wydają mi się ciut za szerokie. Aczkolwiek sama książka dała mi dużo wiedzy i pomysłów.


    Prawie zapomniałabym wspomnieć o "Nail Story - dalekowschodnie inspiracje". Jak dostałam tą książkę to troszkę się zawiodłam, ponieważ liczyłam na więcej zagadnień technicznych (a miałam wybór ta lub Nail Artistry:/ ). Aczkolwiek jeśli komuś nie szkoda pieniążków to polecam ze względu na piękne zdobienia Azjatek. Jednak książka ta jest podobna do publikacji, którą nam zeskanowała koleżanka. Są to zdobienia kolorowe, momentami krzykliwe, cukierkowe, ale... nie tylko. Są tam również zdobienia bardzo delikatne i przede wszystkim tak pięknie pociągnięte pędzlem, że no cóż ja mogę tylko pomarzyć i powzdychać Polecam, jeśli mamy nadmiar pieniążków a lubimy dopracowane mini arcydzieła. Aaa książka posiada pewien minus, gdyż dosyć sporo w niej reklam. Aczkolwiek w porównaniu do liczby zdobień mi to nie przeszkadzało - mogłam poznać wiele nieznanych mi firm.

    Co do czasopism to niestety udało mi się jedynie wykupić prenumeratę Akademii Paznokcia i chociaż rzeczywiście troszkę dużo w nim reklam to jednak jestem zadowolona z zakupu. Przede wszystkim jest tam wszystko od zdobień po psychologię oraz ciekawostki historyczne, czasami może zbyt krótko, ale cóż w końcu to czasopismo.



    Planuję z czasem zaprenumerować "Paznokcie", ponieważ wydają mi się poruszać również bardzo obszerną tematykę, ale zobaczymy jak już kupię.
    Ponieważ jestem małym chomiczkiem z duużą manią kolekcjonowania książek przy najbliższym zastrzyku finansowym planuję zakupić:

    - Nail Artistry (od dawna na nią poluję, ale niestety cena:/)

    - Paznokcie - Pielęgnacja i malowanie p. A. Sójka, J. Damsz (jak wspomniałam jestem chomikiem i nie zrażam si poprzednią publikacją)

    - "Zostań Mistrzem. Droga od stylisty do Mistrza Paznokci" (mam wersję zeskanowana i to jest po prostu bomba wiedzy!)

    - "Sztuka zarządzania. Droga od Mistrza do Właściciela Studia Paznokci" (myślę, że poszła w ślady poprzedniej publikacji i jest doskonała dla osób zamierzających otworzyć salon)
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  19. #119
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami

    uwazam ze te wszystkie ksiazki o ktorych piszecie sa bardzo przydatne i przy najblizszej okazji rowniez zaczne je kupowac..

  20. #120
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami

    Piękne Paznokcie. Pielęgnacja Ozdabianie Leczenie

    Autor:Baek Ji
    Wydawca:Bauer-Weltbild Media
    Oprawa:twarda
    Data premiery:2010-02-11


    Opis

    Pomysłowe sposoby na codzienne problemy: słabe paznokcie, przebarwienia, pękanie, białe plamki. Jest też ratunek dla nałogowych obgryzaczy. Autorka – wykwalifikowana kosmetyczka – podaje też pielęgnację dłoni i stóp w domu; opisuje sztukę lakierowania i jeszcze o wiele więcej!Oglądając twoje ręce, powiem ci kim jesteś. Ich wygląd świadczy o tobie. Spokojnie, nie chowaj dloni do kieszeni! Mogę popatrzeć na twoje stopy. Pielęgnując paznokcie możemy się wiele nauczyć - nic nie jest skomplikowane, na wszystko znajdzie się rada, odrobina starań się opłaci. A przede wszystkim będziesz zadowolona ze swojego wyglądu, a to gwarantuje dobry nastrój!Pielęgnując paznokcie możemy się wiele nauczyć - nic nie jest skomplikowane, na wszystko znajdzie się rada, odrobina starań się opłaci. A przede wszystkim będziesz zadowolona ze swojego wyglądu, a to gwarantuje dobry nastrój!

  21. #121
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami

    O właśnie elaxx nad tą też się zastanawiałam, bo taniutka jest na allegro i wydaje się być również bogata merytorycznie. Czy masz ją może i możesz coś o niej powiedzieć?
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  22. #122
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami

    nie mam jej właśnie ja znalazłam na empik.com

  23. #123
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami

    Sildre a mozesz powiedziec gdzie mozna ta ksiazke zakupic Nail Artistry ?
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

  24. #124
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami

    słoneczko kupisz ja w la femme La Femme Cosmetics S.A. - Materiały szkoleniowe i zobacz na allegro bo też maja takie ksiazki

  25. #125
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Ksiazki,czasopisma zwiazane z pazurkami


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •