Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 182

Temat: pedicure frezarka krok po kroku

  1. #101
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    jezeli kapturkiem sciernym to suche, tzn wymoczone namięknięte i wysuszone.

    ale sa tez te frezarki na frezy metalowe i one musza z woda z kolei

  2. #102
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Robilam tacie pedicure frezarka i powiem wam ze ciezko bylo zwlaszcza ze jego stopy sa bardzo ale to bardzo zrogowaciale i nie wiedzialam dokladnie co i jak.
    Jeszcze nie jest idealnie ale tata jest zadowolony zwlaszcza ze on nigdy sie nie interesowal tym zeby sie zajac stopami.

  3. #103
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Dziewczeta
    Super sie pracuje frezarka jesli chodzi o pedi
    a klientki sa tak zadowolone no poprostu super
    Jak narazie jestem bardzo zadowolona i klientki tez

  4. #104
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    ja chyba sobie popsułam frezarkę przy pedi , zaczęła świszczeć a mam maratona i miała być dobra do pedi bo ma chłodzenie w rączce i 30 000 obrotów

  5. #105
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    moze za mocno przyciskalas? jakby co daj na gwarancje powinni naprawic

  6. #106
    Rozkręcanko Avatar Majaa
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Kielce
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Cytat Napisał Zuuzaneczka Zobacz post
    Pamiętacie jak pisałam że u mnie sam frezarkowy nic nie daje? Niestety po wizycie w salonie podologicznym podtrzymuje swoje zdanie stopy były po 3 dniach takie same a nie mogę powiedzieć, że babka nie znała się na rzeczy, brała udział w konkursie Złoty Frez czy coś takiego i ogólnie bardzo profesjonalna. Odczekałam 2 tyg, wzięłam omegę, ścięłam co trzeba i starannie wygładziłam frezarką i mam spokój...

    P.S. Ta babka w salonie mówiła mi, że do frezowania stopy muszą być suche, że nie frezujemy wilgotnych stopek (?)
    Możesz spróbować pedixa na bazie callus eliminatra dodatkowo jeśli masz problemy ze stopami zaopatrz się w dobre kremy które zapobiegają nadmierny narost zrogowaciałego naskórka.
    Klinika Pięknych Paznokci
    Kielce ul. Źródłowa 6
    www.paznokcie-kursy.pl

  7. #107
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    1

    Thumbs up Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Witam serdecznie,
    wlasciwie nie wiem jak zaczac, ale pewnie bedzie lepiej zbyt wiele sie nie rozpisywac.

    Chcialbym zrobic zonie prezent, wiem od jakiegos czasu ze chcialaby miec frezarke do pedicuru.
    Im dluzej czytam rozne watki na temat frezarek tym trudniej mi podjac decyzje.
    Pojde wiec moze troche na latwizne, ale wychodze z zalozenia, ze skoro mamy tu profesjonalistki to pomozecie mi ostatecznie z wyborem sprzetu.

    Chcialbym wydac maksymalnie 400 zl.
    Frezarka ma byc tylko do uzytku domowego.
    Jaka bylaby sensowana?
    Co musialbym dokupic jesli skupic sie przede wszystkim na pracy na stopach?

    Bede naprawde zobowiazany jesli poswiecicie mi chwile.

    Grzegorz

  8. #108
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Witamy Grzegorzu !

    Do użytku domowego - w sensie że tylko dla siebie? czy np koleżankom, Tobie, teściowej itd... bo to się zrobi już kilka "klientek"
    Generalnie fajnie jakby miała co najmniej te 30W, obroty prawo-lewo i płynna regulacja, frezy - najlepiej kapturki do zrogowaceń i kamienny - do skórek przy paznokciach oraz jakiś z nasypem diamentowym, wąski - do głębszych nabłonków.
    Więcej szczegółów tutaj: http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...-straszny.html
    Aha i nie kupuj jej szlifierki

    ps, fajny z Ciebie mąż


  9. #109
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Witam, ja mam kilka pytan odnosnie pracy na frezarce. Od niedawna wykonuje pedicure kosmetyczny ale mam z tym problemy. Nie wiem dlaczego jak usuwam skorki to one sa takie postrzepine pozniej i jak by nie do konca usunieta? Jak powinno sie trzymac frez? Do jakiego stopnia powinno sie usuwac skorki? A jesli chodzi oskore wokol paznokcia ktora czasami jest zhrubiala to czym mam ja usuwac i czy wogole mozna ja usuwac?A takie czarne osady z boku paznokcia to jak mam usuwac ic zym ? czy to klientki nie boli? Mam tez problem bo jak juz pisalam robie pedicure kosmetyczny a nie jestem podologiem ale niestety trafiaja sie babeczki co maja albo zolte i zgrubiale paznokcie albno cos innego. Jak mam opracowac takie paznokcie zeby byly w miare ladne i rowne a nie gory i doliny? Ja wiem,ze przez ten pedicure to nie zrobie pieknych bialych paznokcie ale chcialabym choc troche zeby lepiej wygladaly. Mam rowniez problem z usuwanie zrogowacen. Jak rozpoznac nagnioty, zrogowacenia,odciski i jak to wszystko usuwac? Do jakiego stopnia mozna usunac zrogowacenie? Czy stopy moga byc idealnie gladkie? Jak mam klientki co maja jakie zgrubienia to staram sie przy nich duzo pracowac z przerwami zeby nie nie przegrzalo w tym miejscu,ale pomimo to stopy nie sa idealnie gladnie i po dotknieciu dlonia bez rekawiczki jest co wyczuwalne pomimo iz naprawde duzo usunelam.Mam jeszcze pytanie co do frezowania piet ktore nie zawsze sa takie tragicze. Mam jednak odczucie ,ze moje frezy malo usuwaja z nich a mam dobre frezy diamentowe i pylu jest zawsze duzo {niestety nie mam frezarki z odpylaczem}. Czy jest moze cos co zle robie? Moze nie powinnam moczyc stopy przed frezarka?
    Bede bardzo wdzieczna za pomoc i doradzenie w tej sprawie bo przyznam,ze interesuje mnie to bardzo i pragne poglebic swoja wiedze na ten temat. Oczywiscie wiem,ze do podologa to daleka droga ale bardzo bym chciala zeby te stopy klientek fajnie wygladaly po wyjsciu z salonu.

  10. #110
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    stop przed frezowaniem nie moczymy tylko myjemy skora musi byc sucha
    do opracowania piet uzywamy kapturkow o roznych gradacjach frezami diamentowymi sie zameczysz przy pietach a efekt bedzie marny

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  11. #111
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Witam,a to dziwne co teraz piszesz bo na pierwszej stronie napisalas moczymy 5-10 min nie dluzej. To jak to jest? a dlaczego frezami diamentowymi sie namecze? czy ona sie roznia od kapturkow sciernych?

  12. #112
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    moczysz 5 minut pod warunkiem ze robisz pierwsze paznokcie do czasu obrobki frezarka stopa wyschnie
    od czasu napisania posta pierwszego odbylam kilka szkolen i zupelnie zmienilam sposob pracy teraz sobie pomagam przeroznymi preparatami takim jak 50% mocznik czy kwasy aha
    pewnie ze sie roznia kaptyrki od frezow diamentowych np gradacja ja w tej chwili uzywam 3 gradacji przy pedicure 80,150,240
    pozatym sa jednorazowe i bardziej higieniczne jak dla mnie

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  13. #113
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    ... teraz sobie pomagam przeroznymi preparatami takim jak 50% mocznik czy kwasy aha
    ....
    Czy te specyfiki sa dostepne po uprzednim szkoleniu?

  14. #114
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Dziekuje rozumiem,a co z tymi skorkasmi co pisalam? I czy jest mozliwe zeby nie dalo sie zedrzec wszystkiego? jak traktowac strasznie grube nagnioty?

  15. #115
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Cytat Napisał sandrus Zobacz post
    Czy te specyfiki sa dostepne po uprzednim szkoleniu?
    owszem

    elzbieta najlepiej skorki traktowac frezami kamiennymi pieknie wszystkie skorki wyfrezujesz
    na bardzo zgrubiale modzele traktuje kapturkiem 80 pozniej wygladzam i ewentualnie doluszczam mocznikiem

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #116
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Ale jak mam trzymac ta frezarke ? ten frez kamienny to mam i go zawsze urzywalam ale nic nie pomagalo. mam frez trzymac cienka koncowka do skorek? czy jak?

  17. #117
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Cytat Napisał elzbieta Zobacz post
    Ale jak mam trzymac ta frezarke ? ten frez kamienny to mam i go zawsze urzywalam ale nic nie pomagalo. mam frez trzymac cienka koncowka do skorek? czy jak?
    Ja frezuje skórki tak jakby z prawej do lewej a w razie konieczności cofam sie lewa prawa po skórkach rzecz jasna.
    Nie wiem jak to wytłumaczyć
    Trzeba to robic zdecydowanym,ale mimo wszystko delikatnym ruchem.
    Z czasem dochodzi się do idealnej wprawy i nie ma szans na skrzywdzenie klientki.

  18. #118
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Ja frezuję skórki takim małym różowym stożkiem chyba piaskowym od Dobrej Rady. Ustawiam nie za wysokie obroty i biorę tak jakby z góry sobie od prawej do lewej przejeżdżam czubeczkiem i mi ładnie odchodzi taki długi kawałek skórki, jakbym je wycinała, ale nie wycinam i nie są wtedy postrzępione. Miałam diamentowy stożek, ale nim tylko usuwam te błoni wokół wałów.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  19. #119
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    super dziekuje za odpowiedzi

  20. #120
    No to..wpadłam Avatar idlao
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Dziebałtów k.Końskich
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    a ja mam takie pytanie....
    mówicie o świetnych frezarkach z pochłaniaczami, natryskiem wodnym....
    ja mam frezarkę z pochłaniaczem z Activ typ ; Frezarka Classic File. Dałam za nią ok 3 tys. zł.
    I co mnie w niej wkurza to to że chodzi głośniej od mojego odkurzacza szok poprastu tragedia........ aż wstyd ją załączać przy klientce... Czy wy też takie macie czy to normalne bo wydaje mi się że nie ;/
    Mam ją ok roku więc reklamacja nie wchodzi w rachube ;/

  21. #121
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Witam serdecznie,
    mam pytanie o zamykanie pekniec na pietach.

    Jak dokladnie nalezy przeprowadzac taki zabieg?

    Slyszalam o tym ze nalezy ciagnac frez rownolegle po peknieciu ale dla mnie to brzmi tak jakbym miala to miejsce jeszcze bardziej "rozkroic" :-( ... nie umiem jakos uruchomic wyobrazni :-(

    Jakich frezow uzyc do zamkniecia

    Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.

    Aga

  22. #122
    Rozkręcanko Avatar ann_85
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Cytat Napisał losek78 Zobacz post
    ja chyba sobie popsułam frezarkę przy pedi , zaczęła świszczeć a mam maratona i miała być dobra do pedi bo ma chłodzenie w rączce i 30 000 obrotów

    Może winą tych dziwnych odgłosów jest zła praca wirnika wewnątrz rączki.Czasami zdarza sie ze wirnik przemieści się i będzie pocierał o element obudowy.Zgłoś to do dystrybutora,jeśli jest na gwarancji niech zajmą się tym.

    ---------- Dodano o godzinie 12:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:35 ----------

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    owszem

    elzbieta najlepiej skorki traktowac frezami kamiennymi pieknie wszystkie skorki wyfrezujesz
    na bardzo zgrubiale modzele traktuje kapturkiem 80 pozniej wygladzam i ewentualnie doluszczam mocznikiem


    Aga sprecyzuj----dołuszczasz mocznikiem?opisz mi kochana na czym polega ten zabieg)))

  23. #123
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    przecierasz skore mocznikiem 50% i scierasz pilnikiem 80tka lub tarka

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  24. #124
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Teraz znów zacznie się nagonka na stopy, bo tak naprawde mało kto dba o stopy przez cały rok a zaczyna tylko na wiosnę Nic, tak już bywa, czytam ten watek i widzę że każdy ma swoją szkołe i metodę, najważniejsze żeby była efektowna

  25. #125
    Rozkręcanko Avatar ann_85
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    przecierasz skore mocznikiem 50% i scierasz pilnikiem 80tka lub tarka

    kochana przewaliłam internet,gdzie kupujesz ten roztwór 50% (mocznik),w aptece czysty roztwór czy stosujesz w kremie?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 16-11-2023, 11:44
  2. Prawidłowy manicure - Krok po Kroku
    By mala in forum Manicure
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 21-01-2018, 15:53
  3. krok po kroku wykonanie pazurków żelami ( tips )
    By barbara_kawka in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 31-05-2016, 15:58
  4. Krok po kroku
    By Kamis in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 604
    Ostatni post / autor: 18-02-2014, 20:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •