Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 50 z 50

Temat: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

  1. #26
    Rozkręcanko Avatar Linka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    Kurcze ale nie ma żadnego rozwiązania? Musimy coś wymyślić

  2. #27
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    Ja też miałam podobny problem i u mnie przyczyną było to, że nie zmatowiłam wolnego brzegu jak zmatowie wolny brzeg i troszeczkę pod pazurkiem to wszystko jest super...

  3. #28
    Rozkręcanko Avatar Linka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    32

    Unhappy Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    W przyszłym tygodniu dostane nowe ozdoby więc będe zmianiała wzor wtedy powalcze troche z moimi paznokciami Muszą sie w koncu podporządkować Choć wątpię bo kiedyś myślalam ze to moja wina ale jak byłam u kosmetyczki działo sie to samo.

  4. #29
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    Ja nie noszę naturalków żelowanych ani prawie żadna z moich klientek, ale moja mama miala zrobione przeze mnie naturalki i po pewnym (bardzo krótkim okresie czasu żel zaczął odpryskiwać od końcówki pazurka mimo tego, że zmatowiłam pazurka na płytce oraz brzeg pod spodem (bo wyczytałam tu na forum, że dobrze tak zrobić) i nic...
    Mnie się wydaje, że zwykła jednofazówka jest za twarda, nieelastyczna i jak pazurek się troszkę wygnie to żel nie wygina się tylko pękai powstaje odprysk.
    Taka moja spiskowa teoria.
    Jak myślicie?

  5. #30
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    do naturalek mósi być żel pracujący z płytką paznokciową

  6. #31
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    ja zabezpiecam boczki przy nakladaniu kazdej warstwy lacznie z frenchem. i wszystko jest git.

  7. #32
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    a ja mam znowu odwrotny problem, mnie w wiekszosci wypadkow podchodzi powietrze od strony skórek przy krawedziach po ok 3 dniach od zrobienia...szukałam juz roznych przyczyn..nie zalewam skorek,staram sie dobrze odtłuscic płytke ostatnio nawet spirytusem bo podobno najlepiej odtłuszcze,dokładnie matowie,oczywiscie odsówam skórki... coz moze byc przyczyna? pomóżcie ...

  8. #33
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    za grubo masy?

  9. #34
    Rozkręcanko Avatar liliszym
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    98

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    może jednak po odsunięciu skórek te białe pozostałośći (eponychium- jeżeli dobrze pamietam ze to jest to) przeszkadzaja żelowi współgrać z płytką paznokcia?

  10. #35
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    Cytat Napisał PAZURKOMANIA Zobacz post
    a ja mam znowu odwrotny problem, mnie w wiekszosci wypadkow podchodzi powietrze od strony skórek przy krawedziach po ok 3 dniach od zrobienia...szukałam juz roznych przyczyn..nie zalewam skorek,staram sie dobrze odtłuscic płytke ostatnio nawet spirytusem bo podobno najlepiej odtłuszcze,dokładnie matowie,oczywiscie odsówam skórki... coz moze byc przyczyna? pomóżcie ...

    za duzo lub za malo masy pozadnie usunelas skorki z plytki czasami malutki farfocel wystarczy zostawic i na pol pazura zapowietrzenie pojdzie

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  11. #36
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    Cytat Napisał PAZURKOMANIA Zobacz post
    a ja mam znowu odwrotny problem, mnie w wiekszosci wypadkow podchodzi powietrze od strony skórek przy krawedziach po ok 3 dniach od zrobienia...szukałam juz roznych przyczyn..nie zalewam skorek,staram sie dobrze odtłuscic płytke ostatnio nawet spirytusem bo podobno najlepiej odtłuszcze,dokładnie matowie,oczywiscie odsówam skórki... coz moze byc przyczyna? pomóżcie ...
    z jakiej firmy używasz zeli? może są kiepskiej jakości... dziwne nie powinno sie dostać zapowietrzeie skoro dobrze przytowywujesz płytke przed nalozeniem żelu...

  12. #37
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    Widzę że ten problem ma dużo dziewczyn poruszałam ten temat już na forum bo też mnie męczył ten problem... Zmieniłam teraz cleaner na zwykły spirytus, nakładam grubszą warstwę żelu przy wale, zwracam uwagę na to żeby nie wyjeżdżać glosem poza żel i po zmatowieniu płytki bloczkiem poprawiam jeszcze frezarką przy wale. Jak to nie pomoże to będę próbowała na nowym żelu. Chociaż tak jak pisałam w innym temacie - na stopach nie pojawia mi się ten problem więc sama już nie wiem o co chodzi.

  13. #38
    Rozkręcanko Avatar ladyboss
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    bytom
    Postów
    34

    Domyślnie odchodzenie koncowki paznokcia od zelu lub akrylu

    witam kochane jak sobie radzic z rozwarstwianiem sie koncowek paznokci naturalnych od zelu lub akrylu dodam ze moje klinentki nie stosuja rekawiczek ani oliwek.. nie dbaja specjalnie o swoje paznokcie.. czy jest na to jakas rada ?
    ps. jezeli temat sie powtorzyl przepraszam ale nie moglam nic znalezc

  14. #39
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: odchodzenie koncowki paznokcia od zelu lub akrylu

    albo otulaj pazurka zelem tzn przy budowaniu lub nablyszczaniu zajedz pedzelkiem pod pazur zeb y go tak otulic lub uzywaj specjalnego zelu do naturalek

  15. #40
    Rozkręcanko Avatar ladyboss
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    bytom
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: odchodzenie koncowki paznokcia od zelu lub akrylu

    otuam zawsze ale jak ktos pozniej skraca lub grzebie to niestety to otulanie nic nie daje moze frezarka go troche potraktowac od spodu?

  16. #41
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: odchodzenie koncowki paznokcia od zelu lub akrylu

    no niestety m sie tez rozdwajaja u dziewczyn ktore same sobie skracaja i grzebia ale tylko u tych
    mozesz potraktowac od spodu lekko frezerka tez zeby tego naturalka ciut spilowac

  17. #42
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    Wiecie co ja tez już mam dosyć.Dwa razy to samo,robiłam dwie klientki na naturalnej płytce żelem z firmy Nails Company I obie panie odpadły i nie wiem dla czego,bo robiłam wszystko tak jak się należy,zastanawia mnie co jest nie tak?Ja ma paznokcie robione tym żelem córka też i inne osoby i się trzymają.POMOCY

  18. #43
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    Jest wiele przyczyn dlaczego odpada zel. To moze byc np.zle zmatowienie, albo praca przy detergntach. Zwykle tabletki antykoncepcyjne tez potrafia zrobic swoje, w koncu sa to hormony. Musisz porozmawiac zoja000 z tymi kobitkami czy w czyms np.lapek nie maczaly.
    A tak poza tym to cos mi sie wydaje, ze na temat odpadania zelu z calosci paznokci jest juz zalozony temacik


    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...calosci-2.html
    The world is mine

  19. #44
    Wczytuje się Avatar sweetkicia84
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    rzeszów
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    albo miały może okresy
    reset mózgu...i wsioo problem z głowy

  20. #45
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    Cytat Napisał Anna Otkińska Zobacz post
    matuj tylko pilnikiem 120 bo 180 juz jest za gładki tymbardziej bloczek to własnie chodzi o to by powierzchnia tipsa była szorstka bo jest lepsza przyczepnośc
    jak pazurek jest głatki wtedy się rozwarstwia
    a czy na pazurku tak zmatowionym pilnikiem nie będzie widać tych szorstkości pod żelem clear? I czy tak zmatowionego pazurka trzeba przemywać cleanerem?

  21. #46
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    Cytat Napisał zoja000 Zobacz post
    Wiecie co ja tez już mam dosyć.Dwa razy to samo,robiłam dwie klientki na naturalnej płytce żelem z firmy Nails Company I obie panie odpadły i nie wiem dla czego,bo robiłam wszystko tak jak się należy,zastanawia mnie co jest nie tak?Ja ma paznokcie robione tym żelem córka też i inne osoby i się trzymają.POMOCY
    hmmm a którym żele żelowałaś ? moze te babeczki mają wymagającą płytkę
    i należy użyć dodatkowo primer+bonder ?
    wszystkie pazurki im odpadły ?

    ---------- Dodano o godzinie 14:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:42 ----------

    Cytat Napisał buniek Zobacz post
    a czy na pazurku tak zmatowionym pilnikiem nie będzie widać tych szorstkości pod żelem clear? I czy tak zmatowionego pazurka trzeba przemywać cleanerem?
    nie, nie będzie widać tych delikatnych rys, które powstaną
    po zmatowieniu na pewno musisz dobrze odpylić ( nie mogą tam się plątać żadne pyłki )
    a dla pewności i dokładniejszego oczyszczenia pazurka możesz spokojnie go przemyć

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  22. #47
    Wczytuje się Avatar siena
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    Ja na swoich własnych doświadczyłam takiego problemu i gdyby mi to opowiedziała klientka pewnie bym jej nie uwierzyła. W pierwszą styczniową sobotę zdjęłam w pracy hybrydę z myślą że za dwa dni położę nową. Niestety w niedzielę dostałam wysokiej gorączki, okazało się że to grypa, dostałam 2 antybiotyki i 10 dni nie wychodziłam z łóżka...Przez cały czas z nudów wcierałam w paznokcie olejek arganowy ale jak tylko wróciłam do żywych natychmiast położyłam sobie króciutkie żelowe. Już na drugi dzień wszystkie moje półmilimetrowe brzegi odeszły a ponieważ mnie to wkurzało i cały czas nimi "pstrykałam" za 3 dni zdjęłam i położyłam hybrydę. Z hybrydą było to samo. Na drugi dzień podcas gdy klientka na 2 minuty wkładała ręce do lampy ja zdejmowałam swój kolor całymi płatami, jak naklejki...aż klientka była w szoku, ja w jeszcze większym. Minęło półtora miesiąca. Nic nie nosiłam, niczym nie smarowałam.Kupiłam silikon i wczoraj położyłam dla połysku.
    Za trzy tygodnie się okaże czy się trzymał.
    I teraz pytanie, czy powodem były antybiotyki i ogólnie kiepska kondycja organizmu czy natłuszczanie olejkiem. Pewnie i jedno i drugie.

  23. #48
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    ja też miałam taki problem z odchodzeniem przy końcach zwłaszcza na naturalnych choć na tipsie też mi sie to zdarzyło (z tym, że takie hece miałam na takich tipsach tanich, ogólnodostępnych - twardych i kiepskich w modelowaniu juz od początku) a na naturalnych nie u wszystkich - klientki, które mają mocną, twardą i prostą płytkę jest wszystko ok, oczywiscie pamiętając o zabezpieczeniu końcówki i uczulałam klientki na piłowanie samodzielne
    Ale są paznokcie, które rosnąc i będąc coraz dłuższe mają tendencję do wywijania się jakby, krzywienia tej końcówki - niestety ja też mam tak w palcach głównie srodkowych i właśnie na takich choćbym nie wiem co robiła od strony wolnego brzegu żel wraz z odrostem zaczyna się odwarstwiać. Tutaj zastosowałam ew jeszcze metodę podpiłowania tego naturalnego od spodu frezarką i w duzym stopniu ten zabieg pomaga.

    A jakie żele stosujecie do naturalnych paznokci? pytam z ciekawości bo ja używam jednofazówek z ACTIV - one niby mogą być do naturalnych i do tipsow ale właściwie moje klientki wolą swoje - nawet krotkie żelować i poczekać na wzrost niz tipsy. Ja sama także wolę takie rozwiązanie lub przedłużam na formie więc ten problem mi dzieki temu zniknął.

  24. #49
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    mi tak się działo,zmieniłam tipsy i jest ok

  25. #50
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: PROBLEM-odpryskujący żel z konca tipsa????

    też miałam kiedyś takie problemy ale to sobie spróbuj tych metod jakie są podane tu Odpryskujący lakier do paznokci? DOWIEDZ SIĘ JAK TEMU ZAPOBIEC! - mnie bardzo pomogły i faktycznie przestały się robić odpryski.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 14:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •