Strona 4 z 45 PierwszyPierwszy 1234567814 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 1106

Temat: farbki akrylowe??

  1. #76
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    w sumie to nie dolewasz wody w tym sensie tylko jak wycisniesz z tuby troche farby to pirwsze ciaprasz mokrym pedzlem w niej az do wlasciwej konsystencji,trudno to opisa slowami,to trzeba by bylo zobaczyc,potem pedzel wycierasz w chustke papierowa i juz wtedy gotowo rozrobiona farba malujesz.
    ja uzywam farb ktore sa juz gotowe i maja te dobra konsystencje,wiec nie musze ich rozrabiac,inne trzeba,bo sa za suche

  2. #77
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    A no to juz wiem,bede probowac,ale te co ja mam to nie sa suche.No ale dziekuje za porade i jak cos znowu namaluje w ten sposob to napisze

  3. #78
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    ja narazie nie mam czasu zeby i spokoju zeby usiasc i pare fotek porobic,ale jak tylko go znajde to wam sprubuje cos pstryknac

  4. #79
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Nai farbki akrylowe??

    kupilam farby i chce nauczyc sie malowac wzory na paznokciach tymi wlasnie farbami.nie wiem jaka powinna byc konsystencja farb i w ogole jak zaczac.prosze o wszelkie rady i moze pomysly wzorow na poczatek zebym mogla nauczyc sie cokolwiek namalowac.male tutoriale moze?dziekuje z gory za wszelkie rady

  5. #80
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    farbki akrylowe zapraszam tutaj

    w tutorialach znajdziesz tez pare filmikow odnoscie farbek

  6. #81
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    już to pisałam ale jeszcze raz:

    ja to wam się przyznam szczerze że nie u zywam farbek akrylowych ze sklepu pazurowego... kupiłam zwykłe najzwyklejsze farbki akrylowe dla artystów... do malowania obrazów... jak kupiłam te farby pazurkowe to sie tylko wk*******m bo a to za gęste a to za rzadkie po zmieszaniu z wodą a te są idealne nie wiem czy tak można ale prześlę wam link z allegro jakich dokładnie używam

    FARBY AKRYLOWE 24 SZT. AKRYLE 12 ML $ NAJTANIEJ $ (633096212) - Aukcje internetowe Allegro

    tylko ja nie mam 24kolorów, ale 18- tak na próbe wziełam... ale mówie wam- REWELACJA

  7. #82
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie

    tez mam farby dla artystow,probuje wciaz cos tworzyc ale moja glowa jest pusta-zero pomyslow ostatnio

    ---------- Dodano o godzinie 17:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:55 ----------

    nawet pazurow swoich nie robie juz od miesiaca

  8. #83
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    dziewczynki mam pytanie bo ja ciemna jestem jesli chodzi o te farbki....powiedzice mi bo o ile dobrze zorzumialam z różnych wypowiedzi to można namalowac nimi wzorek, poczekać aż wyschną i nałożyć na to żel, tak?
    a można nimi zrobić końcówkę french?

  9. #84
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    już to pisałam ale jeszcze raz:

    ja to wam się przyznam szczerze że nie u zywam farbek akrylowych ze sklepu pazurowego... kupiłam zwykłe najzwyklejsze farbki akrylowe dla artystów... do malowania obrazów... jak kupiłam te farby pazurkowe to sie tylko wk*******m bo a to za gęste a to za rzadkie po zmieszaniu z wodą a te są idealne nie wiem czy tak można ale prześlę wam link z allegro jakich dokładnie używam

    FARBY AKRYLOWE 24 SZT. AKRYLE 12 ML $ NAJTANIEJ $ (633096212) - Aukcje internetowe Allegro

    tylko ja nie mam 24kolorów, ale 18- tak na próbe wziełam... ale mówie wam- REWELACJA
    A masz może namalowane coś tymi farbkami, pokaż plisss....
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  10. #85
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwiakolodziej1985 Zobacz post
    dziewczynki mam pytanie bo ja ciemna jestem jesli chodzi o te farbki....powiedzice mi bo o ile dobrze zorzumialam z różnych wypowiedzi to można namalowac nimi wzorek, poczekać aż wyschną i nałożyć na to żel, tak?
    a można nimi zrobić końcówkę french?
    robisz szkielet, dajesz ozdóbi (albo i nie-wedle uznania) malujesz esy floresy, co tam chcesz, czekasz aż wyschnie i dajesz żel. proponowałabym dać zwykły (nie wykańczający). a co do frenchu to nie radziłabym robić farbami bo kiedyś zrobiłam tygrysa (jest tam gdzies w mojej galerii) i na brzegach zaczął się łuszczyć, mimo dokładnego zalania brzegów i lekko spodu... ale możesz sprobować, może to od żelu zalezy...
    O może french z farbek by się nie łuszczył gdyby dać żel do naturalnej płytki... ja niestety takiego żelu nie mam więc mogę tylko gdybać

    powodzenia

  11. #86
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    A masz może namalowane coś tymi farbkami, pokaż plisss....

    w mojej galerii jest dużo pazurków z panterka (czarne kropki były malowane tymi farbami) a co do całych paznokci wykonanych farbami to proszę bardzo:

  12. #87
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    do SYLWIAKOLODZIEJ i AGUSIA_PA2

    wejdzie sobie jeszcze tutaj:
    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...-panterka.html

    opisałyśmy tam panterkę i inne cuda i między innymi wrzuciłam tam filmy jak babka wykonuje zdobienia (kwiaty) farbkami akrylowymi

    polecam

  13. #88
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    NIe znam sie jeszcze na Waszym forum więc wybaczcie mi jak cos...

    Ja mam farbki flexblush ale w czasem wolę jest miec fabke gdzie mozna sobie ja nalozyc na paletke ( jakos kolorki polaczyc, czy do zdobien a wiele osob uzywa farbek ze sklepu dla plasyków). Ja lubie male drobne szczegoly malowac krotkim pedzelkiem, cienkim Ale to moj styl pracy ( czesto trzeba probowac czegos nowego).

    Buziaki dla Was

  14. #89
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    11

    Domyślnie

    bardzo fajne farbki akrylowe, perlowe
    Farbki/Lakiery

  15. #90
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie

    uwielbiam malowac farbkami, wzorki sa intensywne i takie dziewczynkowe,wiosenne heheh
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  16. #91

    Domyślnie

    Hej, dzieczyny ja sobie kupilam wczoraj farbki i od wczoraj je pokochalam caly czas cos nimi robie, mieszam kolorki i zawsze cs wyjdzie ale wiadomo trzeba wlozyc w to duzo pracy

  17. #92
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    ja kupie sobie jakos napewno w tym tygodniu bo juz nie moge wytrzymac

    ________________________________________


  18. #93
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp

    tez mam w domu takie farbki plastyczne, w tubkach. nie są suche, próbowałam nimi zdobić, ale średnio mi to idzie, bo nie chcą zaschnąć. może jak połączę z wodą to się uda? a te do zdobnictwa, też się łączy z wodą?

  19. #94
    Debiutantka Avatar olciaa_a
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: farbki akrylowe??

    A mnie przyszlo do glowy ze moja babcia przeciez maluje obrazy, maluje farbami olejnymi ale mowie sobie co mi szkodzi zapytac czy nie ma czasem akrylowych no i ... miala i tym sposobem mam piekny komplet nowiutkich farbek akrylowych ktore kiedys dostala, 24 sliczne kolorki po 12ml w tubkach. Teraz tylko musze poogladac zdjecia i filmiki zeby cos wytworzyc bo jeszcze nigdy nie probowalam

  20. #95

    Domyślnie Odp: farbki akrylowe??

    No to do dzieła

  21. #96
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Farbki

    Czy sa kursy na ktorych mozna sie nauczc zdobienia farbkami
    pochwalcie sie waszymi malowidlami

  22. #97
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Farbki

    ja ucze sie tu n forum
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  23. #98
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: farbki akrylowe??

    ja też bardzo lubię robić wzorki farbkami akrylowymi, można stworzyć różne odcienie i dowolnie je mieszać.. uwielbiam

  24. #99

    Domyślnie Odp: farbki akrylowe??

    Ja kupiłam sobie kiedyś takie do malowania obrazów, ale nie sprawdziły się za bardzo, bo są zbyt gęste

  25. #100
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: farbki akrylowe??

    Cytat Napisał AgUsia950 Zobacz post
    Ja kupiłam sobie kiedyś takie do malowania obrazów, ale nie sprawdziły się za bardzo, bo są zbyt gęste
    jesli to są farbki akrylowe to można je rozcieńczać wodą

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Kwiatki akrylowe
    By mala in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 4684
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 20:42
  2. Nails by czarnulka
    By czarnulka81 in forum Czytnik blogów
    Odpowiedzi: 100
    Ostatni post / autor: 04-03-2013, 04:16
  3. Video Instrukcje - Paznokcie akrylowe
    By Kamis in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 17-03-2012, 11:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •