Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 55

Temat: Bielenda

  1. #26
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Bielenda

    ja z linii gabinetowej byłam zadowolona, jeśli chodzi o dostępną w drogeriach to nic nie używałam
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  2. #27
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Bielenda

    moze zle sie wyraziłam...chodzilo mi o produkty profesjonalne z tej firmy, uzywam ich w domu są przwyzwoite, ale jakbym miala otwierac salon to chyba poszukałabym czegos z wyzszej połki jednym słowem w domu do ciapania sa fajne

  3. #28
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Bielenda

    prawda jest taka ze Bielenda, Ziaja , Farmona są super kosmetykami niedocenianymi bo nie mają reklamy TV - tylko dlatego właśnie są po przystępnej cenie
    mam sąsiadkę, która pracuje w instytucie, gdzie badają leki, kremy itp.
    powiedziała, że niejednokrotnie kosmetyk o tych samych właściwościach np, przeciwstarzeniowy
    z tańszej i droższej reklamowanej firmy - tańszy ma dużo więcej tych wartościowych składników
    a w droższym kosmetyku jest dużo tzw. wypełniaczy i nie chodzi o wypełniacze zmarszczek

    osobiście uważam, ze bielenda broni się jakością i jest dobrym kosmetykiem
    zarówno do domowych celów jak i seria gabinetowa ale jednak częściej sięgam po Farmonę

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  4. #29
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: Bielenda

    A ja sie wybralam na zakupy i kupilam z Bielendy:
    delikatny zel do mycia twarzy z aloesem,
    oraz Bawelna- 2-fazowy plyn do demakijarzu oczu wzmacniajacy rzesy

    cena kosmetykow dosc niska bo nie przekraczala 10zl

    teraz jeszcze uzyje do konca kosmetyki ktore mam i zobacze dziala bielenda

  5. #30
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Bielenda

    nysza- święte słowa. Dla mnie np. wszelkie algi oraz linia do skóry wrażliwej były genialne. Teraz właśnie mam zamiar zaopatrzyć się w produkty Jadwiga, bo są jeszcze tańsze a bardzo chwalone, póki co testuję serum kolagenowe i nie umiem wyjść z zachwytu.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  6. #31
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Bielenda

    hej dziewczyny, a co byście poleciły do wykończenia kawitacji, chodzi mi raczej o maskę algową, wyposażyłam sie już w serum i dziś będe testować. Mam cerę tłustą, wągry, rozszerzone pory

  7. #32
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Cytrusowa maska algowa do cery tlustej i tradzikowej

  8. #33
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Bielenda

    po kawitacji mozna wetrzec serum normaluzujace prace gruczołow z zelem do ultra dzwiekow, potem maska algowa wlasnie cytrusowa, lub cos w formie kremowej jesli algowej nie dasz rady soebi nalozyc sama, no i jakis kremik, w bielendzie maja fajny kremik normalizujacy, mam w domu stosuje i napewde jest bardzo dobry

  9. #34
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Bielenda

    ja rowniez uwielbiam kosmetyki z bielendy- mam cala kosmetyczke pelna ich kosmetykow- zarowno tych do twarzy, jak i ciala teraz mam ich nowosc Golden Oils- peeling i olejek, po raz kolejny zakochalam sie w ich zapachach!

  10. #35
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Akurat ich kosmetyki mają względnie przyzwoity stosunek jakość/cena,ale też nie nastawiajmy się na rewelacyjne efekty bo to na pewno nie wchodzi w grę. Nic nie zastąpi moim zdaniem naturalnych i skutecznych kosmetyków.

  11. #36
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Cytat Napisał pinusia6 Zobacz post
    Dziewczyny a co byście poleciły z tej firmy (widzialam ceny i są mega niskie) za maseczke, peeling i krem do rąk i stóp do zabiegów parafinowych? Ogólnie chodzi mi o takie dla mnie mamy i siostry oraz chłopaka Bo ta zima dała mi się we znaki i moje dłonie i stopy są w opłakanym stanie
    tak te linia z zabiegami parafinowymi jest świetna sama byłam bardzo zadowolona, a teraz dorwałam jeszcze na próbe podkład make up akademie i także na plus. Tani, wydajny i kryjacy.

  12. #37
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Z Bielendy od dawna używam kremy do twarzy, masła do ciała, płyn micelarny i olejek do oczyszczania twarzy. Mają tez dobre produkty do depilacji i do opalania. Teraz mam od nich podkład matujący z serii make up akademie.

  13. #38
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Ja ostatnio coraz częściej zaczęłam używam ich kosmetyków, szczególnie tych do pielęgnacji twarzy i ciała. Moim nowym nabytkiem jest kojący żel do mycia twarzy, seria Expert czystej skóry, żelik bardzo fajnie się sprawdza do oczyszczania twarzy. Do tego bardzo lubię ich kosmetyki do opalania Bikini, w zeszłe lato używałam kremu do twarzy i do ciała, nic się nie spaliłam

  14. #39
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Cytat Napisał Cornelka123 Zobacz post
    Ja ostatnio coraz częściej zaczęłam używam ich kosmetyków, szczególnie tych do pielęgnacji twarzy i ciała. Moim nowym nabytkiem jest kojący żel do mycia twarzy, seria Expert czystej skóry, żelik bardzo fajnie się sprawdza do oczyszczania twarzy. Do tego bardzo lubię ich kosmetyki do opalania Bikini, w zeszłe lato używałam kremu do twarzy i do ciała, nic się nie spaliłam
    też go mam i potwierdzam ze dla cery wrażliwej jest jak znalazł

  15. #40
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Z linii drogeryjnej bardzo lubię serię Slim Cellu Corrector- fajnie ujedrnia skórę i pozwala pozbyc sie cellulitu produkt w sam raz na odswiezenie skory przed wakacjami

  16. #41
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Jeszcze ostatnio wpadły mi w ręce kosmetyki od mycia z bielendy, seria Twoja pielęgnacja. Mam witaminowy olejek pod prysznic nawilżający i peeling ujędrniający. Są fajne i dobrze nawilżają skórę

  17. #42
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Cytat Napisał invisible20 Zobacz post
    Z Bielendy od dawna używam kremy do twarzy, masła do ciała, płyn micelarny i olejek do oczyszczania twarzy. Mają tez dobre produkty do depilacji i do opalania. Teraz mam od nich podkład matujący z serii make up akademie.
    a ten płyn to ekspert czystej skóry? bo miałam go ostatnio kupić bo widziałam ze jest dla zagęszczanych rzęs. Polecasz?

  18. #43
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Leszno
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Kocham bielende, jestem jakas psychofanka Mam naprawde mnóstwo kosmetykow tej firmy i strasznieuwielbiam testowac ich nowosci Teraz kupilam nowy balsam do ust-powiekszajacy, wybralam hollywood red. Jestem zadowolona-efekt wyraźnie zarysowanych i wydatniejszych ust. Jesli ktoras sie skusi, to nie wystraszcie sie poczatkowym mrowieniem

  19. #44
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Bielenda

    ja tez bardzo lubie ta firme zwłaszcza te kosmetyki stoswalam i potwierdzam swietna jakość.

  20. #45
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Ja lubię ich masełka i balsamy do ust, chociaż używam z tej firmy także kremy do twarzy i parę razy miałam skarpetki złuszczające. Mają też dobre olejki do ciała.

  21. #46
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Bielenda

    od tygodnia testuje ich serie insta pefect, jest dla cery tradzikowej więc zbacze czy poradzi sobie z moimi niedoskonałosciami

  22. #47
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Ja też lubię polskie marki, często sięgam właśnie po Bielendę czy Ziaję. Uważam że wyższa cena kosmetyków nie zawsze równa się jakości. Ostatnio moim ulubieńcem jest tropikalny olejek do ciała w sprayu z bielendy, kokosowy. Super pachnie, skóra jest po nim miękka i gładka, czasem uzywam do niego zwykłego olejku kokosowego żeby wzmocnić efekt nawilżenia.

  23. #48
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Cytat Napisał Cornelka123 Zobacz post
    Ja też lubię polskie marki, często sięgam właśnie po Bielendę czy Ziaję. Uważam że wyższa cena kosmetyków nie zawsze równa się jakości. Ostatnio moim ulubieńcem jest tropikalny olejek do ciała w sprayu z bielendy, kokosowy. Super pachnie, skóra jest po nim miękka i gładka, czasem uzywam do niego zwykłego olejku kokosowego żeby wzmocnić efekt nawilżenia.
    przed olejowaniem ciała zrób peeling (ja uzywam cukrowego z Twoja pielegnacja w różowej tubie) wtedy oleje lepiej i nieco szybciej się wchłaniają

  24. #49
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Poznań
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Cytat Napisał matimaks Zobacz post
    przed olejowaniem ciała zrób peeling (ja uzywam cukrowego z Twoja pielegnacja w różowej tubie) wtedy oleje lepiej i nieco szybciej się wchłaniają
    zgadzam sie, pelling jest bardzo wazny przed olejowaniem ciala. Ja mam z kolei z serii vegan friendly, pomaranczowy z naturalna witamina C i mam wrazenie ze on juz sam w sobie nawilza, wiec jestem bardzo zadwolona, a w dodatku kocham zapach pomaranczy

  25. #50
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Bielenda ma też dobry produkt do pielęgnacji twarzy, esencję multiwitaminową, którą można stosować jak tonik po oczyszczeniu czy umyciu twarzy. Zapobiega ona wysuszeniu cery, nawilża skórę, bo ma w składzie kwas hialuronowy, witaminę B oraz ekstrakt z drożdży.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Parafiniarka - zabiegi parafinowe
    By Kamis in forum Manicure
    Odpowiedzi: 539
    Ostatni post / autor: 24-06-2014, 22:57

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •