Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 84

Temat: Neo Nail

  1. #26
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Ja miałam ich żel jednofazowy, dokładnie taki jak w linku neonail ŻEL JEDNOFAZOWY 3w1 RÓŻ + CLEAR 15ML (1578187551) - Aukcje internetowe Allegro i byłam naprawdę mile zaskoczona, nie zapowietrza się, nie bąbelkuje itp. tak więc ten akurat mogę polecić, innych tej firmy nie znam.
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  2. #27
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Mnie zainteresowały oliwki one łanie i długo pachną czy zapach jest taki bardzo delikatny?

  3. #28
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Zaciekawił mnie ich zestaw do japońskiego manicure
    http://http://sklep.neonail.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=75&products _id=2688

    Używałyście go może?

    Zauważyłam też, że mają tańsze żarówki do lampy uv - po 12zł
    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  4. #29
    Rozkręcanko Avatar urbanka1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Ja używałam akryli i wszystko było ok. Czasami jak potrzebuję czegoś małego to też u nich zamawiam.
    Taniej wychodzi jak zamówicie w necie,a nie w siedzibie firmy- bo tam jest zawsze drożej o parę złotych.

  5. #30
    Nałogowiec Avatar lenanails
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kąty wrocławskie
    Postów
    448

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    mam od nich tipsy, klej i zele kolorowe i wszystko mi podpasowało

  6. #31
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    ŚLĄSK
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Ja miałam od nich zestaw startowy i wszystko mi podpasowało (choć dużego porównania nie mam
    tipsy super, szybko się przyklejają, nie pękają i łatwo się piłują
    Żel jednofazowy clear ten neonail ŻEL 5ml seria EXCLUSIV żele zele (1672052818) - Aukcje internetowe Allegro
    jest super, nie liftuje, ładnie się poziomuje z tego co pamietam.
    Żel o diamentowym połysku ten neonail ŻEL DIAMENTOWY BLUE 5ml (1681948797) - Aukcje internetowe Allegro
    nie zalewa skórek łatwy w obróbce, ładnie, delikatnie się mieni. i nie odpryskuje Miałam go na stopach wytrzymał 4 kopnięcia w meble i chodzenie mojego synka po moich stopach w twardych kapciach i nawet sie nie zapowietrzył. Jak dla mnie bomba. Jak zrobię nim ręce to napisze jak wrażenie po dłoniach
    Primer kwasowy - przyjaciółka powiedziała że jest dziwny bo zostawia taką lepką warstwę. Uzywam go pod każdy żel i pazurki trzymają się bardzo ładnie.
    Gilotynka tnie do dziś, lampa działa do dziś
    a i pędzelek syntetyczny 4 jest super

  7. #32
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Cytat Napisał LaVenda Zobacz post
    Osobiście z Neonail polecam pędzelki do żelu Są poprostu nie zniszczalne, teraz testuje do akrylu i jak narazie z pozytywnym skutkiem. Co ważne pędzelki są tanie
    Cytat Napisał CYRUSS1703 Zobacz post
    Gilotynka tnie do dziś, lampa działa do dziś
    a i pędzelek syntetyczny 4 jest super
    Potwierdzam, pędzel jest w porządku Ale i tak kupiłam już sobie inne
    Lampa działa bez zarzutu, żarówki też mają w porządku (ale Philips to to nie jest )
    Moja gilotynka jest do pupki, bardziej niż tnie rozrywa tipsa i tworzy się takie zgięcie na końcu
    Nic innego od nich nie miałam

  8. #33
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    ŚLĄSK
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    No dobra zrobiłam sobie łapki tym żelem o diamentowym połysku. Zwykły frenczyk na tipsie i tak:
    Po jednym razie na solarium zszarzał, po drugim masakra
    Liftuje. Nakłada sie go bardzo fajnie, nie zalewa skórek i świetnie się samopoziomuje.

  9. #34
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Mam z tej firmy kilka żeli kolorowych. Niektóre kryją dobrze, wystarczy 1 cienka warstwa, inne nawet po wcześniejszym wymieszaniu średnio kryjące, żeby nie powiedzieć słabo....

    Oliwki do skórek natomiast super pachną i dość długo. Teraz mam bananową boska jest

    formy takie sobie, nie kleją się zbyt dobrze(przynajmniej te szerokie, które oferują)

    Hybrydy też średnie, kolory niezbyt jak dla mnie. Jasne kolory potrafią zżółknąć

    Jednofazówka clear ok, ale w porównaniu do żelu z Modeny wypada moim zdaniem słabo, zarówno jakoscio jak i cenowo.

    Mam też ten żel sylikonowy. Z innymi firmami nie mam porównania, czasem daję go na wykończenie. Całkiem fajny.

    Pędzelki hm... tanie fakt. Mam te: Zestaw trzech syntetycznych pędzelków plus sonda „fiołek” [N-3726 PLUM-999] - 16.63*zł : NeoNail, NeoNail, tipsy, manicure, lampy UV, kremy, żele, kleje do tipsów, tipsy naturalne, tipsy exclusive, lakier, lakiery, paznokcie, tips, kobiet i te: Zestaw siedmiu syntetycznych pędzelków do zdobień „ROSE” [N-3725 PLUM-997] - 23.09*zł : NeoNail, NeoNail, tipsy, manicure, lampy UV, kremy, żele, kleje do tipsów, tipsy naturalne, tipsy exclusive, lakier, lakiery, paznokcie, tips, kobieta

    Większość już się nie nadaje do użytku po 2 miesiącach.

    I ktos to chyba już napisał. Bardziej opłaca się zamawiać przez internet niż robiąc zakupy na stoisku.

  10. #35
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    moze ja sie skusze cos z tego sklepu

  11. #36
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Mam od nich różowy żel do frencha, po utwardzeniu wychodzi mleczy co podoba mi się, ale niestety liftuje. :/ Kupiłam również hybrydkę - bardzo fajnie się nakłada ,co do trwałości zobaczymy.

  12. #37
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Ja ich produktów nie używam ale pracuje na stoisku z produktami tej firmy więc co nieco mogę powiedzieć
    tych silikonowych w pędzelku akurat bym nie poleciła- większość klientek narzeka. Za to hybrydy bardzo dużo kolorów do wyboru i calkiem dobrze się trzymają aa i lakiery zwykłe do paznokci mają rewelacyjne

  13. #38
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Wiem, że wątek jest dość stary, ale myślę ze warto odświeżyć trochę informacje o żelach Neonail. Osobiście używam i wcale nie uważam, żeby były słąbe. wręcz przeciwnie - fajnie kryją, dobrze sie trzymają. ostatnio dla wypróbowania kupiłam sobie też u nich latarkę UV, wcześniej miałam tę lampę (Wyniki wyszukiwania - Lampa UV 9 Watt różowa - NeoNail) i też była ok. Na lato i wszelkie wyjazdy latareczka okazałą się być strzałem w dziesiątkę )

    ---------- Dodano o godzinie 14:01 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:00 ----------

    Aaaa i od dawna obserwuje forum i dopiero teraz zdecydowałam się przyłączyć do rozmowy Także witam I czekam na Wasze najświeższe komentarze ) Pozdroofka

  14. #39
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Kontunuując mogę powiedzieć, że hybrydy rewelacja! Również wybór kolorów jest dość spory. Super jakość za naprawdę nie wielką cenę, zwłaszcza, że mamy do wyboru dwie pojemności i nie trzeba odrazu kupować wielkiej butli 15militrowej.
    Jak dla mnie bomba!

  15. #40
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    posiadam rowniez te zele kupuje je od kilku lat najbardziej lubie kolorowe a jak chodzi o budujace itp to fajnie sie trzymaja ale mega mieka w lampie hybrdy tez mam ale trzeba zdejmowac pilnikiem :/

  16. #41
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    a brałyście udział w konkursie na ich fanpage'u? ) mi niestety sie nie udalo nic wygrac;p ale oni z tego co zauwazylam czesto te konkursiki robia no i hybrydy mozna bylo wygrac..super!

    ---------- Dodano o godzinie 21:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:21 ----------

    aa to ich fanpage NeoNail | Facebook
    chociaz pewnie i tak wszystkie znacie

  17. #42
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Cytat Napisał yamiANETKA Zobacz post
    a brałyście udział w konkursie na ich fanpage'u? ) mi niestety sie nie udalo nic wygrac;p ale oni z tego co zauwazylam czesto te konkursiki robia no i hybrydy mozna bylo wygrac..super!

    ---------- Dodano o godzinie 21:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:21 ----------

    aa to ich fanpage NeoNail | Facebook
    chociaz pewnie i tak wszystkie znacie


    Tak ja brałam i wygrałam w pierwszym dniu. Nazwa mojej hybrydki to "Lady ferrari".

  18. #43
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Trochę mnie tu nie było Zazdroszczę wygrania w konkursie! Jak to zrobiłąś, że juz pierwszego dnia CI się udało ja wysyłąłam prawie codziennie i nic

    Wiecie co ostatnio kupiłam u inch w sklepie? Ten lakierek zmieniający kolory pod wpływem ciepła. Bomba! Idealna rzecz na chłodne dni Znajomi mówią wieeelkie WOOOW )

  19. #44
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    ja lubię ich lakiery do paznokci, bo są dość trwałe i mają fajne pędzelki. Poza tym nabłyszczacz też polecam
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  20. #45
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Żel Silikonowy w pędzelku 15 ml neonail używa ktos tego żelu? bo ja zawszy kupuje prawie identyczny ale SF i jest dwa razy droższy :/ i tak mnie ten zaczą zastanawiac. ja właśnie silikonowym SF wykańczam pazurki i 0% zapowietrzeń dzięki temu. Ciekawe czy ten tańszy też by się sprawdził

  21. #46

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    wow widze jakies cudenko nigdy czgos takiego nie uzywalam podczepiam sie pod pytanie jesli dobry zamawiam

  22. #47
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    zastanawiam się tylko dlaczego ten żel jest o 10 zł tańszy niż w ich sklepie :/ nie jest to dla Was dziwne? W końcu sklep je produkuje...

  23. #48
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Nie wiem skad to się wzieło ale ja kiedyś też pracowałam na ich stoisku i też ceny były wyższe stacjonarnie od tych w sklepie internetowym....

  24. #49
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Nie dziwi mnie ani trochę, że na allegro jest tańsze niż w sklepie, ale to za dużo tłumaczenia, a w stacjonarnym są droższe pewnie dlatego, że muszą opłacać stanowisko




  25. #50
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    no niby tak ale ja zauważylam ze panie przychodzily na stoisko zobaczyc jak np kolorowe zele wyglądają na zywo a potem i tak robily zakupy przez internet bo taniej...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pokazy Effective Nails - Targi w Poznaniu
    By Kamis in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 16:30

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •