Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 84

Temat: Neo Nail

  1. #51
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    oczywiście, że w sklepie stacjonarnym jest najdrożej - to rozumiem. ale dlaczego na allegro jest 10zł taniej niż w sklepie internetowym NN? Ktoś kradnie i sprzedaje? bo przeciez każda firma musi zarobić.. nawet taki sprzedawca na allegro

  2. #52

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Cytat Napisał LaVenda Zobacz post
    Osobiście z Neonail polecam pędzelki do żelu Są poprostu nie zniszczalne, teraz testuje do akrylu i jak narazie z pozytywnym skutkiem. Co ważne pędzelki są tanie
    lavenda, a moglabys polecic jakies konkretne? Pędzle do żelu - NeoNail

  3. #53
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Cześć dziewczyny

    Jakiś czas temu kupiłam sobie lekiery hybrydowe z ich stronki neo nail i nie trzymają mi sie zbyt długo końcówki mi sie rozdwajają i lakier schodzi mi płatami... po kazdej warstwie lakieru robiła mi sie tłusta powłoka wiec ja przecierałam zmywaczem i malowałam następną warstwe... i myslałam ze to od tego mi sie rozdwajają i lakier sie nie trzyma ale ostatnio malowałam na tą tłustą powłokę i tez mi sie rozwarstwil lakier na końcówkach robie wszystko bardzo dokładne w lampie trzymam każda warstwę ok 2 minut ale nie wiem czy coś nie tak z lakierami czy nadal ja robie coś nieprawidłowo.... moze moje paznokcie są za cienkie i to dlatego? Ale pierwszy raz jak robiłam manicure u kosmetyczki to paznokcie były grube a warstw nakładała bardzo dużo ale trzymały mi sie 2 miesiące az ich nie spiłowałam i mogłam robić wszystko... tylko nie spojrzałam jakiej miała firmy. Proszę o odpowiedź czy tylko ja mam taki problem z tymi lakierami

  4. #54
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Opisz krok po kroku co robisz i jak przygotowywujesz płytkę.

  5. #55
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Biedronka, może nie zabezpieczasz wolnego brzegu paznokcia i dlatego tak się dzieje. Ważne jest też dobre przygotowanie płytki przed nałożeniem hybrydy.

  6. #56
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Płytkę matowie polerką ale przyznam szczerze ze nie az tak mocno jak mi wtedy to zrobiła pani w salonie bo mam za słabe paznokcie ale zdecydowanie robią sie matowe. Potem przecieram dokładnie zmywaczem no i nakładam baze 1min w lampie potem 2 razy kolor po 2 min i na końcu top i też 2 min. Ostatnio nie zmywałam tej tłustej warstwy troszke gorzej sie nakładało lakier ale przyznam ze lepiej sie trzymały. Zdjęłam je bo juz troche odrosły ale zdejmowanie polega na lekkim podwadzeniu paznokcia i sciągnieciu hybrydy jednym pociągnięciem taki płat odchodzi. Ale paznokieć jest nie naruszony... tak mi nawet wygodniej niz piłować czy moczyć w acetonie ale tak chyba nie powinno być prawda?

  7. #57
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    ale dlaczego przemywasz zmywaczem a nie odtłuszczaczem? no i nie rozumiem czemu baze utwardzasz tylko minutę. lepiej każdą wartwę 2 minuty, pomiędzy jedną a drugą nie zmywać lepkiej warstwy, dopiero na koncu
    Moim zdaniem lepiej trochę wymoczyć w acetonie, będą lepiej schodzić

  8. #58
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Bo go nie posiadam to przemywam zmywaczem. A co to jest zabezpieczanie wolnego brzegu? I jak to sie robi?

  9. #59
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    NIe wiem czy bede to potrafila dobrze opisać ale spróbuje ogolnie chodzi o to że jak masz dluzszy paznokiec, to tą część która wystaje to zabezpieczyć taką jakby otoczką że nie malujesz hybrydą tylko wierzchu paznokcia ale też jego brzegi tak,żeby jakby szczelnie z każdej strony paznokieć był pokryty znajdź sobie na youtube filmik np krok po kroku nakładanie hybrydy z firmy mistero milano, tam było to całkiem fajnie pokazane

  10. #60
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kielce
    Postów
    27

    Nai Odp: Neo Nail

    Witam! Zastanawiam się nad kupnem hybryd Żel UV Hybrydowy 15ml - NeoNail bo cena jest całkiem ciekawa, ale nie wiem jak z jakością teraz? Używa ktoś obecnie tych hybryd? Tak myślę o kolorach a baza gelish jak myślicie, sprawdzi się takie połączenie?

  11. #61
    Debiutantka Avatar SayuriSan
    Zarejestrowany
    May 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Hej dziewczyny, czy któraś z was używała może żeli kolorowych Basic z Neonail? Zastanawiam się nad kupnem większej ilości kolorów i nie powiem, cena tych żeli jest kusząca. Zależy mi też jednak na dobrej jakości. Kiedyś miałam żele Dobrej Rady i były okropne, tzn. nie kryły, tworzyły się smugi i prześwity. Doradźcie proszę

  12. #62
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Ja używam i jestem bardzo zadowolona dużo kolorów- fajne pastele, nic się nie zapowietrza, dobrze łączą się z innymi firmami (ja używałam z żelami z mistero milano i trzymały się bez zarzutów )

  13. #63
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Cytat Napisał SayuriSan Zobacz post
    Hej dziewczyny, czy któraś z was używała może żeli kolorowych Basic z Neonail? Zastanawiam się nad kupnem większej ilości kolorów i nie powiem, cena tych żeli jest kusząca. Zależy mi też jednak na dobrej jakości. Kiedyś miałam żele Dobrej Rady i były okropne, tzn. nie kryły, tworzyły się smugi i prześwity. Doradźcie proszę
    Zamówiłam kilka kolorów z NN i nie wszystkie dobrze kryją. Z jednym odcieniem niebieskiego mam problem, ponieważ jest witrażowy(a na stronie widnieje jako kryjący), a nude zmienił kolor pod wpływem światła słonecznego. Ale w ogólnym rozrachunku są dość fajne i bardzo wydajne.

  14. #64
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    niestety nie ma zbytnio co sugerować się kolorami na stronie www czy allegro, bo w rzeczywistości dość mocno się różnią od zdjęć. co do witrażowych to rzeczywiście jest kilka takich kolorowych ale one akurat celowo nie są kryjące więc nie jest to żadna wada

  15. #65
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    znacie ich termo hybrydy?

  16. #66
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Ja mam jedną, która zmienia kolor z pomarańczowej na żółtą. Może tak akurat trafiłam, ale ten kolor jest akurat trochę transparentny a zmiana koloru nie jest płynna niestety. Lubię ich hybrydy, ale to chyba nie do końca wyszło.

  17. #67

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Kupiłam ostatnio żel do frencha dokładnie taki Żel French biały Xtreme Exclusive 5ml - Żele UV EXCLUSIVE 5ml - NeoNail Tak po dwóch dniach na paznokciu żel się rozwarstwia i odchodzi. Mam ptytanie czym to może być spowodowane może źle coś robię.?

  18. #68
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    może być słabo utwardzony

  19. #69

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Pierwszą warstwę utwardzam dwie minuty a drugą cztery.

  20. #70
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Kładziesz go na jakichś inny żel czy od razu na naturalną płytkę?

  21. #71

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Na inny żel.

  22. #72
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    na jednofazowy czy jakiś inny?

  23. #73

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Jednofazowy.

  24. #74
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    to dziwne że tak się dzieje, znam ten żel i jeszcze nie slyszalam zeby komus robilo się coś takiego. ten żel jest dość rzadki więc trzeba kłaść go cienkimi wartwami i miec dobre zarowki. nie wiem, moze sprawdz datę waznosci na opakowaniu, roznie bywa

  25. #75
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Neo Nail

    Drogie Warszawianki,od 11 marca otwieraja stoisko w centrum handlowym Targówek.
    Jak kiedyś będę to zobaczę co oferują

    oooo właśnie wyczytałam,że sa już w Blue City

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pokazy Effective Nails - Targi w Poznaniu
    By Kamis in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 16:30

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •