Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 55 z 55

Temat: Bielenda

  1. #51
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Poznań
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Mi sie bielenda kojarzyla zawsze z takimi typowo pielegnacyjnymi produktami, a tu niespodzianka, bo kupilam kiedys podklad i byl ok, wiec poszlam krok dalej i kupilam rozswietlacz, highlight&contour, z ktorego jestem niesamowicie zadowolona, optycznie wygladza cere, ukrywa drobne zmarszczki i sprawia ze twarz yglada na wypoczeta. Niczym sie nie rozni od produktow drozszych marek.

  2. #52
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Bielenda

    a ja dość często kupuję kosmetyki bielendy bo są niedrogie i jeszcze nie zdarzyło mi się kupić bubla, mam zamiar wypróbować skarpety zmiękczające comfort te z maścią, jeśli zadziałają tak jak to opisują na opakowaniu będę mega zadowolona

  3. #53
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Leszno
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Cytat Napisał Glue Zobacz post
    a ja dość często kupuję kosmetyki bielendy bo są niedrogie i jeszcze nie zdarzyło mi się kupić bubla, mam zamiar wypróbować skarpety zmiękczające comfort te z maścią, jeśli zadziałają tak jak to opisują na opakowaniu będę mega zadowolona
    Powiem Ci, ze ja juz naprawde wiele tego typu skarpet uzywalam i tylko te bielendowskie cokolwiek robily. Serio, jak uzywalam inne marki to bylam przekonanan, ze te skarpetki to pic na wode.

    Ja bardzo lubie kremy, sera i esencje do twarzy tej marki, teraz uzywam wlasnie esencje w perlach z zielonej herbaty i jest rewelka. bardzo ladnie wyglada opakowanie i te perelki nie takie straszne w uzyciu. Zastepuje nia calkowicie krem na dzien, ladnie nawilza, uelastycznia cere, delikatnie matuje, a juz napewno reguluje wydzielane sebum i zaweza pory.

  4. #54
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Miałaś rację, są świetne. Podobnie zresztą jak peelingi i masła vegan friendly, chyba już wszystkie wypróbowałam, najbardziej odpowiada mi masło karite

  5. #55
    Debiutantka Avatar Markov
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Bielenda

    Niezbyt jestem w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc. Nie jest to moja dziedzina...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Parafiniarka - zabiegi parafinowe
    By Kamis in forum Manicure
    Odpowiedzi: 539
    Ostatni post / autor: 24-06-2014, 22:57

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •