Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 110

Temat: okres i inne sprawy kobiece

  1. #76
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    Testu nie robilam a bylam u lekarza i niestety albo i stety nie jestem w ciazy
    Zrobila mi badania i USG...Na koniec przypisala mi tabletki na wywolanie okresu bo az wierzyc nie chce, ze juz 3-ci miesiac jestem bez okresu
    Agnieszka

  2. #77
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    aj szkoda

  3. #78
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    ja mam problem otóż ginekolog wykrył u mnie nadżerkę. Wiem że nie jest to groźne ale jednak niepokój jest. Dodam że kilka miesięcy wcześniej jej nie było dopiero ok 2 tyg. temu zaczełam czuć takie dziwne pieczenie wewnątrz i wyszło co tam jest. Mam porobic cytologie usg i zapadnie decyzja co dalej z nią robimy....

  4. #79
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    A mi lekarz nie kazał się martwić kiedy miałam nadżerkę tyle ze byłam wtedy w ciąży i samo jakoś przeszło,po ciąży zrobił mi cytologie i było czyściutko.
    Dał mi tabletki antykoncepcyjne naraya i wyregulował mi się okres (zaburzenia były przy dlugim karmieniu piersią ) i ten miesiac juz nie biorę ich. Zobaczymy jak będzie bez nich.... Po ciąży i jeszcze przy tabletkach moje libido miało poziom zerowy albo i na minusie liczę na jakąś poprawę ,bo i tak mój mąż jest cierpliwy

  5. #80
    No to..wpadłam Avatar madziorkowa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    nie wiem czy to wtym temacie :/

    Dziewczyny miała któraś z was zabieg wycinania włukniakogruczolaków z piersi ? Bo zaraz po świętach we wtorek się na tak owy wybieram a nic nie wiem jak to będzie wyglądać kiedy umawiałam się z lekarzem to byl strasznie zabiegany ponoć straszny sajgon mieli wtedy w szpitalu i nic mi nawet nie wytłumaczył jakie znieczulenie itd. Niby wszyscy mówią że to nic strasznego i że naszczęście szybko się do domu wraca po takim zabiegu no ale stres przed czymś nie znanym zawsze jest

  6. #81
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Ginekolog-endokrynolog pytanie.

    Witajcie kochane. Nie znalazłam takiego tematu więc postanowiłam założyć (w razie czego proszę o przeniesienie albo usunięcie).

    Otóż dziewczyny mam problem. Szukam GINEKOLOGA-ENDOKRYNOLOGA. Najlepiej z woj. opolskiego, ale dojade nawet do Katowic, Krakowa czy Wrocławia.

    Potrzebuje lekarza z obiema specjalizacjami, który będzie znał się na obu a nie tylko jednej dziedzinie.

    Pytam Was bo jestem już bardzo zdesperowana... żaden lekarz nie potrafi mi pomoc a jeżdżenie osobno do ginekologa i osobno do endokrynologa jest uciążliwe... Chciała bym znaleźć lekarza dobrego, przyjaznego pacjentce. A przede wszystkim takiego co zna się na rzeczy. Może znacie kogoś z tych miast (Kraków,Katowice, Częstochowa ,Wrocław, woj. opolskie, Łódź) lub okolic dobrego lekarza, którego możecie polecić?
    Każdy ginekolog u którego byłam zlekceważył policystyczne jajniki i zupełnie nic nie zrobił... żadnych badań krwi, nic. tylko USG. Do tego problemy z tarczyca a moi ginekolodzy u których byłam nie mają takiej wiedzy z zakresu hormonów jak endokrynolog. żaden nigdy nie pomyślał żeby na nieregularne miesiączki połączyć z nadmiernym owlosieniem i częstymi torbielami.

    Czy którąś z was jest w stanie udzielić mi jakiejś odpowiedzi?

    Owszem, mogłam szukać w internecie, ale wtedy jechała bym w ciemno, bo nie wiem czy osoby polecające nie są podsławione, a tu wiem, że ktoś może będzie umiał mi polecić kogoś z życzliwości...
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  7. #82
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Ginekolog-endokrynolog pytanie.

    ja mam bardzo fajną panią ginekolog (przyjmuje zarówno prywatnie jak i państwowo) i jak nie miałam okresu przez 7 miesięcy to właśnie ona odkryła, że winą jest za wysoka prolaktyna, mimo że wcześniejsza ginekolog już mnie nowotworem postraszyła. Jeśli chcesz namiary to zakilkaj na pw
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  8. #83
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie miesiaczka

    witam otóż ostatni miesiac okres mi sie przestawil i miałam najpierw 13 czerwca a pozniej 3 lipca. a teraz powinnam miec juz i dalej nie mam. może przez rózne pieszenia sie przestawil. bo raczej w ciąży to nie jestem bo nie mam blony przebitej bo jest ciezko ją przebic a chłopak tylko we mnie wszedl niedokonca i wyszedł. czy jest sie czym martwic czy nie? moze ktos mial cos podobnego. a moze to jest zwiazane z wydzielina ktora wydobywa sie po podnieceniu i spoznia mi sie własnie dlatego;p

  9. #84
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: miesiaczka

    krasta zapytam wprost ile Ty masz lat ciezko jest mi udzielic odpowiedzi na Twoje pytania, okres spoznia sie z roznych przyczyn, a moze poprostu Ty jeszcze nie masz regularnego miesiaczkowania...mysle ze powinnas skonsultowac sie ze specjalista...
    i prosze Cie zanim zlożysz jakis nowy temat korzystaj z opcji wyszukiwania, podobny temat juz istnieje, moze warto byloby go poczytac, moze akurat znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.
    http://forum.wzorki.info/zdrowie/270...y-kobiece.html
    Ostatnio edytowane przez Paulka ; 10-08-2012 o 11:49

  10. #85
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: miesiaczka

    szukałam ale nie wyswietlil mi sie dlatego zalozyłam. to usun go skoro juz jest inny Sory
    a do specjalisty wizyta jest dopiero za miesiac;/

  11. #86
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: miesiaczka

    masz regularny cykl czy nieile masz lat?

  12. #87
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    raczej miałam regularny a lat 22;p nie raz zdazylo sie ze sie przesunal

  13. #88
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    no to jak zdazylo ci sie ze sie przesuwal, to albo jakies konkretne czynniki sa, albo nie masz wcale regularnych...od pieszczot nie zachodzi sie w ciazy(chociaz rozne historie kraza po internecie o ciazach pozamacicznych np ) nie masz sie co przejmowac, to pewnie tylko stres wywolany chociazby tym ze sie stresujesz brakiem miesiaczki, idz do lekarza, chociaz nie wiem czy samo USG da Ci odpowiedz na Twoje pytania

  14. #89
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    tak tylko ze wizyta dopiero najwczesniej za miesiac jest;/ a w lipcu po miesiaczce wczesniejszej miałam strasznego stresa bo nie tak zrobilam pewna czynnosc w pracy i pozniej mialam bardzo stresujace chyba ze 2 dni po tej sytuacji czy mozliwe ze teraz wlasnie sie on moze przez to spoznic;p

  15. #90
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    tak, to jest mozliwe...

  16. #91
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    dzieki a to czekam dalej na ten moment kiedy sie zacznie*

  17. #92
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    Krasta spokojnie. Czasem tak bywa ze okres sie spoznia nie ma co od razu panikowac. Jesli boisz sie ze mozesz byc w ciazy to test jest najprostszym rozwiazaniem. Ja jak sie denerwuje ze okres mi sie spoznia (a spoznia mi sie zazwyczaj okolo 2 tygodni), to robie test zeby sie chociaz nie denerwowac.

    Stres wywolany w pracy mogl miec wplyw na przesuniecie sie miesiaczki. Trzymaj sie, zapisz sie do lekarza i bez nerw
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  18. #93
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    idalej sie stresuje że okresu jeszcze nie mam a w ciązy raczej nie jestem bo chłopak raz tylko wlozyl ale nie mam błony przebitej to raczej ciąża nie grozi;p masakra jak mnie stresuje brak okresu;/
    Ostatnio edytowane przez krasta ; 13-08-2012 o 10:22

  19. #94
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    Dziewczyny słyszałyście o tym wynalazku



    Kubeczek menstruacyjny LadyCup

    LadyCup to nowoczesny kubeczek menstruacyjny, zakładany w podobny sposób co tampon. Podczas menstruacji krew gromadzi się wewnątrz LadyCup. Kubeczek wyprodukowano wyłącznie z silikonu lekarskiego. Na idealnie gładkiej powierzchni nie pozostają żadne bakterie. Produkt nie wchłania żadnych cieczy, co oznacza, że nie dochodzi do zmian we florze bakteryjnej pochwy

    Produkt można nosić do 12 godzin dziennie bez wyjmowania.
    W przypadku prawidłowej konserwacji można go używać nawet 15 lat.
    Cena ok 120 zł.

    źródło: Kubeczek menstruacyjny | LadyCup

    Czego to ludzie nie wymyślą a Wy co o tym myślicie ?

  20. #95
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    ale jaja ciekawe czy sie przyjmie.
    Ja narazie nie oceniam ani pozytywnie ani negatywnie. Moze to jakis przelom
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  21. #96
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    ja nie czaję co się wkłada a co wystaje ja na jakiej to wszystko zasadzie...

    ________________________________________


  22. #97
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    Tak, widziałam to jakiś czas temu, ale to było na zasadzie wypożyczenia (?) z kliniki do pomiaru objętości wydalanej krwi - ten kapturek był z miarką - w celach badań nad obfitością menstruacji i doboru odp. leków.
    Całkiem niegłupie do użytku powszechnego.
    Nat - nie powinno nic wystawać, wkładasz całkowicie do pochwy, tym dziubkiem do dołu, że tak się wyrażę Jak tampon bez sznureczka


  23. #98
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    jak dla mnie totalna beznadzieja, wystarcszy ze zacisniemy mięśnie i się skrzywi i wycieknie coś, albo połoze sie na plecach na lozku i mi spowrotem wypłynie do środka, tam skąd przypłynęło cudne rozwiązanie wręcz! ja wole rozwiązania wchłaniające i nie oddające już krwi spowrotem
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  24. #99
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    Patrycja na stronce piszą, że
    "Prawidłowo włożony produkt nie obraca się i zostaje w tej samej pozycji dzięki działaniu mięśni pochwy kobiety. Poprawnie umieszczony LadyCup leży niżej niż tampon. Jeśli wkładkę umieszczono prawidłowo, ta nie będzie przeciekać a kobieta nie będzie żadnego dyskomfortu."

  25. #100
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: okres i inne sprawy kobiece

    Dobrze Aga, tutaj zwracam honor i jestem w stanie uwierzyć, że nic sie nie zagina, ale i tak nie chciałabym żeby mi zawartośc tego kubeczka wracała spowrotem gdy znajde się w pozycji leżącej albo coś w tym stylu
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •